Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Kliukute @ 2016 12 05, 19:07)
laba merginos,

gal kas galetu paziuret, ka kortos rodo del darbo mano?turiu darba, viskas atrodo ir nieko kiek laiko, bet paskutiniu metu kazkas netaip, atsirado itarinejimu, kad kazkas vyksta, bet kas nesuprantu blink.gif



atkeliu klausima ax.gif

dar jei nesunku del santykiu su R ar kazkas rimciau imanoma?nes kazkokia guma tempiasi ir tiek unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliukute: 07 gruodžio 2016 - 19:04
QUOTE(lilget @ 2016 12 07, 17:54)
<p>Kaip cia idomiai Pavasario saule i save pasinerus 😨 as isvis nezinojau kad tai imanoma yra issiaiskinti apie praeitus gyvenimus. Aplamai merginos Jus visos nerealios, dziaugiuosi naujai atradusi sia Ezoterikos skilti ❤❤❤</p>

Dar kol kas tik ieskau, kas panert mane galetu biggrin.gif O Tu pati delioji kortas?
Atsakyti
QUOTE(Laimeta @ 2016 12 07, 11:56)
Matau, kad Ritandra labai užsiėmusi. Pavasario saule, gal Jūs galėtumėte pažiūrėti? 4u.gif

Zmogus O, sakyciau, labai pasineres i savo fantazijas apie jus, bet kad jau tos jo fantazijos ima jam trukdyti matyti tikraja jus. Toks plavinejantis jis man atrodo. Lyg ir tvirtai stovi ant zemes is paziuros, lyg ir sugebantis kitam (siuo atveju partneriui) duoti sauguma, stabiluma, bet tuo pat metu jis toks svajotojas.

Beno mintys apie jus keistos. Toks jausmas, lyg sis zmogus po kazkokio isiskaudinimo ir jus galite padeti ta isiskaudinima pamirsti, bet tuo pat metu tai nera kazkas rimto- jus jam butumet kaip pantenolis saules nudegintai odai- vaistas. Paskui, kai 'vaisto' jam nebereikes... Jus ir pati suprantat. 4u.gif

Univieras: jei apsimesit kvailute jus turit sansu dar pakreipt viska savo pusen. Bet jus turit skambint/rasyt ir bandyt. Tikrai yra nemazai sansu. Viena is gautu kortu buvo du diskai ir man jie kalba apie radima balanso. O tai reiskia kompromisus. Jus pilnai savo 'tiesos' nepasieksit, bet sansai rasti abiems salims prieinama rezultata yra labai dideli.
Papildyta:
QUOTE(RePassion @ 2016 12 07, 15:56)
Sveikos Tarologes💛😊
Kadangi i mano pirma uzklausima atsakymo negavau,performuosiu savo prasyma 4u.gif :
Ka man su savim daryt,neturiu jokios motyvacijos...anksciau norejau pinigu...dabar nieko tusciaarba jeigu ir noriu tai nepakankamai stipriai,kad pajudinciau sikna.Visokiu minciu kyla,o gal salis netinkama,kurioje dabar gyvenu?Ilgalaikiuose santykiuose taip pat visiskas atsalimas..nei skirstis sugebu nei pastangu idedu, kad juos pagerinti?Dekuj☺

Is gautu kortu matau, kad seimoje nera palaikymo, o jo labai reiketu. Tam, kad atsirastu ta vidine ugnele, jus turite tureti kazka, kas jus stumtu i prieki, bet ne niurzgedamas, kad 'tu ir vel drybsai ant lovos, eik kazka naudingo nuveikt', o entuziastingai, kuris jus isjudintu. Jums reikia zmogaus, kuris pats turetu ta ugnele. Tai nebutinai jusu partneris. Tai gali but mama, sese, brolis, tetis... bet kas, kas jus uzmotyvuotu. Zinoma, tai gali but ir kokia drauge, bet kortose matau butent palaikymo is seimos stygiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 07 gruodžio 2016 - 19:58
Labutės merginos 4u.gif Kokia įdomią temą gvildenat rolleyes.gif

As tai va virusuoju jaučiu prasidėjo bjaurasčių sezonas,silta,šalta unsure.gif

Kazkodel į praeitus gyvenimus lysti nenorėčiau,tiesiog manau kad as su kiekvienu gyvenimu gerėju smile.gif pamokų pilna iišvadas darau ir žinokit jaučiu kad man po truputį šiltėja ir sviesėja mano gyvavimas tarp žmonių.Keičiuos pati,keičiasi ir aplinka aplinkui mane . Na taip kažkaip ...po mažą žingsnelį ir žiūrėk galima bus visai laimingai būti.
Aišku savo ugninių liežuvėlių nepanaikinsiu bet ..gerėsnė aplinkiniams ,supratingesnė. Nors visvien....žinau tik tiek jog mano tiesa man bus teisingiausia tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(RePassion @ 2016 12 07, 15:56)
Sveikos Tarologes💛😊
Kadangi i mano pirma uzklausima atsakymo negavau,performuosiu savo prasyma 4u.gif :
Ka man su savim daryt,neturiu jokios motyvacijos...anksciau norejau pinigu...dabar nieko tusciaarba jeigu ir noriu tai nepakankamai stipriai,kad pajudinciau sikna.Visokiu minciu kyla,o gal salis netinkama,kurioje dabar gyvenu?Ilgalaikiuose santykiuose taip pat visiskas atsalimas..nei skirstis sugebu nei pastangu idedu, kad juos pagerinti?Dekuj☺

Aš tik papildysiu be kortų. Tokios nuotaikos, kai nieko nesinori yra ne vienam žmogui prieš didžiąsias šventes, kai rodos visi skuba, kupini idėjų, o jūsų neapima visuotinė nuotaika. Reikia priversti save pakilti ir ką nors padaryti. Kad ir nueiti i labai toli esančią parduotuvę sviesto, tam, kad pasivaikščioti, praskaidrinti nuotaiką. Tai ką jūs rašote, yra depresijos apraiškos ir jei nedirbsite su savimi, gali išsivystyti į tikrą depresiją. Aišku, palaikymas labai svarbu, bet turite prisiversti pati pajudėti, galite kokioje labdaros akcijoje sudalyvauti, ne pinigais, o darbais, ją organizuojant. Imkit save už pakarpos, kelkite ir judekite, o ugnelė ir svajos bedirbant atsiras.
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2016 12 07, 19:56)
Zmogus O, sakyciau, labai pasineres i savo fantazijas apie jus, bet kad jau tos jo fantazijos ima jam trukdyti matyti tikraja jus. Toks plavinejantis jis man atrodo. Lyg ir tvirtai stovi ant zemes is paziuros, lyg ir sugebantis kitam (siuo atveju partneriui) duoti sauguma, stabiluma, bet tuo pat metu jis toks svajotojas.

Beno mintys apie jus keistos. Toks jausmas, lyg sis zmogus po kazkokio isiskaudinimo ir jus galite padeti ta isiskaudinima pamirsti, bet tuo pat metu tai nera kazkas rimto- jus jam butumet kaip pantenolis saules nudegintai odai- vaistas. Paskui, kai 'vaisto' jam nebereikes... Jus ir pati suprantat. 4u.gif

Univieras: jei apsimesit kvailute jus turit sansu dar pakreipt viska savo pusen. Bet jus turit skambint/rasyt ir bandyt. Tikrai yra nemazai sansu. Viena is gautu kortu buvo du diskai ir man jie kalba apie radima balanso. O tai reiskia kompromisus. Jus pilnai savo 'tiesos' nepasieksit, bet sansai rasti abiems salims prieinama rezultata yra labai dideli.

Labai Jums ačiū už darbą darbelį! Šaunuolė esate. 4u.gif

Tikrai tas žmogus O man atrodė pasirodė stabilus, subrendęs, tvarkingas, (Šveicarijos banke) dirbantis, bet iš kitos pusės panašu, kad nėra toks, nes reikalai kaip ir nejuda. smile.gif.

Man draugė jau metė kortas dėl Beno. Irgi minėjo, jog mūsų pažintis "susijusi" su praeitimi - kažką jam primenu. Galbūt nori "ištaisyti", "susitvarkyti" su buvusiais santykiais.

Ech, tie "įstrigėliai", panašu, kad nėra skirti man 4u.gif Kartais gerai "supurtyti" smegeninę smile.gif. O gal kas nors "pasimatė" dėl tolimesnės mano meilės reikalų perspektyvos? Ech, atrodo, tiek pažinčių ir taip norisi, kas nors tokio sėkmingo pagaliau įvyktų. 4u.gif Galbūt pati ką nors ne taip darau?..

Ačiū dar kartą dėl paskatinimo dėl universiteto - tikrai bandysiu kaio tik galėsiu. Ir parašysiu vėliau, žinoma, kaip sekėsi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimeta: 07 gruodžio 2016 - 20:37
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 12 07, 21:13)
Aš tik papildysiu be kortų. Tokios nuotaikos, kai nieko nesinori yra ne vienam žmogui prieš didžiąsias šventes, kai rodos visi skuba, kupini idėjų, o jūsų neapima visuotinė nuotaika. Reikia priversti save pakilti ir ką nors padaryti. Kad ir nueiti i labai toli esančią parduotuvę sviesto, tam, kad pasivaikščioti, praskaidrinti nuotaiką. Tai ką jūs rašote, yra depresijos apraiškos ir jei nedirbsite su savimi, gali išsivystyti į tikrą depresiją. Aišku, palaikymas labai svarbu, bet turite prisiversti pati pajudėti, galite kokioje labdaros akcijoje sudalyvauti, ne pinigais, o darbais, ją organizuojant. Imkit save už pakarpos, kelkite ir judekite, o ugnelė ir svajos bedirbant atsiras.

Kokie teisingi zodziai,bet kaip velniskai sunku taip padaryt.
Labai panasiai ir as jauciuosi,ir tikrai ne del artejanciu svenciu.
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2016 12 07, 19:56)


Is gautu kortu matau, kad seimoje nera palaikymo, o jo labai reiketu. Tam, kad atsirastu ta vidine ugnele, jus turite tureti kazka, kas jus stumtu i prieki, bet ne niurzgedamas, kad 'tu ir vel drybsai ant lovos, eik kazka naudingo nuveikt', o entuziastingai, kuris jus isjudintu. Jums reikia zmogaus, kuris pats turetu ta ugnele. Tai nebutinai jusu partneris. Tai gali but mama, sese, brolis, tetis... bet kas, kas jus uzmotyvuotu. Zinoma, tai gali but ir kokia drauge, bet kortose matau butent palaikymo is seimos stygiu.


4u.gif Aciu Pavasario Saule!!Del palaikymo tai tiesa,nors atrodo siuo metu net nzn pati kurioj vietoj man reiketu to palaikymo blink.gif ...tikrai reikia to zmogaus su ugnele😊!
Pries keleta metu labai stipriai pradejau dometis psichologija,dvasinemis praktikomis,kvantine fizika,sveika gyvensena...labai stipriai pakeiciau mastyma..i viska labai ziuriu pozityviai,nebepakeliu aplinkos su bloga energija,todel daznai vengiu zmoniu.Manau,kad del visko kas nutinka tavo gyvenime,didziaja dalimi esi pats kaltas...todel niekada nieko nekaltinu,yra zmones ir ivykiai kurie atnesa mums pamokas.Tik va nesuprantu ko man reikia ismokti is gyvenimo su draugu..ar tiesiog ismokti iseiti,palikti...nes ypac dabar labai skiriasi poziuris .Atrodo ir praktiku visokiu jau moku,kaip nuraminti save ar net ispildyti norus,tik va kazkur kazka netaip padariau...Ir siaip supratau,kad ir kiek info zinai labai sunku su savimi dirbti,lengviau padeti kitam.
Kas liecia tavo nora suzinoti apie praeiti,praeitus gyvenimus,kas tikrai itakoja tavo dabarti gali bandyti cia pati paekspirimentuoti https://m.youtube.co...h?v=8dut8T-mf7s arba yra grupe Facebooke, Daugiamaciai Jurga ir Audrius konsultuoja ir per Skypa,aisku jau kainuoja.
Bet cia jau reikia buti pasiruosusiai,kai kam tai gali pasirodyti kvaila ar nesuprantama.💛☺
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RePassion: 07 gruodžio 2016 - 21:57

Dar kol kas tik ieskau, kas panert mane galetu biggrin.gifO Tu pati delioji kortas?

Bandziau pries 5 metus. Dabar vel issitraukiau 3 kortu kalades, knyga, pradzia padariau, palieciau, paciupynejau tik jau kazi ar siais metais rasiu kada pradet tai gal su naujuju pradzia vel pameginsiu. Nors pamenu sekes nelengvai, baugoka kiek 🙄

Atsakyti
Labas vakaras mergaites
Gal gali kuri perzvelgti....sio men 21d bus darbovietes kaledine puota.kaip ir planuoju eiti kaip ir noriu bet mane atstumia vienas dalykas nes i ta baliu planuoja eiti ir mano ex vyras nes priklausome darbais tai paciai imonei....tad gal galite kuri perzvelgti kaip praeis ta puota...buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 12 07, 13:39)
Žinai, kas blogiausia, kad kitam darbe irgi gali būti kita vadovų numylėtinė. Jei darbas įdomus ir atlyginimas tenkina, reikia pasistengti keisti savo požiūrį į aplinkinius. Žinau, kaip tai sunku, bet geriausias būdas yra susidraugauti su priešu. Pati tokioje situacijoje esu buvusi ir man pavyko save įveikti ir susidraugauti su žmogumi, kurio pakęsti negalėjau. Iš pradžių bendravau neutraliai ir tik darbo klausimais, o po to pamatėme, kad visai galime rasti bendrą kalbą. Draugais netapome, bet praedėjome normaliai dalykiškai bendrauti. Su priešu geriausia kovoti, tampant jo draugu.


As buvau vadovo numyletine, manau, kad ir dabar esu, bet del kazkokiu priezasciu jis jai nusileidzia.... arba mane mokina, sake kad buciau gera vadove turiu ismokt kaip diplomatiskai bendrauti.... vat ir klausimas... o siaip, jin labai bando buti draugiska, as stengiuosi, kaip sakoma priesus laikyk arti.... aciu uz patarima! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2016 11 30, 19:14)
Padėliokit, prašau, ir man kas nors  4u.gif Santuokoje ir santykiuose su vyru jaučiuosi visiškam dugne, manau kad tarp mūsų kažas negrįžtamai nutrūko. Kaip man pavyks isikapstyti iš šito dugno? kartais jaučiuosi visiskai beviltiškai. Ačiū


Iškeliu klausimą, prašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 08 gruodžio 2016 - 01:53