Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai

Usnee, ryt vente-privee paleidžia columbia sale. Nežinau ar bus ten kombių, bet gali pažiūrėt. Susirask kokią tarpininkę.
Norėjau FB užtagint, bet nesi mano drauguose biggrin.gif gal tu mane išmetei, o gal mano dukra tave, nes prieš kažkiek laiko užciokinau, kad dalį mano draugų išmetė pasivogus ipadą biggrin.gif gal tarp jų ir tu pakliuvai biggrin.gif
Atsakyti
Labuka,
Uzmirsus as jau salcius smile.gif pas mus ju tokiu nebuna, tai neo salmuku, nei kombiu nereikia. Pernai striukessiltesnes nuoirkom abiem, tai dickis reke jog jam mkloj pwr karsta biggrin.gif o va mazasis issaugo, tai reikes siemet kazka pirkt smile.gif

Kaip gyvenate?
Atsakyti
Labas, mamos smile.gif

Temuke visai baigia numirti.
Kaip laikosi birzelinukai?
Mes tai kelias dienas sedejome namuose, nes kruopai tempa buvo uzkilusi, kolkas dziaugiuosi, kad nekimba jokie rimti kosuliai ir slogos (tfu tfu tfu), gal visgi veikia skiepas smile.gif

Turim didziule beda su rengimusi....jai visada viskas nepatogu...nei triusikeliai, nei pedkelnes, nei kelnes, nei maikes, nei pirstines....vakar iskele isterija, nes jai buvo nepatogus paltuko kapisonas doh.gif Tai net aprengti normaliai neleido, issinesem is zmoniu neaprengta iki galo...siaubas kazkoks...ir ne kad pasakytu ramiai, kas negerai ir kur reikia patvarkyti, tai iskart isterikuoti pradeda, tuos rubus plesti nuo saves ir nieko nesako kas negerai....kartais atrodo, kad issikraustysim is proto, taip ismusa is veziu tokie psychai blink.gif
Atsakyti
Mes moliūgus pjaustėm biggrin.gif net nemaniau, kad tai gali suteikti tiek laimės!
Atsakyti
Bet tia visai visos tyli biggrin.gif

As tai "dziaugiuosiu" bronchitu bash.gif Gyd irgi paguode.. .sako pasirinkimas be ab iki 6 sav karkseti, arba gert ab i er savaite kokia issikapstyti. Tia pasirinkau 1a varianta, nes jau ir tipa kokias 3-4 sav koseju ir negera man... tai baisu kad i koki plauciu zudegima nepereitu....

Ar jau galvojat apie kalendorius advento? As tai jau kaip ir turiu ideja. Sakiau pasiusiu po 1 maisiuka (tingiu daug darryt, ypac kai dvigubai reik) - ir pakabinsiu. O virs maisiuku pakabinsiu kokius ale "kalendorius" kur bus dienos surasytos ir gales vaikai uzpiesti kas diena po langeli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Angola @ 2016 10 30, 22:55)
Mes moliūgus pjaustėm biggrin.gif net nemaniau, kad tai gali suteikti tiek laimės!

Maniskiskiai irgi pjauste moliugus, ir ejo saldainiauti, tiek saldainiu prisirinko jog iki Kaledu uzteks biggrin.gif
As kazkaip dar nieko sventem negalvoju,net dovanu saraso neturiu smile.gif

Labas 4u.gif
Atsakyti
Pasisiutus, patark ar neprašausiu, jei pirksiu UT apatines maikes tas paprastas, o ne merino vilnos? Noriu, kad šilta būtų su vaikais eit į lauką, bet merino dvigubai kainuoja, tai gal tos paprastos yra nelabai vertos dėmesio?
Atsakyti

Sveikos, kaip keista kai atsinaujinusi sm atradau, visaikitoks forumas paliko  :) 

Mes gyvenam gerai, prieš savaitikę gryžom iš UK, vykom brolio ir draugų aplankyti tai esam dar visi pilni įspūdžių. Merginai kelionė patiko ir jokių problemų nekėlė visą laiką, tai labai pasidžiaugėm kad galim jau keliaut normaliai  :) 

pas mus žiema atėjo didelė, tai vakar apsivilko panelė kombi pernykšti columbios, tai ką jūs manot ir siūles paleidus jis tik tik, žiemos pabaigai jei taip augs reiks tikrai kito  :hmm: 

Pamatavom ūgį tai 107 cm 

Atsakyti

Labas.

Visai nebeSM čia. Neįprasta :hmm:

Salexa, aukšta panelė :) Maniškė gal irgi koks 105-106 bus :blink:

Atsakyti

Kažkaip net keista kai pamatai mažesnius ūgiu nors yra vyresni. Bet nereik norėt mes su mb irgi ne mažiukai. 

Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2016 11 08, 15:46)
<p>Kažkaip net keista kai pamatai mažesnius ūgiu nors yra vyresni. Bet nereik norėt mes su mb irgi ne mažiukai. </p><p></p><p></p>

aha aha, su penkiamečiais gimtadienyje dalyvavom, tai nesiskyrė ūgiu ir manasis biggrin.gif aš pastebėjau tendencija kad norma atitinkančių vaikų apie20-25proc belike, visi kiti arba smarkokai didesni pagal amziu, arba daug smulkesni ir mažesni ax.gif
Atsakyti

Sviekos, 

Jezus na ir pridirbo.... Kol susiorientavau kas ir kaip... Dar kol surpatua kodel atsakyti neleidzia (pasirodo "atjunge" - teko prisijungti)..... 

Katiniena - zinok net nzn ka atsakyti :( Nenesiojam mes tokiu rubu... as i renkuosi bodzius, o vaikams kazkaip nereikia mums (nesam megejai kai salta lauke sedeti n laiko), vyras irgi ne megejas tokios aprangos.... 
Siaip as teciui perku tuos pigesnius apatinius rubus -tai dizaugiasi :) O jis megejas ir i poledine zukle vazineti, ir dabas toks kad lauke tenka nemazai buti. 

Nors tirka idaug kas renkasi tuos termo rubus ne merino vilnos ir patenkinti kie kgirdejus as - o kaip ten is tikro tai ir nezinau :(

Atsakyti