Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(klopedija @ 2016 10 16, 17:44)
Reikia, kad kas man "praplautų smegenis"... Gal Taro  padėtų?.. mastau.gif

Ketinu pirkti butą, bet buksuoju, negaliu apsispręsti. Yra du realūs variantai, bet labai skirtingi, o trečias - "universalus":

butas 9 aukšte iš 9 (praktiškesnis);
butas 1 aukšte iš 5 (arčiau "dūšios");
delsti ir ieškoti geresnio varianto ("universalus").
Taigi, kuris variantas būtų tinkamesnis ir pareikalautų "mažiau aukų". Apšvieskit protą, spirkit minkštojon ar dar kokių priemonių griebkitės... doh.gif
Už viską būsiu dėkinga. aciuks.gif



Sveiki, idomus klausimas pasirode, padeliojau.
1 variantas. aPasirikusi j jausites paveiktta emociju ir "isejusi is saves", t.y. reiks su daug kuo aikytis. Ilgainiui susideliosite ir pasijusite gerai, tame bute laukia naujiena.
2 var. bus smlkiu sunkumu, bet ir tie, deja, lems issikraustyma. Panasu grisite prie ankstesnio gyvenimo budo-pas tevus ar nuomosites, taip, kaip gyvenote anksciau.
3 var. panasu rinksites is keliu labai patikusiu universaliu variantu, gal net pakovosit, idesit daug pastangu, kovos, kad nusipirktumet. Bet ten jau bus osom, jau atsipirks su kaupu. Gal net seima sukursit jame. Apsimokejimo prasme tai tiesiogiai trecias variantas.
Papildyta:
QUOTE(JViktorija @ 2016 10 18, 14:56)
Sveikos,
ieškau geresnio darbo, kadangi esu dirbanti, nenoriu eiti bet kur. Kokios perspektyvos rasti geresnį darbą per artimiausius 3-6mėn.? Gal kas galit pažiūrėti? Ačiū  4u.gif



Sveiki,

pirmus tris menesius desite tikrai daug pastangu i paieskas, tai gali "nusodinti" optimizma ir paveikti emocijas. Atrodys-ieskau ieskau, o rezultato nera. Tai supratusi tikiu kazka patobulinsite-ar cv, ar dairysites kitos sritis,kur tikesite esanti geresne ir gabesne.

po sio etapo, 3-6 men vel grisit emocijomis i seima, jausit gyvenimo pilnatve ir tada kardinaliai darbo klausimas pasikeis. Pagal koras tikrai rasit ir rasit pelningiau, tik nenustebciau, kad ne toje srityje , kurioje butent dabar tikites smile.gif Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Sanraiz @ 2016 10 18, 23:04)
Papildyta:
Sveiki,

pirmus tris menesius desite tikrai daug pastangu i paieskas, tai gali "nusodinti" optimizma ir paveikti emocijas. Atrodys-ieskau ieskau, o rezultato nera. Tai supratusi tikiu kazka patobulinsite-ar cv, ar dairysites kitos sritis,kur tikesite esanti geresne ir gabesne.

po  sio etapo, 3-6 men vel grisit emocijomis i seima, jausit gyvenimo pilnatve ir tada kardinaliai darbo klausimas pasikeis. Pagal koras tikrai rasit ir rasit pelningiau, tik nenustebciau, kad ne toje srityje , kurioje butent dabar tikites smile.gif Sekmes!

Labai aciu jums!
Istikruju tai ir ieskau darbo visai kitoj srity, taciau net nerandu skelbimo, kuris uzkabintu ir butu vertas demesio, ku butu galima issiusti Cv. Pries pusmeti atrodo buvau radus svajoniu darba, tiesiog atlyginimas buvo zenkliai mazesnis, todel taip ir nepasiryzau iseit...
Na, svarbu anksciau ar veliau darbas tikrai bus! Aciu jums labai!
Atsakyti
QUOTE(Sanraiz @ 2016 10 19, 01:04)
Sveiki, idomus klausimas pasirode, padeliojau.
Ačiū! aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2016 10 18, 16:17)
Sveikos,naujuos namuciuos ;-) Noriu paklausti..reikia pirkti jau bilietus...vaziuoit su vaikais ar vienai...??Toks trumpas mano klausimas ir atsakymas turbut bus trumpas ;-)Labai lauksiu...

Nebereikia,nieko nebepakeis jau :-)
Atsakyti
Sveikos, noreciau uzklaust darbo klausimu, ar nepadariau klaidos pakeisdama darba ir kaip seksis jame, sprendimas buvo greitas daug galvojau bet ilindau i nauja vieta, tikiuosi nenusivylsiu
Aciu jums
Atsakyti

Labai labai reikia jūsų pagalbos - gal galit pažiūrėt ar verta tęsti santykius su R? Kokia santykių perspektyva? :aciuks:

Atsakyti
Sveikos, gal kas pasiziures ar verta keisti darba? Dabartiniam darbe labai bloga atmosfera, bet eiti i nauja baisu ir nesinori paskubom uzsokti nuo vilko ant meskos, bet baisu, kad dabartiniam neatlaikysiu itampos
Atsakyti
Mielosios, brangiosios, padėkite biggrin.gif
Gavau pasiūlymą į Vokietiją, bet jau po 10 d reikia išvykti,
Ar palankus būtų išvykimas, ar geriau būtų nukelti vėlesniam laikui. Atsakymą turiu duoti jau rytoj.
Prašau, pažiūrėkite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(volungeles @ 2016 10 20, 08:09)
Sveikos,  gal kas pasiziures ar verta keisti darba?  Dabartiniam darbe labai bloga atmosfera,  bet eiti i nauja baisu ir nesinori paskubom uzsokti nuo vilko ant meskos,  bet baisu,  kad dabartiniam neatlaikysiu itampos



Na, Jusu atveju net neverta delioti -atsakymas Juk ir taip aiskus-jis Jusu klausime. Aisku,kad verta. Neepabandziusi ir nezinosite kaip butu buve.

Nusiteikite pozityvei ir zingsni i prieki! Darbas pats Jusu nesusiras. Nebent Jums patinka kankintis dabartiniame ir laukti stebuko smile.gif

Atsiminkite-viskas, kas vyksa-tik i gera. Net jei tai blogas, mums nepatinkntis dalykas, jis mus "paaukleja", vercia ismokti pamoka. Ir Jusu gi atveju-dabartinis darbas Jums duoda pamoka-kentek arba JUDEK!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanraiz: 20 spalio 2016 - 15:13
sveikos, gal galit paziuret, uzpyko drauge ant manes ar cia jau viskas tarp musu ar pasitaisys...
Atsakyti
QUOTE(Sanraiz @ 2016 10 19, 01:04)
3 var. panasu rinksites is keliu labai patikusiu universaliu variantu, gal net pakovosit, idesit daug pastangu, kovos, kad nusipirktumet. Bet ten jau bus osom, jau atsipirks su kaupu. Gal net seima sukursit jame. Apsimokejimo prasme tai tiesiogiai trecias variantas.
Mintyse paironizavau: "Tik naujos šeimos man tetrūko!" hihihi.gif O jau kitą dieną išlindo "nurašytas" skelbimas, kuriuo pasidomėti primygtinai siūlė mano agentas.
Butas "originalaus interjero", t.y., nuo namo pastatymo beveik niekas nedaryta, reikia pilno remonto. Tačiau namas, vieta dar labai ilgai nepraras vertės. Šmėkštelėjo mintis-banditė lotuliukas.gif , kad net be remonto galėčiau eiti ir gyventi. Tskant, aura...
Tai dabar galvoj banda banditiškų minčių: noriu to buto... finansai remontui apgailėtini... bijau įlįsti ir kęsti nesibaigiančius remontus, nes bijau, jog... o norisi tiesiog ramybės ir minimalaus komforto.

Tai klausimas, jeigu galima papiktnaudžiaut Jūsų laiku blush2.gif : ar ryžtis šitai avantiūrai?
Nes noriu, kad čia būtų paskutinis "pasispardymas", nes, nes... metų man jau tiek, kad nereikia nei naujos šeimos, nei gyvenimo permainų... tik anūkų neatsisakyčiau. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Ir aš pas jus su klausimėliu apie darbą.
Esmė tokia , kad esamas darbas man visai patinka ir aš jį sugebu daryti, ir kolektyvas geras, tačiau nebepernešu įtampos, atsakomybės, grasinimų teismais ir t.t. kylančios iš mano darbo specifikos. Pastoviai išlenda "kažkas" , ko pasekoje norisi mesti viską.... Atrodo šiame darbe turiu statusą, o kaip bus kitame? Kai kuriuose aspektuose pagal savo padaromus darbus jaučiuosi labai neįvertinta.
Jau senokai ieškausi naujo darbo, tačiau jo vis nėra.... Stengiuosi tobulėti, bet nesiseka išlaikyti egzaminų, kurie galbūt padėtų įsidarbinant.
Galvoju mest visą ir išeit į darbo biržą, ir šiokias tokias išmokas gausiu ir pailsėčiau, šeimai dėmesio skirčiau. Gal pamažu kažkas išlįstų.
Ar verta mest darbą ankščiau nei rasiu naują?
Bei kada į mano namus ateis "šventė" su nauju darbeliu?
Išsiliejau ... Ačiū smile.gif
Atsakyti