Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

Sveikos merginos 4u.gif
Ruosiuosi histeroskopijai + laparaskopijai. Kelintą ciklo dieną jums darė histeroskopiją? lyg turėtų pradžioje ciklo, bet man gaunasi viduryje.
Atsakyti
QUOTE(fija @ 2010 01 19, 10:07)
Sveikos merginos 4u.gif
Ruosiuosi histeroskopijai + laparaskopijai. Kelintą ciklo dieną jums darė histeroskopiją? lyg turėtų pradžioje ciklo, bet man gaunasi viduryje.


man dare viduryje, svarbu, kad nebutum nescia
Atsakyti
QUOTE(fija @ 2010 01 19, 11:07)
Sveikos merginos 4u.gif
Ruosiuosi histeroskopijai + laparaskopijai. Kelintą ciklo dieną jums darė histeroskopiją? lyg turėtų pradžioje ciklo, bet man gaunasi viduryje.

Daroma iskart po menesiniu
Atsakyti
QUOTE(fija @ 2010 01 19, 11:07)
Sveikos merginos 4u.gif
Ruosiuosi histeroskopijai + laparaskopijai. Kelintą ciklo dieną jums darė histeroskopiją? lyg turėtų pradžioje ciklo, bet man gaunasi viduryje.


Nepergyvenk, man irgi darė laparoskopiją + histeroskopiją ciklo viduryje.
Atsakyti
ačiū už atsakymus 4u.gif ramiau blush2.gif nes norisi kad viskas būtų padaryta gerai smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, jei kam idomu, galit klausti info del histeroskopijos, nes kaip tik vakar ja apturejau smile.gif bijoti tikrai nera ko, nes po operacijos (kuri tetruko apie pusvalandi - man asmeniskai ispjove polipa) praejus valandziukei, jau norejau ir galejau stotis ant koju wink.gif skausmo tikrai jokio, o jei ir suskaus, tai papildomai suelis nuskausminamuju. Praejus po operacijos 4 valandoms jau vaziavau namulio. Tad laikykites ir tikrai nebijokit wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 01 28, 13:00)
sveikos mergaites, jei kam idomu, galit klausti info del histeroskopijos, nes kaip tik vakar ja apturejau smile.gif bijoti tikrai nera ko, nes po operacijos (kuri tetruko apie pusvalandi - man asmeniskai ispjove polipa) praejus valandziukei, jau norejau ir galejau stotis ant koju wink.gif skausmo tikrai jokio, o jei ir suskaus, tai papildomai suelis nuskausminamuju. Praejus po operacijos 4 valandoms jau vaziavau namulio. Tad laikykites ir tikrai nebijokit wink.gif 4u.gif


Bembi, taves jau uzklausiau Vilnieciu nameliuose smile.gif
Jei gali atsakyk smile.gif
Aciuks 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
As nesioju kontaktinius lesius. Sakykit, ar reikia buti juos issiemus, darant histeroskopija, o tiksliau apturint narkoze?
Busiu dekinga uz pasisakymus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 07, 13:54)
Labutis  4u.gif
As nesioju kontaktinius lesius. Sakykit, ar reikia buti juos issiemus, darant histeroskopija, o tiksliau apturint narkoze?
Busiu dekinga uz pasisakymus  ax.gif



Labas,jei daro operacija-reikia butinai.
Man dare histero be narkozes,buvau su jais ir is baimes placiom akim biggrin.gif
O akinuku apsidraudimui neturi?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 07, 17:00)
Labas,jei daro operacija-reikia butinai.
Man dare histero be narkozes,buvau su jais ir is baimes placiom akim  biggrin.gif
O akinuku apsidraudimui neturi?


Aciu uz atsakyma, Keberiokst 4u.gif
Taip, turiu ir akinukus, teks su jais buti smile.gif

Jau rytoj manes laukia histeroskopija. Bet kazkaip baisu, toks nerimas...
Labiausiai bijau ne narkozes, o to, ka gali rasti mano gimdoje, nes echo metu gydytojui ji nepatiko... Man po mmm teplioja svelniai rusvom isskyrom iki 10-11 c.d. Itaria gimdos endometrioze unsure.gif
Atsakyti
Apturejau ir as sita operacija. Deja... baiges tragiskai. Todel patariu kaunietems nesioperuokit pas radzeviciute, krikscioniskuose gimdymo namuose, tokiu operaciju ji nesugeba atlikti
Atsakyti
QUOTE(Jolita10 @ 2010 02 07, 18:56)
Apturejau ir as sita operacija. Deja... baiges tragiskai. Todel patariu kaunietems nesioperuokit pas radzeviciute, krikscioniskuose gimdymo namuose, tokiu operaciju ji nesugeba atlikti

Viena forumietė man kažkada į až rašė, kad gink dieve pas Radzevičiūtę histeroskopijos nesidaryčiau. Tik perskaičiusi tavo postą ir prisiminiau tą pavardę, tai net įlindau į savo pašto istoriją pasižiūrėti, ar tikrai pavardės nemaišau. Ir tikrai apie tą pačią gydytoją kalbėjo doh.gif
Užjaučiu dėl blogos patirties. Tikiuosi, viskas tau bus gerai ir nepridarė gydytoja žalos sveikatai.
Atsakyti