Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Labas 4u.gif
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 25, 17:23)
Matei?
https://www.delfi.lt...a.d?id=81548409

Buvo aišku, kad galiausiai taip ir bus.. Europiečiams nusispjaut ant tos Ukrainos... : Tuoj ir Merkel iš politikos tuoj pasitrauks, kažin ar išliks dar kokios europinės vertybės Europoje... O Rusija eilinį kartą laimėjo. Panašiai buvo ir po Gruzijos - pašnekėjo visi, aprimo viskas, tada metas Ukrainai atėjo. Dabar vėl jau viskas nurimo, vakariečiams iš viso neįdomu kas ten šiuo metu vyksta, Rusijai visokios durys atidaromos, sankcijas irgi turbūt tuoj panaikins. Rusija garantuotai kitus planus jau rezga.

Mačiau, viršūnė... nors Europa ir nestebina, deja... kaip visada - sotus alkano neužjaus... bet kaip pikta aš negaliu. Užtai Rusija taip ir elgias - žino, kad ką čia, nu biškį parėkaus, parėkaus ir atsileis ta Europa.. o tie tuo tarpu naglai atsiplėšinėja gabalus šalių.. Tas pats su Gruzija, kažkada Padniestrės sritis, Krymas.. ir nieko...
Atsakyti
Plem, bet tikrai.. trečdalis vasaros praėjo blink.gif ot “ačiū” jam, nebuvau susimąsčius, tai reikėjo sugadint nuotaiką doh.gif biggrin.gif eitų dainos geriau įrašinėt, negadinęs čia nuotaikos biggrin.gif
https://www.instagra...d=13pu5e6ag8oyw

QUOTE(tuktuk @ 2019 06 25, 15:18)
Labas
Įsitaisė gerbėją, žodžiu
Tame video tai matėsi, kad jis pats net pasimetė po to prisipažinimo bet tikrai, neaišku nei kaip čia reaguot po tokių žodžių
---
tai kad pas vaikus, man atrodo, biškį iškreiptas suvokimas šiuo klausimu Aš save tokių metų(ir dar gal mažsesnę) kai atsimenu, tai irgi turėjau simpatiją turbūt panašiai tokio amžiaus
----
Aha, ypač jei tu niekad ten nebuvus, tai tikrai verta. Ten nemaža ekskursija gaunasi kol aplankai visas lankytinas vietas važiuojant tuo Panemunės keliu.
Beje, ir Kadagių slėnio nepamiršk, ten labai faina
---
aha išlepę per daug pasidarėm Arba gal erkių visi bijo? Pvz aš Šįmet vėl nepasiskiepijau, tai baisu landžiot po žolynus. Nors, aišku, tos erkės ir sėdint ant tvarkingos pievutės gali įsisegt..
---
nu man čia keista irgi :l Tų ekologiškų kaina buvo net mažesnė nei paprastai perku : Nebent gal kitam krašte ir kainos kitos
---
man atrodo būdavo kažkaip lyg "po vakarėlio", "prie maisto" ir pan. bet gal susapnavau, 100 proc negarantuoju
--
Tai per daug turbūt įsisvajojau..  Aš šiaip irgi nesu užmačius, bet įsivazdavau, kad jei atidžiau ieškosiu, tai pamatysiu gal
---
ai tai čia gal ji ta iš to pirmo trejeto  vaikų buvo?
Nu ir gerai tada, kad truputį nusodino Gal nebesusireikšmins taip smarkiai kitą kartą.

Nu žvengia jinai doh.gif vargšas... aš tai labai nepavydžiu jam biggrin.gif čia dar delikačiai turi išsisukt, kad vaiko neužgaut - trauma po to išsivystys doh.gif
Nebenorės matyt Lioška kitam sezone būt lotuliukas.gif
———
Aš irgi turėjau, bet tikrai nebuvo tada pas mane vyresnių nei 20m biggrin.gif gal tau atrodė, kad tokio amžiaus, o iš tikrųjų kokie 15m buvo biggrin.gif aš atsimenu kai man buvo 15, tai 25 jau seni žmonės atrodė biggrin.gif
———
Nu buvus kai kur, mes prie jūros anksčiau tuo keliu važiuodavom, bet po pilis jau neslampinėjom aišku... aha Kadagių slėnis prioritetiniam sąraše biggrin.gif tik girdėjau ten erkių daug? unsure.gif
———-
Nu.. tfu tfu tfu, neprisišnekėjus, bet panašu kad erkės nelabai manęs mėgsta.. toksiška gal kokia biggrin.gif landžiojom su šunim, tai šuo iškart 3 susirinko..
—-
Nemanau, kad ir tos žinok ekologiškos.. nu kas augina pardavimui tręšia.. bent ūkinininkai sakė visi tręšia, kitaip nepragyventų.. gal mažiau tik tiek kad...
———
Tai pala nori pasakyt, kad jie visiškai tada nusikopijavo nuo colos? blink.gif nu tai viršūnė biggrin.gif
———
Jei rasi, ir man pasakyk biggrin.gif
———
Ta tamsi tokia pamaiva... gal nebesimaivys taip biggrin.gif zviazda gi atsirado...
Atsakyti