Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai

QUOTE(salexa @ 2016 09 23, 09:53)
Kas sena nebūtinai bloga  tongue.gif 
Katiniena gal gali atkasti šalmuko pdf, nes reiks manau maniškei jau šalmuko šiais metais. Tai prašyčiau kad sesė padėtų pasiūti  smile.gif

Pažiūrėk ar atidaro?
kepka
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2016 09 23, 17:31)
Pažiūrėk ar atidaro?
kepka


Aciu atsidaro!
Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2016 09 23, 22:52)
Aciu atsidaro!

Ten per du lapus ta iškarpa, tai atsispaudinus reikia tuos lapus sujungti, kad gautum vientisą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2016 09 23, 17:31)
Pažiūrėk ar atidaro?
kepka


Aš šitą siuvau didžiausią dydį su uždėjimu siūlėms, ir maniškė vos įkišo galvą biggrin.gif Aišku tada ir siuvimo patirtis tokia menka buvo, bet vis tiek. DabarRektų net nežinau kiek tu cm pridėti, ksd geras būtų. Bet irgi, šiais metais šalmuką siūsiu, bandysiu kalbint jį nešiot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2016 09 24, 07:55)
Aš šitą siuvau didžiausią dydį su uždėjimu siūlėms, ir maniškė vos įkišo galvą biggrin.gif Aišku tada ir siuvimo patirtis tokia menka buvo, bet vis tiek. DabarRektų net nežinau kiek tu cm pridėti, ksd geras būtų. Bet irgi, šiais metais šalmuką siūsiu, bandysiu kalbint jį nešiot smile.gif

Aš siuvau pagal dydį ir sakyčiau net didoka buvo... manau medžiaga daug reiškia.. aš iš angoros siuvau ir ties ausim dar trikotažo įdėjau į vidų.
Atsakyti
Del dydzio - tai tikrai labai labai itakoja m-ga kuri yra naudojama. Kuo ji tampresne - tuo mazesnis daiktas turi buti kad butu geras ;) Tad jei is kokios standesnes buvo siuta (arba ovz dviguba) - tai tikrai galejo ir mazoka buti, o jei vienguba + is tirkai tamprios m-gos - tai ir per didele galejo gautis ;) Taip kad cia labai individualu, ir turetu buti prie kiekvienu lekalu parasyta kokai mga jie yra skirti ;)
Atsakyti
Tikrai taip. Aš suuvau iš dvigubos angoros+trikotažo įdėjau vidun ties ausim. Super tampri medžiaga, tai viskaa ok smile.gif
Atsakyti
Merginos, kuri cia pas mus desto anglu kalba? Man kazkaip usifiksave, kad turim tokia profesionale ax.gif Paprasyciau trumpa tekstuka perziuret.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2016 09 27, 14:00)
Merginos, kuri cia pas mus desto anglu kalba? Man kazkaip usifiksave, kad turim tokia profesionale  ax.gif Paprasyciau trumpa tekstuka perziuret.

Nebebendrauja ji čia smile.gif
Atsakyti
Merginos, aišku aš laiku, bet kokiuose psl dar galima būtų pastebėti columbios kombių? žinau tik cozymole, bet ten jau aišku išparduoti reikiami dydžiai. MErgyte amazon pasiūlė, bet irgi arba džio nėra, arba kaina kosminė. Kur dar pažiūrėt galėčiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2016 10 01, 21:43)
Merginos, aišku aš laiku, bet kokiuose psl dar galima būtų pastebėti columbios kombių? žinau tik cozymole, bet ten jau aišku išparduoti reikiami dydžiai. MErgyte amazon pasiūlė, bet irgi arba džio nėra, arba kaina kosminė. Kur dar pažiūrėt galėčiau?  g.gif


dabar tiksliai nepamenu pavadinimo, bet as pirkausi is uk "outdorclereance" ar kazkaip labai labai panasiai.
Bet jau tikrai "laiku" ieskai.... Sakyciau "musumazyliuose" paieskoti, bet kad ten kainos tai.... va pardavinejau savo bernu dare2be, naujus, net su etiketem. Tai pardaviau uz tiek kiek pirkau, tik pries dedant paziurejua kainas (na ale ar pavyks parduoti) tai.... uz tokia kaina (ir net didesne) padevetus pardavinejo (kalbu apie to paties dydzio) is serijos "devetas, bet dar labai geros bukles"...
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2016 10 01, 22:47)
dabar tiksliai nepamenu pavadinimo, bet as pirkausi is uk "outdorclereance" ar kazkaip labai labai panasiai.

Nebėra toa pardės jau.

Littletrackers ar kažkaip panašiai pardė. Pačiam columbia puslapy visai neseniai merginos šlavė tiesiog...
Atsakyti