Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

evora, kaip manote kokia cia sansevjera is Lidlo, ta kietesniais lapais, kur pirkote? As irgi pries ja neatsilaikiau. Sakau gal bus kokia miniatiurine forma? unsure.gif o dar labiau man patiko tie moliniai vazoneliai. man i orchidariuma jie labai tinka. Kur gaut tokiu pirkt? rolleyes.gif
Atsakyti
Sansevieria ehrenbergii samurai dwarf

Vazonėliai pirkti kartu su augalu, jų atskirai prekyboje neteko matyti. Jie be skylučių, tik kaip įdėklai.
Atsakyti

Taip tyku čia kol kas🤔 Merginos, ar bus pasiryžusių pirkti iš užsienio šiemet? Ar dabar jau daugiau individualiai tai darote🙄

Atsakyti
QUOTE(evora @ 2019 03 07, 01:06)
Sansevieria ehrenbergii samurai dwarf

Vazonėliai pirkti kartu su augalu, jų atskirai prekyboje neteko matyti. Jie be skylučių, tik kaip įdėklai.

Taip, zinau kad be skyluciu. Mano toks pat, tik rudas. Skylute ne problema, galima isgrezt smile.gif Aciu uz pavadinima 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaske @ 2019 03 07, 07:21)
<p>Taip tyku čia kol kas🤔 Merginos, ar bus pasiryžusių pirkti iš užsienio šiemet? Ar dabar jau daugiau individualiai tai darote🙄</p>

Galesim 4u.gif

evora, bet cia tos "minkstosios" pavadinimas. Idomu kaip vadinas kita hmm.gif Tai mano pirmoji sansevjera. Labai graziu esu prisiziurejus per uzsakymus, bet gigantes jos.
Atsakyti
Antroji BONCELLENSIS
Atsakyti
Pirmi žydėjimai

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evora: 09 kovo 2019 - 17:57
Tina, o nuo kurio mėnesio ruošiesi pradėt užsakymus?

Ar jau yra pageidavimų pas ką pirmiausia apsipirksime?

-------------------------------------------------------------

Kas moters dieną gauna tulpes, o kas ir visą laimės medį 57x31


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2019 03 09, 19:05)
Kas moters dieną gauna tulpes, o kas ir visą laimės medį 57x31

gražu 4u.gif vyriukas matomai apmokytas gerai biggrin.gif
Atsakyti
evora, viskas pagal jusu paciu pageidavimus 4u.gif mane asmeniskai dar stabdo saltokas oras, bet jei norite galit pradet galvot ko ir is kur norit.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2019 03 10, 00:33)
evora, viskas pagal jusu paciu pageidavimus  4u.gif mane asmeniskai dar stabdo saltokas oras, bet jei norite galit pradet galvot ko ir is kur norit.


Su švente lithuania.gif

Pasižiūrėjus šiandien į už lango siaučiančią pūgą ir man nesinori dar užsisakinėti.
Bet turiu daug laisvo laiko-esu nukauta peršalimo virusų-tai peržiūrėjau visus mūsų augalų draugus/tiekėjus . Pasižiūrėjus į Haage ir Uhlig kainas kažkaip visai interesą kažką pirkti praradau. Kitur draugiškesnis kainų vaizdelis, bet vistiek dideli norai nesukilo. Arba aš jau visai išlepau, arba visko per daug turiu, arba virusai užmušė sugebėjimą norėti.

Man šiais metais interesas bus P. Kreich, italai, vengrės sukulentai, ispanai Agroides, kurių praeitą sezoną neaplankėm. Daugiau tik pavieniai augaliukai iš kitų , jei ką gundančio papildymui rasiu.

Tina, gal neskubant galima būtų susisiekti su Kreichu ir gauti sąrašiuką, kai jau turės 2019 m.? Reik turbikus atpirkti, kur praeitą vasarą teko išmesti po ryžų erkių antpuolio. Nors ir bijau pirkti, kad vėl kokią bestiją neparsisiųsčiau, bet teks rizikuoti. Jo kainos nesikandžioja, augalai gražūs. Gavusi iš kart profilaktiškai maudysiu, gal laimingai baigsis.
Atsakyti
evora, galesiu parasyt Kreich 4u.gif

Man lygiai taip pat - jauciuos persipildzius, nieko naujo nesinori. Gal kai prades zydet, kitaip pasijausiu. Nors mano kolekcija mazesne nei jusu.
Va kas dar pabudina smalsuma, tai stapelijiniai. Puikiai perziemojo ir keliaus vel i siltnami vasarai. Pabuve siltnamy augalai labai sustipreja ir lengviau pakelia ziemojima.
Atsakyti
Prisijungiu prie Jūsų nuotaikų. Norų nepriaugo. Tik vis puoselėju viltį įsigyti echinopsį hibridą Hot Lips. Tik toks vienas noras. ax.gif
Atsakyti