Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 18, 13:51)
Mano giliu įsitikinimu, santykiai/santuoka geriausiai, kai menininkas su menininku, aktorius su aktore. Kitu atveju - ne kažką.. Kaip rodo ir realūs pvz.
Tai kas liečia aktorius, tai ko gero ypatingai, nes jų darbas tai tikrai specifinis, su subtilybėmis, labiau/lengviau gal partneris aktorius gali suprasti/pakelti savo aktoriaus partnerio darbo niuansus, mirtingiems gal reik susigyventi ilgiau, laiko prasme, kad tai tiesiog pfff darbas biggrin.gif
Aišku, pavydžių tų, kai ir pačios aktorės sėdi pas savo vyrą filmavimo aikštelėje, tai ir tokių yra, bet aš kalbu apie tuos sveikus atvejus ir požiūrius.


Ne, Elif ko gero tik matė, o pastumti ji negalėjo, nes čia realiai matosi, plika akimi, kad tas inkognito specialiai pastūmė Hazarą unsure.gif Matosi puikiausiai. Tai kieno ten ranka tie pirštai? biggrin.gif Gal kas ką įžvelgia biggrin.gif Atpažint gali? biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Nepatingėjau, padariau gif, galvojau gal dar koks šešėlis matysis ant sienos, bet kur tau, tik Hazaro matosi irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 11 18, 11:43)
<p>"Ferhat ile Şirin" su Cansu Dere kuri Siloje vaidino, man ji aktorė superinė, o čia dar blogietė vaidins, žiūrovai ją mėgsta, todėl tikiu, kad reitingai bus neblogi ir Hercai nukris huh.gif​ </p>

Aš vien tik dėl jos ir Leylos ketinu pažiūrėti pirmąją seriją ax.gif Cansu net ir fraguose išsiskiria iš visų, jaučiasi, kad visai kito "kalibro" aktorė ax.gif Iš tikrųjų, aš nelabai supratau jos šito pasirinkimo... Bet pažiūrėsim kas iš to išeis. Šiaip ji uoslę gerą turi.

Aš taip laukiu jos poroje su Kivanc Tatlitug, tik kažin ar sulauksiu biggrin.gif Nors vis tiek daugiau šansų su Tatlitugu, nei su Celikkoliu biggrin.gif Šito tai nesulauksiu nei su Cansu Dere, nei su Beren Saat, tai išvis nebelaukiu biggrin.gif
Atsakyti
Man va čia labai gaila buvo Elif, ji tokia išsigandusi, taip realistiškai užsiverkusi verysad.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Vargšė Elif, dar ir Sultan ją akylai stebi, bijo kad neprasitartų... Babane ne kvaila, jau įtarimas kilo... Sultan pati save įduos su tokiu savo elgesiu.
Vadinas, ta Azizė pati dar ne visas tiesas žino, iškreiptas tik. Jei ji tik sužinotų, kad Sultan jos sūnų (savo vyrą) paliko myriop (gyvam sudegti), tai net neįsivaizduoju ką padarytų unsure.gif
Man regis Elif tėvas prieš ją mažą smurtavo, nes ji kas tik truputi, jei tik Azizė ranką gestikuliuodama užsimoja, tai ji susigūžia ir sako- močiute tik nemušk. Jau ne pirmą kartą tai rodo unsure.gif
Kad Azizė su ja taip elgtųsi, tai netikiu, ji ją labiausiai tik ir myli.

Vienu žodžiu, kad ir kaip sunku bebūtų, kad ir kas benutiktų- nuobodu niekada nebūna seriale vartotojo įkelta nuotrauka Nuo dramos, melodramos link detektyvo ar komedijos vietomis- Sultan kai smagint pradeda savo traukimu per dantį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 11 18, 15:41)
Nepatingėjau, padariau gif, galvojau gal dar koks šešėlis matysis ant sienos, bet kur tau, tik Hazaro matosi irnesakyk.gif

Bet jis nelabai ir akis pakėlė, kad pamatytų, kas jį stumia unsure.gif

Azizės visi sūnūs buvo ne kažką. Gi Sultan vyras irgi smurtavo. Mirano 'tėvas', manau, irgi ne kažką, jei mama turėjo kitą meilę.. Visa famylija pagerinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 lapkričio 2019 - 16:10
Sevgili Gecmis - jau 4ta serija su vertimu ;)
Atsakyti

Mergaites kokiais kanalais ziurit?

Atsakyti
QUOTE(Jurgisius @ 2019 11 19, 09:31)
<p>Mergaites kokiais kanalais ziurit?</p>



siunčiuosi iš kinozal.tv
Atsakyti
QUOTE(Jurgisius @ 2019 11 19, 09:31)
<p>Mergaites kokiais kanalais ziurit?</p>

http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html
Atsakyti
QUOTE(Jurgisius @ 2019 11 19, 07:31)
<p>Mergaites kokiais kanalais ziurit?</p>

Aš, jei man įdomu, tai žiūriu tiesiogiai per turkus, o šiaip ČIA
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 18, 16:09)
Bet jis nelabai ir akis pakėlė, kad pamatytų, kas jį stumia  unsure.gif

... Visa famylija pagerinta.
Man regis, kad pakėlė, kaip ir turėjo spėti pamatyti unsure.gif

Dar klausimas, kodėl ta avarija nutiko mastau.gif na, kur žuvo Elif tėvai ir Sultan vyras mastau.gif iš kurios tik Sultan ir Elif liko gyvos.

QUOTE(Jurgisius @ 2019 11 19, 08:31)
Mergaites kokiais kanalais ziurit?
Pagrinde tik žiūriu transliuojant tiesiogiai per turkų tv kanalus arba/ir štai čia mirksiukas.gif



Atsakyti
Pasakė, kad Miranas sūnus??????
Atsakyti
Pasakė. Rado kam pasakyti... blin...
Va todėl matyt ir turim tai ką turim praėjusios serijos pabaigoje... Jei tikrai taip.
Zechra nenorėjo matyt sakyt tiesos dėl Reyan dėl tikro tėvo.
Papildyta:
Matyt jai dar ir pavydas pramušė, kad Hazaras sūnų turi nuo kitos moters...
Mirano gaila, našlaitis kaip ir... kol nežino jis dar nežino.
Bet džiugu, kad tuo klausimu ledai pajudėjo. AčiūD.
Įdomu kaip Zechra į Miraną dabar žiūrės...
Dar gal laiška ir paėmė ir neperdavė, suprasi čia.
Nors rašiau, kad man buvo labai panašu, kai rodė jį ligoninėje, kad jis žino.


Papildyta:


- Зехра
- Что это?
- Доверенное мне Дильшах. Хазар теперь вынужден это узнать. Отдай это емуи скажи, что он может очиститься от клеветы брошенной в его адрес. Пусть спасёт дочь, и сына.
- Сына?
- Миран. Он не сын Мехмета Асланбея. Сын Хазара и Дильшах


Hercai 22. Bölüm 2. Fragmanı

vartotojo įkelta nuotrauka



Jaučiu Sultan pastūmė ir Elif matė, bo labai jau Sultan tokia pozyva keista, kaip karinga kokia- tipo pabandyk tik prasitarti Elif unsure.gif


vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Aš tik tikiuosi Reyan nieko tokio panašaus negirdėjo unsure.gif Jei tai buvo, Esma atėjo, po to, kai grįžo Hazaras namo...
Atsakyti