Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone.Kam atostogos,kam darbymetis.

Is supermamieciu viena su NHS pagalba nusipirko nama. Pries koki 7-9 metus, jei neklystu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 14, 13:43)
Is supermamieciu viena su NHS pagalba nusipirko nama. Pries koki 7-9 metus, jei neklystu.  4u.gif



Duoda visokių discountu bet kad taip duotu pinigo nesu girdėjus, gi ir taip vos ant slenksčio laikos...bet kaip rasai 7-9m atgal, tada buvo geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūga_: 14 liepos 2016 - 14:54
Uzsuko kraniuka, kaip lietuviai sakytu. Nu matysim kaip cia toliau bus. Boriso pareigos mane biski sokiravo, bet paskutiniu metu jau pradeda atsibosti sokiruotis. biggrin.gif

Sako si savaitgali bus ispaniska vasara. Nu galetu, galetu.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 14, 13:57)
Uzsuko kraniuka, kaip lietuviai sakytu. Nu matysim kaip cia toliau bus. Boriso pareigos mane biski sokiravo, bet paskutiniu metu jau pradeda atsibosti sokiruotis.  biggrin.gif

Sako si savaitgali bus ispaniska vasara. Nu galetu, galetu.


biggrin.gif

Pas uošvius sėdžiu, žinias rodo, tai apsipatenkine iki apsikakojimo visais pasikeitimais g.gif

Aha pats laikas vasarai, kaip tik iš uk išskrendam biggrin.gif
Atsakyti
Tai 50 proc. patenkintu 50 proc. nepatenkintu biggrin.gif

Kur skrendat?
Atsakyti
As turbut tik bazine pensija gausiu blink.gif Niekur papildomai nekaupiu,moku minimaliai biggrin.gif Ai,as dabar gyvent noriu,nes gal ir nesulauksiu tos pensijos lotuliukas.gif O jei sulauksiu,parduosiu nama,jau busiu ismokejus,nusipirksiu koki butuka ir is likusiu gyvensiu cool.gif Ai,as gi Kanaruose gyvensiu,tai ten ne tik butukas iseis biggrin.gif


LAbai tikiuosi,kad nepasikeis orai,o bus tokie,kokius dabar zada biggrin.gif Jau matau save vaziuojant juros link cool.gif Ir siandien planavau nulekt,nes 14h jau namie buvau...Bet MB kazkur islekes,gris uz poros h,tai jau susivelinsim...
Atsakyti
Sveikos.

Tie pasikeitimai nei silta nei salta,tik kad greiciau ta saule i uk ateitu 😁
Atsakyti
Sveikos

Heida, su gimtadieniu birthday.gif

Bleirinka, kaip gyveni bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 07 14, 21:11)
Sveikos

Heida, su gimtadieniu  birthday.gif 

Bleirinka, kaip gyveni  bigsmile.gif

Nova gerai gyvenu- naujas darbas,nauji namai,senas vyras,tie patys 2 vaikai 😁
Atsakyti
Labas rytas..
Man nesuvokiama protu kas įvyko Nicoje...
Atsakyti
Laba ryta.
Ziauru labai, siurpas ima skaitant unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Įvykis baisus. Kita vertus prancūzų saugumo darbas - stebina doh.gif Niekur nerandu info, kaip ten tas sunkvežimis atsirado? Juk ne mažytė mašinytė. Negi taip buvo galima paprastai įvažiuoti g.gif
Atsakyti