Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Sveikos 4u.gif

Sveikinu su minusais 4u.gif

Sima_1, ką valgai dienos bėgyje? smile.gif 3 ledai ir minus 500 g, įspūdinga thumbup.gif

Aš vakar kalorijų neskaičiavau, visą dieną praleidom gamtoj. Pusryčiams pabaigiau kalafiorų kotletus, su savim užkast vėžiausi bananą, dž. vaisių ir 2 virtus kiaušinius. Dž. vaisių ilgai nepirksiu, pernelyg kaloringi schmoll.gif Pietum kepėm dešrelių ant laužo, 350 kcal viena dešrelė, suvalgiau 3 blush2.gif Pats kaloringiausias variantas iš visų mūsų grilio patiekalų g.gif Vakarienei buvo grybų tirštasriubė iš pačių pririnktų grybų essen.gif

Šiandien eksperimentuoju virtuvėje, atrinkau kelis receptus iš žurnalo "Vasaros valgiai". Pusryčiams buvo benedikto kiaušiniai, ne visai gavosi. Vakarienei bus varškėčiai su migdolų miltais. Užkandžiui -pestas iš burokėlių. Pietum jau nebe pagal receptus - jautiena kimštos paprikos rolleyes.gif

Šią savaitę pabaiginėsiu likučius, nes savaitgalį, jei nepasikeis planai, galvojam į Lenkiją važiuot maisto smile.gif Reikia tuštinti šaldiklį ir šaldytuvą smile.gif
Atsakyti
Sima-1, pirma savaite antradieni ir sestadieni geriau po tris pakelius (po 0,700 actif bifidus) kefira. Antra savaite antradieni suvalgiau kilograma obuoliu, o sestadieni -1,5 kg agurku. Labiausiai patiko agurkai. Legvas maistas.
Gal kas dar darote iskrovos dienas? 4u.gif
As vis niekaip neprisiverciu rasyti, ka valgau... bet manau, kad vertetu, nes pastebejau, jog uzkandziauju, tiesiog pati to nejauciu... lyg netycia. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 09 19, 11:53)

Sima_1, ką valgai dienos bėgyje?  smile.gif  3 ledai ir minus 500 g, įspūdinga  thumbup.gif


Skamba juokingai ane biggrin.gif nežinau, iš esmės tai nėra mano pavyzdinga mityba, visaip būna, vienintelė griežta taisyklė -kad nevalgau po 18h, matyt to užtenka g.gif kaip pvz, vakar meniu:
Pusryčiai - sumuštiniai su varškės sūriu, kava su pienu
Priešpiečiai - arbūzas
Pietūs - kiaulienos plovas, pomidorai su grietine
Vakarienė - virtų kiaušinių su sūriu užtepėlė ant trapučių, pomidoras. Ledų porcija blush2.gif
Dar tarpuose buvo visokių užkandukų, iš esmės tai nuo dukros valgio likučiai (blogas įprotis).
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 09 19, 14:15)
tai nuo dukros valgio likučiai (blogas įprotis).

Ir aš tokį įprotį turiu drinks_cheers.gif

Įdomu, sakai, viskas tik dėl nevalgymo po 18 val g.gif Aš va nevalgau po 17 val, išskyrus tuos atvejus, kai vakare bėgioju. Tuomet jau valgau po bėgiojimo, nors ir 21 val, bet tai būtina, suvalgau tik baltymus, jei tikrai vėlai gaunasi. Su bėgiojimu aš išdeginu 750-800 kcal, suvartoju po to iki 200 kcal, nemanau, kad tame esmė g.gif Kiekvienas negeras kąsnis atsiliepia papildomu kg kitą rytą, savaitės bėgyje net 3 kg pirmyn atgal vaikšto, o visumoj nuo rugsėjo 5 dar nieko nenumečiau angel_not.gif Man reikia kažką dar pajungt, bet ką g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 09 19, 13:22)
Ir aš tokį įprotį turiu  drinks_cheers.gif

Įdomu, sakai, viskas tik dėl nevalgymo po 18 val  g.gif  Aš va nevalgau po 17 val, išskyrus tuos atvejus, kai vakare bėgioju. Tuomet jau valgau po bėgiojimo, nors ir 21 val, bet tai būtina, suvalgau tik baltymus, jei tikrai vėlai gaunasi. Su bėgiojimu aš išdeginu 750-800 kcal, suvartoju po to iki 200 kcal, nemanau, kad tame esmė  g.gif  Kiekvienas negeras kąsnis atsiliepia papildomu kg kitą rytą, savaitės bėgyje net 3 kg pirmyn atgal vaikšto, o visumoj nuo rugsėjo 5 dar nieko nenumečiau  angel_not.gif Man reikia kažką dar pajungt, bet ką  g.gif

Aš jau nebežinau, ką tau dar pajungt, kad ir taip atrodo viską darai - ir kalorijas skaičiuoji, ir vakare nevalgai g.gif gal vistik žindymas dar neleidžia daugiau numest, aa? Ar daug dar maitini?

Pas mane irgi svyruoja pirmyn atgal, jau senokai gi tampausi taip.. Bet vistik nevalgymas vakarais davė savo, nes kitaip nelabai kas man judėjo žemyn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 19 rugsėjo 2016 - 13:07
QUOTE(sima_1 @ 2016 09 19, 15:07)
Aš jau nebežinau, ką tau dar pajungt, kad ir taip atrodo viską darai - ir kalorijas skaičiuoji, ir vakare nevalgai g.gif gal vistik žindymas dar neleidžia daugiau numest, aa? Ar daug dar maitini?

Pas mane irgi svyruoja pirmyn atgal, jau senokai gi tampausi taip.. Bet vistik nevalgymas vakarais davė savo, nes kitaip nelabai kas man judėjo žemyn.

Bet gi ir tu maitini unsure.gif Aš dar daug, praktiškai kas valandą, net kas pusvalandį blush2.gif Visiškai regresas pas mus šiuo klausimu, kabo ant papo ištisai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 09 19, 14:10)
Bet gi ir tu maitini  unsure.gif  Aš dar daug, praktiškai kas valandą, net kas pusvalandį  blush2.gif  Visiškai regresas pas mus šiuo klausimu, kabo ant papo ištisai  blink.gif

Taip taip, maitinu. Bet mažiau, dieną tik kartą ir vakare, na ir naktį.
Matyt aš daugiau turiu rezervo, kurį galima numest. O tavo organizmas gal saugo labiau, kai tiek daug žindai dar. Nežinau, čia tiesiog teorija tokia g.gif Gal baigus ar apmažinus savaime nukris likę kg, o gal ir ne. Gal tiesiog toks organizmas g.gif o tu nei kiek nebandai ribot? Čia ne patarimas joks ar kas, tik šiaip klausiu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, dontstop, sima-1, nevalgote po 17-18 val., o galima gerti arbata, vandeni? Jei taip, tai kiek? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 09 19, 15:36)
o tu nei kiek nebandai ribot? Čia ne patarimas joks ar kas, tik šiaip klausiu 4u.gif

Ne blush2.gif

QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2016 09 19, 16:25)
Mergaites, dontstop, sima-1, nevalgote po 17-18 val., o galima gerti arbata, vandeni? Jei taip, tai kiek? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Žinoma, juk vanduo 0 kcal, arbata irgi, jei be priedų smile.gif Aš geriu daug, viso nuo 3 iki 4 l per dieną, iš jų litrą naktį, litrą vakare, jei po treniruotės. Jei nėra tą dieną treniruotės, minimum pusę litro vakare jau po 18 val smile.gif Aš šiaip netikiu ta teorija "nevalgyti po 18 val", pati valgau vakarienę anksti dėl to, kad anksti ir keliuosi, ir guluosi, man natūraliai taip susidėlioja maitinimai dienos bėgyje. Svoriui tai įtakos mano atveju neturi, sėkmingai jį užsiauginau, vakarieniaudama 17 val biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2016 09 19, 15:25)
Mergaites, dontstop, sima-1, nevalgote po 17-18 val., o galima gerti arbata, vandeni? Jei taip, tai kiek? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na aš geriu vakare vandenį arba arbatą. Bet tikrai nedaug, aplamai skysčių geriu pagal poreikį, man 3-4l išgert būtų misija neįmanoma smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, siandien man agurkeliu diena lady.gif

As irgi tiek skysciu neisgeriu... Mano norma isgerti vandens iki 2 l per diena. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas!
As per savaite nei priaugau nei numeciau ir tai vis del to dziugina, nes galvojau bus pliusas smile.gif
Del vandens - as jo neskaiciuoju, bet 2l isgeriu smile.gif
Mano pusryciai avizine kose su priedais - 345kcal ir balinta kava 120kcal
Pietums bus garinta lasisa su grikiais ir agurku 396kcal
Ruosiuos i sale pagaliau!!!! Pasiilgau jau treniruokliu biggrin.gif Niekada negalvojau kad taip bus lotuliukas.gif
Po treniruotes vaziuosiu susimoketi uz kelione, pries kuria as ir norejau numesti svori - atsimenat? lotuliukas.gif Nekazka as cia pasiekiau tuo klausimu, bet dziagiuosi kad po truputi keiciasi iprociai ir gyvenimo budas, kol kas minimaliai, bet po keliones gi nesustosiu o tesiu savo kelia toliau 4u.gif
Atsakyti