Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir panašios bėdos

Pakeiciau mityba jau metai laiko, vaistu jokiu negeriu 9 menesiai nes man jie visiskai nepadeda, nes pas mane jauciu visa beda stemplines angos isvarza. Kaip su tuo kovoti? Gal patarti gali kas. Viskas prasideda ryte pabudus.

Atsakyti

Bet kažkokia bent priežastis, nes va, mano atveju, atsakymas nervinis, kai patologijos nėra. O tada jau prisimastau, ar man padės vaistai, ar padės mityba...nes su nervais nžn, ar labai stipriai susitvarkyt įmanoma, kai atrodo nėra etapo ypatingai stresinio, kuris šiuo metu įtakotų tokį baisumą, o bet tačiau...lyg užburtame rate...ir pasiskaitai, kaip ilgainiui kokie suvėžėjimai, tai visai nervai gali neatlaikyt :D

Atsakyti

Ačiū už patarimus , tiesiog burna dega 🙁. Aš nejaučiu kad kyla rūgštys, bet seiles visą dieną rūgščios, net dantys paskausta. 

 


Ramune, kiek cm?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajd: 26 gegužės 2020 - 19:16

Pasigaminau jūsų rekomenduotą užpilą su Rygos balzamu, ir nežinau, tikiuos kažkokio stebuklo, nes liežuvio galiukas peršti taip, kad atrodo žaizda atsiras, kad ir kokia švelni mityba šiuo metu kiekvienas atsirūgimas (atrodo net nuo vandens) jaučiu kilimą į viršų, jau taip sunku, kad žiauru....

Atsakyti

Nesakė

Atsakyti

dar vienas dalykas man padeda Jadvygos žolių arbata, užsisakinėju individualiai, telefonu, jadvyga pati paskambina ir paklausinėja kokios bėdos ne tik dėl GERL.Tada atsiunčia per kurjerį. nėra pigu kaip vaistinėj ,bet ir ne kosmosas

Atsakyti

O bandete kas gerti chaga?

Atsakyti

pirma kart girdziu. paskaičiau jie kaip mažinantys uždegimą, chagos arbata kaip supratau ,ir tikrai nerzina skrandžio?Ir nekelia rūgščių?

Atsakyti

As pradejau gerti dar tik sia savaite bet kazkaip lengviau pasidare o rugstys bent man nekyla

Atsakyti

O prisirnkot juodojo grybo miške?pirkot per skelbimus?

Atsakyti

Pirkau is internetines parduotuves kuria man rekomendavo. 

Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2020 06 08, 21:21)
<p>O prisirnkot juodojo grybo miške?pirkot per skelbimus?</p>

O nuo ko jis ? Pirmą kartą apie tokį girdžiu.
Atsakyti