Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo planavimas po abrazijos, persileidimo

Atklydau ir aš į šią temą.. Vedama baimės ir nerimo.. Nesulaukusi mėnesinių pasidariau nėštumo testą- Teigiamas. Negalėdama patikėti po pusdienio kartoju - Teigiamas. Per didžiulį nekantrumą jau kitą dieną prasibriaunu pas gydytoją apžiūrai ir.. "taip, nėštumas yra, jis gimdoje, tačiau nematau trynio masės, tik pūslytė".. Pagal viską, pagal galimą pastojimo laiką jau turėtų būti ir jau turėtų visko daugiau matyti.. Kadangi mano ciklas ilgas, dar atidėjom savaitę apžiūrai, jei savaitės gale vis dar nieko nesimatys - rezultatas aiškus, nėštumas nesivystantis.. ir su šia žinia dabar visą savaitę gyvenu, ramiai būti sunku.. Atrodo pilnai suvokiu, kad negalima pasiduoti nerimui, sielvartui ir panašiai, kad vis dar reikia tikėti.. bet kažkodėl pagal mano loginius apskaičiavimus tokiu nėštumo metu jau tikrai turėjo matytis visa tai :/ Nėštumas turėtų būti 3 savaičių nuo pastojimo (ne nuo paskutinių mėnesinių)..
Kaip noris tikėti, kad vis dėl to pas mane organizme ilgas ciklas ir todėl viskas vyksta ilgiau, bet tuo pačiu lenda visi moksliški paskaičiavimai ir atima viltis :/
Atsakyti
QUOTE(Yourelle @ 2016 10 21, 21:49)
Klausimas  unsure.gif  ar vartojat kokius nors papildus , bitaminus ir pan , po tokiu situaciju, ypac planuojant  pabandyti ne uz ilgo  unsure.gif


Geriu folio rūgštį. O šiaip turbūt reiktų pasidaryt kraujo tyrimus ar konors trūksta. Bandžiau paklausti medikų, tai kiek gydytojų - tiek nuomonių, pagrinde sako nieko nereikia ir mityba tik rūpinkis.
Papildyta:
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2016 10 24, 10:28)
Atklydau ir aš į šią temą.. Vedama baimės ir nerimo.. Nesulaukusi mėnesinių pasidariau nėštumo testą- Teigiamas. Negalėdama patikėti po pusdienio kartoju - Teigiamas. Per didžiulį nekantrumą jau kitą dieną prasibriaunu pas gydytoją apžiūrai ir.. "taip, nėštumas yra, jis gimdoje, tačiau nematau trynio masės, tik pūslytė".. Pagal viską, pagal galimą pastojimo laiką jau turėtų būti ir jau turėtų visko daugiau matyti.. Kadangi mano ciklas ilgas, dar atidėjom savaitę apžiūrai, jei savaitės gale vis dar nieko nesimatys - rezultatas aiškus, nėštumas nesivystantis.. ir su šia žinia dabar visą savaitę gyvenu, ramiai būti sunku.. Atrodo pilnai suvokiu, kad negalima pasiduoti nerimui, sielvartui ir panašiai, kad vis dar reikia tikėti.. bet kažkodėl pagal mano loginius apskaičiavimus tokiu nėštumo metu jau tikrai turėjo matytis visa tai :/ Nėštumas turėtų būti 3 savaičių nuo pastojimo (ne nuo paskutinių mėnesinių)..
Kaip noris tikėti, kad vis dėl to pas mane organizme ilgas ciklas ir todėl viskas vyksta ilgiau, bet tuo pačiu lenda visi moksliški paskaičiavimai ir atima viltis :/


Neprarask vilties, tikrai visokių situacijų būna. Tokios ankstyvos apžiūros pasėja labai daug nerimo. Kantrybės ir stiprybės!

Papildyta:
QUOTE(lauryte27 @ 2016 09 29, 09:34)
Sveikos jungiuosi ir as I jusu bureli. Antraji mazyli planavome mazdaug pusmeti. Kai testas parode teigiama rezultata labai apsidziaugeme. Deja mazdaug devinta nestumo savaite pasirode kraujo,labai issigandau iskart nuvykau I ligonine,padare echoskopa sako negirdziu sirdeles ir vaisius atrodo ne daugiau sesiu savaiciu. Sake palaukti savaite ir eiti pas ginekologe. Deja ji patvirtino nesivystanti nestuma dave siuntima abrazijai. Po abrazijos fiziskai atrode gerai jauciuosi,laiku sulaukiau pirmuju menesiniu. Jos buvo gana gausios su kresuliais ir vis nesibaige, todel nuejau pas ginekologe ji pasake kad teks daryti pakartotina abrazija,nes gimda ne iki galo isvalyta.Teko dar karta daryti operacija. Kazkoks nesibaigiantis kosmaras. Dabar nuejau vel pasitikrinti ginekologe patvirtino kad viskas gerai ir sake kad jau po pirmuju menesiniu galiu planuoti vel vaikeli . Tikiuosi dabar jau viskas baigesi ir galesim stsigave vel planuoti vaikuti.


Sėkmės ir optimizmo! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yourelle @ 2016 10 21, 22:49)
Klausimas  unsure.gif  ar vartojat kokius nors papildus , bitaminus ir pan , po tokiu situaciju, ypac planuojant  pabandyti ne uz ilgo  unsure.gif

Daktare liepe gerti foli 800. Pati dar vitamina C geriu. Na ir vyrui vitaminu nupirkau.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2016 10 24, 10:28)
Atklydau ir aš į šią temą.. Vedama baimės ir nerimo.. Nesulaukusi mėnesinių pasidariau nėštumo testą- Teigiamas. Negalėdama patikėti po pusdienio kartoju - Teigiamas. Per didžiulį nekantrumą jau kitą dieną prasibriaunu pas gydytoją apžiūrai ir.. "taip, nėštumas yra, jis gimdoje, tačiau nematau trynio masės, tik pūslytė".. Pagal viską, pagal galimą pastojimo laiką jau turėtų būti ir jau turėtų visko daugiau matyti.. Kadangi mano ciklas ilgas, dar atidėjom savaitę apžiūrai, jei savaitės gale vis dar nieko nesimatys - rezultatas aiškus, nėštumas nesivystantis.. ir su šia žinia dabar visą savaitę gyvenu, ramiai būti sunku.. Atrodo pilnai suvokiu, kad negalima pasiduoti nerimui, sielvartui ir panašiai, kad vis dar reikia tikėti.. bet kažkodėl pagal mano loginius apskaičiavimus tokiu nėštumo metu jau tikrai turėjo matytis visa tai :/ Nėštumas turėtų būti 3 savaičių nuo pastojimo (ne nuo paskutinių mėnesinių)..
Kaip noris tikėti, kad vis dėl to pas mane organizme ilgas ciklas ir todėl viskas vyksta ilgiau, bet tuo pačiu lenda visi moksliški paskaičiavimai ir atima viltis :/

Ovuliacija kada buvo nežinote, kiek suprantu. Jei galite, pasitikrinkite hcg kas dvi dienas ir bus viskas aiškiau.
Atsakyti
Sveikos.

Norisi visoms, kurios atklydo į šią temutę ir kurios patyrė vaikelio praradimą, palinkėti stibrybės ir greito atsigavimo!

Prieš porą dienų ir aš patyriau tą jausmą, kai išgirsti, kad vaiko širdelė nebeplaka ir tuo metų tiesiog žemė iš po kojų nueina. 16 savaičių buvo, o sustojo 13 sav. vystymas. Visas neštumas buvo idealus, jokių komplikacijų, jokių įtarimų, kad gali viskas taip greit pasibaigti. Sekmadienį pradėjo teplioti, bet tik šiek tiek ir atsirado pilvo maudymas, pasirodžiau gydytojams. Mane labai ilgai žiūrėjo, jau supratau, kad kažkas negerai, pakvietė dar vieną akušerę ir tada man pasakė baisią tiesą, kad teks baigti šią istorijąverysad.gif Paleido namo ir sakė, kad ateičiau kitą dieną ir stimuliuos gymdymą, bet tą patį vakarą mane išvežė su greitaja, nes gymdymas prasidėjo savaime. Padimdžiau mažuliuką - toks keistas ir kitoks gimdymas. Tiek skausmo, tik ne fizinio šį kartą. Placenta tik ne visa išėjo, todėl pasibaigė viskas ambrazija. Atrodė jau taip ramu, jau perkopiau į antrą trimestrą, kad sumažėja praradimo rizikos ir tikrai negalvojau, kad taip gali atsitikti.
Bet tikriausiai taip reikėjo, kad mūsų šeima turėtų mažą angeliuką, kuris visada bus su mumis 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(s2002m @ 2016 10 25, 11:48)
Ovuliacija kada buvo nežinote, kiek suprantu. Jei galite, pasitikrinkite hcg kas dvi dienas ir bus viskas aiškiau.



Mąsčiau apie tai, bet bemąstydama su baime sulaukiau ir kitos apžiūros dienos, jau ryt viskas paaiškės smile.gif ir nežinau psichologiškai čia ar ne, bet atrodo su tuo dideliu noru vis dar jaučiu visus nėštumo pojūčius, kurie sakė išnykt turėtų, jei nesivysto.. Nežinau ar sąmoningai čia ar iš tiesų - rytojus atsakys. Laikau kumščius ir tikiuos stebuklo, kad tą kartą tiesiog buvau per anksti, kad ovuliacija vyko vėliau nei tikėjaus ir dar buvo labai mažas nėštumas per apžiūrą...
Atsakyti

Mejle_Sejle, linkiu ir viliuos, kad viskas tik dėl per ankstyvo smalsumo ir taip anksti apsilankius dar nieko negalėjo matyt ir be reikalo įnešė tų baimių. Bet dėl požymių, tai turiu nuliūdinti, jie gali būti jaučiami tol, kol HCG nepasišalina iš organizmo. Mano nėštumas 10-ies savaičių jau beatitiko 6-ias, tai tas kūno apgaudinėjimas ir buvo skaudžiausias. Nes jokie požymiai nedingo. Tas jausmas baisus, kai kūnas vis dar sklidinas nėštumo hormonų, krūtys išbrinkusios, jautrios, jauti viską taip stipriai, bet tikrai žinai, kad viduje vaikelis - negyvas... Net ir po abrazijos dar kelias savaites bent man testai buvo teigiami, jauteisi visiškai nėščia, o žinai, kad tuščia, nieko nebėra. 

Gal su mažesniais nėštumais ir kitaip (mano paskutinis tirtas hcg, kai jau pradėjo šalintis ir mažėti, buvo virš 15000 miu).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 27 spalio 2016 - 09:00
QUOTE(Ten @ 2016 10 27, 09:58)
<p>Mejle_Sejle, linkiu ir viliuos, kad viskas tik dėl per ankstyvo smalsumo ir taip anksti apsilankius dar nieko negalėjo matyt ir be reikalo įnešė tų baimių. Bet dėl požymių, tai turiu nuliūdinti, jie gali būti jaučiami tol, kol HCG nepasišalina iš organizmo. Mano nėštumas 10-ies savaičių jau beatitiko 6-ias, tai tas kūno apgaudinėjimas ir buvo skaudžiausias. Nes jokie požymiai nedingo. Tas jausmas baisus, kai kūnas vis dar sklidinas nėštumo hormonų, krūtys išbrinkusios, jautrios, jauti viską taip stipriai, bet tikrai žinai, kad viduje vaikelis - negyvas... Net ir po abrazijos dar kelias savaites bent man testai buvo teigiami, jauteisi visiškai nėščia, o žinai, kad tuščia, nieko nebėra. </p>
<p>Gal su mažesniais nėštumais ir kitaip (mano paskutinis tirtas hcg, kai jau pradėjo šalintis ir mažėti, buvo virš 15000 miu).</p>



iš tiesų, tas jausmas, kad tuščia kažkoks siaubingas.. :/
ech.. visgi tada gaila, kad simptomai išlieka, mažiau vilčių tada turiu jau.. sakė turi dingti neštumo požymiai, tai džiaugiaus jausdama juos vis dar..
apsilankymas nebuvo labai stipriai ankstyvas.. mano manymu turėjo kažką matyti.. nors paskaitinėjus istorijų radau keletą laimingų atvejų, kad irgi nematė ir teigė nesivystant ir kažkokiu stebuklingu būdu uždelsus po savaitės ar dviejų viską pamatė. irgi ciklas buvo ilgesnis nei įprastai..
Atsakyti

Nesiremkit vien mano pavyzdžiu, nes ligoninėje manęs irgi klausė, ar krūtis atleido, ar jaučiu dar kažką, kad tikrai dažnai ir dingsta pojūčiai, bet kai kuriuos ir su sveikais nėštumais nieko išvis nejaučia, tai čia ne rodiklis. Klausykit savęs... O su ilgesniais ciklais juk tikrai negalima skaičiuot kaip įprastai. Įsivaizduoju, kaip neramu dabar laukti rytojaus, taip norisi, kad kuo mažiau moterų tas nelaimes patirtų...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 27 spalio 2016 - 11:36
O gal toks kvailokas klausimas, bet jei ciklas ilgas, tai ir pats nėštumas ilgiau gali vystytis, nes visas ciklas toks lėtesnis iki ovuliacijos?
Atsakyti

Ar po persileidimo reikia gerti antibiotikus? Girdejau is keliu draugiu, kad joms israse, man nieko nesake apie tai. 

Atsakyti

Manau, kad čia nėra bendros taisyklės, gydytojas įvertina būklę ir poreikį. Man po abrazijos leido kelias dienas leidžiamus antibiotikus ir dar geriamus stiprius dešimčiai dienų buvo išrašę, bet čia dėl to, kad negyvas vaikelis many buvo tris savaites ir audiniai jau buvo ėmę irti, bet patys nesišalino. Reikėjo ir gėriau, nors ir labai jų nemėgstu, po to tik dar problemų prasidėjo - grybelinės infekcijos, kurių jau jokios žvakutės neėmė iškart, o dar gimdos kaklelis atviresnis po operacijos, tai ir nelabai norėjo, kad žvakutes dėčiaus. 

Atsakyti