Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2019 11 05, 12:40)
O tavo akimis- kas tai galėtų būti, kaip tai nutiko?


Na, per Mafijos žmonas taip ir buvo, išžudė visą savo šeimą to nežinojęs. Aišku, ne filmo viduryje. Aš irgi linkusi tikėti, kad ne dabar, o gal ir visai nebus to.. Esu jau rašiusi, kad esu linkusi manyti, jog mirs vis tiek kažkas labai brangus, ne nebūtų turkai. O ir pagal knygą, kaip suprantu, tai ganėtinai tragiška pabaiga. Na, bet reikia tikėtis, kad bus kaip "Šokoladas", pakeis filme į geresnę pabaigą.. Jo jo, turkams ypač būdinga biggrin.gif

Realiausiai - Fyratas, nes kaip ir pati sakei, kad jis pradėjo įtarinėti, gal ir sekė Hazarą. Norėjau rašyti, kad gal ir Azizė, nes Fyratas pakuždėjo, bet gal mamos neveltų, gal jau ne tiek senajai motulei ištikimas. Ir šiaip aš jo nesupratau, ko jis pasijuto toks atstumtas, lyg ne 'tiesa', kad jis ne vienas iš Aslanbėjų. Juk bent kol kas - tikrai ne vienas, o vienas iš klano, kuris tikrai visų gerbiamas ir pan. Kas čia per panika buvo kilus lygioje vietoje - likau nesupratus unsure.gif

O gal net pats slystelėjo, kai koks Miranas iš nugaros prisartino.. Laiptais lipant - daug nereikia. Man tik keista, kad Rejan sudvejojo juo ir kaltina Miraną. Taip, švaistėsi žodžiais, bet ne gi tiki, kad jis galėjo taip padaryti? Toks jausmas, kad pats prisipažino, nes gal netyčia kliudė, kaip ir rašiau... manau, kad realiausia vis tik šitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 05 lapkričio 2019 - 23:20

turku serialas

https://filmai.pro/3...019-online.html

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 05, 23:18)
Na, per Mafijos žmonas taip ir buvo, išžudė visą savo šeimą to nežinojęs. Aišku, ne filmo viduryje. Aš irgi linkusi tikėti, kad ne dabar, o gal ir visai nebus to.. Esu jau rašiusi, kad esu linkusi manyti, jog mirs vis tiek kažkas labai brangus, ne nebūtų turkai. O ir pagal knygą, kaip suprantu, tai ganėtinai tragiška pabaiga. Na, bet reikia tikėtis, kad bus kaip "Šokoladas", pakeis filme į geresnę pabaigą.. Jo jo, turkams ypač būdinga biggrin.gif 


Realiausiai - Fyratas, nes kaip ir pati sakei, kad jis pradėjo įtarinėti, gal ir sekė Hazarą. Norėjau rašyti, kad gal ir Azizė, nes Fyratas pakuždėjo, bet gal mamos neveltų, gal jau ne tiek  senajai motulei ištikimas. Ir šiaip aš jo nesupratau, ko jis pasijuto toks atstumtas, lyg ne 'tiesa', kad jis ne vienas iš Aslanbėjų. Juk bent kol kas - tikrai ne vienas, o vienas iš klano, kuris tikrai visų gerbiamas ir pan. Kas čia per panika buvo kilus lygioje vietoje - likau nesupratus unsure.gif


O gal net pats slystelėjo, kai koks Miranas iš nugaros prisartino.. Laiptais lipant - daug nereikia. Man tik keista, kad Rejan sudvejojo juo ir kaltina Miraną. Taip, švaistėsi žodžiais, bet ne gi tiki, kad jis galėjo taip padaryti? Toks jausmas, kad pats prisipažino, nes gal netyčia kliudė, kaip ir rašiau... manau, kad realiausia vis tik šitaip.
Patinka žiūrėti skandinavų, tai viename seriale taip ir buvo, kai pagrindinis (kur nieku gyvu negalėčiau patikėti) paėmė ir kaukštelėjo kitam pagrindiniam (neišlaikė jau nervai), na ir užmušė, tai tiesiu taikymu į kalėjimą užsibaigė serialas... O tai 'kaifas buvo', kai žiūri žiūri ir šnai blink.gif

drinks_cheers.gif Man Fyratas ir labai keistai pasirodė... Šitaip įsižeidė lygioje vietoje. Nesupratus likau. Toks jausmas kad jis pats skaidrumo kaip krištolas. Aha, kur gi ne.


Oi ne, aš ir tuo netikiu, kaip ir tu. Į jį pažvelgus galima suprasti tiesiogiai- tokiame šoke, kad net pats negali patikėti kas ką tik įvyko ir kaip tai atrodys iš šono (ir atrodo, kaip matom jau dabar).


Mane žinai kas neramina? Ne tai, kad ryt serija bus sunki, net ne ši situacija su Hazaru, t.y. ne iki tiek- išsilaviruos situacija, visa tai fignia, bet va šita madmuzel... Ko čia jai dabar tiek išskirtinio dėmesio rytojaus serijoje? Jaučiu Fyratą jams į savo žabangas vartotojo įkelta nuotrauka Dar ir ji makaluosis akyse... Nemyliu aš jos iki negaliu vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka







Sakau, gal eisiu pažiūrėsiu aš su vertimu "Afili Ask"
Bo pamačius Yaren nuotrauką (ta viršuje) man reik persirefrešinti kaip Vulkanui biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Aš vis refrešinu, ar neįkėlė su vertinu Afili Ask biggrin.gif Pabaigos tai likau nesupratus. Nes maniau, kad ten buvo haliucinacija, bet iš anonso lyg ne.. O gal po tos scenos realiai meilės prisipažinimas įvyko.. Nu žo, lb jau keista pabaiga. Ir be wow jokio, nes nesupratau realiai, kas ten įvyko.

Aš dar pradėjau žiet Sevgili Gecmis, bet dar tik dvi serijos. Dar vienos neįveikiau.
Atsakyti
Žalia Rūta, patikėk manim, tu esi teisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 11 07, 23:53)
Žalia Rūta, patikėk manim, tu esi teisi biggrin.gif

Nišlaukei vertimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 07, 23:02)
Nišlaukei vertimo biggrin.gif
Ir tu vėl teisi biggrin.gif

____________


Ups

Ferhat ile Şirin 22 Kasım Cuma FOX'ta!

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 07 lapkričio 2019 - 23:24
Indrijan, žiūri?
Kaip manai, nuslėps jis tai, kad davė kraują?
Reyan jį štai šitaip, o va jis taip...

Jau ta Yaren... vienu žodžiu žodžių trūksta man...


Papildyta:
Jaučiu Miranas norės likti inkognito
Suprantama dabar kodėl taip Elif...
Sultan ir Elif turi bendro...
Atsakyti

Ne nežiūriu dirbu, bet galą matau😮😮

Kai savaitgalį peržiūrėsiu prisijungsiu👍👍

Atsakyti
Na kas per apakinta tamsos ir nerimstanti siela ta bobulė Azizė, tai nesuprantu doh.gif
Žiežula... Kaip į pušį atsitrenkusi, dievaži... Rūpintųsi savo tikrais anūkais verčiau, o ne priešu ir priešo sveikata
Būtinai, vat būtinai jai reikia, kad Miranas nušautų savo tėvą, žūtbūt doh.gif Turbūt ir nenumirs, gyvens tol kol tai neatsitiks
Rimtai ten pas ją kažkas kažką nušovęs yra. Jaučiu tikrai čia tas kipšas dedule Nasuchas nagus bus prikišęs (tik kad tyli kaip partizanas),
nes amžiais ji tą akcentuoja, kur buvus kur nebuvus bet visad apie tai primins, neleis pamiršti nieku gyvu niekam, net ir man biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka





Transformacija_kaip buvo pradžioje ir kaip dabar... Ne veltui sakoma- niekada nesakyk niekada biggrin.gif

Afili Aşk 22. Bölüm Fragmanı - 2

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka





Iš šios 1 minutės "Seferin Kizi" pristatymo, man pirmo įspūdžio blykstė tokia tarytum kaip mixas serialų "Kara Sevda" ir "Hercai", o pagal aprašymą, pradžia, tai tikrai labai panaši į "Kara Sevda".
Žinoma, istorija bus kita, čia tik įspūdį pirmą man tokį paliko ax.gif

Yeni dizi "Sefirin Kızı" yakında Star'da! İlk Tanıtım!


Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 07, 23:44)
Aš dar pradėjau žiet Sevgili Gecmis, bet dar tik dvi serijos. Dar vienos neįveikiau.



pirma serija baigiu, jauciu idomus ax.gif
Atsakyti
Hercai 21 Fragmani 🙂 ❤ 😥
Atsakyti