Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Yra variantų kodėl būtent taip, o ne kitaip? Yra. Manau, kad Azizė suprato, kad Elif ir prigrasino Hazarui Reyan. Galbūt. Laukiu Elif ėjimo (jei tikrai viskas taip).

Jaučiu kaip žilstu biggrin.gif Aš šiaip romus ir taikus žmogus, bet jau tą babane Azize man norisi paimti ir priploti prie sienos kaip trafaretą, kad nugramdyti neitų doh.gif
Kantrybės man ir dar kartą kantrybės doh.gif


- Ты кто такой? Ты говорил, все пройдёт Рейян. Как ты смог сделать такое нам?
- Ты. Какой ты жёсткий человек! Рейян, ты, ты поверила мне. Не молчи Рейян! Скажи что нибудь! Не молчи!
- Уходи отсюда. Уходи из нашей жизни.
- Остановись! Послушай!
- Все кончено.
- Я же хотел убить его в твоём сердце, но я не покушался на его жизнь!
- Покушался. И письмо ты забрал, поэтому, что в том письме написана правда.
- Мне как отцу надо отобрать твою жизнь, ведь ты покушался на жизнь моего ребёнка.
- Тогда стреляй в меня. Пусть все закончится наконец.
- Насух Шадоглу! В венах Хазара Шадоглу течёт кровь Мирана.



Hercai 22. Bölüm Fragmanı

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Žinok ir man tas pats, bandau savo nervus gražiai suguldyti 😂😂😂

Aš jau pykstu ant Hecai, negana to buvo kas, ką, kur... tiek klaustukų nepabaigtų, o dabar kodėl??? ir dar vienas klaustukas....

Jaučiu Hazaras arba dukrą gina arba bobulia jau taip išgązdino...

Aš taip prie jų romantiškų scenų pripratau, o dabar pyksis ir tikrai ne vieną seriją

Pykstu oi kaip aš pykstu😂😂😂

Atsakyti
Jau Mirano kaip gaila, tai apsakyti negaliu! Jam tikrai infarktas nutiks. Lai meta viską lauk ir išvažiuoja kur į Stambulą, kuo toliau.
Ir kaip dabar viską išsrėbti, tai supratimo neturiu unsure.gif Kas, na kas galėtų padėti? unsure.gif O varge varge...
Na kaip jam dabar negalvoti, kad Hazaras prikišęs nagus prie jo tėvų...

Bet kokia Mirano eisenos pozyva frago gale wub.gif



Bet komai tai nemirtingi:

"Давайте скинемся И отправим туда Малахова. Он точно разберется чё да как,опыт большой у него" biggrin.gif biggrin.gif

"Боже, на секунду мне показалось, что бабанэ сидит в пещере" blink.gif blink.gif
Papildyta:
Bet dabar galvoju, ne gi tikrai gali būti Elif? Gi ant laiptų šviesu buvo, kai rodė, kai jis buvo ant laiptų, na, kai atsisuko į tą žmogų kuris jį nustūmė...
Papildyta:
O laišką jaučiu Džichanas paėmė...
Atsakyti
Oi laukiu rusisko vertimo Hercai ax.gif
Atsakyti
Na ką, vakar Sevgili gecmis dar, galima sakyt, išlaikė pozicijas. Gal iki naujų metų datrauks biggrin.gif O tada, galės Star į šeštadienį perkelt vietoj Benim tatli yalanim. Aišku, jei visai nenusivažiuos iki to laiko su tokiom linijom kaip ta mafija pvz.

Kaip Seckin'as su Sevda gerai kartu žiūrisi wub.gif

O ta aktorė, kur Kiralik ask Galo vaidino, tai tiek ten, tiek čia erzina. Kažkodėl man atrodo, kad ji bus iš tikrųjų to psycho dukra. Gal jis išprievartavo jų mamą, paskui nužudė savo brolį ir ant jos kaltę suvertė, nes kažkaip čia galai nesusieina kodlė jis jai vienai iš seserų padeda, o kitoms kenkia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 16 lapkričio 2019 - 12:40
QUOTE(Whagati @ 2019 11 16, 08:23)
Oi laukiu rusisko vertimo Hercai ax.gif
Whagati, jau yra su įgarsinimu čia mirksiukas.gif

Aš prieš pusvalandį su subtitrais baigiau žiūrėti vartotojo įkelta nuotrauka
Luktelėsiu kol emocijos truputi atslūgs karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 11 16, 15:16)
Whagati, jau yra su įgarsinimu čia mirksiukas.gif

Aš prieš pusvalandį su subtitrais baigiau žiūrėti vartotojo įkelta nuotrauka
Luktelėsiu kol emocijos truputi atslūgs karsta.gif


ačiūūūūūūūūūūūū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2019 11 16, 15:39)
ačiūūūūūūūūūūūū  4u.gif
4u.gif
____________________________


Apokalipsė nutiko ReyMir padangėje... Man pačiai tai buvo taip netikėta, kad aš tiesiog žado netekau vartotojo įkelta nuotrauka
Neveltui vakar twitter’yje nepatenkiti ir pasipiktinę turkai kipišą kėlė. Teisingai, tegu atskalpuoja kaip reikiant už toki extrimą.


Nepaliauju stebėtis kaip Miranas nepavargsta būti atkaklus ir nenusvyrą jo rankos (pažiūrėjus būsimos serijos fragą).
Na, kai tokiu veriančiu ir iškalbingu žvilgsniu žvelgia į Reyan, kad net akys blizga, kai regis prisilietus prie jos jam nuo meilės užsidega rankos wub.gif wub.gif kai yra noras prisiglausti, įsikniaubti, ir amžiams taip likti wub.gif wub.gif tai suprantu iš kur jis tų jėgų semiasi (dar vis) ir kas yra jo varomoji jėga.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




Aktorius Akin Akinözü (Miranas) taip geba meistriškai į tokias emocijas persiprogramuoti ir taip realistiškai ištransliuoti jas, jo tokia turtinga emocijų ir jausmų paletė, kad aš tikriausiai niekada nepaliausiu tuo stebėtis ir niekada nepamiršiu šio ypatingo personažo, serialo taip pat, ir aksominio Mirano balso, žinoma.
Vaikščiojanti charizma ir šarmas - du viename wub.gif wub.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka



mastau.gif Kaip manot, Šadoglų susies Miraną ir tą kraujo perpilymą su tuo ką sakė gydytojas dėl giminystės ryšio? Šadoglų tai žino, kad Dilšach ir Hazaras praeity sąsąją turėjo.
Manau Džichas tai tikrai gali įkirsti kame čia šaknys. Džichano veido išraiška buvo keista, persimainė, kai Hande jam užsiminė apie Mirano mamą Dilšach. Jis gi pažadėjo pats sau, kad išsiaiškins visą tai kas liečia Dilšach, tai gal taip ir yra padaręs ir jis yra čia tas X kuris tuos laiškus siuntinėja Azizė mastau.gif


Kai pažiūrėjau jau šiandien su vertimu, tai galvoju, kad gal ir Zehros ‘dėka’ (gal ir Azizė pastiprimu žodžiais ligoninėje jam skirtais), Hazaras taip pasielgė. Ji girdėjo ligoninėje pokalbį tarp Fyrato ir Azato, ir sužinojo ko nežinojo nei ji pati nei Hazaras (kad Azato ginklu buvo grasinama nušauti Reyan... na, tą visą situaciją kur oro uoste buvo). Prabudo Hazaras ir ji jį įtikino į savo ‘saugumo ir gelbėjimo operaciją’.
Žinot, aš noriu, kad Zehra realiai kur nors atsitrauktų atokiau kuriam laikui ir nurimtų. Pabodo ji man, per daug jau jos, ji tirštindama spalvas gadina visą reikalą vartotojo įkelta nuotrauka


Nors aš žinokit vos nepatikėjau, iš Hazaro veido išraiškos, akių, žvilgsnio, kad jis žino, kad Miranas yra jo sūnus unsure.gif Aš toookį skausmą ir apgailestavimą jo akyse įžvelgiau žvelgiant jam į Miraną verysad.gif
Aš tikiuosi nebuvo tai tas laiškas ir čia ne Zehros plokštelė, kad nenori sakyti, kad Reyan tėvas nėra Hazaras, nes kitu atveju Hazaras kristų mano akyse žemiau plintuso, kad vardan Zechros melo leidžia žeisti taip savo sūnų. Tuomet tai prasmės netenka.

Norėčiau tikėti, kad vis tik Azizė jam prigrasino, kad jei prasitars kas nustūmė, tuomet susidoros su Reyan. Jau geriau man taip, toks šis motyvo variantas begelbėjant, nei kad sąskaita vieno vaiko vardan kito vaiko- taip negalima verysad.gif ! Tai turėtų būti beširdis žmogus tuomet.

Ką jūs galvojant? Kodėl taip Hazaras pasielgė? Man čia turbūt dabar metų topo klausimas iš viso to sąrašo...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka Tai vis tik Elif Hazarą nustūmė? Azizė kaip ir negalėjo, nes tuo metu Karse buvo, kaip ir.
O aš vis galvą laužiau kaip nutiks tai ir kokiu pagrindu vedina Elif ištekės už Azato.
Sprendimas pats atėjo į rankas. Nieko šiaip sau nenutinka, viskas sustyguota.


Tikiuosi ilgai nevilkins su neteisingu apkaltinumu ir Miranas sužinos tikrąją priežastį kodėl taip Hazaras pasakė vartotojo įkelta nuotrauka


Taikliai Geniul pasakė Azizė- pagimdei tris sūnus bet motina taip ir nesugebėjai tapti.
Ta Azizė realiai praranda nuovoką ir nesupranta, kad namiškiai ir artimieji ja ir jos poelgiais pradėjo baisėtis jau, nes užsimiršus ji pradėjo rodytį savo tikrąjį veidą visame gražume.


Bet tai kokiu poker face ir kaip gudriai Azizė pervedė visas strėles nuo savęs dėl Gionul brolio, pervedė jas į pačią Gionul ir į Šadoglų.


Azizė taip kaip vaikščiojanti šmėkla kiauriai sienas, kaip vaikščiojanti giltinė po namus, jai tik dalgio trūksta, na rimtai.
Viską mato, viską girdi, viską žino, ir tyliai taip prisliūkina, kad širdis sustoti gali, o dar kai žiūrint ta tokia muzika fone girdisi tai išvis šiurpas kažkoks blink.gif Tam dvare baisu ką nors ir kalbėt, kad ir telefonu, o tuo labiau prie langų ar atvirų durų. Nesaugumo jausmas totalus


Machmutas gal Esmos sūnus? Jie man kažkuo panašūs mastau.gif


Įdomu kokia ten ankstesnė gyvenimo priešistorė Azizė, kad jis sako- man net 18-kos metų nebuvo…


Man Elif labai labai gaila buvo… Tikrai, kaip Azatas sako, ji pati tyriausias žmogus iš visų Aslanbėjų.
Elif ir Azatas tikrai mylės vieną kitą.


Svarbu man, kad su šitais viskas gerai būtų

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nu pabaiga serijos? blink.gif blink.gif kokiu tikslu taip pasakyti? huh.gif unsure.gif hmm.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2019 11 16, 21:33)
Nu pabaiga serijos? blink.gif blink.gif kokiu tikslu taip pasakyti? huh.gif unsure.gif hmm.gif doh.gif
Niekaip ir aš suprast negaliu, mano tik prielaidos...



O tokių buvo gražių akimirkų šioje serijoje, kas apstu... wub.gif wub.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




Laukim 2 frago, o jis tikrai bus mirksiukas.gif Bus tadum mažum aiškiau smile.gif
Atsakyti

Šadoglu nėra tokie jau durni, biški kartais paprotauja.... tikiu, kad apie kraują jie labai labai pagalvos, gal viena paslaptis pradės aiškėti :unsure: Aš ir gi manau, kad čia Zehra įtakojo Hazarą dėl tokio pasakymo, jis ligoninėje nusilpęs, dar babulia pagązdino, jam Rajan reikia pasivežti namo, kad apsaugotų nuo babulias :hmm: Nu ta mažoji Geniul, nerealus vaikutis, visą tiesą taip pasakė į akis ir dar tiek verkė (aš su ja kartu) ir kaklas ir pagalvė buvo šlapi :angel_sadangel: Aš neįsivaizduoju kaip tikrai mamai reik žiūrėti į vaiko ašaras, aš seniausiai būčiau eteryje pasirodžiusi :DElif pirmame sezone nelabai man patiko, o dabar priešingai labai patinka ir gaila labai, jos personažas atsiskleidė visai kitas žmogus ir vadyba ir grožiu :rolleyes:. Atrodytų viskas linksta prie to, kad Elif Miraną nustūmė, bet aš dar turiu vilties, kad čia ne ji, kad ji tik matė :unsure:

O Miranas su Rajan iš vis. Jie gyvena tame personažę. :wub:  Aš netikiu, kad jie gyvenime nieko nejaučia vienas kitam, nu netikiu. Neįmanoma nu tikrai neįmanoma kai kurių dalykų suvaidinti :wub:

Atsakyti