Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XX

Neduoda cituot.
Sena tema
Atsakyti
su citavimu jau kuris laikas netvarkoj unsure.gif

ataka, mažai aš 'susuku' km, neturiu laiko ilgabėgiams, paprastai 30-40 per savaitę. Norėčiau, kad būtų nemažiau 40, bet yra kaip yra smile.gif Kol nedirbau, tai labiau 40-50 budavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 17 rugsėjo 2016 - 08:49
Fast girls
Atsakyti
bamba į Anykščių trail nevarysi?
Atsakyti
ne, Anykščius praleidžiu, manau ir dar daug praleisiu, pradėjus dirbti, kažkaip prioritetai persidėliojo, savaitgaliais kitų dalykų atsirado. Išvis mažai bėgu verysad.gif reiks bandyt per pietų pertrauką bėgt, vakarais jau nebespėju grižus
Papildyta:
šią savaitę išvis 3 kartus teišbėgau, iš jų du kartai 5-6km, staigiai temt pradėjo jau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 25 rugsėjo 2016 - 14:18
va va, rimtesnis begiojimas dirbant - prabanga...
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 09 25, 14:19)
ne, Anykščius praleidžiu, manau ir dar daug praleisiu, pradėjus dirbti, kažkaip prioritetai persidėliojo, savaitgaliais kitų dalykų atsirado. Išvis mažai bėgu verysad.gif reiks bandyt per pietų pertrauką bėgt, vakarais jau nebespėju grižus
Papildyta:
šią savaitę išvis 3 kartus teišbėgau, iš jų du kartai 5-6km, staigiai temt pradėjo jau

Temstant tai žiauriai nesmagu.

QUOTE(mylimuke! @ 2016 09 25, 15:58)
va va, rimtesnis begiojimas dirbant - prabanga...

drinks_cheers.gif Tikra tiesa.
---
Aš išvis perkeičiau filosofiją smile.gif Na, prioritetai turbūt padarė įtaką.
---

Merginos, o gal galit pareklmuot kokį patogų bėgimo diržą? Kad tilptų smart phone, raktai, bet nebūtų perdaug išsipūtęs. Ekonomiškumas irgi domina smile.gif
Atsakyti
bamba užduosiu keistą klausimėli biggrin.gif o laukiniuose trailose duoda atminimo medalius ? biggrin.gif
Atsakyti
ne, neduoda paprastai. Nei laukiniuose nei trail taurėj. Trail taurėj per 2 metus dalyvavimo esu vieną kart gavus medalį, tai 2015ais sapieginėj, daugiau lyg niekad smile.gif

rasafarinas, jei rasi diržą ir man parekomenduok. Man visi diržai atrodo nepatogiai, turėtų jie suktis, ir trinti. Esu mačius pas vieną bėgikę tokią maikę ar koks ten drabužis, bet žodžiu nugaroj tokio dydžio kišenė, kad kažkur po maike galima buteliuką paslėpt. Labai sužavėjo, va tokio norėčiau. Galvoju, gal ten dviratininkams skirtas rūbas buvo unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 09 25, 19:58)
ne, neduoda paprastai. Nei laukiniuose nei trail taurėj. Trail taurėj per 2 metus dalyvavimo esu vieną kart gavus medalį, tai 2015ais sapieginėj, daugiau lyg niekad smile.gif

rasafarinas, jei rasi diržą ir man parekomenduok. Man visi diržai atrodo nepatogiai, turėtų jie suktis, ir trinti. Esu mačius pas vieną bėgikę tokią maikę ar koks ten drabužis, bet žodžiu nugaroj tokio dydžio kišenė, kad kažkur po maike galima buteliuką paslėpt. Labai sužavėjo, va tokio norėčiau. Galvoju, gal ten dviratininkams skirtas rūbas buvo unsure.gif

Ten dviratinjnkams skirta maikute smile.gif

Aš turiu Karrimor bėgimomdiržą, pirkau iš Sportland, nieko ten gudro, dvi mažos gertuvės ir užtraukiama kišenė raktams, telefonui ar geliukui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataka26: 25 rugsėjo 2016 - 22:26
Bamba,

Negraužia diržas. Net ant nuogo pilvo nieko, per karštį. Man jis geriau nei kišenės; stabiliau kažkaip.
Maniškio pagedo užtrauktukas.

Pasidalinsiu, jei ką rasiu.
Atsakyti
na va uzsiregistravau i Anykscius smile.gif bus pirmas apsiuostymas, gal patiks, trasa bandysiu lietuoju budu, nes nesu pratusi tokiomis bėgti
Atsakyti