Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės sportavimui namuose

QUOTE(Daisiuke @ 2007 03 01, 21:30)
hmz, as asmeniskai rinksciaus dvirati...nes begimo tieiosg nemegstu, o minti dvirati patinka...bet cia mano nuomone..kuris naudingiau tai ent nezinau  g.gif



Aisku, aciu uz nuomone 4u.gif Vat dar paskaiciau cia ir pagalvojome, gal Orbitrek treniruokli pirkti, na, arba kita elipsini treniruokli? Kas geriau?
Atsakyti
QUOTE(Alisa2 @ 2007 03 01, 22:25)
Aisku, aciu uz nuomone 4u.gif  Vat dar paskaiciau cia ir pagalvojome, gal Orbitrek treniruokli pirkti, na, arba kita elipsini treniruokli? Kas geriau?


ant elipsinio treniruoklio kazkada senai esu sporto salej sportavus..patiko:) jis amnau naudingesnis, nes labiau kunas juda ir rankos dirba...o dviratis tai ka mini mini o rankos tai nejuda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alisa2 @ 2007 03 01, 14:24)
Merginos, o vat mes su vyru nesprendeme nusipirkti begimo takeli arba dvirati, ka jus patartumet. Mes ne del lieknejimo, o siaip, del sveikatos. Aisku ir siaip darome pratimus, bet jau vyrui atsibodo vietoje arba prieskambary begioti  doh.gif Ka patarsite? Ir gal zinote kur geriau pirkti?  4u.gif  aciuks.gif

Del sveikatos tai manau kad visi begimo treniruokliai, tiek elipsinis tiek begimo takelis yra gerai 4u.gif Cia tokia mano nuomone, bet pas mus(zmonem su shirdies problemomis) visada sako kad paprastas begiojimas arba greitas ejimas pirmas vaistas 4u.gif Na o gryztant del tu takeliu tai as niekada nemegau begioti blink.gif bet jai tik tau ir tavo vyrui tai patinka tada thumbup.gif ir tai tikrai geras pasirinkimas
Atsakyti
As asmeniskai pasirinkau ir jei reiktu is naujo, vel rinkciausi elipsini. Dviracio net nesvarsciau, man jis nuobodus kaip treniruoklis, nepatinka ant jo sedeti. Begimo takelis yra gerai, bet uzlipti ant jo man reikia daugiau valio, reikia spec. ruostis, t.y. bent jau kedus apsiauti, ir sanariams apkrovimas didesnis (jei kam aktualu), o elipsinis toks treniruoklis, ant kurio as eidama pro sali galiu ir su slepetem uzlipti bei pavaziuoti. Ir nenuobodus kaip dviratis, judi visas, bet judeti lengviau nei ant begimo takelio. O ir begimo takeli esant norui galima pakeisti stadionu ir grynu oru biggrin.gif
Geriausia renkantis nueiti i koki sporto kluba ir isbandyti visus. Matysit prie kurio labiau linksta sirdis ir kuris treniruoklis maziausiai tiketina, kad greitai atsibos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 02 kovo 2007 - 09:09
Kur būna pirkti gumų tempimo pratimams? ax.gif
Niekur nerandu.
Atsakyti
QUOTE(Apelsinmedis @ 2007 03 03, 20:15)
Kur būna pirkti gumų tempimo pratimams? ax.gif 
Niekur nerandu.


As pirkau ortopedineje parduotuveje. Uz melyna guma mokejau 18.00lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 03 03, 21:26)
o kada papietaut?  mastau.gif

Tam gana 5 min, kai atsineši ką nors iš namų ax.gif
O dėl lazdos - man grėblio kotas gerai - ilgesnis thumbup.gif lotuliukas.gif
O gumos dar taip ir neturiu blush2.gif Ai, dar ne vejos tvarkymo sezonas, ir sporto klube gerai biggrin.gif
O ortopedinėse guma matuojama ar jau sukarpyta? Radau vieną sporto prekių parduotuvę, kur apvali guma sukarpyta, o man norisi ilgesnės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinmedis @ 2007 03 03, 21:15)
Kur būna pirkti gumų tempimo pratimams? ax.gif 
Niekur nerandu.


Univermage WinnerSport parduotuvėje yra. mirksiukas.gif
Atsakyti
Patarkite, ką geriau pirkti sportavimui namuose:
user posted image

ar tą iš tele2 reklamos:
user posted image

???

Tikslas- svorio metimas doh.gif
Atsakyti
o tas is tele2 reklamos kuria vieta daugiau treniruoja?
pati turiu pirmaji varianta, kadangi labai aktuali sikna ir slaunys, rankos irgi dirba sportuojant....
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2007 03 07, 11:23)
o tas is tele2 reklamos kuria vieta daugiau treniruoja?
pati turiu pirmaji varianta, kadangi labai aktuali sikna ir slaunys, rankos irgi dirba sportuojant....

Tas iš tele2 tai kojoms, šlaunims, pilvui, krūtinei ir rankoms g.gif .

Man dabar aktualu viskas, nes po gimdymo kažkoks nesusipratimas, o ne figūra g.gif . Jūsų, sportuojančių, skyrelį visą perskaičiau, bet visvien blaškausi tarp šių dviejų treniruoklių blush2.gif .
Atsakyti
gal ir spontaniskai pasielgiau, bet uzsisakiau si treniruokli: http://www.hobbyhall...96/396_138.html manau neprasoviau, nes labai suviliojo kaina, o dar ir masazistas parekomendavo toki, nes neapkrauna sanariu.. blush2.gif
Atsakyti