Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisias

QUOTE(Pergale1 @ 2016 05 30, 13:10)
Skaita kaip tu kovoji su tais kilogramais, na, susidare ispudis, kad gal tavo svoris visai normalus, bet tu ji bandai dar suspausti, del to tavo organizmas ir priesinasi...na, bet as taip galvoju. Gal gali priminti savo ugi/ svori?

Taip, mano svoris yra normalus pagal KMI drinks_cheers.gif 162 cm, 53.5 - 55.5 kg, priklausomai nuo savaitės dienos smile.gif O bandžiau dar suspausti, nes prieš nėštumą svėriau 53 kg, tai iš principo toks svoris yra įmanomas man, tik gal ne žindymo laikotarpiu smile.gif Užtat su kg nebekovoju ( ta prasme, kad nesistengiu dar labiau sumažinti būtent svorį), stengiuosi išlaikyti, ką pasiekiau, o išlaikyti reiškia ir toliau daryti tą patį, kaip ir lieknėjant, nes kai tik atsipalaiduoju, svoris lipa į viršų staigiai, kas dieną po kg. Nes apskritai toks svoris man, taip sakant, nebūdingas, visą gyvenimą aš svėriau 60-65 kg, 53 kg tik trumpą laiką prieš antrą nėštumą...Tai žodžiu, lieknėjimas man yra nuolatinė būsena/hobis/gyvenimo būdas biggrin.gif Ne taip, kad mėnesį pasilaikai dietos ir toliau gyveni įprastai...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 30, 11:34)
Taip, mano svoris yra normalus pagal KMI  drinks_cheers.gif  162 cm, 53.5 - 55.5 kg, priklausomai nuo savaitės dienos  smile.gif O bandžiau dar suspausti, nes prieš nėštumą svėriau 53 kg, tai iš principo toks svoris yra įmanomas man, tik gal ne žindymo laikotarpiu  smile.gif  Užtat su kg nebekovoju ( ta prasme, kad nesistengiu dar labiau sumažinti būtent svorį), stengiuosi išlaikyti, ką pasiekiau, o išlaikyti reiškia ir toliau daryti tą patį, kaip ir lieknėjant, nes kai tik atsipalaiduoju, svoris lipa į viršų staigiai, kas dieną po kg. Nes apskritai toks svoris man, taip sakant, nebūdingas, visą gyvenimą aš svėriau 60-65 kg, 53 kg tik trumpą laiką prieš antrą nėštumą...Tai žodžiu, lieknėjimas man yra nuolatinė būsena/hobis/gyvenimo būdas  biggrin.gif Ne taip, kad mėnesį pasilaikai dietos ir toliau gyveni įprastai...


Tavo svoris, galima sakyti, idealus:-) o organizmas priprates prie 60 kg vis bando atstatyti ta svori, todel ir priesinasi tau. Cia turbut teks su tuo organizmu pastoviai kovoti, arba bent jau kol jis "uzmirs" kiek svere pries tai ir pripras prie dabartiniu 55 kg. As paauglysteje sveriau apie 55-57 kg, tai ir dabar bandau islaikyti toki svori. Kai nukraciau iki 52-54 kg, tai labai greitai nukratymai grizo ir su kaupu, zodziu, cia jau prasideda kova su vejo malunais: per koki menesi nukratau, o per metus vel atauga. Pernai vasara sveriau 54 kg, o dabar jau vel turiu 57 kg, kuriuos bandau vel suspausti i 54 kg:-) zodziu, sedim mes panasiose rogese, galim tik palinketi sekmes viena kitai:-)
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 30, 07:34)
Žodžiu, bėgimo kančios biggrin.gif


Man bėgimas išvis yra kančia doh.gif atrodo koks geras sportas, bet bėgt aš galiu nebent greitai trumpom distancijom, bet kai reikia kelis km "risnoti", tai neeee biggrin.gif aš jau tada geriau kažką vietoj, pašoksiu ar ką nors, kad tik bėgti nereikėtų biggrin.gif
Atsakyti
Oj, aš juokais pasakiau kančios 4u.gif
Man visai patinka bėgimas. Nors nekenčiau mokykloj kroso, bet už bėgimą miškais man nerašo pažymio bigsmile.gif
Tik turiu problemą su keliu (kojos dalis biggrin.gif ), nes sportuodama su svoriais matyt pasitempiau, dabar skauda pasukus blogai ar ilgiau užsisėdėjus. Tai nežinau, ar dažnai išbėgsiu. Planuoju 2-3 k. per savaitę bėgti, ir 1-2 k. per savaitę eiti į mankštas.
Iš viso 3-5 kartai sporto cool.gif

Kas dėl lieknėjimo visą gyvenimą - tai man atrodo normalu, jei jau esi žmogus linkęs pilnėti, nieko kito nelieka, tik prisižiūrėti visą gyvenimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pergale1 @ 2016 05 30, 13:44)
galim tik palinketi sekmes viena kitai:-)

Tikriausiai smile.gif
Aš irgi prie tų pačių išvadų prieinu drinks_cheers.gif - kad teks pastoviai kovoti. Matyt, kad yra tas polinkis pilnėti iš prigimties, na ir visa kita (sėdimas gyvenimo būdas, netinkama mityba...).
Aš dar turiu vilties, kad palaipsniui pakeisiu visgi mitybos įpročius, na jie iš tiesų keičiasi, tik labai lėtai smile.gif Lyginant su tai, kaip valgiau prieš dešimt metų - diena ir naktis, net prieš tris metus - didžiulis skirtumas, o galima taip toli nežiūrėti, pvz sausį, kai prisijungiau į temą, valgiau pieniškus desertus po du kartus per dieną, gėriau kapučiną po du puodelius per dieną, užsikasdama šokoladu, žodžiu, vien cukrus, cukrus, cukrus, ir jokių daržovių schmoll.gif Dabar jau žymiai pasistumėjau sveikesnės mitybos link per šiuos mėnesius rolleyes.gif Aišku, turiu ir laiko dabar, kol dekrete esu, paskui nebebus jo tiek visiems mano eksperimentams, skaičiavimams ir pan...
Beje, aš paauglystėje (16-18 m) svėriau 47-48 kg bigsmile.gif Bet tokio svorio nesiekiu, kažkaip manau visgi suaugusiai moteriai, dviejų vaikų mamai, jau nedera sverti kaip mokinukei... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 30, 14:27)

Tik turiu problemą su keliu (kojos dalis biggrin.gif ), nes sportuodama su svoriais matyt pasitempiau, dabar skauda pasukus blogai ar ilgiau užsisėdėjus.

Ar darai gerą, ilgą ir taisyklingą apšilymą prieš bėgimą ir ar geri sportbačiai, spec bėgimui, su amortizacijos sistema? smile.gif
Man irgi anksčiau vis paskaudėdavo kelius unsure.gif Bet užteko pakeisti sportbačius, turėjau tinkamus, bet išsiaiškinau, kad kas kažkiek laiko juos reikia keisti, nes susidėvi jų amortizacijos sistema bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 30, 12:32)

Ar darai gerą, ilgą ir taisyklingą apšilymą prieš bėgimą ir ar geri sportbačiai, spec bėgimui, su amortizacijos sistema?  smile.gif
Man irgi anksčiau vis paskaudėdavo kelius  unsure.gif  Bet užteko pakeisti sportbačius, turėjau tinkamus, bet išsiaiškinau, kad kas kažkiek laiko juos reikia keisti, nes susidėvi jų amortizacijos sistema  bigsmile.gif


Aš kelienį susidirbau mankštose doh.gif mes darom pratimus su ant kojų uždėtais svareliais, matyt ne taip kaip nors tą koją pakilnojau, ir viskas. Ilgiau pabuvus ramybės būsenoj ir po to pradėjus eit skausnoja.
Dėl to ir nenoriu bėgimu kelienio apkrauti. Ir sakiau daugiau tų svorių ant kojų nesidėsiu, nes ačiū, nuo pavasario pradžios tas kelio skausmas mane lydi unsure.gif Biškį š***das, nes man nuo bėgimo neskaudėjo kelių, praėjusią vasarą bėgiojau, o dabar jau nenoriu persistengt, kol nepagijo unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


Vakar valgiau taip:

pusryčiai - ryžių košė
priešpiečiai - dešros ir kiaušinio biškį
pietūs - avinžirnių ir kiaulienos troškinys
pavakariai - liesas natūralus jogurtas su chia
vakarienė - kiaušinienė, salotos iš pomidorų, agurkų, liesos grietinės

Karšta. Namie neįmanoma. Suvalgai kokį šiltą patiekalą ir apsipili prakaitu doh.gif Vakar penkis kartus bėgau po šaltu dušu pastovėt karsta.gif

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 30, 14:39)
nuo pavasario pradžios tas kelio skausmas mane lydi

Oho, taip ilgai, nenori pas gydytoją nueit? unsure.gif (panašiai ir man buvo, tai išrašė tepalą Diclac)
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vakar nesportavau, nes po darbo variau į pažadėtąją žemę - Lenkiją lotuliukas.gif Dabar darau eksperimentą - savaitės pradžioj apsipirksiu Seinų biedrionkoj, į maximą tik mažų smulkmenų, tokių kaip duona užeisiu, ir žiūrėsiu, kaip su finansais bus cool.gif

Dėl keliuko, tai tikiuosi, kad susitvarkys savaime blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 31 gegužės 2016 - 07:11
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 31, 09:10)
Labas rytas 4u.gif
Vakar nesportavau, nes po darbo variau į pažadėtąją žemę - Lenkiją lotuliukas.gif  Dabar darau eksperimentą -  savaitės pradžioj apsipirksiu Seinų biedrionkoj, į maximą tik mažų smulkmenų, tokių kaip duona užeisiu, ir žiūrėsiu, kaip su finansais bus cool.gif

Dėl keliuko, tai tikiuosi, kad susitvarkys savaime blush2.gif

K gero pirkai? smile.gif
Aš jau labai laukiu mūsų kelionės iki Suvalkų, planuose tarp birželio 7 ir 10 d, jei vyrui pavyks paimti tėvadienį rolleyes.gif Dėlioju sąrašiuką po biškį ax.gif Tai bus jau antras kartas, kai apsipirkinėsiu dietiškai. Visai kitoks produktų rinkinys, nei įprastai. Reikia viską gerai apgalvoti...
Kaip jum gerai, kad pažadėtoji žemė taip arti ir galit taip dažnai nulėkt thumbup.gif
Atsakyti
Apsipirkau savaitei: pirkau daržovių, vaisių, lašišos, grūdėtos varškės ir užtepėlių, MB paėmiau dešros, dešrelių, kumpio, trapučių, pistacijų, kefyro. Žodžiu du maišai gavosi biggrin.gif išleidau apie 22 eurus. Nors dar nežiūrėjau el.banke, čia grubiai iš akies primečiau.

Žmonių iš pradžių buvo nedaug, vėliau privažiavo nemažai, ir jų pirkimo kiekiai buvo gerokai didesni nei mano blink.gif

Šiandien nusimato ypač darbinga diena, tikiuosi spėt į sportą. Jei nespėsiu, kalbinsiu MB pabėgiot, nors jam po praėjusio karto sakė viską skauda lotuliukas.gif
Pas mus kaime nuo šiol kartą per savaitę bus nemokamos mankštos parke su šiaurietiško ėjimo lazdom, galvoju pradėt eiti ir ten, kad tas sportas įdomesnis būtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 31 gegužės 2016 - 08:34
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 31, 10:33)

Žmonių iš pradžių buvo nedaug, vėliau privažiavo nemažai, ir jų pirkimo kiekiai buvo gerokai didesni nei mano blink.gif


Pas mus kaime nuo šiol kartą per savaitę bus nemokamos mankštos parke su šiaurietiško ėjimo lazdom, galvoju pradėt eiti ir ten, kad tas sportas įdomesnis būtų g.gif

Tai aišku, važiuoja gal iš toliau, perka daugiau smile.gif Mes važiuojam kas du mėn, perkam už 150-170 eur, paskutinį kartą virš 200 eur išleidom, o užteko labai trumpam visko blush2.gif O prigrūdam tai pilną mašiną, ne tik bagažinę, bet ir saloną iki stogo lotuliukas.gif Vien mineralinio paimam 12 blokų bigsmile.gif

Pas mus parke ankstyvais rytais vedamos kažkokios mankštos. Gal ne kasdien, bet vis karts nuo karto matau. Bet anksti, prieš aštuntą dar. Ir vieni pensisninkai ten sportuoja, ale kokie šaunuoliai visgi thumbup.gif Ir daug jų ten susirenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 31, 09:48)

Pas mus parke ankstyvais rytais vedamos kažkokios mankštos. Gal ne kasdien, bet vis karts nuo karto matau. Bet anksti, prieš aštuntą dar. Ir vieni pensisninkai ten sportuoja, ale kokie šaunuoliai visgi  thumbup.gif  Ir daug jų ten susirenka  thumbup.gif

Ten ir vyksta senjorų mankšta smile.gif

Sveikos 4u.gif
Karščiai yra gerai, kai namuose vėsu. Gerai kad pas tėvus taip ir yra, Kaune bute šiuo metu jaučiu pirtis. Mes dienas ir vakarus leidžiam lauke, pleže. Pusryčius valgau įprastus, pietums dažniausiai šaltibarščiai, vakarienei mėsytė su daržovėm. Laikausi atokiai nuo mamos saldumynų (grybukų, šakočio), tik ledais pasilepinu. Mama kolkas supratinga biggrin.gif bet įtariu, kad svoris šoktelėjo aukštyn vistiek. unsure.gif
Atsakyti