Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(viva 37 @ 2016 10 11, 09:19)
Labas rytas 4u.gif

Caramelia saunuole  4u.gif  4u.gif  kiek krito per iskrova? su kuom darei?

Airisė viską teisingai susakė, sveriuosi aš tik penktadieniais, o iškrovauju su vandeniu, kava ;)

QUOTE(frolka25 @ 2016 10 11, 10:22)
Labas rytas,vakar atsilaikiau normaliai,uzteko tik vienos bandeles pasilepinimui rolleyes.gif  po truputi isivaziuosiu i savo ritma ax.gif nors dabar gyvenimas pagal vaikus,o ypac mazaji,tai mano pusryciai gaunasi 9-10 unsure.gif ir tai paskubom unsure.gif

Šaunuolė! Visas gyvenimas pagal vaikus bus kol jų iš namų neišleisim mirksiukas.gif aš visad apie 7 ryto vananą su kava sumaumoju ant greičio, o pusryčiai irgi vėlyvi arba jų išvis nebūna unsure.gif va šį įprotį noriu pakeist labiausiai ir priprast papusryčiaut sočiai ir laiku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 11, 13:02)
Airisė viską teisingai susakė, sveriuosi aš tik penktadieniais, o iškrovauju su vandeniu, kava ;)
Šaunuolė! Visas gyvenimas pagal vaikus bus kol jų iš namų neišleisim mirksiukas.gif  aš visad apie 7 ryto vananą su kava sumaumoju ant greičio, o pusryčiai irgi vėlyvi arba jų išvis nebūna  unsure.gif  va šį įprotį noriu pakeist labiausiai ir priprast papusryčiaut sočiai ir laiku ax.gif

Va va,man tas nepavalgymas sociai ir begte manau ir kisa koja,nes paskui bandau kompensuot ta alki belekuom...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif kaip sekasi kolegėms? mirksiukas.gif aš pusėtinai laikausi, neapsivalgau, bet maistas ne oats sveikiausias.. pmsas juodas, net spuogai ant veido atsirado biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 12, 10:19)
Labas rytas 4u.gif  kaip sekasi kolegėms?  mirksiukas.gif  aš pusėtinai laikausi, neapsivalgau, bet maistas ne oats sveikiausias.. pmsas juodas, net spuogai ant veido atsirado biggrin.gif

Sveikos 4u.gif
Lyg laikausi, bet nezinau ar numesiu savaitgalini pliusa bash.gif
Atsakyti
Sveikos,as laikausi is paskutiniuju,miego truksta,mazius neramus kazko,viska begte darau,o dickei dsr demesio reik...na bet tikiuosi pamatyt minusa penktadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 12, 13:43)
Sveikos,as laikausi is paskutiniuju,miego truksta,mazius neramus kazko,viska begte darau,o dickei dsr demesio reik...na bet tikiuosi pamatyt minusa penktadieni 4u.gif

Gal diegliukai jau prasieda 4u.gif dažniausiai apie 3 sav pasirodo jie unsure.gif šaunuolė tu, laikykis 4u.gif aš laukiu savo mylimos sesės, paviešės pas mus porą sav wub.gif pyragas kepa, kažkaip gi reikia pasitikti.. pasistengsiu nepadaugint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 12, 14:23)
Gal diegliukai jau prasieda 4u.gif  dažniausiai apie 3 sav pasirodo jie unsure.gif  šaunuolė tu, laikykis 4u.gif  aš laukiu savo mylimos sesės, paviešės pas mus porą sav  wub.gif  pyragas kepa, kažkaip gi reikia pasitikti.. pasistengsiu nepadaugint  rolleyes.gif

Net nenoriu pagalvot apie dieglius...jam nosi kliurksi kazkas,sesele sake fiziologine sloga,tai valau bet nieks besivalo...zodziu viskas bus gerai 4u.gif
O jezau kaip noreciau pyrago dabar bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 12, 16:02)
Net nenoriu pagalvot apie dieglius...jam nosi kliurksi kazkas,sesele sake fiziologine sloga,tai valau bet nieks besivalo...zodziu viskas bus gerai 4u.gif
O jezau kaip noreciau pyrago dabar  bigsmile.gif

Oij mažylis wub.gif kad greičiau viskas praeitų 4u.gif mielai pavaišinčiau pyragu bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif ,
oi koks saltas rytas siandien ir pirma salna buvo . Laimei vyras vakar nepamirso ir inese geles , palme i namus .

Caramelia , tu saunuole del iskrovu - man irgi labai padetu. Ar tu visikai nevalgai visa diena , para ?

Kai pabadauji , tai kita diena ir sveikesnis , paparastesnis maistas - skanus . Nes as dabar - ne dienos be obuoliu pyrago .
Siandien antra kalanetikos treniruote . Visai noriu eiti smile.gif kas man paciai nuostabu , nes sportuoti nemegstu. Bet koks fainas jausmas kita dienai ,kai jauti visus raumenukus smile.gif

Sveikos - visiems ligoniukams ! Airise , skaiciau, kad ligoninej buvot . Kaip gerai, kad jau geriau dukrytei. Mes irgi savaitgaly vaziavom ten pat , dukra po kvardrato grizo suzeistu pirstu , tai vaziavom nuotrauka daryti ar nera luzio . padare nuotrauka , nera luzio , tik stiprus sanario sutrenkimas gaudant kamuoli . Todel ir patino ir sakudes apie savaite .


na ka - ryt penktadienis - tikiuosi nepamirsiu passiverti laiku ir prisiduoti ir as .

Vimos pamazejusiu skaiciuku ! tongue.gif

friends.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2016 10 13, 09:09)
Labas rytas  smile.gif ,
oi koks saltas rytas siandien  ir pirma salna buvo . Laimei vyras vakar nepamirso ir inese geles , palme i namus .

Caramelia , tu saunuole del iskrovu - man irgi labai padetu. Ar tu visikai nevalgai visa diena , para ?

Kai pabadauji , tai kita diena ir sveikesnis , paparastesnis maistas - skanus . Nes as dabar -  ne dienos be obuoliu pyrago .


Aš ryte atsikėlus išgeriu vandenį su citrina ir medum, paskui kava su bananu ir viskas iki kito ryto. Ir būtent, man tos iškrovos po savaitgalio labiausiai reikia stojimui atgal į vėžes,kitai ir toliau grybauju tai to tai ano.

Labas rytas. Vakar pyrago net neparagavau bigsmile.gif kažkaip nebuvonkada su visais, o po to jau ir nesinorėjo. Bet šiaip daig valgiau kitokio maisto. Aij. Nu dar mmm vakar parsivilko, tai biškį pasiteisinimas yra biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,laikaus gerai,nors ziuriu daznai pamastau kad noreciau jau kazko skanaus,bet einu atsigeriu vandens ir praeina noras 4u.gif itelpu i savo senus dzinsus,tik noretusi kad per pilva eitu normaliai susisekt,o neitraukus pilva biggrin.gif zodziu dar yra ka mest biggrin.gif
Positive su menesiadieniu tavo kukuli 4u.gif .
Airise,jau sveiki visi? ax.gif
Caramelia30,tu turi mirena ar as klystu?kaip tau?jokiu salutiniu pozymiu?
Atsakyti
labas 4u.gif
priimsit? smile.gif
svarstykles kol kas nezinau ka rodo, bet jauciu kad galiu buti trijų skaitmenu zonoje... Gal kita sav pasieksiu miesta ir nusipirksiu bateriją ir prisidavinesiu.
Paskutinius postus perskaiciau, bandysiu susiimti. pradzioj mazinsiu vakarines porcijas, bandysiu pakankinti elipsinį, žiūrėsiu kaip seksis.
Atsakyti