Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone.Kam atostogos,kam darbymetis.

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 07 13, 21:20)
Nova,ne,negalim...dviguba pilietybė tik nuspelniusiems piliečiams....o mes ką,emigrantai😀


lotuliukas.gif

Atsakyti
Sveikos visos.
Zinau kad pas mus pazistami nuomuojasi 1 bedrumo namuka ir moka £800 svaru Colindale.
Taip kad neziurek NW o pasiziurek HA.
Rytoj kylu i Kijeva.Griztu sekmadieni.Tikiuosi lektuvo nenudauz niekas unsure.gif .Is viso bijau skraidyti ir nekenciu aukscio.
Savaitgali parvaziuoja mano vaikas vasaros atostogoms wub.gif .Uzmylesiu negyvai.Dar ir pusszentis atskris kelis kartus wub.gif .Myliu ir ta vaika.Neisivaizduoju kaip gyvenom be jo. biggrin.gif
Ana savaite jaunesnioji pusdukre LT nusipirko nama Kaune.Labai uz ja dziaugiames.
Atsakyti
Ką reiškia PUSDUKRĖ?
Atsakyti
Elija, nu va kokios smagios zinios thumbup.gif geros keliones mirksiukas.gif kiek valandu skrydis trunks ?
Atsakyti
sveikos, 100 metu 4u.gif

kadangi sian netycia susidurem su giega,tai prisiminiau ir supermamas,tad ilindau pasisveikint 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bleirinka: 14 liepos 2016 - 00:20
Labas rytas,

HEIDA su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bleirinka, - labas 4u.gif

QUOTE(Pūga_ @ 2016 07 13, 20:43)
Kokios kasyklos,  ko nežinau  biggrin.gif  bigsmile.gif  to negirdėjus,  gal dėl to kad mūsų council biednas,  per daug benefitininku  biggrin.gif


Gal klaidingas ispudis, bet neteko dar matyti, kad is valstybiniu imoniu zmones begtu i privacias, tiek LT, tiek UK. DArbo stabilumas, stabili alga su visokiais oficialiais priedais, ismokomis. Jei kas negerai ir pasiskusti gali, ir skundai rimtesni, nei privaciame sektoriuje. Nezinau, kad ir klystu, bet ir council hous'us gauna lengviau, jei esi darbuotojas. Nezinau, ar dabar tas pats vyksta, bet pries kiek metu, NHS darbuotojams imantiems morgiciu, net deposita apmokedavo g.gif
Atsakyti
Bleirinka,prašom dažniau...
Heida,su tortadieniu tave💐
Aš ir tokios nuomonės kaip Limcamca,kas liečia darbus konsule.
Atsakyti
Aciu grazuoles, as jau kaip pilnamete galiu ir nuo ryto isgert, jus irgi vaisinu
user posted image
Atsakyti
Labukas

Heida,dabar tau sveikinimai su gimtadieniu!!!
Bet tai susiderine su SB,beveik ta pacia diena bigsmile.gif


Aga,vakar prabegdama buvau sutikus Bleirinka,bet tokia prasta diena vakar buvo,visur begom,kad tik pasisveikint ir tespejau biggrin.gif
O sianakt taip prastai miegojau..Ir pabudau anksciausiai...Saule sviecia,gal tikrai ateina ta ispaniska siluma,kaip cia kazkur rase cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 14, 07:06)
Labas rytas,

HEIDA su gimtadieniu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bleirinka, - labas  4u.gif
Gal klaidingas ispudis, bet neteko dar matyti, kad is valstybiniu imoniu zmones begtu i privacias, tiek LT, tiek UK. DArbo stabilumas, stabili alga su visokiais oficialiais priedais, ismokomis. Jei kas negerai ir pasiskusti gali, ir skundai rimtesni, nei privaciame sektoriuje. Nezinau, kad ir klystu, bet ir council hous'us gauna lengviau, jei esi darbuotojas. Nezinau, ar dabar tas pats vyksta, bet pries kiek metu, NHS darbuotojams imantiems morgiciu, net deposita apmokedavo  g.gif


Yra visokių priedų, alga kyla kasmet, 6sav atostogų mažiausiai, mokslai nemokamaj, pensiją nebloga moka bet paskolos įnašo tikrai neapmoka bent nhs, ir viskas prastėja, mano kolegos kurie kontraktus pasirašė 5m anksčiau nei aš į pensiją išeit galės 55m ir gaus nhs pensiją. O va aš arsiu iki 68m berods ir galėsiu džiaugtis privačią pensiją ir iki to laiko man rods kitokios ir nebebus...

Heida su tortadieniu wub.gif

Rytas
Atsakyti
Pensijini amziu visur labai prailgino, nieko keista, nebera is ko moket tu pensiju, o kokiu 65-68 jau retas is musu kartos besulauks.
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 07 14, 13:16)
Pensijini amziu visur labai prailgino, nieko keista, nebera is ko moket tu pensiju, o kokiu 65-68 jau retas is musu kartos besulauks.



Nu tu man taip nekalbėk, aš £100 kas mėnesį į pensiją moku ir kai išeisiu į pensiją keliausiu kruizu aplink pasaulį, taip kad kokie neisgyvenimai bigsmile.gif
Atsakyti