Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Stebiuosi dar kaip Azizė nekyla/nekylo noras tikrąjai Šadoglų anūkei gyvenimo pagadinti, Yaren. Nasuchas gi viską dėl savo mylimiausios, anūkės padarytų, ką tik lydekai paliepus Azizė pasakytų ☺ Azizė ir vargti ir nervintis nereiktų 🤨

V ž reikia, kad Miraną kažkas užvestų ant paslapties, ant menkiausios smulkmenos kad ir, tik tiek, o jis jau pats viską padarys, atkapstys ir išsiaiškins 🤔
Atsakyti
Aš tai lieku prie savo nuomonės. Kad Miranas pradės suprast, kai serialas eis į pabaigą. Nebent naujų kertinių paslapčių paaiškės, kas dar pradės pratempt.
O Irenikė netinka, nes esmė juk Chazare-juk jo vaikas Miranas. Čia tas žiauriausias dalykas-sūnus vs tėvas, to nežinodami.
Irutės tėvas net nežinojo viso konflikto, ar kas ten bebūtų...

.....

Kodėl taip atrodo Cagatay? Kokį senį prie jūros vaidina??? Kiek nedaug reikia, kad taptų nesimparišku-bele kokia barzda, +kg ir modelio neliko!
Atsakyti
Na, kad į pabaigą, tai dažniausiai taip ir būna, nieko stebėtino.

Dėl Cagatay, kaip dabar atrodo, tai ir man vartotojo įkelta nuotrauka Liekniausias buvo prieš 6 metus, kai "Medcezir" vaidino, net prieš tai ir "Adını Feriha Koydum" putlutis buvo vartotojo įkelta nuotrauka Kad man regis jis linkęs yra į nutukimą, plius dar kartais specialiai reikia svorio priaugti... Geriau jau vaidintų tokiose, kad atvirkščiai, svorį mesti reiktų.
Atsakyti

Sveikos nuo spalio 7d prades rodyti nauja seriala per tv8 Sužeisti paukščiai, gal esat mačiusi kuri? Gal turkiška pavadinima žinot? 

Atsakyti

Serialo nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissEpidemic: 30 rugsėjo 2019 - 15:17
QUOTE(MissEpidemic @ 2019 09 30, 16:12)
Gal turkiška pavadinima žinot?
"Yarali Kuslar"
Atsakyti

QUOTE(MissEpidemic @ 2019 09 30, 16:12)
Gal turkiška pavadinima žinot?
"Yarali Kuslar"

Esat mačius? Verta žiūrėti? :) 

Atsakyti

Va aprašymas

Atsakyti
Vargšas Keremas vartotojo įkelta nuotrauka
vis tik Ayse pagavo jį vartotojo įkelta nuotrauka

"Afili Aşk" 16. Bölüm Ön İzleme

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nusimato veiksmo https://www.youtube....=em-uploademail
Atsakyti
Tai bent prasidėjo kipišas vartotojo įkelta nuotrauka Labai tikėtina buvo, kad tos vestuvės tik paaštrins viską... Viskas link atomazgos linkme.
Mažum šioje serijoje tą sargybinį Rizą ir nušaus. Gaila Melike bus, jie gi abu vienas kitam simpatizavo.

Netikiu tuo ką matau vartotojo įkelta nuotrauka Nesitikėjau, kad taip greit bus sūnaus ir tėvo susidūrimas.
Aš tikiuosi Reyyan šito nematys vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Laukiu jau iškart ir 17 serijos, sako, žada lyg, kad ten bus tai ko laukiam iš ReyMir.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Patiko ši vieta, bendrumo akimirka, kai abu, drauge, katapultu lekia dėl vieno ir to paties vartotojo įkelta nuotrauka
Nieks taip nesuartina kaip bendri reikalai biggrin.gif o jei dar ateity ir tikslas bus vienas, tai iš viso vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Patiko pompastiškas Azizė kortežas. Toks jausmas, kad Azizė - Cosa Nostra mafijos vadeiva biggrin.gif
Kaip aš sakau- Sostų karai ne juokais įsiplieskė vartotojo įkelta nuotrauka Ką darysi, kai du klanai kalasi...

vartotojo įkelta nuotrauka


________

Tų naujų premjerų, naujų konkurentų laukiu vartotojo įkelta nuotrauka įdomumo dėlei, bent jau pradžiai bus į ką akis paganyti,
o ir mažum tadum intervalas tarp serialų sutrumpės, nes savaitę laukti tikrai prailgsta.

________

Įdomu kaip šiandien seksis "Afili Ask" AyKer_operacija Y vartotojo įkelta nuotrauka
Streso, kaip mačiau, bus per akis, ypač Volkanui, kaip kokiam kriminalo sukūry vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti