Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XIX

QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 19, 09:33)
Beje, nuspirikau tikrų avižinių kruopų (ne dribsnių). Atradimas man čia buvo  smile.gif
Papildyta:
Pasidalinau privačiai. Pažiūrėsiu. Sureferuosiu paskui kažką temoje čia mirksiukas.gif

Che, šnd turiu laiko, sugalvojau palną - susifotografuosiu kiekius ir maistus (nes taip lengviau smile.gif, o tada kažkaip pateiksiu įdomiai  biggrin.gif Žiūrėsiu.

CLA tai  konjuguota linolino rūgštis smile.gif konjuguotos linolo rūgšties preparatų vartojimas padeda numesti tik riebalų masę, išsaugant raumenų masę. O didelis žaliosios arbatos ekstrakto kiekis padeda pagreitinti medžiagų apykaitą, todėl riebalai greičiau sudeginami
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 04 19, 10:57)
CLA tai  konjuguota linolino rūgštis smile.gif konjuguotos linolo rūgšties preparatų vartojimas padeda numesti tik riebalų masę, išsaugant raumenų masę. O didelis žaliosios arbatos ekstrakto kiekis padeda pagreitinti medžiagų apykaitą, todėl riebalai greičiau sudeginami


O, tai man tas carnitinas tinka, nes ten su žaliosios ekstraktu. Tokį skystą, pabandymui nuspirrkau 5 vnt 3000 "kažko tai" , stiprumo gal? biggrin.gif

Bet šiaip prisibijau vartototi tokius dalykus. Gal ir be reikalo. Koks Magnis B6 jau ateit nieko, o ką čia gali žinoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 19, 11:05)
O, tai man tas carnitinas tinka, nes ten su žaliosios ekstraktu. Tokį skystą, pabandymui nuspirrkau 5 vnt 3000 "kažko tai" , stiprumo gal?  biggrin.gif

Bet šiaip prisibijau vartototi tokius dalykus. Gal ir be reikalo. Koks Magnis B6 jau ateit nieko, o ką čia gali žinoti  biggrin.gif

Man kartinitinas netikdavo visiskai. Baladodavosi sirdis, uzkildavo pulsas, sutrikdavo miegas, poilsis. Pries treniruote tiesiog isgeriu kavos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 19, 20:34)
Man kartinitinas netikdavo visiskai. Baladodavosi sirdis, uzkildavo pulsas, sutrikdavo miegas, poilsis. Pries treniruote tiesiog isgeriu kavos  smile.gif

čia individualu, kitam nuo kavos širdis krenta, gal jums papraščiausiai netinka sintetinti papildai
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 19, 08:11)
Nu aš kiekio gal nelabai riboju - tik miltus, cukrų. Jokių ten saldžių jogurtų. Stevia (saldiklis), tą vartoju. Vagau dažnokai, po nedaug. Gal apykaita mano jau palėtėjus smile.gif. Gal čia ir raumenų užaugo  biggrin.gif Bet vis tiek laikas sustot jau. Šiaip sverdavau apie 4-3 kg mažiau nei dabar. Ai, nu žodžiu. Gal čia reiktų užsirašinėt ar pasifotkint, kiek suvalgau per dieną, susižiūrėt kažkaip.

Vat į tą Vilniaus gal ir nieko. Va, pažiūrėjau - nu kainos kaip Kauno maratono. Tai ką aš žinau - Vilniaus man biškį toks vistiek jau, na, bent tas kainas pateisnu labiau  biggrin.gif Žiūrėsiu. Gal ant šito susigindysiu tą 21 km?  g.gif
Kiek tu planuoji bėgt ten?

Tai šauluolė, kad be negerų produktų išsiverti. Bet matyt individualu tas svorio metimas, kaip jau sakiau man veikia tik kiekio ribojimas, mažiau kalorijų suvalgau ir svoris krenta, nepriklausomai ar sveikos ar tuščios kalorijos.

Man ir Kauno maratonas fainai atrodo, neką prastesnis už Vilniaus. Skaičiau, kad šiemet pirmą kart organizuojamas Klaipėdos maratonas, jame bus 5km, 10km, pusmaratonio distancijos, bet... nebus maratono distancijos biggrin.gif
Atsakyti
bamba na jau yra skirtumas kai valgai tuscias kalorijas ir ne smile.gif jai valgai labai didelėm porcijom o po to jas iki normaliu sumazina tai ir matosi svorio kritimas smile.gif
Pirma kūnas riebalinį audinį atiduoda skaidymui tik po 3-4sav sveikos-normalios ( arkaip bepavadinsi) mitybos smile.gif svarstyklių skaičius nėra pagrindinid rodiklis, o pagrindinis yra apimtys smile.gif
Kartais zmonems nebekrenta svoris dėl pernelyg mazų valgymu porcijų arba labai retų valgymų smile.gif gaunasi Jojo efektas ir kaip užburtas ratas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 04 20, 09:00)
bamba na jau yra skirtumas kai valgai tuscias kalorijas ir ne smile.gif  jai valgai labai didelėm porcijom o po to jas iki normaliu sumazina tai ir matosi svorio kritimas smile.gif
Pirma kūnas riebalinį audinį atiduoda skaidymui tik po 3-4sav sveikos-normalios ( arkaip bepavadinsi) mitybos smile.gif svarstyklių skaičius nėra pagrindinid rodiklis, o pagrindinis yra apimtys smile.gif
Kartais zmonems nebekrenta svoris dėl pernelyg mazų valgymu porcijų arba labai retų valgymų smile.gif gaunasi Jojo efektas ir kaip užburtas ratas smile.gif

tai taip, būtent, aš valgau labai didelėm porcijom ir dažnai, jei sumažinu, svoris krenta. Kad ir valgau 'tuščią' maistą, bet krenta. O jei valgau sveikesnį maistą, bet labai dideliais kiekiais, nekrenta.
Skirtumas ką valgyt visada yra, ir savijautoj ir raumenų augime ir sveikatoj, bet aš būtent apie svorio kritimą kalbėjau. Man vienintelė pasiteisinanti taisyklė, suvalgyt mažiau kalorijų negu sunaudoju smile.gif

Tiems kam nekrenta nors valgo labai mažai, tai manyčiau organizmas į 'bado režimą' persijungė, apykaita sutriko. Asmeniškai nesusidūriau, nes valgau daug smile.gif
Papildyta:
aj ir dėl apimčių sutinku visiškai, apimtys visada svarbiausia. Bet mano atveju ir apimtys mažėja kai svoris krenta. Riebalų saskaita akivaizdžiai, o raumenų jau turbūt kiek turiu tiek. Kai 12 metų bėgioju, nemanau kad kažkas ten naujo jau užaugt gali, tam reiktų krūvį keist.
Atsakyti
bamba tai žinoma jai nekeiti krūvio ar kažko papildomai nepradedi daryti, tai viskas ir stovi toje pačioje vietoje smile.gif

Čia visiems atvėjams galiojanti taisyklė, kad norint išlaikyti esamą kūno svorį negalima suvalgyti daugiau kalorijų nei išeikvojama ir jai norint ,kad mažėtų kūno masė reikai išeikvoti daugiau energijos nei suvalgomas maisto kiekis smile.gif Tik klausimas kokai saskaita tai reikia daryti smile.gif
Atsakyti
Nu o aš tą maistą dabar fotografuoju lotuliukas.gif
Dar įžvalgų neturiu, bet bus. Kol kas supratau tiek, kad pietų per mažai valgau. Toliau žiūriu. Kažkaip man labai disciplinuoja tas fotografavimas smile.gif

Beje, išdrįsau svajoti apie 21 km Kauno maratone. Tai užklausiau e-mail, ar jie pripliusiuotų mano sumokėtus pinigus už 10 km. Jei ne tai nu ne, bet jei pripliusuotų tai gal gal gal g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 20 balandžio 2016 - 14:52
Labas visoms ir visiems smile.gif
Kaip einasi?

Bamba, gal bėgsi We Run 2016 05 22 Vilniuj ?

Mes tai ryt varysim (su šeima, plačiąja netgi prasme biggrin.gif ) į Kauno Ąžuolyno bėgimą. For free bėgti registravomės, tik kolektyviai pastartuosim, ir galvojam bėgti tikrai daugiau nei 5 km, tai varysim po Ąžuolyną ratais iki bent 10 km smile.gif

O paskui gerai ten tas entertainmentas vaikučiam (po 100 metrų pabėgioja, pamankština ten juos, medalį gauna) - kad tik oras geras būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 23 balandžio 2016 - 20:35
buvot ažuolyne? patiko?

nežinau dėl we run. Tu važiuosi gal? jei kas registraciją nupirktų (praeitais metais darbovietė pirko), tai bėgčiau tikrai, iš savo kišenės tai mane labiau traukia į miškus smile.gif Dabar nesinori kažkaip man rašyt ir prašyt darbui, dar sugalvos klausinėt kada dirbt grišiu, nusibodo jie visi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 04 24, 13:48)
buvot ažuolyne? patiko?

nežinau dėl we run. Tu važiuosi gal? jei kas registraciją nupirktų (praeitais metais darbovietė pirko), tai bėgčiau tikrai, iš savo kišenės tai mane labiau traukia į miškus smile.gif  Dabar nesinori kažkaip man rašyt ir prašyt darbui, dar sugalvos klausinėt kada dirbt grišiu, nusibodo jie visi biggrin.gif


Buvom. Su lietučiu, bet smagu. Patiko.

Brangoka į We Run, taip. Ir dar prierašas, kad 21km tai čia jau profesionalams - net susimąsčiau. biggrin.gif

Tave suprantu. Aišku, geriau jau ramybė.

Dar radau vakar Trakų pusmaratonis 05 08 bus.
Atsakyti