Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(waiduke @ 2016 10 13, 14:36)
labas 4u.gif
priimsit? smile.gif
svarstykles kol kas nezinau ka rodo, bet jauciu kad galiu buti trijų skaitmenu zonoje... Gal kita sav pasieksiu miesta ir nusipirksiu bateriją ir prisidavinesiu.
Paskutinius postus perskaiciau, bandysiu susiimti. pradzioj mazinsiu vakarines porcijas,  bandysiu pakankinti elipsinį, žiūrėsiu kaip seksis.

Priimsim,dabar pats laikas kudintis 4u.gif kankink elipsini,man labai patiko,tik dabar vyras istempe i sandeliuka ir sake pora metu vis vien nesportuosi dabar ax.gif o as svajojau neuzilgo lipt pamint,bet realiai ner tiek to laisvo laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 13, 16:26)
Priimsim,dabar pats laikas kudintis  4u.gif kankink elipsini,man labai patiko,tik dabar vyras istempe i sandeliuka ir sake pora metu vis vien nesportuosi dabar ax.gif  o as svajojau neuzilgo lipt pamint,bet realiai ner tiek to laisvo laiko  unsure.gif


4u.gif
maniskiui treniruokliui koki 7 metai, kankinu karts nuo karto, tik rupuze traska, tai galvoju kada nors atsinaujint, nes per nervus groja biggrin.gif kol kas dar nemink, palauk kelis menesiuis ;) gal viskas susidelios i savas vietas ir atrasi laiko smile.gif
Atsakyti
Sveikutes.

Mes jau kaip ir sveiki. Aciu uz rupesti, mergaites. wub.gif Maze pirmadieni i mokykla leisiu, o pati eisiu sportuot. Gana bimbinet.
QUOTE(jolitamaria @ 2016 10 13, 08:09)
Mes irgi savaitgaly vaziavom ten pat , dukra po kvardrato grizo suzeistu pirstu , tai vaziavom nuotrauka daryti ar nera luzio . padare nuotrauka , nera luzio , tik stiprus sanario sutrenkimas gaudant  kamuoli . Todel ir patino ir sakudes apie savaite .
Vaje... vargsiuke! 4u.gif

As siandien iskrovauju. Ryte valgiau banana su kava. Galvoju pabandysiu kaip Caramelia. Nieko, siaip. Uztad dabar viskas taip skaniai atrodo ir taip gardziai kvepia. biggrin.gif Stengiuosi atsilaikyti.

Waiduke, prasom, junkis. Atsiusk man az (pradini svori, dabartini svori, ugi, siekiama svori) ir itrauksiu tave i lentute. Taip pat papsakok siek tiek apie save susipazinimui. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 13, 15:31)
Caramelia30,tu turi mirena ar as klystu?kaip tau?jokiu salutiniu pozymiu?

Nea, aš nenaudoju jokių kontraceptikų, per daug pašalinių poveikių man jie kelia, kad naudoti visą likusį gyvenimą unsure.gif schmoll.gif

Waiduke, sveika sugrįžus 4u.gif

Airise bigsmile.gif valgysim bananus su kava kartu biggrin.gif clap.gif
Atsakyti
Jungciausi ir as prie jusu su bananu ir kava,bet man po tokio bajerio labai rugstys kila 4u.gif o ir iskrovai man dar anksti 4u.gif
Geru merginos ryt rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Caramelia30 (kaip norisi tave vadinti senu niku), Airise, ačiū už priėmimą smile.gif atsiusiu duomenis turbut kita savaitę. pati po daaaug laiko lipsiu ant svarstyklių smile.gif
mazoji po svaites slogavimu sukarsciavo, stresas..
jus tik cia bendraujat ar dar kazkur uzsislepe? smile.gif
del kontracepcijos ir as nezinau ka rinktis, hormonines nenoriu, esu pries varines spirales, tenka barjerines rinktis, o ateityje gal kazka sugalvosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 13, 17:23)
Airise bigsmile.gif  valgysim bananus su kava kartu  biggrin.gif  clap.gif
Aga biggrin.gif
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 13, 18:40)
Jungciausi ir as prie jusu su bananu ir kava,bet man po tokio bajerio labai rugstys kila 4u.gif o ir iskrovai man dar anksti 4u.gif
Geru merginos ryt rezultatu 4u.gif
Nu tau dar per anksti iskrovom. Hm, o del ko cia rugstys kyla? Kazkaip negalvojau kad del tokios kombinacijos kiltu... unsure.gif
QUOTE(waiduke @ 2016 10 13, 18:55)
Caramelia30 (kaip norisi tave vadinti senu niku), Airise, ačiū už priėmimą  smile.gif atsiusiu duomenis turbut kita savaitę. pati po daaaug laiko lipsiu ant svarstyklių smile.gif
mazoji po svaites slogavimu sukarsciavo, stresas..
jus tik cia bendraujat ar dar kazkur uzsislepe? smile.gif
del kontracepcijos ir as nezinau ka rinktis, hormonines nenoriu, esu pries varines spirales, tenka barjerines rinktis, o ateityje gal kazka sugalvosiu smile.gif
Aj, tai as ne taip supratau. Pargrizo paklydele? Tikrai senokai buvai tada, nes as jau cia kiek laiko tupiu, o taves nepamenu.
Ok, lauksiu skaiciuku. 4u.gif
Siaip mes dar savo FB turim, bet prisijungima gauna tik ilgiau pabendravusios. 4u.gif
Atsakyti
Airise, bendravau cia iki pastojau ;) fb vienoj grupeje esu, bet ten veiksmo nera, salau gal dar kita turit ;) jei ir turit kol kas tikrai nesiprasau smile.gif

jau kuris laikas kartais paskaitineju cia, bet kazkaip prie kompo neprisedu, o telefone paprasciau fb smile.gif

norejau pas jus anksčiau, bet susitelkus ties vaiko maitininu buvau, kad tik daugiau svorio priauginetu mano coliuke, dabar jau pradedu primaitinima, laikas mamai susirupinti savo isvaizda smile.gif
Atsakyti
Labas rytas. Svarstyklės baterija greičiausiai numesti baigia. Beveik 2min prastovejau. Rezultatą tai man patinkanti parodė, tik kad netikslūs. Drabužiai ir savijauta rodo kad pilvas padidėjo, o kudejant man pilvas dar ne karto neaugo
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Waiduke sveika sugrizus, man taip ir atrode, kad nickas pazystamas mirksiukas.gif
Saunu airise, kad pasveikot mirksiukas.gif
O mane kalkit prie didziausio gedos stulpo 64.7kg. Vakar po keliones vakare tiek visko privalgiau bash.gif
Jerda, gaila, kad svartykles issikrove. 4u.gif
Graziu visom skaiciu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif prisiduodu su 84.2 šįryt,labai džiaugiuosi, kad baisiai neužšvenčiiau viešnios sulaukus bigsmile.gif tfu tfu tfu, kad taip ir toliau pavyktų saiką išlaikyti ir bent minuso neužsiritinti VĖL bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas,pas mane -1.3; tai siandien 83.7 ax.gif skysciai pasisalino,kita savaite tokio minuso nebus,nes niekur neskubu ax.gif
Atsakyti