Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

O kokie nusimato nauji serialai? ax.gif
Atsakyti
Kiek pamenu ant greičio, kiek kas preliminariai, tai (jei kas nepasikeis)


"Sefirin Kizi" (Дочь посла)

vartotojo įkelta nuotrauka

"Ferhat İle Şirin" (Ферхат и Ширин)

vartotojo įkelta nuotrauka

"Azize" (Азизе)

vartotojo įkelta nuotrauka

"Zemheri" (Стужа)

vartotojo įkelta nuotrauka

"Kursun" (Пуля)

vartotojo įkelta nuotrauka

"Evim" (Мой дом)

vartotojo įkelta nuotrauka

"Ramo" (Рамо)

vartotojo įkelta nuotrauka

ir dar ten visokių kitokių serialų, aktorių, v ž kaip visada, devynios galybės.



Aš tai norėčiau sulaukti su Mert Yazicioglu (gerą pirmą įspūdį man paliko šis aktorius)

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ačiū, Visgi 4u.gif
Atsakyti
Žalia Rūta 4u.gif



Labvakar vartotojo įkelta nuotrauka

Kadangi vakar grįžau namo gerokai po 22h, tai "Hercai" link pabaigos tik mačiau, tačiau, pradžiai, man įtarumo ir tiek pakako, paliko vartotojo įkelta nuotrauka
Dabar žiūriu su įgarsinimu, nuo pradžių. Esu toje vietoje kur ReyMir ant namo stogo abu saulėtekį pasitinka.


Žiūrėjau ir galvojau; turint omeny, kad serialo koncepcija tik apie intikam (serialo pasakojama priešistorė tik iš intikam), tai nieku gyvu nebūčiau patikėjusi jei kas man būtų pasakęs, kad jau 15-oje serijoje matysiu (kaip faktą) kaip ReyMir bus vedę, kad Reyan jau gyvens su Azize (Genul, Sultan) po vienu stogu_Aslabejų dvare, kad bus Reyan ir Mirano apsikabinimai, prisilietimai, kad Miranas bus pavaldus persilaužimui, t. y. kad stoikiškai prieštaraus Azizė, kad mėgins įsiklausyti, išgirsti ir girdėti Reyyan, Hazarą.
Žiauri Mirano padėtis... tarp kūjo ir priekalo.


Kaip ir sakiau, vakar spėjau beveik tik į pabaigą, bet kiek spėjau ir mačiau, tai man vis niekaip iš galvos neišėjo vienas momentas kuris labai krito į akis, ne kartą jį vakar žiūrėjau vėl, ir vėl, ir vėl, net nepatingėjau vakar iškirpti jį.
Šis. Kas čia per kūno kalba; susižvalgymai, išlaikytas akių kontaktas, nežymus galvos linktelėjimas (suokalbis) ir pan,.? Džichanas su Azize susimokęs pagrobė Reyyan? Spėju.

vartotojo įkelta nuotrauka


Ai, ir dar; Firatu dabar tai jau tikrai nepasitikiu, nes labai slogų įspūdį paliko po vakarykštės matytos pabaigos. Jei jis tikrai tikrasis anūkas (Sultan sūnus/Geniul brolis), tai Azizė paliepimu net nedvejodamas ReyMir bandys sulygint su žeme, nes jau dabar vykdė jos nurodymus nekrustelėdamas, kai ir Reyyan jo maldavo, kai ir Mirano jis neįspėjo dėl Azizė sumanymo, na, kai išvyko Azizė kortežu...



Žingsnis po žingsnio bus atskleistos visos paslaptys.
Kažkas dugną pramuš, kažkas- per kančias į žvaigždes.
Hercai 16. Bölüm Fragmanı



Einu toliau žiūrėt vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

[attachment=264042:9g3e-dc8s0Y.jpg] Man labai trūko, kad būtų padėjusi galvą ant peties

Na aš nemanau, kad Azize pagrobė Rayan, ji ir frage sakė " tai ne mano darbas". Skaičiau komentaruose, kad daug kas mano, kad čia kažkas trečias įsimaišęs, koks Rayan tikrasis tėvas (bet nelabai tikiu), mano manymu, kad Azatas visai tikėtina. Kita serija turėtų būti nerealiai įdomi, tas pergyvenimas Mirano bus iki ašarų jaučiu... [attachment=264043:GQyaca_s0qQ.jpg] :angel_sadangel:​ [attachment=264044:MUn_40njubA.jpg] žiauriai gražiai žiūrisi Rayan su vaikiuku, kad kuo greičiau :unsure: :rolleyes:

Atsakyti
O gal Azizė ir Džichanas susimokė ir delegavo Reyyan pagrobimą tam jų miestelio 'šerifui'? vartotojo įkelta nuotrauka
Azatas? Nelabai man tikėtina, kad jis žmogų galėtų taip paprastai ir lengvai nušauti, grobti kitą tokiu žiauriu būdu ir dingti va taip kaip kriminalo koks atstovas. Juolab tie žmonės Reyan velkantys iš automobilio....
Tai bent mįslė vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Man patiko, kad tarp tų visų pergyvenimų biški humoro idėjo:

Handan nieščia (net garsiai juokiausi  :blink: )

Ir kai iš pavydo Miranas kartojo "Abi Azat, abi Azat", kaip koks mažas vaiks, jau taip gražiai perteikia pavydą, idealu. Kad jis žinotų tiesą, kad jis joks ne Abiiii jei, tai turbūt nušautų tikrai.... :hmm: 

Atsakyti
Man su tuo nėštumu Handan kažkaip labai labai labai įtartinai keista. Ar tik neruošiama dirva ReyMir kūdikėliui?
Matėm gi II seozono pristatymą; ReyMir kūdikis - Azizė rankose.
Gal dėl šito reikalo Džichanas su Azizė todėl ir susižvalgė- ar namiškiai jau žino, kad šeimoje yra besilaukiančioji.
Tikiuosi Džichanas jokiais giminystės ryšiais nėra su Azizė susijęs vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Ooooo Visgi čia gerai pastebėjai, net nepagalvojau...

Nors viskas slenka vėžlio greičiu ir reitingai nukrito, bet kiekvienoje serijoje vis kažkas paaiškėja:

1. Reyan pamatė, kad babulia daro įtaką Miranui

2. Reyan pradėjo pasitikėti Miranu  :wub: 

3. Reyan labai daro didelę įtaką Miranui, jį sustabdo

4. Reyan davė suprasti, kad ji liks su juo ir bus šalia jo  :wub: 

5. O gale serijos, Azize pagalvojo, kad atėjo Miranas pas ją jos apginti, o jis kur Reyan, ji tikrai to nesitikėjo  :B 

Atsakyti

Manau, kad dėl pagrobimo nagus yra prikišus Geniul. Ne veltui motiną įtikinėjo, kad nesėdi rankų sudėjusi.

Atsakyti
Indrijan, nieko nuostabau tas reitingų slalomas, svarbiausia - išlaikyti stabilumą, svarbu tik, kad nebūtų kaip amerikietiški kalneliai – kuo baisiau, tuo geriau.
Dar nauji 2 serialai startuos penktadieniais, reitingams ir tai įtakos turės. Atsisijos dalis žiūrovų tais penktadienio vakarais, normalu_naujienų išsiilgę, o pasiūlos gausa didelė. Mūsiškio vis tik 2 sezonas vartotojo įkelta nuotrauka


Turiu taip pat pastebėjimų kas man labiausiai krito į akis, patiko, šioje serijoje, į ką dėmesį atkreipiau.


Aš tik niekaip negaliu vartotojo įkelta nuotrauka suprasti Yaren vaidmens.
Apie Yaren egziztavimą Miranas pamiršęs, jam ji net neegzistuoja apskritai, nulis, niekas.
O ji ten kažkokius paranormalius įsitikinimus savo galvoje dėlioja, hormonai valsą šoka.
Yaren iki to Mirano, tai kaip nuo nulio iki mėnulio, kaip nuo spalio iki birželio. Ne jos nosiai jis!
Kaip ji mane nervina, negaliu vartotojo įkelta nuotrauka Dar ir Firatui skambina, kad ją kur… vartotojo įkelta nuotrauka
Ketino gi ištekint ją, bet dabar galvoju nežinia kas geriau, gal vistik geriau, kai namuos sėdi, bent mamai pavyksta ją šiek tiek kontroliuoti, nes jei ištekintų, tai išeitų iš namų ir darytų ką nori iš pasalų. Kaip ji čia dar nebando su Geniul susisiekti... Kitaip tariant, I sezone ji gi ėjo su velniu obuoliauti vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Pinotija @ 2019 10 06, 16:23)
Manau, kad dėl pagrobimo nagus yra prikišus Geniul. Ne veltui motiną įtikinėjo, kad nesėdi rankų sudėjusi.
Gal ir rimtai Geniul rankų darbas... O ką, ji gali. Su Azatu būnant labai įtikinamai suvaidino į telefono ragelį (kai su mama kalbėjo), kad ją pagrobė, net pats Azatas buvo apakęs... Su ta Reyan suknele kaip buvo... Ir dar taip meistriškai suvaidino niekuo dėtą, kad aš kuo rimčiausiai patikėjau.
Tyli kiaulė gilią šaknį knisa.
Variantas.
Atsakyti
Na tikrai, jau toooks ištęstas serialas, man net sunku iki pusės buvo vien tik žiūrėti, vis kažką dar paskaitau šone. Jei būtų normaliai pastatytas - būtų bomba. O čia - riebų minusą dėl tol dedu.

Ačiū D, kad Miran tėvas praregėjo, o Miran jau per aklas, oj, koks aklas, jau per daug, neįtikinamai atrodo. Rajan, tokia naivuolė, gyvenimo nemačius ir tai irgi nuovokesnė, kad tėvas negalėjo nė musės nuskriaust. Šaunuolė, kad nesėdėjo rankų sudėjus. Pabaiga - tikrai liuks, aš irgi matau tik Giniul sąmokslą.. Bet tikrai ne viena, tikrai ne su Azatu.

Ir į sceną ateina Azizė sesuo.. Koks jos bus toliau vaidmuo?

Feratas - mazgotė nuo pat pradžių, nuo pirmų serijų pakluso Azizė, kartais tik Miranui padėdavo, bet apsisukęs ir išduodavo.

Azizė tikrai įsitikinus Šodaglu kalte, panašu, kad ten buvo kažkoks nelaimingas atsitikimas su gaisru, žuvo liepsnose jos sūnūs, plius Aišė (tos gerosios anūkės mama? užkrito vardas).

Dėl nėštumo. Na, jei būtų irgi sąmokslas, tai gal nereikėtų tiek vaidybos su alpimais? Mano pirma mintis buvo, kad anonse TAS vaikas čia ir yra.. O ne Rejan. Bet tikrai netikėta biggrin.gif

Kieno žvilgsnį pastebėjau, tai Azizė ir to seniuko, kur dabartinius Šadoglu namus prižiūri. Irgi vienas iš tos senos istorijos dalyvių. Man tas jo žvilgsnis sako - nedaryk/ne dabar. Kažkas tokio.

Džachanas.. Gal irgi įtartinas, nes jam nepavyko prisiskambinti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 07 spalio 2019 - 00:05