Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai

O man reik zieminiu crocs akcijos. Nepamainomi iki didesniu salciu. O kai pas mus tokios ziemos...
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2016 10 01, 22:47)
dabar tiksliai nepamenu pavadinimo, bet as pirkausi is uk "outdorclereance" ar kazkaip labai labai panasiai.
Bet jau tikrai "laiku" ieskai.... Sakyciau "musumazyliuose" paieskoti, bet kad ten kainos tai.... va pardavinejau savo bernu dare2be, naujus, net su etiketem. Tai pardaviau uz tiek kiek pirkau, tik pries dedant paziurejua kainas (na ale ar pavyks parduoti) tai.... uz tokia kaina (ir net didesne) padevetus pardavinejo (kalbu apie to paties dydzio) is serijos "devetas, bet dar labai geros bukles"...


Ai nu tai aš atsibudau iš miego per vėlai lotuliukas.gif
Mūsų mažyliuose vieną pirkau "Labai gera" būklė, be defektų. Gaunu - o jis visas dėmėtas blink.gif Tai atrašė, kad prieš siuniant pavalė amway servetėle. Tai gal išdžiūvo netinkamai, reikia tik išskalbti. Nu gal taip ir buvo, bet grąžinau...O kainos...nu man nekyla mokėti brangiau, kai žinau, kad galima pigiau įsigyti rolleyes.gif

Arba gal kokią panašią firmą į columbia žinot? Kur ne taip šluoja? biggrin.gif

QUOTE(Katiniena @ 2016 10 01, 23:07)
Littletrackers ar kažkaip panašiai pardė. Pačiam columbia puslapy visai neseniai merginos šlavė tiesiog...


Tai kur aš tada buvau unsure.gif atrodo stebėjau ten, bet nepastebėjau lotuliukas.gif Gera aš pirkėja biggrin.gif
Nėr aišku ir šitoj unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

Usnee, dar labai perka Reima, Huppa. Vieną iš jų galima gauti(arba abu) maximoj, prismoj, kai būna akcijos 40 proc. Pas mus Utenoj tai nėra. Draugė Vilniuj pirko.
Dar gap geri. Irgi neseniai akcijos buvo 30-40 proc nuolaida. Manau, kad dar bus, nes aš striukės mažajam iš ten noriu. Siuntimas nuo 50 eurų nemokamas. Gap.eu
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2016 10 02, 07:14)
O kainos...nu man nekyla mokėti brangiau, kai žinau, kad galima pigiau įsigyti  rolleyes.gif



Man tia ir tas "veikia", bet vat ko as nelabai suprantu... Na nejaugi mamos nesupranta kad ten perpardavineja tuos rubus ir aisku uzsideda nekukliai (kalbu apie naujus visokius kombius ir panasiai, kur ieini ir matia n skirtingu dydziu nauju). Arba irig devetu kaina paziuri, ilendi i koki puslapi panarsyt ir pamatai kad uz ta pacia (ar nezymaii didesne) gali nauja nusipirkrti daikta... Tia na man logike nenesa kaip taip vistiek perka....
Atsakyti
Tina, gal esat su sese snekejusios, kurie probiotikai geresni musiskiams? 3m vaikui? Ir dar kudikiam? Bijau, kad vaistinej kaip visada igrus brangiausia (bent musiskej viena vaistininke megsta kist, kas brangiausia).
Atsakyti
QUOTE(Angola @ 2016 10 02, 10:45)
Usnee, dar labai perka Reima, Huppa. Vieną iš jų galima gauti(arba abu) maximoj, prismoj,  kai būna akcijos 40 proc.  Pas mus Utenoj tai nėra. Draugė Vilniuj pirko.
Dar gap geri. Irgi neseniai akcijos buvo 30-40 proc nuolaida. Manau, kad dar bus, nes aš striukės mažajam iš ten noriu.  Siuntimas nuo 50 eurų nemokamas. Gap.eu


Na mažiui dar columbia radau. Ne tokį kokį noriu, bet tai dzin tie raštai. Dukrai sakau gal jau 4T imt. Striukė bus gera, bet kelnės bus ant ribos, šiai žiemai gal tik ir tai jaučiu gale žiemos su trumpom biški jau būtų biggrin.gif Tai pirkt dėl vienos žiemos gaila, bet be kombio irgi neleisi, tuoj daržan žiūrėk reiks dėti juos...Gryna svarstyklė blyn aš unsure.gif
Nu ir ne per tarpininkes siųstis norėjau, o per perkuanglijoje. Tai vėl ten, nori gaut adresą, patvirtink tapatybę, t.y. susimokėk 3eur beveik arba važiuo vilniuj ofisą jų.

QUOTE(pasisiutus @ 2016 10 02, 11:48)
Man tia ir tas "veikia", bet vat ko as nelabai suprantu... Na nejaugi mamos nesupranta kad ten perpardavineja tuos rubus ir aisku uzsideda nekukliai (kalbu apie naujus visokius kombius ir panasiai, kur ieini ir matia n skirtingu dydziu nauju). Arba irig devetu kaina paziuri, ilendi i koki puslapi panarsyt ir pamatai kad uz ta pacia (ar nezymaii didesne) gali nauja nusipirkrti daikta... Tia na man logike nenesa kaip taip vistiek perka....


Nepirktų ir nesiūlytų tokiom kainom...Jei įkelia pigesnį, bet geros būklės, tai per 1min jau jo nelieka biggrin.gif Ir šiaip kainytės MM, kai ir anksčiau čia diskutavom - kai kurių dalykų užkeltos, kad pridėjus eurą kitą išeina naujas. rolleyes.gif
Ai, nu kaip ir mamų mugėj radau tokių kainyčių, kad nu net juokas ėmė. Gal brangiau nei naujas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2016 10 02, 13:59)
Tina, gal esat su sese snekejusios, kurie probiotikai geresni musiskiams? 3m vaikui? Ir dar kudikiam? Bijau, kad vaistinej kaip visada igrus brangiausia (bent musiskej viena vaistininke megsta kist, kas brangiausia).

Mes visad perkam Enterol, nes ju ne antibai nenuzudo. Del leliuko paklausiu.

Usnee, o kaip paciai nusipirkt neturint angliskos kortos? Juk ne viska gali.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2016 10 03, 14:17)
Mes visad perkam Enterol, nes ju ne antibai nenuzudo. Del leliuko paklausiu.

Usnee, o kaip paciai nusipirkt neturint angliskos kortos? Juk ne viska gali.

O enterol nekietina vidurių?

Daugumoj pardžių galima atsiskairyt su LT kortele smile.gif
Atsakyti
Oi pamirsau visai tave blush2.gif negirdejau ir neteko patirti, kad kietintu. Einu paklausiu per FB.
Atsakyti
Katiniena, savo leliukui ji rinksis is siu (neuzilgo turesim nauja nari seimynoj wub.gif) Bio gaia, gefilus arba linex lasais.
Atsakyti
Labas.


QUOTE(Tina* @ 2016 10 03, 14:17)
Usnee, o kaip paciai nusipirkt neturint angliskos kortos? Juk ne viska gali.


Dar neirkau, bet, manau, kad galima. Bent ali tai galima biggrin.gif

Dukra gėrė gefilus, kai disbakteriozė buvo, tai sugėrus vieną buteliuką pradėjo kietėti viduriai. O mažiukui biogaja daviau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2016 10 05, 14:22)
Labas.
Dar neirkau, bet, manau, kad galima. Bent ali tai galima  biggrin.gif

Dukra gėrė gefilus, kai disbakteriozė buvo, tai sugėrus vieną buteliuką pradėjo kietėti viduriai. O mažiukui biogaja daviau  rolleyes.gif

Galima kai kuriose pardėse. Bet toli gražu ne visose. Pvz next, zara, hm, massimodutti, crocs.co.uk, gap.co.uk - nenupirksi. Jos visos turi savo EU ar LT psl, dažnai ir kainos kitokios, sale kitokie ir pan.

Ir iš US galima pirkti iš LT, bet vėlgi viskas kitaip nei iš US psl.

Bet pvz gap.eu, next.lt, crocs.eu tikrai pasiūlo labai gerų kainų ir pvz next pirkti yra pigiau tiesiogiai, nei per tarpininkes. Kalbu apie pilnas kainas, nes LT psl nėra sale skyrelio 4u.gif
Atsakyti