Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Dina, as naudoju Klaipedoje. Jau 2 EC chemo buvo, tai nuo pirmos chemo siandien yra 17 dienu.
Is anksto perspejo, kad padeda apie 50%, galva rekomenduoja plauti 1 karta per savaite, plauku dazyti negalima, sukuotis 1 karta per diena svelniu sepeciu

Vakar pastebejau, kad pradejo plaukai siek tiek slinkti - ikisi ranka i plaukus ir lieka rankose apie 5-10 plauku. Ir taip su kiekvienu pakedenimu.

Nezinau dar kuo baigsis, bet moraliskai ruosiuosi ir beplaukei galvytei :)

Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2020 06 07, 10:46)
<p>Tikrai nebepamenu, man rodos ne vienas, norėjau kuo greičiau pradėt gydyma</p>

4u.gif

QUOTE(Zvirbliukas19 @ 2020 06 07, 15:21)
<p>Dina, as naudoju Klaipedoje. Jau 2 EC chemo buvo, tai nuo pirmos chemo siandien yra 17 dienu.
Is anksto perspejo, kad padeda apie 50%, galva rekomenduoja plauti 1 karta per savaite, plauku dazyti negalima, sukuotis 1 karta per diena svelniu sepeciu</p><p>Vakar pastebejau, kad pradejo plaukai siek tiek slinkti - ikisi ranka i plaukus ir lieka rankose apie 5-10 plauku. Ir taip su kiekvienu pakedenimu.</p><p>Nezinau dar kuo baigsis, bet moraliskai ruosiuosi ir beplaukei galvytei smile.gif</p>

Ačiū už atsakymą. O įdomu ar buvo kam visai nenuslinko ar visoms su krūties v gydantis chemo nuslenka plaukai? unsure.gif
Atsakyti
Sakykite, o visoms daro pjūvį pažastyje per operaciją, kad ištirti limfmazgį? unsure.gif
Atsakyti

Dina, man eina 1 pjūvis link pazasties

Atsakyti
QUOTE(Dina* @ 2020 06 08, 20:53)
4u.gif
Ačiū už atsakymą. O įdomu ar buvo kam visai nenuslinko ar visoms su krūties v gydantis chemo nuslenka plaukai?  unsure.gif

Man nenuslinko 2010m. gavau pirmą gydymą vadinama raudona chemija. Šiek tiek praretėjo plaukai tolygiai visoje galvoje. 2013 m. gavau antrą gydymą, tai jau nuslinko visiškai. Tuo metu gydytojai stebėjosi, kad nenuslinko. Sakė būna, bet labai retai, kad nenuslenka. Bet galvoju gal chemija nesuveikė gerai, nes po keleto metų atsirado darinys kitoje krūtyje😒
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2020 06 16, 17:42)
<p>Dina, man eina 1 pjūvis link pazasties</p>


Man taip pat pjovė pažastį, kad prieiti prie limfmazgių, kad ištirti. Kitoms nepjauna.
QUOTE(Edmė @ 2020 06 16, 20:15)
Man nenuslinko 2010m. gavau pirmą gydymą vadinama raudona chemija. Šiek tiek praretėjo plaukai tolygiai visoje galvoje. 2013 m. gavau antrą gydymą, tai jau nuslinko visiškai. Tuo metu gydytojai stebėjosi, kad nenuslinko. Sakė būna, bet labai retai, kad nenuslenka. Bet galvoju gal chemija nesuveikė gerai, nes po keleto metų atsirado darinys kitoje krūtyje😒

Labai gaila, kad taip nutiko..
Klausiau šio klausimo dėl plaukų, kai dar galvojau kad pati ją gausiu. Pasirodo po operacijos viskas pasisuko mano naudai ir chemijos nereikės. Laukia spinduliai
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2020 06 16, 19:15)
Man nenuslinko 2010m. gavau pirmą gydymą vadinama raudona chemija. Šiek tiek praretėjo plaukai tolygiai visoje galvoje. 2013 m. gavau antrą gydymą, tai jau nuslinko visiškai. Tuo metu gydytojai stebėjosi, kad nenuslinko. Sakė būna, bet labai retai, kad nenuslenka. Bet galvoju gal chemija nesuveikė gerai, nes po keleto metų atsirado darinys kitoje krūtyje😒


Edme, ir poto daugiau nebeislindo ? ar padare Jums genetini tyrimą ? kaip jaučiatės , kaip organizmas atsistate po dviejų gydymu ?
Atsakyti

Moterys, kaip jūs užsirašote pas gydytoją ilgalaikei stebėsenai? Telefono niekas nekelia, internetu - nėra vietų

Atsakyti
QUOTE(Magno @ 2020 06 19, 21:55)
Edme, ir poto daugiau nebeislindo  ?  ar padare Jums genetini tyrimą ?  kaip jaučiatės , kaip organizmas atsistate po dviejų gydymu ?

Genetinį po antro gydymo, 2014 m. padarė. Turiu brca2. Tada šalinau kiaušides ir gimdą. Patikrą šį sausį praėjau. Kaip ir viskas gerai. Anastrazolį paliko, perkuosi jį. Rudenį liepė atvažiuoti onkologė, tik nežinau kaip patekti. Bėdos su rankomis dėl operuotų limfmazgių, negaliu sunkiai nešti, tirpsta. Kojų pirštų nejaučia. Na ir labai ankstyvas klimaksas.
Atsakyti

Gal yra atsiliepimų apie chemoterapeutę Audronę Cicėnienę NVI? Ačiū

Atsakyti

Labas vakarelis, mielosios damos.

Baigiau savo dose dense EC 4 kursus chemijos (raudonosios).

Liepos 15 d. einu KUL pas chirurge Agne Cizauskaite. Konsultacijos metu ivertins, ar chemija suveike. Guzelio ranka nebeciuopiu, bet krutis atrodo tokia paburkusi, didesne, pilnesne ir kartais suskausta ir ja, ir ranka salia pazasties (toks tarsi verzimo ir tinimo jausmas, nors niekas nesiciuopia). Spenelis nemaloniai jautresnis.

Su chirurge taip pat aptarsime galima operacijos taktika (man bus daroma dviguba mastektomija su vienmomenciu atkurimu) - ar saugom spenelius, oda, kokius implantus rinktis.

Tai jau 4 chirurgas, su kuriuo susitiksiu:

1 - gyd. Kasiliauskas Klaipedos raudonojo kryziaus ligonineje operuoja krutis ir atkuria jas is nugaros raumens, po pusmecio ar metu korekcija savo riebalais. Op ilga (apie 8-10 val.). Is gautu atsiliepimu supratau, kad po jos sunku gyti, nes skauda ir operuota nugara, is kurios imamas lopas, o miegoti kuri laika gali tik ant nugaros. Rezultatu nuotraukos Google irgi nedziugina (na, gal ir ne tai dabar labiausiai turetu rupeti, bet rupi).

2 - gyd. Petrauskas operuoja su atkurimu implantais. Konsultacijos metu pasake, kad grazu nebus, nes krutys pakare (ot ta gravitacija :)) ir asimetriskos. Bet paskui pradejo ramint, kad viskas cia gal visai normaliai bus.

3 - pkastikos chirurgas Simonas Kaupas pasake, kad Vilniuje su Grade 3 (koks yra ir mano piktasis), daznai krutu chirurgas nesaugo nei speneliu, nei odos, kas reiskia odos lopus is kitur ir, tiketina, espanderius iki atkurimo implantais.  Man del ankstesniu operaciju netinka lopas is pilvo.

Mano klausimai jums butu tokie:

1 - kokius atkurimo budus rinkotes, kas operavo ir kada, ar patenkintos / nepatenkintos?

2 - tos, kurios daretes atkurima implantais, kokius rinkotes - apvalius ar anatominius, ar dengtus poliuretano danga ar ne, ar po raumeniu ar virs raumens?

3 - ar buvo darytos nervu blokados (itariu, kazkur peties zonoje), kad sumazintu pirmu 3 paru skausma.

Taip pat laukciau rekomendaciju del chirurgu. Mano op turetu buti spalio pabaigoje ar lapkricio pradzioje.
Aciu, kad dalinates  :heart: 

Atsakyti

Sveika, aš žinau tik vieną kuri darėsi atkūrimą (visos kitos ne, įsk ir mane) - VitiMe, yra forume aprašyta, manau skaitei.

Dėl chirurgų - mane operavo Gudavičienė, rekomenduoju, super ramiai nuteikianti moteris, iškart kelia pasitikėjimą, be to ji yra plastikos chirurgė.

Atsakyti