Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės sportavimui namuose

QUOTE(Bezdžionė @ 2007 01 08, 13:44)
AČIŪ smile.gif thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Maniau, kad gumas rasti vargu ar pasiseks - kažkada mačiau, bet neprisimenu, kur blush2.gif , o dabar vis nerandu.
O dėl kamuolio vis neapsisprendžiu - užteks pigaus kinietiško ar iš karto normalesnio dairytis g.gif


senukuose yra uz 60lt lyg vokiskas, kettler.jo kokybe nesiskiria nuo ortopediniu
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2007 01 08, 14:53)
senukuose yra uz 60lt lyg vokiskas, kettler.jo kokybe nesiskiria nuo ortopediniu

Ortopedinėse mačiau tuos ir pačius Kettler - reikėtų palyginti kainas smile.gif

Bet bijau, kad bus kaip su fitnio pirštinėm - pernai vaikščiojau su "mozoliais" ant delnų nuo treniruoklių (labai vienas pratimėlis pūsles trynė), po to sportavau tik namie ir galų gale nusipirkau pirštines - lyg lengvi hanteliukai trintų lotuliukas.gif
Dabar ramiai guli nenaudojamos pirštinės namuose, nes per pietų pertrauką nulekiu tik į aerobikos treniruotes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2007 01 09, 10:27)
fantastika kad per pietus galima nulekt pasportuot. as per tuos darbinius pietus 30-40 min nespeciau nieko, tik nuvaziuot ir grizt jauciu

O ką daryti, jei kitaip nelieka laiko ir kaip visada moteriškai - pinigų (dienos metu pigiau) ax.gif Iki klubo - 5 min. geru tempu arba 2 min. su puikiomis kolegėmis ir automobiliu, 50 min. treniruotė, dušas ir staigiai atgal. Aišku, nubyra 20-30 min. darbo laiko, bet tada nesuprantantiems tenka įžūliai paaiškinti - darbo metu nerūkau ir tuščiai apie batus ir svetimus ratus nepliurpiu - gal paskaičiuojam minutes biggrin.gif Kartais ryte anksčiau ateinu blush2.gif Na, dar prieš tai įrodžiau, kad kol kas savo darbe esu sunkiai pakeičiama, todėl valdžia kol kas tokias mano keistenybes kaip sportas toleruoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Toks tempas vargina, bet kitaip kol kas neišeina. Arba vogčiau pusvalandį iš savo miego - ne pati geriausia išeitis. Dar kita alternatyva, kurią kartais renkuosi - sportas namuose. Tik aš dar kol kas nemoku susiplanuoti savo treniruočių, mokausi pratimų atlikimo technikos. Nors galima mirksiukas.gif Ir manau, Tu tą sėkmingai padarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 09 sausio 2007 - 12:32
QUOTE(agniux911 @ 2007 01 09, 14:19)
na, man ryte dar 30min atimti laiko kai jau beveik visada 6-6.15 keliu tikrai ziauru, o gulti vaikas neleidzia iki 22.30 tai jau tikrai.cool tavo darbdaviai 4u.gif

Aš apie vakarinį miego pusvalandį, pati keliu apie 6.00 smile.gif Ryte reikėtų kas 10m dėti po garuojančios kavos puodelį, norint atvesti mane iki klubo, o klube jau jokios priemonės neveiktų - pykčiau kaip šiemet nemiegančios meškos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sportuok su vaiku smile.gif Pvz., jei dar pyplys, atsisėdi, užmeti koją ant kojos, vaiką ant kojos ir kilnoji sau - taip šlaunų ir sėdmens raumenis pradirbsi, kad jokio šiam darbui tolygaus treniruoklio nerasi tongue.gif Rimtai - galima daug pratimėlių sugalvoti, tik kad noro būtų - ir kartu lavinant vaiką, ir vaikas kaip "svarelis"....
Sakoma, kad net laukiant troleibuso ar autobuso galima mankštinti pilvo presą - įtraukinėti ir atleisti. Na, man dar iki tokio lygio toli lotuliukas.gif
Kai pradeda byrėti sveikata, arba kai bent jau gali palyginti geresnę savijautą sportuojant su pasyvesniu gyvenimo būdu, laiko sportui atsiranda savaime, atsisakant kitų, jau neprioritetiniais tapusių dalykų arba susiplanuoji tą varganą 24 val. parą kiek kitaip smile.gif
Atsakyti
na, manasis sveria 15-16kg, daugoka jau
ta pilvo ir sedsmenu istraukinejima bandziau, kazkaip jauciuosi keistai, nepnasu kad kas dirbtu, nei pilvas ten man dirba, nei rurike biggrin.gif
savijauta jau jauciu kai eina "saibom" nuo sedejimo prie kompo darbe, nors namie labai nesedziu parejus, kazka su vaiku sumastaiu veikt, bet ne sportuot.nes jei as imu gult daryt atsilenkimus, jis tuoj pat ant pilvo atsiseda, jei ant pilvo guliu, lipa ant nugaros, jis labai reikalauja demesio ir neleidzia uzsiimti man reikiama veikla, reikia but su juo
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2007 01 09, 16:19)
savijauta jau jauciu kai eina "saibom" nuo sedejimo prie kompo darbe, nors namie labai nesedziu parejus, kazka su vaiku sumastaiu veikt, bet ne sportuot.nes jei as imu gult daryt atsilenkimus, jis tuoj pat ant pilvo atsiseda, jei ant pilvo guliu, lipa ant nugaros, jis labai reikalauja demesio ir neleidzia uzsiimti man reikiama veikla, reikia but su juo

Vadinasi, darydama atsilenkimus, sodini ant čiurnų ir bandai susitarti, kad kol atsiguli - pasėdės, kai atsikeli - delnais suplosi su vaiku smile.gif

Aš pasėdėjau prie komp'o po 8-12 val. virš apie 10 metų. Rezultatai, deja, pasijautė. Sportuoti net nebandžiau, maniau, kad tai tik paauglių, na, gal dar studentų užsiėmimai. Persigalvojau cool.gif
Atsakyti
as niekad nemaniau kad tai nerimta veikla, bet per sedejima prie mokslu, paskui prie vaiko vis pritrukdavau laiko, net ir paprastesniems butiniems darbams.turbut per savo per didelius reikalavimus sau ir nespeju visko kas bent jau butina
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2007 01 05, 10:19)
patarkit ar verta pirkti, gal kas naudojat??? easy shaper, pilvo presui ir kt.dalims
cia is top shop. idomu butu sulaukti atsakymo ir besitreniruojanciu.ar jis naudos duoda ar tik siaip kad pajudet tik treniruoklis



Mane taip pat domina atsiliepimai apie Easy shaper. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
butu idomu isgirsti nuomoniu apie mini treniruoklius namuose, tipo Orbitrek ar kazka panasaus. Gal kas turi ir kokiu rezultatu pasieke. Nes i sporto kluba niekaip man neiseina, va ir mastau ar tikrai verta pirkti. Zadu praleisti apie valanda prie treniruoklio.
Atsakyti
As atradau geriausia buda sportuoti namuose. Nusipirkau DVD su aerobika. Ten viskas yra: apsilimas, "workoutas" ir relaksaciniai pratimai pabaigai. Man tai idealus variantas, nes sutaupau laiko ir pinigu. Sporto klube jauciau dideli kompleksa, kad labai raudonuoju net iki pamelinavimo, tai dabar tokios problemos neturiu smile.gif
Noreciau ir daugiau tokiu kompaktu tureti del ivairoves. Tik Lietuvoj nemaciau pirkti.
Atsakyti
Merginos, o vat mes su vyru nesprendeme nusipirkti begimo takeli arba dvirati, ka jus patartumet. Mes ne del lieknejimo, o siaip, del sveikatos. Aisku ir siaip darome pratimus, bet jau vyrui atsibodo vietoje arba prieskambary begioti doh.gif Ka patarsite? Ir gal zinote kur geriau pirkti? 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alisa2: 01 kovo 2007 - 21:24
QUOTE(Alisa2 @ 2007 03 01, 21:24)
Merginos, o vat mes su vyru nesprendeme nusipirkti begimo takeli arba dvirati, ka jus patartumet. Mes ne del lieknejimo, o siaip, del sveikatos. Aisku ir siaip darome pratimus, bet jau vyrui atsibodo vietoje arba prieskambary begioti  doh.gif Ka patarsite? Ir gal zinote kur geriau pirkti?  4u.gif  aciuks.gif


hmz, as asmeniskai rinksciaus dvirati...nes begimo tieiosg nemegstu, o minti dvirati patinka...bet cia mano nuomone..kuris naudingiau tai ent nezinau g.gif
Atsakyti