Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisias

Sveikos smile.gif
Nu tai ką, +2kg iš 2 savaičių atostogų, normaaaaliai biggrin.gif
Vėl susidomėjau sportu, grįžau prie tos Tibeto mankštos cool.gif Ai, žinau gi pati, kad dviems savaitėms maximum, nu bet kol noriu, tai ir darau biggrin.gif
Atsakyti
sveikos hi.gif

aš irgi vis dar čia, vis dar skaitau, seku, einu kartu, metu, stengiuosi, sportuoju - viską darau. tik tyliai laugh.gif

praėjusį trečiadienį susitraumavau koją sporto salėj treniruotės metu. kažkas nutiko raumeniui šlaunies, staigia sudūrė, deginantis skausmas pasirodė. treneris liepė nutraukti treniruotį ir atšaukti sekančią. po kelių dienų susisiekė savininkas sporto klubo (treneris, kuris vedė tą 6sav programą), pasiteiravo, kaip laikausi, kaip koja, liepė (rekomendavo) kelias savaites kojoms apkrovos neduoti (tai reiškia, kad jokių bėgiojimo, svorių kojoms, Strenght & Tone treniruočių, lieka realiai tik treniruotės viršutinei kūno daliai). Teko šiek tiek mažinti krūvį salėj, nes riboja vis tiek toks dalykas, tai sportuoju tik rankoms, nugarai, pečiams ir presui pratimais.. Kitai savaitei jau susidariau irgi programą, užsirezervavau treniruotes, judėsiu. O jau po dar kitos savaitės lėksiu po truputį ir kojoms pradėt daryt pratimus. Tik irgi minėjo, kad būtinai pasakyčiau treneriams prieš treniruotę dėl kojos, kad negaliu iškart visu krūviu dirbti..

Užsisakiau kelis VS maudymukus, tai turiu kaip ir motyvaciją dabar iki atostogų. tik reik tikėtis, kad per daug nenusimotyvuosiu ir nereikės parduot jų, o pačiai pirkt skubiai naujų laugh.gif

tiesa, vis žvalgausi į Kayla Itsines BBG programą, tai vis galvoju, kad gal reikėtų pradėti papildomai prie sporto klubo dar ir šia programa užsiimti bigsmile.gif rugsėjį jau turime nusipirkę bilietus atostogoms (o kitos atostogos man liepą jau nusimato), tai būtų visai smagu matyti pokyčius nemažus 59.gif nu tik smagu būtų, kad tie VS maudymosi kostiumėliai irgi tiktų, nes nežinau, ar siuvėjos siaurina tokius dalykus laugh.gif
Atsakyti
Vakar valgiau:
Ryto užkandis: kava ir čia sėklos
Pusryčiai: grikiai su avokadu, pomidoru ir špinatais
Priešpiečiai: kava su bananu, paskui sumuštinis ale duona su sūrio riekele ir salota vietoj sviesto lotuliukas.gif
Popietės užkandis: obuolys, 2 migdolo riešutai, duonos riekė su humusu
Pietūs: lašiša su pilno grūdo makaronais ir brokoliu
Vakarienė: vėl ale sumuštinis su sūriu ir salota

S Health programėlė sakė mityba buvo subalansuota thumbup.gif
Atsakyti
Sima_1, tikrai taip, pas mus +28 bute doh.gif

*Rud@@kė*, +2kg tai dar nieko, numesi smile.gif 4u.gif

Almost., traumos ne juokai unsure.gif Pasisaugok 4u.gif

Top_Secret, leidžia programelė vakare lėtuosius angliavandenius (ale duona)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 31, 15:46)
Top_Secret, leidžia programelė vakare lėtuosius angliavandenius (ale duona)?  g.gif

Neskaičiuoja ji tokių dalykų, skaičiuoja maistingų medžiagų balansą tiesiog. Be to aš matot dirbau iki 11 vakaro, tai man dzin jau tada, nes energijos reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 31, 15:46)
Sima_1, tikrai taip, pas mus +28 bute  doh.gif

*Rud@@kė*, +2kg tai dar nieko, numesi  smile.gif  4u.gif



biggrin.gif Specialiai pamatavau, pas mus +24,6 smile.gif Pats tas smile.gif

Tai žinau žinau, kad numesiu, visada numetu iki kito išvažiavimo biggrin.gif
Atsakyti
Na ką, ryt žengiam į oficialią vasarą bigsmile.gif

Aš labai gerai nusportavau, tik vienu momentu jau kelį buvo suėmę. Pasitempsiu šiandien voltaren geliu, kur MB nugarai pirkau.
Prikapojau žuvies grįžus, dabar sėdžiu, dirbu ir geriu pasukas biggrin.gif

Almost, saugok save 4u.gif
Aš ir norėčiau VS maudymuko, bet kol numesiu svorio, jų jau nebepardavinės, o dabar pirkt neapsimoka, nes kūdėju lotuliukas.gif

Ką dar jums papasakoti? g.gif sekmadienį turėjau nuotykį panašų į tytukos, su kiaušų virimu, uždėjau ir pamiršau lotuliukas.gif tai ir vanduo visas išgaravo, ir puodas biškį pasvilo lotuliukas.gif


Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš visgi noriu išbandyt naminius ledus. Šiandien šaldysiu bananą, nors sakiau, kad jau bandžiau ir nepatiko. Kol kas nesugalvojau nieko geriau, receptų daug peržiūrėjau, bet tinkamo, kad gautųsi mažesnis kaloringumas, ir tai būtų ne užšaldytos sultys ar jogurtas, dar neradau g.gif
Šiandien labai karšta diena nusimato, jau paryčiais virš 20 laipsnių pavėsyje, o aš dieną per patį karštymetį vešiu dukrą pas gydytoją ir dar viešuoju transportu doh.gif Tai grįšiu spėju negyva, būtinai reikės ledų karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 01, 06:54)
vešiu dukrą pas gydytoją ir dar viešuoju transportu  doh.gif 


Gal bus nedaug žmonių dieną, tai nesistumdys niekas, atsisėsit ir nuvažiuosit iš taško A į tašką B, tik tiek, kad karšta 4u.gif

Aš tai karščio nejaučiu: darbe vėsu, plius yra kondicionierius reikaluiesant. Tik namie vakare jau šiluma didesnė, o balkonas - kaip šiltnamis lotuliukas.gif galėčiau ten kokius pomidorus laisvai nokint, vakar buvo virš 30 laipsnių, nes saulė spigina tiesiai į jį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 06 01, 10:21)
Gal bus nedaug žmonių dieną, tai nesistumdys niekas, atsisėsit ir nuvažiuosit iš taško A į tašką B, tik tiek, kad karšta 4u.gif



Na va pargrįžau iš peklos, košmaras karsta.gif Kojas mirkau šalto vandens bliude, valgau savo šaldytą bananą. Kaip labai alkanai, tai neblogai ax.gif
Atsakyti
Labas, damočkos smile.gif

Tibetas gerai labai suimankštino šiandien, taip gerai, kad susiradau youtubėj sau patinkančius jogos pradmenų pratimų kompleksus ir dar 60 minučių pasportavau jogą thumbup.gif Taip džiaugiuosi savim biggrin.gif Nors realiai gi suvokiu, kad visa ši sporto euforija laikina kaip rūkas ryte rolleyes.gif Bet jei nepadės, tai tikrai nepakenks ax.gif

Praėjo visi pms ir žiūriu užplūdo mane energija ir dar didesnis tas mano "Aš galiu" tikėjimas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 06 01, 07:54)
Sveikos  4u.gif

Aš visgi noriu išbandyt naminius ledus. Šiandien šaldysiu bananą, nors sakiau, kad jau bandžiau ir nepatiko. Kol kas nesugalvojau nieko geriau, receptų daug peržiūrėjau, bet tinkamo, kad gautųsi mažesnis kaloringumas, ir tai būtų ne užšaldytos sultys ar jogurtas, dar neradau  g.gif
Šiandien labai karšta diena nusimato, jau paryčiais virš 20 laipsnių pavėsyje, o aš dieną per patį karštymetį vešiu dukrą pas gydytoją ir dar viešuoju transportu  doh.gif  Tai grįšiu spėju negyva, būtinai reikės ledų  karsta.gif

Aš vakar buvau strigus ant šaldytų uogų, 2 puodelius sukimšau hihihi.gif beje tarp jų buvo kelios vynuogės, pasirodo kaip skanu jos šaldytos thumbup.gif
Atsakyti