Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XIX

truputis apie begima su ir be bateliu
http://sveikatossalt...begimo-bateliai
Atsakyti
Sakyčiau plonu padu batai tinkamesni kas jau ilgiau begioja
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 08 28, 08:56)
nėr čia atsakymo taip arba ne. Bėgimas su spec bėgimo batais irgi kenkia.
Bet kol jauti savo kūną ir žinai ką darai, nekenkia nei batai nei jų nebuvimas.
O jei darai nesamones, traumas gausi nepriklausomai nuo dangos ir avalynės.
[...]

Palaikau drinks_cheers.gif smile.gif

QUOTE(mylimuke! @ 2016 08 28, 11:45)
o jus po begimo basomis dar pratesiat treniruote su kedukais ar tik tokia trumpa treniruote ir buna? :)

Aš tai dėl 1 km kaip čia pasakyt, tingėčiau. Kaip aš dariau [ir taip daryčiau vėl], tai nubėgi kiek reikia / nori, tada nusiauni, 2- km rankose pasilaikai, kol bėgi tuos km basa, paskui galima apsiaut ir eit namo. Aišku, galima ie tiesiog 1 km - gali visai būt tokia idėja, bet man tai gal taip daugiau norėtųsi, tik dėl to.

QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2016 08 28, 13:01)
[...]
Beja, kazkur skaiciau apie batus vibram 5 fingers. Ar esate kas juo bandziusios begimui  g.gif Pagal atsiliepimus jie tinka begimui, nes plonas padas ir tada automatiskai zmogus deda peda padoriu kampu, o ne nuo kulno. Kazin ar verta demesio, ar tik reklaminis triukas?
[...]

Aš tai galvoju, kad jau tada geriau basai - nežinau. Skaičiau kada lb daug apie juos, bet kažkaip per daug klausimų jie man kėkė :)

QUOTE(mylimuke! @ 2016 08 28, 13:16)
Nezinau, kaip kunas reaguos i didesnius atstumus, bet tas ka tik prabegtas kilometras basomis buvo kazkas TOKIO  thumbup.gif
[...]

Tai kaip, konkrečiau prašom smile.gif

QUOTE(mylimuke! @ 2016 08 28, 13:48)
truputis apie begima su ir be bateliu
http://sveikatossalt...begimo-bateliai

Šitą blog'ą kažkada labai skaičiau :).
Iliustracija gera batelių thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 08 28, 18:23)
Tai kaip, konkrečiau prašom  smile.gif 

pasijauciau laukine biggrin.gif dar labiau laukine jausciaus, jei buciau begus miske. bet tiko ir saligatvis lotuliukas.gif
peda visai kitaip statosi, ir labai jauciasi tas statymas, norisi nuo pirstu statyt. na man patiko,kartosiu :)
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 08 28, 17:47)
pasijauciau laukine  biggrin.gif  dar labiau laukine jausciaus, jei buciau begus miske. bet tiko ir saligatvis  lotuliukas.gif
peda visai kitaip statosi, ir labai jauciasi tas statymas, norisi nuo pirstu statyt. na man patiko,kartosiu :)

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
buvau siandiena pedos tyrime sportpoint parduotuvėj biggrin.gif
pabegiojau su 4 porom asics'ų, isrinko man tinkamiausius, bet nenusipirkau, bet gal nusipirksiu. manieji sake nelabai (o kaip kitaip lotuliukas.gif ), nes greit susidrozia karimorai. dar sake, kad lengva pilnapadyste pas mane ir rekomendavo manktas visam kunui, nes virsutine dalis sustingusi blush2.gif
palaimino begiojima basomis, bet TIK zole ir smeliu (t.y. tik naturaliu pavirsiumi).
siaip tikejausi daugiau is to tyrimo, bet matyt jie tiesiog orientuoti parduoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 08 31, 18:58)
buvau siandiena pedos tyrime sportpoint parduotuvėj  biggrin.gif
pabegiojau su 4 porom asics'ų, isrinko man tinkamiausius, bet nenusipirkau, bet gal nusipirksiu. manieji sake nelabai (o kaip kitaip  lotuliukas.gif ), nes greit susidrozia karimorai. dar sake, kad lengva pilnapadyste pas mane ir rekomendavo manktas visam kunui, nes virsutine dalis sustingusi  blush2.gif 
palaimino begiojima basomis, bet TIK zole ir smeliu (t.y. tik naturaliu pavirsiumi).
siaip tikejausi daugiau is to tyrimo, bet matyt jie tiesiog orientuoti parduoti  blush2.gif

Tai čia gražiai visai, taip aptakiai, polit korektiškai :) Dėl pilnapadiškumo tai dar eičiau alternatyvios nuomonės pas ortopedą.
Kokius rekomendavo? :)
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 08 31, 21:57)
Tai čia gražiai visai, taip aptakiai, polit korektiškai :) Dėl pilnapadiškumo tai dar eičiau alternatyvios nuomonės pas ortopedą.
Kokius rekomendavo? :)

asics GT 2000 4. kadangi tyrimo kaina uzskaite kaip nuolaida 15 eur, tai mastau gal nusipirkti lotuliukas.gif nes tikrai su jais patogu begti.
jo, del padu butu gerai. as ir visai noreciau tokio tyrimo kur atsistojus spalvytemis nuspalvina pada, kur didziausia apkrova, kur maziausia. buvau radus kazkokioj med klinikoj tai daro. gera butut isgirsti mediko komentara, o ne zmogaus norincio parduoti :)
Atsakyti
Ultramaratonininkas vegetaras
Bėgikai, /ės, jūs man pasakykite prašau, kaip ilsisi žmogus, bėgantis 166 km?
Man nerealiai šitas pailko įspūdį.
Ir kad jis non-stop išbėgo 27 val. Wow.
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 09 01, 17:08)
Ultramaratonininkas vegetaras
Bėgikai, /ės, jūs man pasakykite prašau, kaip ilsisi žmogus, bėgantis 166 km?
Man nerealiai šitas pailko įspūdį.
Ir kad jis non-stop išbėgo 27 val. Wow.

Ilsisi turbūt kaip visi žmonės, tiesiog nebėga :)
Mane jis visada labai kabino, seniai jo blogą skaitau, patinka kaip pasakoja, taip pat bėgimo parodoj litexpo kalbėjo, labai patiko man, kad taip paprastai, nuoširdžiai, net sau galėjau kelis patarimus prisitaikyt.

aš irgi norėčiau kojos tyrimą pasidaryt. Abejoju ar ką rekomenduojamo pirkčiau, irgi manau, kad jie parduot labiau nori, negu mano sveikata pasirūpint, bet smalsu ką pasakytų. Gal per VM jie bus, man rodos praeitais metais po finišo mačiau juos, bet jau jėgų nebuvo kažką dar tirtis eit.

aš pamečiau savo pulso juostą. Supratimo neturiu kur. Jau 2 sav nerandu. Bet to pasekoje žiūriu, kad tempas ryškiai didesnis pastarasias savaites. Va ką reiškia psichologija, nematau puslo, ir neskauda, nėr kam išgasdint, atrodo lengvai bėgu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 01 rugsėjo 2016 - 20:36
QUOTE(bamba @ 2016 09 01, 20:33)
Ilsisi turbūt kaip visi žmonės, tiesiog nebėga :)
Mane jis visada labai kabino, seniai jo blogą skaitau, patinka kaip pasakoja, taip pat bėgimo parodoj litexpo kalbėjo, labai patiko man, kad taip paprastai, nuoširdžiai, net sau galėjau kelis patarimus prisitaikyt.

aš irgi norėčiau kojos tyrimą pasidaryt. Abejoju ar ką rekomenduojamo pirkčiau, irgi manau, kad jie parduot labiau nori, negu mano sveikata pasirūpint, bet smalsu ką pasakytų. Gal per VM jie bus, man rodos praeitais metais po finišo mačiau juos, bet jau jėgų nebuvo kažką dar tirtis eit.

aš pamečiau savo pulso juostą. Supratimo neturiu kur. Jau 2 sav nerandu. Bet to pasekoje žiūriu, kad tempas ryškiai didesnis pastarasias savaites. Va ką reiškia psichologija, nematau puslo, ir neskauda, nėr kam išgasdint, atrodo lengvai bėgu biggrin.gif

Na, aš turiu omenyje - taip non stop ir nubėga 166 km, nei kiek perediškės nedaro? Tai juk ne per tas 27 val 166 nubėga. Nu žodžiu, gal man čia aukuštos meterijos, nesuprantu biggrin.gif Ar per tas 27 val 166 km nubėga, be jokių pertraukėlių? karsta.gif
-
Nu va. Kam tos juostos išvis? biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
-
jei bėgt, tai su muzonu mirksiukas.gif cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 01 rugsėjo 2016 - 21:03
QUOTE(rastafarinas @ 2016 09 01, 20:01)
Na, aš turiu omenyje - taip non stop ir nubėga 166 km, nei kiek perediškės nedaro? Tai juk ne per tas 27 val 166 nubėga. Nu žodžiu, gal man čia aukuštos meterijos, nesuprantu  biggrin.gif Ar per tas 27 val 166 km nubėga, be jokių pertraukėlių?  karsta.gif
-
Nu va. Kam tos juostos išvis?  biggrin.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
-
jei bėgt, tai su muzonu   mirksiukas.gif  cool.gif  rolleyes.gif

na tai stoja maitinėlėse užkast kažko, bet į jakuzi tai abejoju ar eina bėgimo metu biggrin.gif
ten jau vos ne atskira sporto šaka tos ultros, pasiruošimas specifinis, organizmas kitoks, ištvermė kita, kitas pasaulis žodžiu. Visiems čia aukštos materijos manau...

šian išvis pablūdau, susiinstaliavau pokemonus, ir bėgu, gaudau lotuliukas.gif pagavau kelis, žiūriu kad 5:15 tempu varau sau laiminga jau ketvirtas km. Šiaip paprastai 5:45 kažkur būna, arba net 6

čia tu su tokia bėgi? biggrin.gif man tai tiktų visai tokio tipo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 01 rugsėjo 2016 - 21:21