Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsisakyti skolinti pinigus?

As tai ramiai sakyciau, kad neturiu, i psio smile.gif Kaip Rigedora sake smile.gif Na aisku, tai kazkoks nusizengimas savo ambicijoms, teisinimasi, melavimas, bet uztai labai patogu rolleyes.gif Akis graudziai isverti - jos pas Mamulia dideles, tai labai gerai sumacys... smile.gif

"Tu zinok, as siaip mielai, bet zinai, siuo metu paciai su pinigais problemos. Tu zinai, rugsejo pirmoji, jau kiek viskas kainuoja, neisivaizduoji, o dar mamai/seseriai/ kaimynei paskolinau, jai problemos, tu zinai, artimas zmogus, negi neduosi, o prasyt kad atiduotu ner kaip, tai dabar taip sunku, oi oi, va siandien nueinu dar pietaut, o ryt jau nebe, dvi sasiskas vaikams perku, o sau jau nebeturiu uz ka..."

Tikrai nesupyks smile.gif Ir tikrai nebesiskolins:)
Atsakyti
manau priklauso kas ir kam prasho paskolinti pinige. o jeigu neturi tiek, kad skolintum, -tai ir neskolik. juk tai naturalu smile.gif
ash pvz galiu paskolinti draugam jei reikia, bet ir ish ju pasiskolinu kada reikia. bet jei zinau, kad jie turi pasideja kojineje ir nezada greitu laiku ishleisti biggrin.gif arba aplamai ju turi daug ir jiems jokio skirtumo ar pas mane ar pas juos taupykleje biggrin.gif
svarbu laiku grazinti skola wink.gif
Atsakyti
Geriau, kad draugai nezinotu apie "lisnus" pinigelius, tada ir teisintis nera ko - pasakai neturiu ir basta.
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 08 24, 19:11)

dabar taip sunku, oi oi, va siandien nueinu dar pietaut, o ryt jau nebe, dvi sasiskas vaikams perku, o sau jau nebeturiu uz ka..."

Tikrai nesupyks smile.gif Ir tikrai nebesiskolins:)

Dar ir paciai duos, jei jau taip nupasakosi laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
as turiu 2 drauges, su kuriom galiu tureti piniginiu reikalu. o visiems kitiems - grieztai NE. nes esu 1 000 kartu pasimokiusi, kad 90 proc. tu pinigeliu negrizta arba grizta po ilgo prasinejimo... ir dabar dar laukiu vienos skolos, nesha jau 5 menesius mad.gif

o jei nori graziai atsifutbolinti, pasakyk: nepyk, neturiu. ir viskas, daugiau nieko neaiskink. cia mano receptas wink.gif gal kiek ir supyks, bet kam tada toks pazistamas reikalingas? taip ir atsisijoja zmones, su kuo miela malonu bendrauti, o kas tik naudos iesko. wink.gif
Atsakyti
nepaminejau, kad pas mane draugai tik 2 biggrin.gif visi kiti pazistami. gal todel ir galiu jais pasitiketi ir nebijau skolinti. kitiems deja nieko negaliu padeti dry.gif nes tai tik santykiu ardymas /kam man paskolinus pinigus sukti galva atiduos ar ne/
Atsakyti
Gerai,kad vakar ir neskolinau tam tipui. Nuojauta turjau,kad reiks man ju kitur.
Nes siandien paskambino mano geriausia drauge, jai beda ir reikia pinigu. Nu va. jai paskolinsiu. Ji man kaip sesuo. Be to zinau,kad nepaves niekada.
Atsakyti
Jo tie skolinimai man peilis,nes mano vyrelis l.megsta skolint ir kaip visada tiems,kurie negrazina-praktiskai dovanoja -geriau labdaros organizacija isteiktu biggrin.gif Sako jei nori susipykt su draugu tai paskolink jam pinigu
doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvira: 05 rugsėjo 2004 - 18:15
Iš asmeninės patirties žinau, kad tai tiesa: jei nori susipykti su draugu, tai paskolink jam pinigu. Man, pavyzdžiui, labai nepatinka, kai pasiskolina draugė kokią šimtinę ar dvi, o paskui porą trejetą mėnesių kaišo po dešimt ar dvidešimt litų, kol "atsilygina"...
Atsakyti
aha man ir buvo cia neseniai toks ivykis. irgi pazistamas paprase paskolint nemaza sumele. na galvoju paskolinsiu, nes turim truputeli atliekamu, kadangi laukiames lialiaus, tai pasitaupom kraiteliui. o paskui pasirodo kad jis tuos pinigus skolinasi isvaziavimui i uzsieni g.gif na jau ne galvoju.. kaip as paskui juos atsiimsiu huh.gif tai paaiskinau, kad pinigai skirti vaiko gimimui, tai jis man: tai kada dar tas vaikas gims tik vasari blink.gif man akys ant kaktos..tai sakau nu ne... mad.gif toks pyktis paeme, tu jam is sirdies.. o jis tau - kada dar tas vaikas gims... blink.gif wacko.gif
o siaip yra viena drauge gan sunkiai gyvena , tai niekada neatsisakau paskolint.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 08 24, 07:00)
Kaip taktiskai atsisakyti skolinti pinigus, kad neprarastum draugu? Man labai sunku pasakyti ne... Kai zinau,kad zmogui labai reikia, bet as negaliu, tiesiog negaliu nors ir turiu tuo metu pinigu. Bet jie skirti ne skolinimui... Turiu 2 vaikus. Nuo saves galeciau "nuvogti" ir atiduoti, paskolinti, bet ne nuo vaiku. Tai va ir nezinau kaip mandagiai atsakyti, kaip neprarast draugu tokioj situacijoj?

pasakyk, kad tavo seimai gali nezutekti ir tada tau paciai reiks skolintis g.gif
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 09 24, 13:31)
pasakyk, kad tavo seimai gali nezutekti ir tada tau paciai reiks skolintis g.gif

Niekas nepatiki - pas mus va irgi i problema - finansiskai gerai stovim ant koju, tai atsirado tokiu draugu, kurie anksciau jau metais musu neieskojo, o dabar jau va lenda ir prasineja mad.gif kol kas skolinam, nors abu labai nemegstam, nes retas pasiskolines laiku ir be problemu grazina - puola dainuot dainele kaip jam sunku ir neturi, o kur jums - aptekusiems pinigu - skubet dry.gif va tas labiausiai skolinime ir nervina
Atsakyti