Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsisakyti skolinti pinigus?

Yra toks kaimynas, kuraim jau gal 2 metus vis skolinu po kelias dešimtis, žinau, kad buteliui, bet čia ne mano reikalas. Mat įgavo pasitikėjimą. Visą laiką grąžina. O rimčiau daugiau niekam neskolinsiu. Turiu tokią 1000 Lt skolą, jau 3 metus neatiduoda, o pasiskolinus pininigus panenka paprašė iškviesti Taksi. Naglumui ribų nėra. taigi pasimokiau, dabar skolinu tik sesei ir tėvams.
Atsakyti
va šita problema ėdė ir mane kol galu gale nusibodo.taip ikyriai lindo ir kaimynai ir buvusios klasiokes su kuriomis nebuvom drauges.viena karta teko net sarašiuka surašyt kad nepanirščiau kiek kuris skolinosi,nes jei pamirši tai ne kiekvienas atiduos neprašytas.taigi viena karta su vyru nutarem padet taška abu,griežtai neskolint.atejo pažystama ir sako ar žinai ko atejau o aš jai sakau jei pinigu tai neturiu.ir taip dabar visada,taigi žinokit po puses metu man niekas neskolingas. žinoma yra tokiu kaimynu kuriems galečiau paskolint bet kada nes jie yra sažiningi
Atsakyti
QUOTE(voveriukas36 @ 2004 08 24, 12:29)
Vienas dalykas kai reikia nusipirkt maistą ar vaistą, o visai kitka kai reikia 400 Lt. naujam vibratoriui  laugh.gif


Nu bet jeigu šito verkiant reikia .... smile.gif
Atsakyti
sakau, kad neturiu, ir baigta. Ir ka jus man padarysit? Is pradziu susiraukia, bet paskui prasipaisto, ir nieko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ladolcevita @ 2005 03 02, 11:38)
Nu bet jeigu šito verkiant reikia .... smile.gif


na tokiu atveju galima ir be vibratoriaus issiverst smile.gif
Atsakyti
o mes visus pinigus "juodai dienai" i banka ant procentu padeje.jeigu extra atvejis negaila procentu negauti, bet priš nuimdamas labai gerai pagalvoji ar tikrai atvejis Extra. o is atlyginimų paskolinimam tikrai nelieka, kiek uzdirbam tiek isleidziam ir taip sekancios algos nekantraudami laukiam tongue.gif
Atsakyti
Esu keletą kart skolinus - bet tik labai artimiems žmonėms , o jei žmogus nepatikimas , tai be jokios sąžinės graužaties pasakau ne schmoll.gif
Atsakyti
Skolinom, ir labai daznai skolinom, bet skolinom dazniausiai patikimiems zmonems, nors buna kartais , isskolini pinigus, manai kad turetu uzteks, o se ir atsiranda kokia beda, kai prisireikia babkiu, nu neisi gi prasyt, kad skola atiduotu anksciau laiko doh.gif tai dabar maziau skolinam, pasiliekam ir juodai dienai biggrin.gif bet dazniauiai , pats pinigu negausi pasiskolint is to , kuris is taves dazniausiai ima i skola, ant savo kailio esu isbandziusi sad.gif
Atsakyti
As nebeskolinu pinigu po to, kai viena drauge (gana nebloga drauge) paprase jai paskolinti 400Lt (atiduosiu po menesio), po savaites dar 500Lt (atiduosiu viska kartu po menesio), o po to teko kaulyt, kad atiduotu, ir atidavinejo po 100 per menesi (ir tai primint reikejo), ir uztruko visa tai virs 2 metu. bash.gif Po to suzinojau, kad ji taip ir gyvena - is vienu skolinasi, kitiems atidavineja, ir pastoviai yra kazkam skolinga. Drauge man nebedrauge, bo dar ir prisimelavus buvo, ir skolinu tik artimiesiems. Bet jie aciu dievui skolintis iprocio neturi, tai kazkaip dazniausiai patys issivercia, jei ko reikia. O jei kas praso paskolinti, ypac didesne suma, tai sakau, kad turejau nemalonios patirties, ir dabar nebeskolinu. Tai visi dabar zino ir norinciu pasiskolinti sumazejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted_berry: 30 balandžio 2005 - 15:46
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 30, 16:31)
As nebeskolinu pinigu po to, kai viena drauge (gana nebloga drauge) paprase jai paskolinti 400Lt (atiduosiu po menesio), po savaites dar 500Lt (atiduosiu viska kartu po menesio), o po to teko kaulyt, kad atiduotu, ir atidavinejo po 100 per menesi (ir tai primint reikejo), ir uztruko visa tai virs 2 metu. bash.gif Po to suzinojau, kad ji taip ir gyvena - is vienu skolinasi, kitiems atidavineja, ir pastoviai yra kazkam skolinga. Drauge man nebedrauge, bo dar ir prisimelavus buvo, ir skolinu tik artimiesiems. Bet jie aciu dievui skolintis iprocio neturi, tai kazkaip dazniausiai patys issivercia, jei ko reikia. O jei kas praso paskolinti, ypac didesne suma, tai sakau, kad turejau nemalonios patirties, ir dabar nebeskolinu. Tai visi dabar zino ir norinciu pasiskolinti sumazejo.
Gal kas ir parase, bet labai tingiu skaityt nori prarasti drauga-paskolink jam pinigus aisku nevisi draugai be sazines, bet taip tikrai galima patikrinti
Atsakyti
Jeigu nenori skolinti, tiesiog sakyk ne. Ir nereikėtų teisintis ar blogai dėl to jaustis - tavo pinigai, kaip nori, taip jais disponuoji. Aš stengiuosi pinigų neskolinti (nes paskui labai nemaloniai jaučiuosi, jeigu prireikia prašyti atiduoti skolą cry.gif ), bet kartais būna tokių atvejų, kai duodi, kiek gali ir neklausi, kada atiduos. Tikiuosi, kad jeigu kada man taip mirtinai prireiktų, taip pat galėčiau tikėtis pagalbos.
Atsakyti
Aš taip pat sakau, kad neturiu ir išpeškit iš manęs jei norit
Atsakyti