Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisias

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 06 01, 16:28)
Nors realiai gi suvokiu, kad visa ši sporto euforija laikina kaip rūkas ryte  rolleyes.gif
žiūriu užplūdo mane energija ir dar didesnis tas mano "Aš galiu" tikėjimas  smile.gif


Prieštaringi jausmai biggrin.gif
Bet kokiu atveju, tikrai tu gali ir tau labai nedaug trūksta iki tikslo 4u.gif

Aš po sporto, maloniai nusikalus, kelienio šiandien beveik neskaudėjo, bet jau taip tingiu ką daryt... o pažadėjau draugei lysti į miestą, reikia pažado laikytis ax.gif
Po dviejų savaičių baigiam sportus, ta proga visos praplauksim baidarėm ir eisim atostogaus thumbup.gif Nuo tada propaguosiu bėgimą, nes į salę nesinori eit g.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 06 01, 18:58)
Prieštaringi jausmai biggrin.gif 

Ne ne, neprieštaringi biggrin.gif
Euforija, kaip rūkas ryte - kalba eina apie sportą;
"Aš galiu" tikėjimas - apie maistą.

O man maistas ir sportas du atskiri poliai biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Mažasis savaitgalis bigsmile.gif nors karštis ir pamažės, bus galima pasipležint po savaitės darbųbiggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas!
As be pasikeitimu, nei pliuso nei minuso smile.gif Pirmadieni manes laukia operacija, idomu kaip bus po jos, vis tiek sprortuot bus negalima kazkuri laika. Nors as gi ir dabar jau kokias 3savaites be judesio ax.gif
Karsta neimanoma..
Turiu nauja tiksla!!!! iki spalio (laukia atostogos) numesti 5kg ir sutvirtinti kuna rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas... 4u.gif 4u.gif 4u.gif ax.gif
Gristu pas jus...
Mano ugis 167, o dabar sveriu 87,7. Per ta laika buvau numetusi apie 4 kg, bet sveriau kai pas jus registravausi 88,8... Tada laikiausi sveikuoliu savaites dietos. O po to viskas va sugrizo... Noriu numesti apie 25 kg... O taip norisi greitai numesti tuos kilogramus... blush2.gif
Dabar taip karsta, ir valgyti nesinorisi... Tik vandenuka geriu... ax.gif biggrin.gif
Jus paskaitinejau, tai mergaites saunuoles, jau yra labai daug pasiekanciu savo svorio ideala... net baltai supavydejau... biggrin.gif
Atsakyti
Aš grįžtu po fantastiškos pietų pertraukos bigsmile.gif
Plaukėm laivu ir valgėm picas thumbup.gif
Suvalgiau nedidelę, tai nesijaučiu nusinuodėmiavus ax.gif nes kažką gi suvalgyt tai reikia biggrin.gif
Biškį vaizdo:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(the_wanted @ 2016 06 02, 08:46)

Turiu nauja tiksla!!!! iki spalio (laukia atostogos) numesti 5kg ir sutvirtinti kuna rolleyes.gif

Užsuk dažniau ir pasipasakok, kaip sekasi siekti tikslo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 02 birželio 2016 - 12:39
CoConut, grazu... 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2016 06 02, 12:02)
O taip norisi greitai numesti tuos kilogramus... blush2.gif



Numesi 4u.gif tik kaip tik geriau lėčiau, keičiant įpročius, o ne viens du - nėra, du-viens -sugrįžo...
irgi laukiam dažniau prisijungiant prie diskusijų 4u.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Visoms sugrįžusioms po balionėlį biggrin.gif 4u.gif
Prie pat mano namų atsidarė Lydl parduotuvė, tai tiek daug piliečių dar nesu mačius, eilės susisukę, užsirietę ir persisukę biggrin.gif Visi nori bananų po 0.66 euro cool.gif
Kol vaikai snaudžia aš balkone pasimėgavau saule, o dabar geriu kavą, laukia valandėlė jogos prieš akis thumbup.gif Nukrito jau -0.2 kg nuo atostoginio pliuso, tai man azartas, iki pirmadienio tikiuosi vėl bus 61 ir ramiai jau mesiu tikrąjį svorį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 06 02, 12:56)

Prie pat mano namų atsidarė Lydl parduotuvė, tai tiek daug piliečių dar nesu mačius, eilės susisukę, užsirietę ir persisukę  biggrin.gif Visi nori bananų po 0.66 euro  cool.gif 



Po kokios savaitės jau galėsi ramiai nueit biggrin.gif kai euforija apmažės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 06 02, 13:59)
Po kokios savaitės jau galėsi ramiai nueit biggrin.gif kai euforija apmažės smile.gif

Manau jau ir rytoj nebebus tokio bumo smile.gif Nors ką čia gali žinot smile.gif
Atsakyti
Rud@@ke, kaip tau joga? Ar patinka? Tinka? Padeda? 4u.gif smile.gif
Atsakyti