Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Indrijan, aš mažyte mergyte ir stebiuosi, vaikas gi dar, vaaaaikas, o šitaip vaidina wub.gif
Matyt jų kraujyje, genuose, tas toks jausmingumas užkoduotas. Labai talentingi aktoriai vaikai, o mūsų Giul tai apskritai wub.gif

Na bet ir kvailas bus Hazaras jei tikrai Zehros paklausė, pakviestu ReyMir pasikalbėti ir sužinotų viską, gi jau tas šaudymas senokai buvo, post factum jau, o Zehras per naują bangas sukėlė vartotojo įkelta nuotrauka

Kaip dabar Miranas reabilituosis nuo šmeižto?
Kaip Hazaras atsiims savo žodžius, kokiomis aplinkybėmis, pagrindu?
Nebent, jei tikrai tai Elif, pati Elif ir prisipažins. Aš reliai kito kelio nemtau, tik tai.
Elif ten taip tikroviškai verkė, taip realiai, viena vieta ten tai apskritai...

Aš net jau kai dabar pagalvoju, tai iškart negera darosi, na kaip, kaip reiks žiūrėti sekančią seriją, tą pradžią? Tiesiog bijau, neištversiu, man tikrai baisu, nes ten tokios emocijos kunkuliuos, tokia skaudi neteisybė, kad protu nesuvokiama...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Na aišku Mirano gaila labiausia.... Jis laikosi įsikibęs prie vieno žmogaus, lygina ja su mama, bet ir Rajan juo nebetiki. Dabar pasijus Hazaro vietoje, kai kaltina tuo ko nepadariai. Man baisu pagalvoti apie kitą penktadienį ir apue reitingus, tas Šerin supainios manau viską, nes turkai labai myli Cancu Dere ir serialas turėtų pasiekti gan neblogą poziciją. Bet aš nenoriu, kad Hercai kristų, ui kaip nenoriu. Atsimenu kai Fazilet sirgau už reitingus, nes vis nebuvo aišku ar mes kitą savaitgalį išvysim FIN, oi nervų gadinimas buvo.

Atsakyti
Na, tie reitingai vienaip ar kitaip sumažės, pabaiga buvo su neteisybės extrimu, tai gali to nedovanoti, o ir nieko nuostabaus- "Hercai" 2 sezonas, o ateinančios naujienos visad dėmesį traukia, tai žiūrėtojų nubyrės.
Kad turkai ją myli, kad turi jie savo mylimukus, aš tai žinau, jie net "Ferhat Shirin" starto labiau laukiau nei "Azize".
Man dar vis įdomu ir noriu suprasti kodėl Tolga pasirinko tą projektą "Ferhat ir Shirin", kas ten tokio bus, ką jis ten tokio pamatė. Na, bus įdomu pažiūrėti.

Indrijan, pabaiga tai vis vien vieną dieną ateis (svarbu, kad neateitų pagreitintu būdu), nesitęs amžinai, na, bet mes negalvokim apie tai, verčiau pagalvokim kokį kaifą jausim matydamos babane Azizė veido išraišką ir būseną, kai Elif ištekės už Azato. Bus jai čia amžiaus smūgis bumerangu už visas piktadarystes.
Bet žinai ko aš negaliu suprasti? Kodėl ji taip brangina Elif? Kodėl taip išskirtinai?

Ir apskritai, ko ten tas Miranas su ta Reyan amžiais tame Midyat'e sėdi, tegu vynioja meškeres iš ten kur į Stambulą, Izmirą ar Lietuvą, kad tik kuo toliau biggrin.gif
Aš dar patikėčiau, kad jis galėtų viską mesti ir pabėgti, na bet mūsų Reyan tai tikrai nei už ką biggrin.gif


Papildyta:



Kaip man patinka piktas Miranas wub.gif wub.gif wub.gif
Įdomu, ką jis sugalvos daryti, o kad jis rankų sudėjęs nesėdės, tai čia faktas rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 11 17, 15:19)
<p>O Miranas su Rajan iš vis. Jie gyvena tame personažę. wub.gif  Aš netikiu, kad jie gyvenime nieko nejaučia vienas kitam, nu netikiu. Neįmanoma nu tikrai neįmanoma kai kurių dalykų suvaidinti wub.gif</p>

Akinas su kažkokia blondine, kiek suprantau pagal instutę ax.gif


____


Oj, aš 100 proc. esu TIKRA, kad tai dėl Zihros!!! Tai gi jos veidas viską pasakė. Kai išgirdo, kad Miranas, tai gi susigūžus toliau stovėjo, gi kiti atveju jau būtų priplojus Miraną prie baltų sienų ir tėškus Rejan - sakiau, sakiau!!!
Nu b.l.t. b.l.t. boba kokia! Dar gal ir sužinosime, ar nebus ji prikišus nagų prie Mirano tėvų!

Bet Hazaras ir man krito akyse... fuj, mazgote.

____

Girdėjot? Azizė įtarinėja Kanifė, kad ji irgi gali rašyti tuos raštelius. Tai net sese nepasitiki.

_____

Taip, Azizę kažkas nuskriaudė, kai jai nebuvo 18... Čia visą ko pradžia..

_____

Žiūrėjau aš tą uolos sceną ir laukiau intymiako ir špygą taukuota biggrin.gif Net atsisukau anonsą, maniau, kad kažką rodė, o gi - nieko. Žo, šituose anonsuose visada parodo jau the best momentus biggrin.gif

_____

Linkusi netikėti, kad tai Elif. Bet ką ji gali gint? Azizė - nei buvo, nei juolabiau - norėjo, gi to ji net nenori. Sultan - nu gi ne, pati spėlioja, Giuniul - gi irgi. Esma - koks pointas, gi pati davė raštelį. Tipo persiskakojo? Hmz.. Fyratas? Kur jis buvo? Kol kas - realiausia.. bet taip nevyriška. Bandau suprast iš emocijos Hazaro. Akyse nesimato veido? biggrin.gif Nu kaip nervina, taip įdomu...

O Rejan, kaip frage sako, kad ir į ją šautų - tai tiesiog, kad ar jau patikėjo Miranu? unsure.gif

Aj, o kad Azizė būtų atėjus - netikiu, gi ten nieko neleido. Ir įėjimas tik pro Šadoglų būrį. Čia jo haliucinacijos, kad žiūrovus pavedžiot už straubliukų...

Atsakyti
Pažiūrėjau "Sevgili gecmis". Kuo toliau tuo įdomiau. Mama tai ten keistoka man savo tokiu elgesiu.
Manau abu broliai buvo įsimylėję ją, ji pasirinko aną, ir šis visą laimingą šeimą išdraskė, visą gerbuvį pasisavino, mergaičių tėvą (savo brolį) nužudė, ją nekaltai užsodino, maždaug jei tu ne man, tai niekam. Apsėstoji meilės manija.
Papildyta:
Tą tikrąją sesę Cilem pasirinko manipuliavimo įrankiu todėl, kad ji tuo metu buvo labiausiai pažeidžiama, o tokį žmogų labai lengva valdyti, lipdyti.
Nepateisinamas jos elgesys, visiškai. Dar ir su bendrais išvien dabar veikia, kurie nužudė jos vaikiną, būsimą vaiko tėvą.
Papildyta:
Kenano tai gaila, nepavydėtinoje situacijoje atsidūrė. Įdomu kaip jis paaiškins Deren dabar viską, ir kaip tuos nuostolius atlygins.
Aš tikrai buvau patikėjusi, kad jis finansininkas (kaip kad pats sakė), net nepagalvojau, kad mafijozas unsure.gif Bet tai gera pora- gydytoja ir mafijozas rolleyes.gif
Papildyta:
Azra galėtų saviškiams ir papasakoti kaip buvo viskas iš tiesų; apie tą savo draugą draugelį, kad viskas jo dėka. Mažum dar papasakos.
Sekanti serija bus įdomi. Kaži, ką Džemalis turi omeny, ką sumąstė, kad mamai liepė išsirinkti vieną dukrą... Įdomu kam tai?
Papildyta:
Cilem pyksta ant Azros, bet pati Cilem jos girdėt nenorėjo, neklausė, į kontaktą nėjo, o dabar intikam.
Tikiuosi praregės laikui bėgant ir pradės Džemaliu abejoti, dėlioti savo galvas mintis ir versijas, liausis aklai tikėjusi juo.
Papildyta:
Ipek ir Sinanas - tėvo žmona (pamotė) ir sūnus (posūnis)
Deren ir Kenanas - gydytoja ir mafijozas
Azra ir Mahiras- kriminalas ir parastas vaikinas

Poros tai įdomios ir spalvingos biggrin.gif Na, bet širdžiai neįsakysi vartotojo įkelta nuotrauka
Kaip besuksi, bet man regis bus gera ir tvirta draugų kompanija, matos jau iš anksto vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Buvo iš karto aišku, kad tas kriminalo atstovas Azrą nusižiūrėjo, taip ir galvojau, kad bus jai rūpesčių ir problemų
Gidelim Buralardan (Azra)
Graži man jos daina wub.gif
Papildyta:
Vis galvą laužiau, kur man tas tarnas matytas, landūnas tas, aktorius Melih Selcuk...
Oi, ir prisiminiau, gi "Adini Feriha Koydum". Ten ir toks buvo negeras personažas unsure.gif
Papildyta:
Nors pati pačiausia aišku Hesap Ver wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 11 18, 11:19)
Pažiūrėjau "Sevgili gecmis". Kuo toliau tuo įdomiau.



vakare žiūrėsiu po darbų ir sportų biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Koks bus konkurentas Hercai? Apie ką kalbėjot?
Ir kokie aktoriai mylimi?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 18, 12:28)
Koks bus konkurentas Hercai? Apie ką kalbėjot?
Ir kokie aktoriai mylimi?
Apie šį serialą kalbėjom ir apie jo aktorę Casu Dere mirksiukas.gif
QUOTE(Visgi @ 2019 11 14, 21:07)
Oho kokia ta sesuo Banu unsure.gif Panašu, kad nebus taip paprasta viskas ax.gif
Muzika labai faina wub.gif
Ateina dar vienas konkurentas kitą penktadienį ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Ferhat ile Şirin 1. Bölüm 1. Fragmanı

- Смотри, сегодня у меня встреча с женщиной из Капалы Чарши. Ремонт огромного
особняка. Если возьмём это дело, остальное просто. Вообще-то ей трудно угодить, но
может мы ей понравится.
- Ты разве не смотрела на него с интересом?
- Кто? Я? У меня и так дел полно.
- Эти глаза не видели такой красоты.
- Что он может забрать у нас, войдя в особняк, в нашу жизнь? Кроме нас что ещё есть в этом доме?
- Ширин.
- Ферхат.
- Мне надоели ваши законы, охрана, оружие! Я не хочу такой жизни!


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti

"Ferhat ile Şirin" su Cansu Dere kuri Siloje vaidino, man ji aktorė superinė, o čia dar blogietė vaidins, žiūrovai ją mėgsta, todėl tikiu, kad reitingai bus neblogi ir Hercai nukris :huh2:​ 

Atsakyti
Vakar pažiūrėjau 2 serijas Tai mano gyvenimas/O Hayat Benim, galvoju ar tęsti toliau ar mesti ax.gif tie pagrindiniai aktoriai man lyg nedera tarpusavyje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 18, 00:39)
Akinas su kažkokia blondine, kiek suprantau pagal instutę  ax.gif
____
Oj, aš 100 proc. esu TIKRA, kad tai dėl Zihros!!! Tai gi jos veidas viską pasakė. Kai išgirdo, kad Miranas, tai gi susigūžus toliau stovėjo, gi kiti atveju jau būtų priplojus Miraną prie baltų sienų ir tėškus Rejan - sakiau, sakiau!!!
Nu b.l.t. b.l.t. boba kokia! Dar gal ir sužinosime, ar nebus ji prikišus nagų prie Mirano tėvų!
Bet Hazaras ir man krito akyse... fuj, mazgote. 
____

Girdėjot? Azizė įtarinėja Kanifė, kad ji irgi gali rašyti tuos raštelius. Tai net sese nepasitiki.
_____

Taip, Azizę kažkas nuskriaudė, kai jai nebuvo 18... Čia visą ko pradžia..
_____

Žiūrėjau aš tą uolos sceną ir laukiau intymiako ir špygą taukuota  biggrin.gif Net atsisukau anonsą, maniau, kad kažką rodė, o gi - nieko. Žo, šituose anonsuose visada parodo jau the best momentus biggrin.gif
Na, jis ilgametę draugę turi (armėnė jis, Sandra), dar nuo to laiko, kai abu USA studijavo vartotojo įkelta nuotrauka

Man tai Zehra tikrai jau nusibodo, tai ji varo lauk ir atsižada Reyan, eik kur nori tipo, tai paskui jau ir vėl didžiojimotinatersė. Pirmyn atgal tą Reyan tampo. Ką ji ten darys pas Šodoglų dvare? Vien pagalvojus apie Yaren pašaipas ir pergalingai patenkintą veido išraišką Reyan atžvilgiu, tai net nupurto, brrr vartotojo įkelta nuotrauka
Hazaras nuvylė. Taip norėjo tiesos, taip užsidegęs buvo aiškintis ir veikė su Miranu išvien, ir še tau!

Na, Hanifė ir Esma apie praeitį žino, Hanifė tai daugiausiai, na, dar tas sodininkas/ūkvedys.
Dar dėl raštelių patikėt galėčiau, kad Hanifė, bet dėl Reyan pagrobimo? Vis tik ten buvo reikalingi ryšiai, pažintys, vis tik ir žmonės, ir ginklai, ir automobiliai... Džichanas kad, tai galėčiau patikėti, net kad ir Geniul, ir ja galėčiau patikėti, kad tai vieno iš jų rankų darbas. O kad Hanifė tokiam reikalui taip organizuota, man nesiti, netikiu.

Su ta Azizė tai viskas aišku, nuo jos ir Nasucho laikų ten ta istorija.

Bet tai kaip ten jiems šalta buvo tokiomis oro sąlygomis, kaip jie abu drebėjo, koks drebulys ten buvo po lietumi. Siaube, taip gi šalta blink.gif Aš nesuprantu, kaip jie neužkimsta, nečiaudi, neperšąla, nekosti, nesuserga blink.gif
Pamenu, kaip I sezone per lietų ten toje upėje, vandeny abu tirtėjo drebėjo...





Atsakyti
Taip, Sandra, blondinė armėnė smile.gif

Mano giliu įsitikinimu, santykiai/santuoka geriausiai, kai menininkas su menininku, aktorius su aktore. Kitu atveju - ne kažką.. Kaip rodo ir realūs pvz.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 lapkričio 2019 - 13:53