Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

vartotojo įkelta nuotrauka

Pasiguosiu/padejuosiu: paskutiniai iš 5 adeniumų ir dar neaišku ar neteks mesti lauk. Jau keli metai kovoju su baltais pūkuotais, tik nugali jie, o pralaimi adeniumai ir aš. Nesvarbu kokio galingumo actarą pagaminu, vistiek tie zarazos atsigauna. Bandysiu dabar nurankioti, nuprausti po dušu ir kišti kibiran į trakaliuką nerealios actaros koncentracijos. Jei nepadės-teks mesti savo gražuolius lauk. Atsibodo ta velnio perykla.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2019 03 19, 18:22)
Pasiguosiu/padejuosiu: paskutiniai iš 5 adeniumų ir dar neaišku ar neteks mesti lauk. Jau keli metai kovoju su baltais pūkuotais, tik nugali jie, o pralaimi adeniumai ir aš. Nesvarbu kokio galingumo actarą pagaminu, vistiek tie zarazos atsigauna. Bandysiu dabar nurankioti, nuprausti po dušu ir kišti kibiran  į trakaliuką nerealios actaros koncentracijos. Jei nepadės-teks mesti savo gražuolius lauk. Atsibodo ta velnio perykla.

Kas tie balti pūkuoti?
Pasidalinsiu savo kovos "sėkmės istorija" su voratinklinėmis erkutėmis. Gal padės.
Pernai pavasarį apipuolė mano adeniumus. Visokiais būdais buvo bandyta išgalabyti. Ir žolelėmis ir chemikalais prieinamais eiliniam vartotojui. Visą vasarą rūpestėlis ir purškimai.
Paskui išskaičiau kažkur , kad gali padėti NEOSTOMOSAN, koncentruotas tirpalas . 5ml ampulę atskiedžiau 1 ltr vandens ir išpurškiau. Šlykštus kvapas ir jei naudosite, užsidėkite ką nors ant veido ir nosies, Aš prisikvėpavau to brudo nuo purškimo metu ore atsiradusių mikrolašelių. Tai skirta gyvūnams nuo blusų, erkių ir t.t. Parduodama veterinarinėse vaistinėse.
Padėjo. Nuo rudens iki šio meto nerasta.
Oii...Užmiršau pagirti. Tikri gražuoliai storapilviai kaudeksai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 19 kovo 2019 - 21:06
Štai kas balti ir pūkuoti-visų sukulentų siaubas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Dėl tų kaudeksų ir terliojuos. Buvo su mažučiu ar iš šakelės išauginti adeniumai, tai tuos jau prieš metus išmečiau. Kas du metai persodinu gerokai pakeldama šaknis aukštyn virš žemių ir mažutes šakneles apipjaustydama. Taip tas kaudeksas vis ir didėja formuojamas.

Ačiū už nuorodą naujo tirpaliuko, gal teks panaudoti.


Papildyta:
Va, čia tai šaknelės blink.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
evora, ne gal, o naudokite 4u.gif apie neostomosan isgirdau is daivikes. dabar juo net tuscia siltnamio zeme ispurskiau. Buvau Senukuose pirkus Adeniuma su erkem, isnaikinau tik su situ. Bjaurastim jau vitaminais tape actara, vertimec. Sito "limonado" jie dar nezino, neturi pripratimo. O jei purskiamas gyvunui ant kailio ir patenka i kraujotaka, tai gal net maziau nuodingas nei anie chemikalai.

Ir dar - parazitai nepuola sveiku augalu. Stiprinkit pati augala. Daznai paskutinis gydymo bandymas buna vasarojimas lauke ir jis yra man padejes.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2019 03 21, 09:41)
.... O jei purskiamas gyvunui ant kailio ir patenka i kraujotaka, tai gal net maziau nuodingas nei anie chemikalai.

Tai ampulė su skysčiu. Ją reikia supilti į vandenį. Augalus purškiau, o gyvūnai tai plaunami, o ne purškiami.
Evora, kodėl nukirptos šakos adeniumo? Nušnajintos galima sakyti. Ir kodėl jie ne vazone? Čia persodinimo momentas gal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 21 kovo 2019 - 10:22
QUOTE(Tina* @ 2019 03 21, 10:41)
evora, ne gal, o naudokite  4u.gif apie neostomosan isgirdau is daivikes. dabar juo net tuscia siltnamio zeme ispurskiau. Buvau Senukuose pirkus Adeniuma su erkem, isnaikinau tik su situ. Bjaurastim jau vitaminais tape actara, vertimec. Sito "limonado" jie dar nezino, neturi pripratimo. O jei purskiamas gyvunui ant kailio ir patenka i kraujotaka, tai gal net maziau nuodingas nei anie chemikalai.

Ir dar - parazitai nepuola sveiku augalu. Stiprinkit pati augala. Daznai paskutinis gydymo bandymas buna vasarojimas lauke ir jis yra man padejes.


Naudosiu, jei actara dabar nesuveiks. Laukan išnešti negaliu-sodo neturiu, daugiabučio gėlynan įmontavus gali ir neberasti, jei jau lauko gėlių krūmus iškasa.
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2019 03 21, 11:16)
Tai ampulė su skysčiu. Ją reikia supilti į vandenį.  Augalus purškiau, o gyvūnai tai plaunami, o ne purškiami.
Evora, kodėl nukirptos šakos adeniumo? Nušnajintos galima sakyti. Ir kodėl jie ne vazone? Čia persodinimo momentas gal.


Per du metus teko ne kartą nupjaustyti šakas, buvo tiesiog kaip varške nukrėstos pūkiais. Taip vis trumpinau, trumpinau.... liko kas liko. Nieko čia baisaus ir taip jas specialiai geni, kad gražesnis vainikas būtų ar kaudeksas didėtų. Ataugs ir be problemų.
Iš vazono išrauti-nurinkti parazitus, nušukuoti su teptuku, nuprausti po dušu, pamerkti į actaros trakaliuką kibire, nupjaustyti mažas, ne vietoje išaugusias šaknis ir įsodinti į vazoną su visiškai kita žeme.
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2019 03 21, 10:16)
Tai ampulė su skysčiu. Ją reikia supilti į vandenį.  Augalus purškiau, o gyvūnai tai plaunami, o ne purškiami.

Ir ta ampulyte saikingos kainos, 2 eur nevirsija. Taaaip gyvunai plaunami biggrin.gif surasiau ant greituju. Nors paciai neteko naudot jos gyvunams.

Kas noretu Kreich sarasiuko? Sakau gal susirinks pirmasis musu sio sezono uzsakymas? smile.gif
Atsakyti

Norėčiau 

Atsakyti
QUOTE(pramokusi @ 2019 03 22, 05:32)
<p>Norėčiau </p>

Parasykite savo e-maila.
Atsakyti

Parasykite savo e-maila.

tarasevic@gmail.com 

Atsakyti
Tina, kiek laiko renkamės Kreich užsakymą?

Aš jau išsirinkau, dar laukiu kelių draugių vienetinių pasirinkimų. Kitą savaitę tikiuosi atsiųsti užsakymą.

Praeitais metais kažkas buvo užsisakęs šį kaktusą. Kaip jis vadinasi?

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti