Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Sveikos mergaites. As labai senas svetys sioje temoje, oj kaip nenoriu cia gryzti. Bet prisijungima pamirsau prie supermamos,teko nauja kurti. Trumpai parasysiu istorija savo. Man trisdesimt plius,  4 vaikai, zaizdele nedidele ant gimdos kaklelio kuri laika buvo,bet atseit nieko tokio. Pap testai kasmet, plius per nestumus tikrina Ir viena karta uztiko nenormalias lasteles. Padare 1 biopsija, CIN2, konizacija, viskas gerai. Dare pap kas 3 men. Uz metu vel rado auksto pakitimo lasteles, sake jei butu nors biskuti veliau jau butu sekanti stadija jau vezys. Konizacija, vel viskas gerai. Tada pap testai kas 3men, kas 6, dabar vel kas metai. Jau 3m praejo. Laikas eiti testam, labai bijau ir vis prisimenu ta kosmara su operacijom. Labai sunkiai po narkozes keliuosi, o cia su vietine nejautra nedaro niekas. 

Tai sekmes visoms, palinkesiu, kad isoperuotu viska, jei jau reikia. Kad nebegryztu pakitimai, ligos. Stiprinkim organizma ir bukim sveikos  :4u:

O zpv turejot?

Atsakyti
QUOTE(Elanora @ 2019 01 10, 15:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="jurguciux" data-cid="72317993" data-time="1547058218"><div><p>Pas mane dar gimdos kaklelyje žaizdelė buvo apie 15 metų, niekas jos negydė: pirma sakė, kad po gimdymų uždegins, bet paskui sakė, kad niekas nebedegina, tiesiog reikia stebėti. Tai turbūt dar tas ŽPV ir ko gero viską pablogino. Viskas turi būti gerai, ačiū už palaikymą ;)</p></div></blockquote><p>O kodel jums is karto sake kad jai atsinaujins reikes salinti gimda? 😯 juk ir antra karta daro konizacija, jai nepaslaptis kiek jums metu? </p>

Žadėjau kaip tik užklausti čia, ar reikia iškart šalinti gimdą unsure.gif ? Kažkaip nežadu rašytis tokiai operacijai iškart. Noriu daugiau nuomonių išgirsti. Kiek skaičiau šiame forume, tai, jei radikalus pašalinamas po konizacijos ( atsakymas buvo HSIL, CIN3, radiklaus pašalinimas ), tai gali būti, kad reikės šalinti gimdą blink.gif Kam buvo tokia tokia situacija? Mano 37 m.
Papildyta:
QUOTE(Victorij@ @ 2019 01 11, 06:59)
<p>Sveikos mergaites. As labai senas svetys sioje temoje, oj kaip nenoriu cia gryzti. Bet prisijungima pamirsau prie supermamos,teko nauja kurti. Trumpai parasysiu istorija savo. Man trisdesimt plius,  4 vaikai, zaizdele nedidele ant gimdos kaklelio kuri laika buvo,bet atseit nieko tokio. Pap testai kasmet, plius per nestumus tikrina Ir viena karta uztiko nenormalias lasteles. Padare 1 biopsija, CIN2, konizacija, viskas gerai. Dare pap kas 3 men. Uz metu vel rado auksto pakitimo lasteles, sake jei butu nors biskuti veliau jau butu sekanti stadija jau vezys. Konizacija, vel viskas gerai. Tada pap testai kas 3men, kas 6, dabar vel kas metai. Jau 3m praejo. Laikas eiti testam, labai bijau ir vis prisimenu ta kosmara su operacijom. Labai sunkiai po narkozes keliuosi, o cia su vietine nejautra nedaro niekas. 
</p><p>Tai sekmes visoms, palinkesiu, kad isoperuotu viska, jei jau reikia. Kad nebegryztu pakitimai, ligos. Stiprinkim organizma ir bukim sveikos  4u.gif</p><p></p>

Sveika 4u.gif , viskas bus gerai. Nors aš pati bijau sekančio tyrimo. Oi kiek reikia mums ištverti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguciux: 11 sausio 2019 - 09:57

Sveikos mergaites. As labai senas svetys sioje temoje, oj kaip nenoriu cia gryzti. Bet prisijungima pamirsau prie supermamos,teko nauja kurti. Trumpai parasysiu istorija savo. Man trisdesimt plius,  4 vaikai, zaizdele nedidele ant gimdos kaklelio kuri laika buvo,bet atseit nieko tokio. Pap testai kasmet, plius per nestumus tikrina Ir viena karta uztiko nenormalias lasteles. Padare 1 biopsija, CIN2, konizacija, viskas gerai. Dare pap kas 3 men. Uz metu vel rado auksto pakitimo lasteles, sake jei butu nors biskuti veliau jau butu sekanti stadija jau vezys. Konizacija, vel viskas gerai. Tada pap testai kas 3men, kas 6, dabar vel kas metai. Jau 3m praejo. Laikas eiti testam, labai bijau ir vis prisimenu ta kosmara su operacijom. Labai sunkiai po narkozes keliuosi, o cia su vietine nejautra nedaro niekas. 

Tai sekmes visoms, palinkesiu, kad isoperuotu viska, jei jau reikia. Kad nebegryztu pakitimai, ligos. Stiprinkim organizma ir bukim sveikos  :4u:

Smagu kad viska isoperavo ir esate dabar sveika 🌸 o jums pirmos operacijos metu radikaliai pasalino viska? Kad po metu rado didesnius pakitimus.. 

Atsakyti

Žadėjau kaip tik užklausti čia, ar reikia iškart šalinti gimdą unsure.gif? Kažkaip nežadu rašytis tokiai operacijai iškart. Noriu daugiau nuomonių išgirsti. Kiek skaičiau šiame forume, tai, jei radikalus pašalinamas po konizacijos ( atsakymas buvo HSIL, CIN3, radiklaus pašalinimas ), tai gali būti, kad reikės šalinti gimdą blink.gifKam buvo tokia tokia situacija? Mano 37 m.
Papildyta:
Sveika 4u.gif, viskas bus gerai. Nors aš pati bijau sekančio tyrimo. Oi kiek reikia mums ištverti unsure.gif

Tikrai ydomiai cia jums pasake. Juk gali operuoti kita karta vel.. man regis daro 3 konizacijas, jai reikia tada pasalina kakleli o tik tada gimda. Nu tikekimes kad dabar viskas bus gerai ir nebereikes operuotis dabar. 

Atsakyti

Sveikos :huh2: jungiuosi i sia nemalonia tema...trec laukia operacija. O taip bijau  :hmm:​ maniau padaro operacijaoperacija ir ramu, o pasirodo, dar atsakymu reiks laukt, tai dar labiau bijau... 

Atsakyti
QUOTE(dadute @ 2019 01 12, 21:13)
<p>Sveikos huh.gif jungiuosi i sia nemalonia tema...trec laukia operacija. O taip bijau  hmm.gif maniau padaro operacijaoperacija ir ramu, o pasirodo, dar atsakymu reiks laukt, tai dar labiau bijau... </p>

Sveika, geriau nereiktų čia jungtis, bet yra kaip yra verysad.gif . Pirma operacija jums? Kokie pakitimai? Aš irgi galvojau, kad po operacijos viskas - ramu, nebereikia jaudintis. O dar ir tyrimų atsakymai svarbu. Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti

Dideli ikiveziniai pakitimai, tiksliau nepasakysiu nes nezinau 🙄 pirma operacija, bet tikiuosi paskutine 🤔as ir nusiteikus, kad bus gerai viskas, blyn vaikus uzaugint dar reikia 🙄🤔

Atsakyti
Na nezinau, turejau ta pati, cin 3 in sito, pasalino tik ta dali, radikalaus neprireike, niekas net ir nesake kad reikia, pk operacijis 3 kartus dariausi skystoj terpej, pakitimu nerode, tfu tfu. Gine sake kad pasveikau, bet vistiek neramu, mojesiu uz tyrimus ir kartosiu, nes vaikus uzaugint irgi reikia.. maza kas. Dar karta psbreziu kad paprastas tyrimas jokiu pakitimu nerode, tik biopsija ir mokamas tyrimas skystoj terpej.
QUOTE(jurguciux @ 2019 01 11, 11:59)
Žadėjau kaip tik užklausti čia, ar reikia iškart šalinti gimdą  unsure.gif ? Kažkaip nežadu rašytis tokiai operacijai iškart. Noriu daugiau nuomonių išgirsti. Kiek skaičiau šiame forume, tai, jei radikalus pašalinamas po konizacijos ( atsakymas buvo HSIL, CIN3, radiklaus pašalinimas ), tai gali būti, kad reikės šalinti gimdą blink.gif  Kam buvo tokia tokia situacija? Mano 37 m.
Papildyta:

Sveika  4u.gif , viskas bus gerai. Nors aš pati bijau sekančio tyrimo. Oi kiek reikia mums ištverti  unsure.gif


Papildyta:
QUOTE(dadute @ 2019 01 14, 13:50)
<p>Dideli ikiveziniai pakitimai, tiksliau nepasakysiu nes nezinau 🙄 pirma operacija, bet tikiuosi paskutine 🤔as ir nusiteikus, kad bus gerai viskas, blyn vaikus uzaugint dar reikia 🙄🤔</p>


Ir mano tokie buvo buvo
Papildyta:
QUOTE(dadute @ 2019 01 14, 13:50)
<p>Dideli ikiveziniai pakitimai, tiksliau nepasakysiu nes nezinau 🙄 pirma operacija, bet tikiuosi paskutine 🤔as ir nusiteikus, kad bus gerai viskas, blyn vaikus uzaugint dar reikia 🙄🤔</p>


Ir mano tokie buvo buvo
Atsakyti

Gella*, 15 Sau 2019 - 12:52, parašė: Na nezinau, turejau ta pati, cin 3 in sito, pasalino tik ta dali, radikalaus neprireike, niekas net ir nesake kad reikia, pk operacijis 3 kartus dariausi skystoj terpej, pakitimu nerode, tfu tfu. Gine sake kad pasveikau, bet vistiek neramu, mojesiu uz tyrimus ir kartosiu, nes vaikus uzaugint irgi reikia.. maza kas. Dar karta psbreziu kad paprastas tyrimas jokiu pakitimu nerode, tik biopsija ir mokamas tyrimas skystoj terpej. Papildyta: Ir mano tokie buvo buvo Papildyta: Ir mano tokie buvo buvo
Buna kad operacijos metu ne viska pasalina, bet kai krenta sasiukai su jais pasisalina .. taip onkogine minejo man.
Atsakyti

As jau po proceduros. Issimiegojus 😂laukiu rytojaus, namo noriu..

Atsakyti

As jau po proceduros. Issimiegojus 😂laukiu rytojaus, namo noriu..

Parasyk,kokie atsakymai ir zpv buvo.Sveik...

Atsakyti

Sveikos. 

Gal galite parašyti, kokia jūsų patirtis po operacijos. Man praėjo pusantros savaitės po konizacijos, bet kažkoks nemalonus pojūtis išlieka. Toks jausmas, kad g.k. iškris išvis  :unsure:  Jaučiu sutinimą ir perštėjimą ištisai. Per kiek jums susitvarkė? ir per kiek laiko paprastai pradeda šalintis šašas? :hmm:

Atsakyti