Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XIX

QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 18, 10:24)
Ačiū ačiū  smile.gif Palaikyti moki tu  4u.gif Svarbu tas. Kažkaip per tas varžybas labai smagu, kai palaiko (nors ir nepažįstamii smile.gif], dar paskatina koks: "bėgam bėgam bėgam"  biggrin.gif  - Toks vieningumas, ar tai kai susirūpina visi jei koks nuslysta. Nu tai labai smagu.
Mačiau, radau  biggrin.gif
Jau net kitą žiūrėjau, bet nežinau, 06 12 į Kauno maratoną užsiregistravau, o šitas "kitas" 06 18, ir ten minimum  10 km distancijos. O tu gal į tą palnuoji, Vilnius - Kernavė?

nu bet tu tikrai neblogai subėgai. Rezultatuose aukštai tu ten kabi palyginus su kitais smile.gif
nemanau, kad prisiruošiu į kernavę, kad labai greit bus, kažkaip per mažai laiko buvo morališkai pribręst. Net nežinau aš, pasimetu. Gal rugpjūtį geriau aplink Asvejos ežerą, ir atstumas toks draugiškesnis.
Artimiausias, kur dalyvausiu tai miško trasa miskotrasa.ltmiskotrasa.lt Vilniuj čia.
o tu čia "kitas" vadini ką? kernavė- vilnius? nu 10km nestebuklas, gali ir 12 ir 18 bėgt, jei nori ir netingi. O Kauno maratone tu 10 irgi? pusmaratonio nebandysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 18 balandžio 2016 - 11:38
Rastafarinas šaunuolė 4u.gif gražus rezultatas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 04 18, 11:37)
nu bet tu tikrai neblogai subėgai. Rezultatuose aukštai tu ten kabi palyginus su kitais smile.gif
nemanau, kad prisiruošiu į kernavę, kad labai greit bus, kažkaip per mažai laiko buvo morališkai pribręst. Net nežinau aš, pasimetu. Gal rugpjūtį geriau aplink Asvejos ežerą,  ir atstumas toks draugiškesnis.
Artimiausias, kur dalyvausiu tai miško trasa miskotrasa.ltmiskotrasa.lt Vilniuj čia.
o tu čia "kitas" vadini ką? kernavė- vilnius? nu 10km nestebuklas, gali ir 12 ir 18 bėgt, jei nori ir netingi. O Kauno maratone tu 10 irgi? pusmaratonio nebandysi.

smile.gif Aš tai sau gal kiek priekaištausju kad į galą visų jėgų neišspaudžiau. Kažkaip lyg ir turėčiau nėgt jau kiek neša, bet aš taip lyg stabdyt imu jau matydama finišo vartus tuos. Negerai čia man kažkaip atrodo taip daryt.

Tai Kernavė 06 18 - dar ohoho!

O man jau Asveja toli biggrin.gif [kilometrais smile.gif] Kažko liepai norėčiau, arba rugpjūčiui. Pažiūrėjau renginių kalendorių LBMA puslapyje, tai arčiausiai radau bėgimą aplink Žąslių ežerą 07 31. Gal net ir pagalvosiu, kol kas geriau neradau nieko (t.y. miškų kokių). Gal dar ne visus link'us žinau? g.gif

Kauno maratone užsiregistravau 10 km. Pinigų pagailėjau biggrin.gif Nežinau. Jei leistų pripiuost prie tų jau sumokėtų gal ir ryžyčiausi. Bet man čia irgi dar reikia morališkai pribręst. Gal ir būtų visai adekvatus iššūkis g.gif

Jo, tas "kitas" tai ta Kernavė.

QUOTE(ataka26 @ 2016 04 18, 13:10)
Rastafarinas šaunuolė 4u.gif gražus rezultatas  4u.gif


Ačiū smile.gif. Tikra sportininkė pasijaučiau drinks_cheers.gif thumbup.gif
Faina su jumis čia draugaut drinks_cheers.gif
Papildyta:
Pažiūrėjau "mikrotrasa". Prie Vilniaus smile.gif
[ir Bezdonys šalia biggrin.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 18 balandžio 2016 - 20:31
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 18, 19:37)
smile.gif Aš tai sau gal kiek priekaištausju kad į galą visų jėgų neišspaudžiau. Kažkaip lyg ir turėčiau nėgt jau kiek neša, bet aš taip lyg stabdyt imu jau matydama finišo vartus tuos. Negerai čia man kažkaip atrodo taip daryt.

Tai Kernavė 06 18 - dar ohoho!

O man jau Asveja toli  biggrin.gif [kilometrais smile.gif] Kažko liepai norėčiau, arba rugpjūčiui. Pažiūrėjau renginių kalendorių LBMA puslapyje, tai arčiausiai radau bėgimą aplink Žąslių ežerą 07 31. Gal net ir pagalvosiu, kol kas geriau neradau nieko  (t.y. miškų kokių). Gal dar ne visus link'us žinau?  g.gif 


nu man po finišo irgi būna taip, galvoju, galėjau greičiau. Bet pačio bėgimo metu išvis kartais atrodo numirsiu ir išvis sustosiu biggrin.gif aj kažkap stengiuos nesukt galvos, mėgėja esu, rezultatui kokiam nebėgu, svarbu patinka.

tai ten visi tie atstumai nelabai normalūs, jeigu stengtis juos greit prabėgt (ir kernavėj ir asvejoj). Bet taip kaip aš, pasivaikštant, tai pusė velnio, kaip žygis gaunas.

čia varžybų gali žiūrėt http://www.tengris.l....php?act=c&id=5
arba http://www.lbma.lt/i...orius&year=2016

dar yra bėgikų forumas http://begikai.lt/index.php ten galima pasiskaityt ir padiskutuot apie bėgimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 19 balandžio 2016 - 07:03
QUOTE(bamba @ 2016 04 19, 07:02)
nu man po finišo irgi būna taip, galvoju, galėjau greičiau. Bet pačio bėgimo metu išvis kartais atrodo numirsiu ir išvis sustosiu  biggrin.gif aj kažkap stengiuos nesukt galvos, mėgėja esu, rezultatui kokiam nebėgu, svarbu patinka.

tai ten visi tie atstumai nelabai normalūs, jeigu stengtis juos greit prabėgt (ir kernavėj ir asvejoj). Bet taip kaip aš, pasivaikštant, tai pusė velnio, kaip žygis gaunas.

čia varžybų gali žiūrėt http://www.tengris.l....php?act=c&id=5
arba http://www.lbma.lt/i...orius&year=2016

dar yra bėgikų forumas http://begikai.lt/index.php ten galima pasiskaityt ir padiskutuot apie bėgimus smile.gif


Dėkui. To tengris nežinojau. Einu pasižiūrėsiu.
Jezus, pažiūrėjau kainą į 21 km Kauno maratonas - 25 eur dabar jau. Nu nežinau nežinau. Jaučiu prabėgsiu miškais, ir dar sutaupius būsiu. Miške ant kelmo, prabėgus savo nusistatytą kilemetražą, tuos 25 eurus išsitrauksiu ir pasižiūrėsiu, pasidžiaugsiu savimi lotuliukas.gif

Klausykit, prisiskaičiau apie L-Carnitine. Ataka, gal tu čia daugiau žinai. Gal verta jo pavartot? Nu taip noriu kad nors 3-4 kg nukristų to riebalo, aplink pilvą ir šlaunis - ir niekaip. Jau tortų saldainių ir bulkučių nevalgau ilgai (na, kartą per savaitę picos su šeima; kartą į mėnseį, kai "lomkės" suvalgau sumuštinį su balta duoda; tik juodas šokoladas kartais). Žuvį ir kiaušus valgau, mėsų - ne. Šnd jau iš liūdesio ant svarstklių pagalvojau, kad imsiu mėsą valgyt...

Vieną syk gyvenime esu laikiusis baltymų dienos (vien jų beveik, sėlėnų ten kažkiek, daržovių dar), bet dabar negaliu - ir dėl sporto, ir dėl sveikatos (negali vidurusiai man užkietėt jokiu būdu). Tai jau nu daėdė tikrai.

- Kada yra blogiausia nevalgyt sportuojant (po bėgimo, prieš)? Valgyt dažnai? Aš gan ėdri biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 19 balandžio 2016 - 08:09
tu rimtai taip smarkiai maistą riboji, sportuoji ir svoris nekrenta? unsure.gif gal kiekiai dideli labai? nu keistai, man paprastai krenta svoris maisto kiekius apmažinus, nepriklausomai ar tortais maitinuos ar agurkais.

dėl kainų tai jo, brangūs tie renginiai. Ir kuo didesnis atstumas tuo daugiau moki. Aš į vilniaus maratoną nesiregistravau dar, paprastai llikus kokiai savaitei įmonė, kurioj dirbu užperka visiems norintiems. Bet jeigu šiemet nepirks, tai blin ten paskutinėm dienom kaina nebloga bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 04 19, 08:26)
tu rimtai taip smarkiai maistą riboji, sportuoji ir svoris nekrenta? unsure.gif gal kiekiai dideli labai? nu keistai, man paprastai krenta svoris maisto kiekius apmažinus, nepriklausomai ar tortais maitinuos ar agurkais.

dėl kainų tai jo, brangūs tie renginiai. Ir kuo didesnis atstumas tuo daugiau moki. Aš į vilniaus maratoną nesiregistravau dar, paprastai llikus kokiai savaitei įmonė, kurioj dirbu užperka visiems norintiems. Bet jeigu šiemet nepirks, tai blin ten paskutinėm dienom kaina nebloga bus doh.gif


Nu aš kiekio gal nelabai riboju - tik miltus, cukrų. Jokių ten saldžių jogurtų. Stevia (saldiklis), tą vartoju. Vagau dažnokai, po nedaug. Gal apykaita mano jau palėtėjus smile.gif. Gal čia ir raumenų užaugo biggrin.gif Bet vis tiek laikas sustot jau. Šiaip sverdavau apie 4-3 kg mažiau nei dabar. Ai, nu žodžiu. Gal čia reiktų užsirašinėt ar pasifotkint, kiek suvalgau per dieną, susižiūrėt kažkaip.

Vat į tą Vilniaus gal ir nieko. Va, pažiūrėjau - nu kainos kaip Kauno maratono. Tai ką aš žinau - Vilniaus man biškį toks vistiek jau, na, bent tas kainas pateisnu labiau biggrin.gif Žiūrėsiu. Gal ant šito susigindysiu tą 21 km? g.gif
Kiek tu planuoji bėgt ten?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 19 balandžio 2016 - 09:15
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 19, 08:11)
Nu aš kiekio gal nelabai riboju - tik miltus, cukrų. Jokių ten saldžių jogurtų. Stevia (saldiklis), tą vartoju. Vagau dažnokai, po nedaug. Gal apykaita mano jau palėtėjus smile.gif. Gal čia ir raumenų užaugo  biggrin.gif Bet vis tiek laikas sustot jau. Šiaip sverdavau apie 4-3 kg mažiau nei dabar. Ai, nu žodžiu. Gal čia reiktų užsirašinėt ar pasifotkint, kiek suvalgau per dieną, susižiūrėt kažkaip.

Vat į tą Vilniaus gal ir nieko. Va, pažiūrėjau - nu kainos kaip Kauno maratono. Tai ką aš žinau - Vilniaus man biškį toks vistiek jau, na, bent tas kainas pateisnu labiau  biggrin.gif Žiūrėsiu. Gal ant šito susigindysiu tą 21 km?  g.gif
Kiek tu planuoji bėgt ten?

Man kelių dienų mitybą parašyk (nepagražinta, o tokia kokia yra) smile.gif pažiūrėsiu. Gali būti angliavandenių perdaug ar netinkamu laiku jie vagomi smile.gif per mažos maisto porcijos, per retas maitinimasis smile.gif į A.Ž. svori ūgi ir matmenis parašyk smile.gif
L-carnitina naudoju kartu su CLA smile.gif pora mėn prieš kažkokias rimtas varžybas, kai mažinu kuno masę smile.gif
Atsakyti
Man asmeniskai karnitinas naudos duoda kiek kava. Pardaviau.
Siaip ne kiek kiekiai svarbu o ka kada valgote. Iki pietu anglys (kose, vaisia), pietums zuvis su darzovem kruopom (gerai butu mesa). Pavakariams jei kabai alkana galite valgyti kokios sriubos, salotas. Na ir paskutinis valgis mano buna nebent varske. Menesi taip pasimaitinau ir iskart apimtys sumazejo smile.gif plius aisku sportas. Begimas yra geras kardio bet siaip norint suliekneti gerak butu dar jegos treniruotes.
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 04 19, 09:40)
Man kelių dienų mitybą parašyk (nepagražinta, o tokia kokia yra) smile.gif pažiūrėsiu. Gali būti angliavandenių perdaug ar netinkamu laiku jie vagomi smile.gif per mažos maisto porcijos, per retas maitinimasis smile.gif  į A.Ž. svori ūgi ir matmenis parašyk smile.gif
L-carnitina naudoju kartu su CLA smile.gif pora mėn prieš kažkokias rimtas varžybas, kai mažinu kuno masę smile.gif

OK. O kas yra CLA?

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 19, 10:00)
Man asmeniskai karnitinas naudos duoda kiek kava. Pardaviau.
Siaip ne kiek kiekiai svarbu o ka kada valgote. Iki pietu anglys (kose, vaisia), pietums zuvis su darzovem kruopom (gerai butu mesa). Pavakariams jei kabai alkana galite valgyti kokios sriubos, salotas. Na ir paskutinis valgis mano buna nebent varske. Menesi taip pasimaitinau ir iskart apimtys sumazejo smile.gif plius aisku sportas. Begimas yra geras kardio bet siaip norint suliekneti gerak butu dar jegos treniruotes.

Ačiū. Tai šitas visas kaip ir taip ir yra. Bet yra matyt čia ir dar kažkas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 19, 10:27)
OK. O kas yra CLA?
Ačiū. Tai šitas visas kaip ir taip ir yra. Bet yra matyt čia ir dar kažkas.  smile.gif

Pasidalinkit savo valgiarasciu 4u.gif nes tiktai atrodo,as nieko tokio nevalgau o kai imi rasytis matai kad yra kitaip smile.gif
Atsakyti
Beje, nuspirikau tikrų avižinių kruopų (ne dribsnių). Atradimas man čia buvo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 19, 10:30)
Pasidalinkit savo valgiarasciu  4u.gif nes tiktai atrodo,as nieko tokio nevalgau o kai imi rasytis matai kad yra kitaip  smile.gif


Pasidalinau privačiai. Pažiūrėsiu. Sureferuosiu paskui kažką temoje čia mirksiukas.gif

Che, šnd turiu laiko, sugalvojau palną - susifotografuosiu kiekius ir maistus (nes taip lengviau smile.gif, o tada kažkaip pateiksiu įdomiai biggrin.gif Žiūrėsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 19 balandžio 2016 - 10:39