Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XIX

o koks Griniaus blogas? butu idomu paskaityt,

as dar klausau begikai.lt laidu. i mixclouda ideda irasus.

kokias ausines naudojat begimui. man tos mazos rupuzikes kisamos i ausis pastoviai krenta, o dideles nepatogu. gal tos geriau uzkabinamos ant ausu? :D
Atsakyti
Turiu artima drauga ultrista. Nesenai bėgo 130km kalnuose. Tai man ir buvo visa ta virtuvė įdomi. Tai jų poilsis kai maitinasi ar persirengia ir atlieka gamtinius reikalus,nes būtina tai daryti. Į kalnus dažniausiai tempas lėtas , dažnai einama, nuo kalno bėgama, sakė sunkiausia būna lygumos :)
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 09 01, 23:57)
... sakė sunkiausia būna lygumos :)

kodel? :)
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 09 02, 05:11)

Po kalniu psichologiškai sunkiausia lygumoje bėgti
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 09 01, 21:19)
na tai stoja maitinėlėse užkast kažko, bet į jakuzi tai abejoju ar eina bėgimo metu biggrin.gif
ten jau vos ne atskira sporto šaka tos ultros, pasiruošimas specifinis, organizmas kitoks, ištvermė kita, kitas pasaulis žodžiu. Visiems čia aukštos materijos manau...

šian išvis pablūdau, susiinstaliavau pokemonus, ir bėgu, gaudau lotuliukas.gif pagavau kelis, žiūriu kad 5:15 tempu varau sau laiminga jau ketvirtas km. Šiaip paprastai 5:45 kažkur būna, arba net 6

čia tu su tokia bėgi? biggrin.gif man tai tiktų visai tokio tipo biggrin.gif

biggrin.gif Man čia irgi mistika, tie Pokemonai. Aukštos materijos irgi biggrin.gif Ir kaip tu spėji ten viską?
Su muzika ne. Aš šoku jau tada, jei muzika. Čia taip, atsiminiau vakar. :)
QUOTE(ataka26 @ 2016 09 02, 13:18)
Po kalniu psichologiškai sunkiausia lygumoje bėgti

Kur jau nebus. Man vien pavaikščiojus kalnais atvirų laukų 'fobija' cool.gif unsure.gif O bėgt, tai, po tų kalnų, įsivaizduoju, nyku turbūt labai? g.gif
Aš tyt bėgsiu 15 Ąžuolyno bėgime. Kažkaip 0 emocijų, bet tai vistiek 'prisiduodu' biggrin.gif
Atsakyti
kažkodėl cituoti man neleidžia jūsų žinučių. Na neesme, Mylimuke, griniaus blogas https://d2g2.wordpress.com/ seniau būdavo ir lietuviškai, dabar pagrindę anglų k.


rastafarinas, sėkmės bėgime, fainai labai, kad dalyvauji :)
pokemonams tai daug laiko nereik, aš darbe nuo kolegų nusižiūrėjau, papildomo laiko jie nekainuoja, jei kažkur einant ar bėgant pamatau, pagaunu :)

Aš užsinorėjau į triatloną, gal pradžiai kokią mini distanciją pabandymui. Gal kitamet...
Atsakyti
Ataka, o nuo ko kulnus gali skaudėt? Šiaip nieko, o štai pradėjau bėgt ir.. Anądien kaidais. Gyvenime dar nėr buvę hmm.gif Abu. Po kokių 3 km dingo skausmas [lėtai taip pradėjau] - nuojauta man kuždėjo tą daryt :).
Skaičiau šnd, kad gali būti nuo to, kad per dideliais žingsniais bėgama, nėra gero atsispyrimo.
Ką tu manytum?
O gal nepramankštinau gerai?

Ačiū

Papildyta:
QUOTE(bamba @ 2016 09 02, 18:23)
[...]

Aš užsinorėjau į triatloną, gal pradžiai kokią mini distanciją pabandymui. Gal kitamet...

O kokios ten modar rungtys, be bėgimo? Dviratis, plaukimas? wow, triatlonas tai rimtas iššūkis cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 02 rugsėjo 2016 - 18:29
QUOTE(rastafarinas @ 2016 09 02, 17:28)
O kokios ten modar rungtys, be bėgimo? Dviratis, plaukimas? wow, triatlonas tai rimtas iššūkis  cool.gif

aha dar dviratis ir plaukimas. Tai nieko ten rimto, yra mini distancijos kur minimaliai visko, tik pabandymui.
perskaičiau šitą https://www.amazon.c...s/dp/1569244677 tai užėjo noras bandyt
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 09 02, 18:41)
aha dar dviratis ir plaukimas. Tai nieko ten rimto, yra mini distancijos kur minimaliai visko, tik pabandymui.
perskaičiau šitą https://www.amazon.c...s/dp/1569244677 tai užėjo noras bandyt

O tu gerai plauki? - greit, daug?
Atsakyti
Nu susinervinau. Prabėgau "apkadkę" prieš rytojų, ir ką - maudžia visai man kulną vieną, achilo [google paveiksliukai leido tiksliai identifikuot]. Masažuoju, trinu, gydau, ir begydydama imi abejoti dėl rytojaus bėgimo "oh unsure.gif Jei po savaitės VLN noriu bėgt, tai kažkaip bijau riziuoti net. Nu ryt žiūrėsiu atsikėlus, bet jei ką labai didelių vilčių nedėkit biggrin.gif , nors ir spėjau pasigirti jau čia biggrin.gif bis.gif doh.gif cray.gif
Atsakyti
neplaukiu aš. Na ta prasme plaukt moku, baseine kokį 1km nuplaukčiau su pailsėjimais varlyte biggrin.gif bet nebūtina ten gi greičiui raut. Mini distancijai užteks ir tiek

jei net dabar dar skauda, nebėk rytoj. Na tai būtų protingas ir logiškas sprendimas, bet baisiai sunkiai įgyvendimas. Arba jei jau niekaip negali proto įsijungt, tada bėk, bet būk pasiryžus 'nusiimti' ir nebūtinai baigt distancijos, per skausmą nedaryk, tik ilgesniam laikui 'atkrisi' poto...
Atsakyti
Labas rytas,user posted image
Bamba, dėkui.
Ką - 6.30 pabudau, googlas verda, search'ina achilą biggrin.gif Jei rimtai, nemanau - na, tikuos - ok viskas bus, bent jau po savaitės, tpfu tpfu tpfu.
Supratau, kad jei tiesiai koją laikau, einu gražiai, ok viskas. Bet jei nors kiek klyp' - labai nesmagu, kaip adatėlės bado.
Paskaičiau, tai nežinau - po bėgimo šuoliukų aukštyn nedarydavau, o radau, kad jie labai naudingi achilui. Dabar tepu Voltaren, dar toriu tokį stebuklingą tepalą gerinantį kraujoatką (net hemtomų po sumušimo nelieka po jo), ir galvoju - gal verta kompresines kojnes įsigyt? Ir šiaip kraujagyslės mano linkę trūkinėt, gal padėtų? Norisi sutvirtinti tą čiurną, ir jau gan seniai [aš ttaip intuityviai].
Aišku, pasiklaipo, paskui praeina, bet matyt apkrovos daviau (buvau įsigurdinus bėgt dvi dienas iš eilės po 10-12 km. Patiko man, ypač kojų raumenims).
Tai va. Masažuoju, pašąldau (toks mikro mikro patinimas man dažnai būna, dabar irgi yra). Ją esu dar anktyvoj paauglystėj nikstelėjus, tai tokia tendencija vis yra, gan pastoviai. Ir 'parastais kablais' pavaikščiojus tas pats nutinka. doh.gif
- Ką čia kažin man dabar gero sugalvojus? Gal kokių idėjų? unsure.gif Ar šiaip, gerą, optimistišką žodį biggrin.gif
Atsakyti