Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Labukas 4u.gif
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 17, 11:53)
Laba
Koks atsigavimas šį savaitgalį - tokia gaiva : Vakar buvau sodyboj, tai lauke visą dieną ir prabuvau Po to karščio maratono buvo nerealu toks geras vasariškas gaivumas.
——
loool :Žodžiu, ar taip, ar taip, vistiek sako sakykit sexy ir gražus
Nesuprantu, kodėl neberodo tos fotkės - pirmai dar rodė, dabar nebe : Bet tai tinka jam taip labai : Galėtų dabar taip kurį laiką nešiot
----
Nepirskiu daugiau tokio
---
Jaučiu toks iš natūralesnių kažkokių? Tie dažnai tokių keistų kvapų paskleidžia Koks pavadinimas? Aš dabar turiu aliejuką kažkokį, kuris atseit prie natūralesnių, bet jau kvapas kvapas.. Šaltalankių gal ten koks prasimuša, kurio nemėgstu labai. Bet toooks stiprus
---
oi: Baugokai turėjo būt Gerai, kad tu trečio sezono Tvin Pykso nemačius, ten yra keletas šiurpokų epizodų su mišku, tai man visokios asociacijos irgi kyla kartais miške jei dar temt pradėtų, tai jaučiu visai šiurpas paimtų
---
Kaip tik ir norėjau pasiūlyt Kaip tik va į Ukrainą ruošiesi, tai gal kažkada vasarą atrankos turėtų prasidėt?
----
nu kaip nors, su pastenėjimais
---
aa.. tai tada net neužskaitom jo kaip eletromobilio Ne veltui indiška kokybė. Tegul dar jie pažaidžia smėlio dėžėj su tokiom mašinom Tesla tai laiko kainą
---
Bet tai kodėl? O kur ji paskui nuėjo? Ir ar žinojo ji, kad Danas užblokavo nuo Monatiko?
----
looool Ir dabar dar neatsiradęs?

Aha, bet šiandien man jau konkrečiai per šalta unsure.gif net gerklę sugriebė doh.gif biggrin.gif ot pripratau.. jau tik 20 laipsnių - drebu net su striukyte biggrin.gif
———
Nes išsitrynė, ir iš naujo įsidėjo.. kažkodėl : D

Ne nu :lol :
https://www.instagra...d=1e9hlted2ry3j
————
Kodėl, taigi kvepia biggrin.gif geriau uostyt “sadainius su likeriu”, nei juos valgyt biggrin.gif
——-
Nee, visai nenatūralus.. Gemology.. oi va aliejukas kai smirda jau ne kažką.. šampūną tai nusiplausi, o aliejukas lįs į nosį, ir lįs biggrin.gif
——
Bet kad žinok aš tiek siaubiakų su miško tematiką prisižiūrėjus, kad twinpeaksas mažai ką jau bepakeistų biggrin.gif
———
Vakar oficialiai atidarė kastingo atranką smile.gif
Tipo “nepraleisk galimybės sudalyvaut jubiliejiniame sezone”.. va.. gal nori? biggrin.gif bent turėčiau, už ką sirgt biggrin.gif
——-
Nu looool.. taip ir matau..
——-
Nu indiška kokybė, bet keista - kažkokiai dideliai kompanijai jie dabar priklauso.. gal rolls roycui kokiam...?
——
Nu tai kad neišsirinktų jo.. ten gali prisipažint, kad užblokavai, gali ne.. bet jie kaip visada išsidirbinėjo... Potapas su Tina ypač biggrin.gif
——-
Nu tai atsirado, va šitam feste dalyvavo..
https://www.instagra...d=1v6qm65fi5e73
Oksė vienam feste, Danikas kitam tą pačią dieną biggrin.gif
Tą kur Danikas dalyvavo transliavo gyvai (aišku mieliau būčiau žiūrėjus, kur Okse buvo, nes ten du mano mėgstami grupsai dalyvavo, deja, netransliavo), tai pažiūrėjau per telefoną, beje - labai nukopijuota nuo EV - toks pats raudonas kilimas, visus su mašinytėm atveža.. ai ir beje, Dancė su savo Live”u man sugebėjo nulaužt transliciją doh.gif lotuliukas.gif nes žodžiu įsijungiau nuo pat pradžių kad spėčiau pažiūrėt “raudoną kilimą”, kai jie ten išlipa, visus pakalbina, trumpiem intervam..tai kur ten.. porą pžiūrėjau - staiga iššoka pas mane ant telefono notificationas, apie Dan’o live’ą.. nu ir aš netyčia kažkokiu būdu laikydama už tel viršaus, ant to notificationo paspaudžiau.. žodžiu atsidaro instagramas, kuris užlūžta ant to live’o, su visu internetu, ir visa mano festo transliacija biggrin.gif net persikraut tel teko.. o visas live’as buvo (po to įsijungiau pažiūrėt, nes kai užlūžo nerodė išvis nieko - juodą ekraną biggrin.gif ), iš mašinos pasakė “vsem privet”, ir vsio.. shortest live ever lotuliukas.gif arba jam irgi užlūžo tas live’as.. nu kaip virusas koks jis su tais savo live’ais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 17, 11:53)
looool nu jis pavaro :Čia visų barzdočių košmaras viena jau tas garsas :
——-
Norėtųsi visiems barzdočiams taip padaryt  Nors pas šitą tai dar ant ribos ta barzda, bet jau laaabai ant ribos
——-
:Pamatyčiau tą Liošką su barzdaskute mojuojant, išsigąsčiau, jei būčiau vaikas
---
Pagaliau nors vieną vaiką ir barzdukas turi Nors, kaip suprantu, čia jau paskutinė laida iš pasirinkimų?
——-
Bet kodėl ten vienas vaikas apsiverkė, kai pasirinko tą mergaitę? Vedėjai net ramint teko :Ir visi kiti vaikai už galvų susiėmę, atrodo apsiverks Nu va taip ir būna su tuo vaikų Voice
——-
Ai, beje, Lioška tai vėl pasižymėjo - jei gerai supratau, barzduko telefoną sudaužė?
To barzduko akys man tokios gerietiškos atrodo ir pats toks žaismingas Jei būčiau vaikas, tai jaučiu pas jį į komandą eičiau

Nu bet pagerintas jis doh.gif toks ramus pernai buvo, šiemet kaip nuo grandinės nutrūkęs lotuliukas.gif rinktinė šiemet žiūri išvis - vienas kandžiojasi, kitas laksto po salę su barzdaskutėm ir daužo telefonus doh.gif nors palygini, gal jau geriau tada tegu kandžiojas - kažkaip mažiausiai nukentėt galima biggrin.gif
———
Bet šitam kažkaip tinka biggrin.gif toks nykštukas biggrin.gif
———
Nu aš tai irgi neičiau pas tą Svynį Todą laugh.gif
——-
Ne, čia jau paskutinis barzduko vaikas biggrin.gif išvis paskutinė mergaitė, kuri pateko..
———
Nes surinko visi komandas, ir likę vaikučiai net nespėjo pasirodyt verysad.gif vedėja ramino, kad kurie nespėjo, bet kastingo kitąmet pateks į aklas perklausas...
———
Nuuu biggrin.gif kažkaip griebė už užrašavkės, ir nušveitė telefą biggrin.gif Nadia, kad lūžo, ot gera padrūžkė doh.gif biggrin.gif
Joo, gerietis tas barzdukas, toks meškutis biggrin.gif

________
Sėdžiu, kovoju su savim - žinau, kad reik eit miegot, bet įsitraukiau vėl į serialą, kad labai norisi dar seriją pažiūrėt doh.gif biggrin.gif bet žinau, kad ryte keiksiuos, kaip norėsiu miego biggrin.gif
Atsakyti
Labukas : )
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 18, 00:22)
Aha, bet šiandien man jau konkrečiai per šalta   net gerklę sugriebė  ot pripratau.. jau tik 20 laipsnių - drebu net su striukyte
———
Ne nu :lol :
https://www.instagra...d=1e9hlted2ry3j
————
Kodėl, taigi kvepia  geriau uostyt “sadainius su likeriu”, nei juos valgyt
——-
Vakar oficialiai atidarė kastingo atranką
Tipo “nepraleisk galimybės sudalyvaut jubiliejiniame sezone”.. va.. gal nori?  bent turėčiau, už ką sirgt
——-
Nu indiška kokybė, bet keista - kažkokiai dideliai kompanijai jie dabar priklauso.. gal rolls roycui kokiam...?
——
Nu tai atsirado, va šitam feste dalyvavo..
https://www.instagra...d=1v6qm65fi5e73
Oksė vienam feste, Danikas kitam tą pačią dieną
-----
ai ir beje, Dancė su savo Live”u man sugebėjo nulaužt transliciją
nes žodžiu įsijungiau nuo pat pradžių kad spėčiau pažiūrėt “raudoną kilimą”, kai jie ten išlipa, visus pakalbina, trumpiem intervam..tai kur ten.. porą pžiūrėjau -  staiga iššoka pas mane ant telefono notificationas, apie Dan’o live’ą.. nu ir aš netyčia kažkokiu būdu laikydama už tel viršaus, ant to notificationo paspaudžiau.. žodžiu atsidaro instagramas, kuris užlūžta ant to live’o, su visu internetu, ir visa mano festo transliacija  net persikraut tel teko.. o visas live’as buvo (po to įsijungiau pažiūrėt, nes kai užlūžo nerodė išvis nieko - juodą ekraną ), iš mašinos pasakė “vsem privet”, ir vsio.. shortest live ever arba jam irgi užlūžo tas live’as.. nu kaip virusas koks jis su tais savo live’ais
------

rinktinė šiemet žiūri išvis - vienas kandžiojasi, kitas laksto po salę su barzdaskutėm ir daužo telefonus  nors palygini, gal jau geriau tada tegu kandžiojas - kažkaip mažiausiai nukentėt galima
———
Bet šitam kažkaip tinka  toks nykštukas 
———
Nu aš tai irgi neičiau pas tą Svynį Todą
——
Nes surinko visi komandas, ir likę vaikučiai net nespėjo pasirodyt  vedėja ramino, kad kurie nespėjo, bet kastingo kitąmet pateks į aklas perklausas...
———
Nuuu kažkaip griebė už užrašavkės, ir nušveitė telefą  Nadia, kad lūžo, ot gera padrūžkė
Joo, gerietis tas barzdukas, toks meškutis 

________
Sėdžiu, kovoju su savim - žinau, kad reik eit miegot, bet įsitraukiau vėl į serialą, kad labai norisi dar seriją pažiūrėt  bet žinau, kad ryte keiksiuos, kaip norėsiu miego 

man tai vakar taip gaivu buvo, jaučiu dar nuo karščių neatšalau iki galo, tai mėgavausi tuo 20 ar 21 biggrin.gif Šiandien tai labai fainas oras, kažkur apie 24 wub.gif
---
nu kaaaaaip prajuokino :oh lotuliukas.gif lotuliukas.gif Toookio gerumo fotkė ir visi tie apibūdinimai :lol thumbup.gif
---
Tai kai kvepia, paskui ir valgyt juos prisireikia :oh : D
---
Tai čia gi tu ruošiesi, ne aš bigsmile.gif Laukiu, kol tu nuvarysi lotuliukas.gif O beje, mokytojai tie patys bus ar dar neaišku?
---
oho, keista kaip.. unsure.gif Gal tikisi pagerint tą jų kokybę, tai nusipirko tą indų kompaniją :hm Tik kažin ar nepasigailės. Turbūt geriau su kiniečiais nei su indais dirbt biggrin.gif Nors ir su tais, kai tenka susidurt darbuose, tai vajej vajej :oh
---
O ar klipą jau padarė pagaliau? : D
--
loooooool doh.gif Nu va, ir ko ne burtai doh.gif lotuliukas.gif
Gal jo tas live'as ir buvo juodam ekrane :lol
---
nu čia žinai, kaip pažiūrėsi lotuliukas.gif Paskui dar ir žymė gali likt :oh
---
aha, grynai nykštukas : D
---
Svynį Todą doh.gif loool
---
aa, tai viskas aišku tada ko jie ten verkė susėdę :oh Įsivaizduoju kaip vedėjai faina buvo ten juos ramint :oh : D
---
aha, dar pagalvojau - nu ot draugė doh.gif laugh.gif Bet tai gal jie pora, ne tik kolegos, kad jau taip visai nesigėdija žvengt iš Lioškos bėdos? :lol
---
Tai kokį jau čia vėl pradėjai žiūrėt? Gal komediją kokią? biggrin.gif

Papildyta:
ai, beje, gal ir skaitei, kad Nacionaline ekspedicija sekmadienį išplaukė smile.gif Tai dabar jau 100 procentų aišku, kad bus biggrin.gif Keli komandos nariai pasikeitę. Vanago berods nėra, nebent vėliau prisijungs, paukštininkės tos nėra, ir istorikė nauja vietos blondinės. Ai, dar Kelmickatė atsirado (turbūt vietoj Mildažytės :hm ) O visi kiti lygtai tie patys biggrin.gif Plauks per Baltarusiją iki Saremos salos. Teks ir per Baltijos jūrą paplaukt. Čia įdomi atkarpa turėtų būt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 18 birželio 2019 - 14:43
Labas smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 18, 14:44)
man tai vakar taip gaivu buvo, jaučiu dar nuo karščių neatšalau iki galo, tai mėgavausi tuo 20 ar 21 Šiandien tai labai fainas oras, kažkur apie 24
---
Tai kai kvepia, paskui ir valgyt juos prisireikia
---
Tai čia gi tu ruošiesi, ne aš: Laukiu, kol tu nuvarysi  O beje, mokytojai tie patys bus ar dar neaišku?
---
oho, keista kaip..: Gal tikisi pagerint tą jų kokybę, tai nusipirko tą indų kompaniją Tik kažin ar nepasigailės. Turbūt geriau su kiniečiais nei su indais dirbt Nors ir su tais, kai tenka susidurt darbuose, tai vajej vajej
---
O ar klipą jau padarė pagaliau?
--
loooooool : Nu va, ir ko ne burtai
Gal jo tas live'as ir buvo juodam ekrane
---
nu čia žinai, kaip pažiūrėsi Paskui dar ir žymė gali likt
---
aha, dar pagalvojau - nu ot draugė : Bet tai gal jie pora, ne tik kolegos, kad jau taip visai nesigėdija žvengt iš Lioškos bėdos? :
---
Tai kokį jau čia vėl pradėjai žiūrėt? Gal komediją kokią?
——
ai, beje, gal ir skaitei, kad Nacionaline ekspedicija sekmadienį išplaukė Tai dabar jau 100 procentų aišku, kad bus Keli komandos nariai pasikeitę. Vanago berods nėra, nebent vėliau prisijungs, paukštininkės tos nėra, ir istorikė nauja vietos blondinės. Ai, dar Kelmickatė atsirado (turbūt vietoj Mildažytės  ) O visi kiti lygtai tie patys Plauks per Baltarusiją iki Saremos salos. Teks ir per Baltijos jūrą paplaukt. Čia įdomi atkarpa turėtų būt

Aha, šiandien jau gerai biggrin.gif bet ofise vis tie patys 20 biggrin.gif
———
biggrin.gif bet, Tuktuk, ar tu įsivaizduoji koks čia valios trainingas geras gaunas biggrin.gif
———
Ot nori kad LT gėdą užtraukčiau, ane? laugh.gif bet you know - dar dainuot jaučiu įmanoma būtų iš okt per porą mėn kažkaip, ale va kalbėt ukrainietiškai be šansų biggrin.gif

Beje prisiminiau kaip gerai ta rokerė varė Metallicą
https://m.youtube.co...h?v=RBDHbvNEwlk
———-
Bet jie seniai nusipirko, man rodos unsure.gif bet labai nustebau.. ten iš principo nepavykęs dalykas, nelabai ką ir pagerinsi..
aš su indais esu dirbus, tai nu namolio..
———
Duok tu žmogui atsigaut biggrin.gif ir taip kaip nuvarytas arklys, matytum jį per festą.. aš net nekomentuosiu pasirodymo... geriau būtų man neatlūžus ta transliacija doh.gif o beje du kazachai berniukai kaip graźiai dainavo wub.gif
O Danikas išvis pavarė.. rusiškai jo paklausė “ką reiktų iš žvaigždžių pakviest koncertuot, kad atvažiuotum kaip žiūrovas?” Sako: “nesuprantu klausimo” blink.gif a jau viskas, po pusmečio Ukrainoj, atmoko kalbą? biggrin.gif nors aš pastebėjus anksčiau buvau - kad kai greit kalba su juo rusiškai, ne visada viską pagauna.. ir pats rusiškai kalba lėtai, toks jausmas kad prieš sakant sakinį, pagalvoja ir mintyse pasako.. unsure.gif galvojau kalbėjimo maniera gal tokia, bet angliškai tai greit mala biggrin.gif
Ale taip ilgai jis toj Ukrainoj, toks saviakas kažkoks pasidaręs, kad per festą kai pristatė “Dan Balan, Moldova” , galvoju whaaat, kokia dar Moldova lotuliukas.gif
———
Nu ten sakau toks jausmas kad nulūžo tas liveas jam.. l negi būtų netingėjęs pasijungt tik pasisveikint?
——-
Nu jo, dar ir skiepytis : D
———
Nea, ne pora - abu apsiženyję su kažkuo kitu..
Aaaaai, manęs tai nestebina žvengimas iš kolegų : D
——-
Nea, pasidariau sąrašiuką visokių rimtų filmų ir serialų, kurių nemačiau - sakiau užtenka švaistyt laiką nesąmonėm : ) norisi, kažką gaut pažiūrėjus, o ne tiesiog, pažiūrėjai, or pamiršai po dienos..
Tai va - žiūriu dabar Medičius.. tiesiog įsimylėjau — taip gražiai ir kokybiskai pastatyas serialas.. jei nematei, labai rekomenduoju...
——-
Aha mačiau, reiks žiūrėt bigsmile.gif paukštininkė biggrin.gif o Kelmickaitė ir pernai buvo, tik greit atkrito, pameni?
Atsakyti
Tuktuk, linkėjimai lotuliukas.gif
https://www.instagra...id=282teb63tp2n
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 18, 19:57)
bet, Tuktuk, ar tu įsivaizduoji koks čia valios trainingas geras gaunas 
———
Ot nori kad LT gėdą užtraukčiau, ane?  bet you know - dar dainuot jaučiu įmanoma būtų iš okt per porą mėn kažkaip, ale va kalbėt ukrainietiškai be šansų
Beje prisiminiau kaip gerai ta rokerė varė Metallicą
https://m.youtube.co...h?v=RBDHbvNEwlk
———-
aš su indais esu dirbus, tai nu namolio..
———
Duok tu žmogui atsigaut ir taip kaip nuvarytas arklys, matytum jį per festą.. aš net nekomentuosiu pasirodymo... geriau būtų man neatlūžus ta transliacija  o beje du kazachai berniukai kaip graźiai dainavo
----
O Danikas išvis pavarė.. rusiškai jo paklausė “ką reiktų iš žvaigždžių pakviest koncertuot, kad atvažiuotum kaip žiūrovas?” Sako: “nesuprantu klausimo”  a jau viskas, po pusmečio Ukrainoj, atmoko kalbą?  nors aš pastebėjus anksčiau buvau - kad kai greit kalba su juo rusiškai, ne visada viską pagauna.. ir pats rusiškai kalba lėtai, toks jausmas kad prieš sakant sakinį, pagalvoja ir mintyse pasako..  galvojau kalbėjimo maniera gal tokia, bet angliškai tai greit mala
---
Ale taip ilgai jis toj Ukrainoj, toks saviakas kažkoks pasidaręs, kad per festą kai pristatė “Dan Balan, Moldova” , galvoju whaaat, kokia dar Moldova
———
Nu jo, dar ir skiepytis : D
———
Aaaaai, manęs tai nestebina žvengimas iš kolegų : D
——-
Nea, pasidariau sąrašiuką visokių rimtų filmų ir serialų, kurių nemačiau - sakiau užtenka švaistyt laiką nesąmonėm : ) norisi, kažką gaut pažiūrėjus, o ne tiesiog, pažiūrėjai, or pamiršai po dienos..
---
Tai va - žiūriu dabar Medičius.. tiesiog įsimylėjau — taip gražiai ir kokybiskai pastatyas serialas.. jei nematei, labai rekomenduoju...
——-
o Kelmickaitė ir pernai buvo, tik greit atkrito, pameni?

Nu geras geras, bet nenorių aš tų treniruočių laugh.gif
---
ai, tai kad nebūtum pirma LT atstovė užsienietiškame dainavimo šou, kuri gėdą užtrauktų lotuliukas.gif Gal nebūtum blogiau nei tos "kniaukiančios katės" UK :lol
Aha, ta rokerė tai gerai pavarė :super
---
laugh.gif čia turbūt nepadirbęs su jais nesuprasi iki kokio lygio iš proto veda biggrin.gif Nu absoliučiai skirtinga kultūra.
---
doh.gif biggrin.gif
---
loooool doh.gif Nu jei vien ukrainiečių girdi, tai gal jau ir pasimetė žmogus : D
Bet šiaip tai tikrai keistoka, nes gi kalba tai gerai (nesvarbu, kad ir lėčiau). Gal saulėj perkaito arba apsimetė kad nesupranta, nes nesugalvojo ką čia iš tų žvaigždžių norėtų matyt biggrin.gif
---
:lol Bet tikrai kaip užsibuvo jis čia : D
---
oi negaliu lotuliukas.gif Kažin tik kokių čia skiepų reiktų?
---
na jei draugiškai, tai nieko : D
---
teisingai drinks_cheers.gif Bet kartais ir nesąmonės gerai, kai nesinori galvos sukt : D
---
Labai girdėtas :hm Ar tik ne per Lrt jį rodo/rodė?
Aš tai tingiu dabar prisirišt prie kokio serialo. Tuoj turėtų rodyt Stranger Things 3 sezoną, tai tą dar reiks pažiūrėt. Bet kažko labai įdomaus nesitikiu, nes man jau ir antras sezonas buvo nebe toks įdomus kaip pirmas. Bet dabar negali mest - jei jau pradėjau, reik pabaigt : D
---
ai tiksliai, ji tik per Lietuvą plaukė, o paskui ir dingo : D



QUOTE(blackkiss @ 2019 06 18, 21:02)

blink.gif vajetus, net atšokau nuo ekrano lotuliukas.gif Iš kur tas čia dar išlindo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Hey smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 19, 11:12)
ai, tai kad nebūtum pirma LT atstovė užsienietiškame dainavimo šou, kuri gėdą užtrauktų lotuliukas.gif Gal nebūtum blogiau nei tos "kniaukiančios katės" UK
——
Aha, ta rokerė tai gerai pavarė
---
čia turbūt nepadirbęs su jais nesuprasi iki kokio lygio iš proto veda Nu absoliučiai skirtinga kultūra.
---
Gal saulėj perkaito arba apsimetė kad nesupranta, nes nesugalvojo ką čia iš tų žvaigždžių norėtų matyt
---
oi negaliu : Kažin tik kokių čia skiepų reiktų?
---
teisingai: Bet kartais ir nesąmonės gerai, kai nesinori galvos suk
---
Labai girdėtas :l Ar tik ne per Lrt jį rodo/rodė?
Aš tai tingiu dabar prisirišt prie kokio serialo.
---
vajetus, net atšokau nuo ekrano: Iš kur tas čia dar išlindo

Ne, nu ačiū tau biggrin.gif man žinai labiau gėda būtų su ukrainiečiais rusiškai šnekėt doh.gif biggrin.gif
——-
bet svarbiausia Danas “vybrala, “nastojasčego” rokera” doh.gif biggrin.gif ir dar jis Tinai kažkada prikaišiojo kad ta nemoka pralaimėt doh.gif biggrin.gif kas šnekėtų biggrin.gif ir šiaip įdomu kiek žmonių žino, kad Danas metalistas buvo.. kokie trys matyt, įskaitant jį patį biggrin.gif
——
Man tokie tinginiai psitaikė, ir dar nagli..
——-
Matės kad neapsimetė.. Bet jis ir kalba intervuose pvz kažką angliškai įpina, nežinau sako kaip rusiškai biggrin.gif dar ten triukšminga aplinka, spiegiančios mergos visokios lotuliukas.gif tie greičiau sumalė, ir nedaėjo iki jo matyt.. nu bet nežinau, aš tai išgirdau biggrin.gif
——-
Pasiutligės biggrin.gif vienus apturėjau jau biggrin.gif
——-
Tikrai taip - pora pažiūri tokių, ir vėl lengvo norisi biggrin.gif
——-
Neįsivaizduoju, gal..
——-
Žinojau, kad apsidžiaugsi laugh.gif
Atsakyti
Nu kaaaip karštaaaa blink.gif nuvariau į akrą baltų džinsiukų pirkt, tai net nesinorėjo iš ten išlįst..
bet klausyk nusipirkt gražių rūbų dabar - iššūkis.. biggrin.gif misija neįmanoma.. jau nešneku, kad neiškart pagauni, ar į suagusių, ar vaikų skyriu pataikei biggrin.gif jie tiesiog nesiskiria dabar biggrin.gif visur maikės su mikimauzais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 19 birželio 2019 - 18:49
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 19, 16:57)
Ne, nu ačiū tau : D man žinai labiau gėda būtų su ukrainiečiais rusiškai šnekėt
——-
ir šiaip įdomu kiek žmonių žino, kad Danas metalistas buvo..
----
kokie trys matyt, įskaitant jį patį
——
Man tokie tinginiai psitaikė, ir dar nagli..
——-
Matės kad neapsimetė.. Bet jis ir kalba intervuose pvz kažką angliškai įpina, nežinau sako kaip rusiškai 
——-
Pasiutligės vienus apturėjau jau 
——-
Žinojau, kad apsidžiaugsi

Nu šiaip tai jo unsure.gif Bet gal dar žiūrint kuriame Ukrainos krašte :hm
Bet tu gi ukrainietiškai gerai supranti, tai gal nebūtų tau bėdos ir pakalbėt ten porą žodžių prisistatant laugh.gif
---
blink.gif rimtai? : D Nebūčiau pagalvojus : D O tai jis gal dar ir ilgus plaukus turėjo? bigsmile.gif
---
:oh lotuliukas.gif
---
man irgi panašiai :oh Apie darbo kokybę aš jau net nešneku :oh Nors gal naglesni vistik kiniečiai papuolė. Ir dar baisiai grubūs, susireikšminę kažkokie. Bet taip supratau, kad jų kultūroje įprasta, tai kažkaip nebeiimi per daug į galvą.
---
aš irgi taip kalbu :oh : D Nors šiaip ar taip, aš rusiškai beveik visai nepašneku, tai man iki Dano toooli gražu biggrin.gif Man apskritai kalbos labai nelenda į galvą. Neįsivaizduoju kaip žmonės gerai išmoksta net po keletą tų kalbų.
---
doh.gif biggrin.gif
---
nu laaabai :oh lotuliukas.gif Tiesiog nežinojau iš to džiaugsmo kur dėtis lotuliukas.gif
Bet tai norėčiau ir aš taip va hamake pagulėt wub.gif (Tik be Serhto, aišku : D )


QUOTE(blackkiss @ 2019 06 19, 20:48)
Nu kaaaip karštaaaa  nuvariau į akrą baltų džinsiukų pirkt, tai net nesinorėjo iš ten išlįst..
---
bet klausyk nusipirkt gražių rūbų dabar - iššūkis..  misija neįmanoma..
---
jau nešneku, kad neiškart pagauni, ar į suagusių, ar vaikų skyriu pataikei  jie tiesiog nesiskiria dabar  visur maikės su mikimauzais

aha, akre tai gerai biggrin.gif Čia skaitosi pabuvom truputį gaiviai ir gana doh.gif Toks vaizdas, kad tie, kurie karštį mėgsta dabar turi keliaut ne į kokią Ispaniją ar Graikiją, o pas mus doh.gif
--
aha, pastebėjau ir aš unsure.gif nu atrodo, kai ko reikia, tai be šansų nusipirkt :oh O aš dar kai labiausiai nemėgstu džinsų ir kelnių matuotis biggrin.gif Nu taaaip tingiu, kad šakės - kol ten visus batus nusiimi, atsiraišioji, kol ką :oh Man vienos basutės su nemažai juostelių, kurios susisega, tai kol aš jas nusiaunu, tai šakutės biggrin.gif
Turėjau tokias fainas vasarines baltas linines - šilkines kelnes, tai šįmet nebeįlendu :oh Reik pasisvert, matyt, kad priaugau kažkiek. Pradėsiu suprast visus ir visas, kuriems dietintis tenka smile.gif
---
looool doh.gif kai tik pasakai mikimauzai, taip aš iš karto apie Mikį pagalvoju :oh :lol
Bet rimtai, kas čia visiems su tais mikimauzais pasidarė : D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 19 birželio 2019 - 19:41
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 19, 19:40)
Nu šiaip tai jo: Bet gal dar žiūrint kuriame Ukrainos krašte
——-
Bet tu gi ukrainietiškai gerai supranti,
——
tai gal nebūtų tau bėdos ir pakalbėt ten porą žodžių prisistatant :
---
rimtai? :Nebūčiau pagalvojus
———
O tai jis gal dar ir ilgus plaukus turėjo?: 
---
man irgi panašiai Apie darbo kokybę aš jau net nešneku  Nors gal naglesni vistik kiniečiai papuolė. Ir dar baisiai grubūs, susireikšminę kažkokie. Bet taip supratau, kad jų kultūroje įprasta, tai kažkaip nebeiimi per daug į galvą.
---
aš irgi taip kalbu Nors šiaip ar taip, aš rusiškai beveik visai nepašneku, tai man iki Dano toooli gražu Man apskritai kalbos labai nelenda į galvą. Neįsivaizduoju kaip žmonės gerai išmoksta net po keletą tų kalbų.
---
nu laaabai Tiesiog nežinojau iš to džiaugsmo kur dėtis
——-
Bet tai norėčiau ir aš taip va hamake pagulėt : (Tik be Serhto, aišku
——-
aš dar kai labiausiai nemėgstu džinsų ir kelnių matuotis Nu taaaip tingiu, kad šakės - kol ten visus batus nusiimi, atsiraišioji, kol ką
——-
Man vienos basutės su nemažai juostelių, kurios susisega, tai kol aš jas nusiaunu, tai šakutės
——
Turėjau tokias fainas vasarines baltas linines - šilkines kelnes, tai šįmet nebeįlendu Reik pasisvert, matyt, kad priaugau kažkiek. Pradėsiu suprast visus ir visas, kuriems dietintis tenka
---
looool kai tik pasakai mikimauzai, taip aš iš karto apie Mikį pagalvoju
——
Bet rimtai, kas čia visiems su tais mikimauzais pasidarė

Nuu žinok jau visur stengias ukrainietiškai šnekėt smile.gif nepriklausomai nuo regionų..
———
Kaip šuo - viską suprantu, bet nekalbu biggrin.gif šiaip visai galėčiau manau.. bet man gėda
——-
:loool, prisistatai išmoktą tekstą (nesvarbu ko klausia) ir tyli.. lotuliukas.gif
——-
Tai kur pagalvosi - sunku išgirdus tą Dragostea iki metalo datempt lotuliukas.gif

Toks undergroundinis gotikinio metalo grupsas Inferialis.. bet nors aš tokio stiliaus muziką mėgstu, nu šitie net man geroookai per sunkūs.. po to iširo ir jie dviese su vokalistu Petru įkūrė ozončikus...
——-
Aha biggrin.gif per voice atsimenu sakė “ o kažkada ir aš turėjau tokius gražius ilgis plaukus, kaip tavo, Tina “ lotuliukas.gif
———
Su kinais nedirbus, tai negaliu palygint, bet šitų užteko.. doh.gif o dar flegmos - ką padarai per pusvalandį, jie visą dieną darys, ir rėks kad nieko nespėja.. doh.gif
———
Nu bet matai moldavai rusų kaip gimtąja varo šiaip.. užtai ir nustebau.. nors kaii supratau vaikystėj tiek tebuvo toj Moldovoj, Izraely gyveno, dar ten kažkur, po to išvis pusę gyvenimo Amerikėj
Bet o tu supranti viską rusiškai ane?
——-
Loooool
———
Užsimanei - arba su Serhatu, arba ir nėr hamako laugh.gif o aš turiu hamaką, bet neturiu kieme antro medžio tinkamu atstumu nuo pirmo lotuliukas.gif
——
Va džinsų ir nenusipirkau - nes visi balti su suplyšusiais keliais, kad juos kur : D nemėgstu tokių..
——-
Turėjau tokias kažkada, bet su mano vėlavimu visur ir visada, per didelė prabanga kol susisegiodavau viską : D
——-
Kaip myliu viska lininio wub.gif
——-
Tai gal ištinai nuo karščio tiesiog biggrin.gif
———
Jau pamiršus toki buvau loool...
——-
tai mada visų tų maikių su animaciniais, filmų herojais, grupių pavadinimais.. paraleliai kedams baisūnams ir treningams : D
Atsakyti
Labas smile.gif
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 19, 23:24)
Kaip šuo - viską suprantu, bet nekalbu  šiaip visai galėčiau manau.. bet man gėda
——-
:loool, prisistatai išmoktą tekstą (nesvarbu ko klausia) ir tyli
——-
Tai kur pagalvosi - sunku išgirdus tą Dragostea iki metalo datempt
----
Toks undergroundinis gotikinio metalo grupsas Inferialis.. bet nors aš tokio stiliaus muziką mėgstu, nu šitie net man geroookai per sunkūs.. po to iširo ir jie dviese su vokalistu Petru įkūrė ozončikus...
——-
per voice atsimenu sakė “ o kažkada ir aš turėjau tokius gražius ilgis plaukus, kaip tavo, Tina “
———
o dar flegmos - ką padarai per pusvalandį, jie visą dieną darys, ir rėks kad nieko nespėja..
———
Bet o tu supranti viską rusiškai ane?
——-
Užsimanei - arba su Serhatu, arba ir nėr hamako
----
o aš turiu hamaką, bet neturiu kieme antro medžio tinkamu atstumu nuo pirmo
——
Va džinsų ir nenusipirkau - nes visi balti su suplyšusiais keliais, kad juos kur : D nemėgstu tokių..
——-
Turėjau tokias kažkada, bet su mano vėlavimu visur ir visada, per didelė prabanga kol susisegiodavau viską : D
——-
Kaip myliu viska lininio
——-
Tai gal ištinai nuo karščio tiesiog
———
Jau pamiršus toki buvau loool...
——-
tai mada visų tų maikių su animaciniais, filmų herojais, grupių pavadinimais.. paraleliai kedams baisūnams ir treningams : D

looool lotuliukas.gif Nu jo, ta gėda visada labiausiai ir trukdo doh.gif Gerai žmonėms be gėdos jausmo : D
---
Tai taip, gi Danas vistiek daugiausiai šneka, tai galėsi duot pasireikšt : D
---
:oh lotuliukas.gif nu jo laugh.gif
---
O čia Petras rimtai toks vardas ar pavardė? biggrin.gif
---
looool :oh bet tai geras : D Norėčiau pamatyt biggrin.gif Kažkaip su ilgais jo absoliučiai neįsivaizduoju : D
---
nu grynai doh.gif
---
nu kaip čia pasakius su tuo 'viskuo' biggrin.gif Šnekamąją kalbą tik - filmus, dainas. Bet ir tai būna žodžių, kurių nesuprantu. O jei kokia specifine tema, kur naudojami visokie neįprasti terminai ar žodžiai, tai daug ko nesuprantu. Ai, dar raštu susirašau, jei ne kirilica : D
----
looool doh.gif lotuliukas.gif nu tada jau gal geriau liksiu be hamako :lol
---
doh.gif biggrin.gif o kaip nors prailgint jo neįmanoma? Kokias virves iš galų pririšt ir aukščiau pakelt :laugh
---
aha, toks vaizdas, kad apkritai nesuplyšusius sunku rast, o jei dar specialiai baltų ieškai, tai iš vis sudėtinga.
---
aha, vasarą pats tas tokia medžiaga :wub
--
kur čia pamirši :oh Va, sakei, Amiro plaukai normaliai atrodo, bet žiūriu, kad jau į Mikio plaukuoseną darosi panašūs : D
https://www.instagra.../p/ByvfIbBiQ4h/
---
nu baisu : D
Atsakyti
Labas smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 20, 11:07)
Labas
looool : Nu jo, ta gėda visada labiausiai ir trukdo :: Gerai žmonėms be gėdos jausmo :
---

Tai taip, gi Danas vistiek daugiausiai šneka, tai galėsi duot pasireikšt
---

O čia Petras rimtai toks vardas ar pavardė?
---
looool bet tai geras Norėčiau pamatyt Kažkaip su ilgais jo absoliučiai neįsivaizduoju
---
nu kaip čia pasakius su tuo 'viskuo' Šnekamąją kalbą tik - filmus, dainas. Bet ir tai būna žodžių, kurių nesuprantu. O jei kokia specifine tema, kur naudojami visokie neįprasti terminai ar žodžiai, tai daug ko nesuprantu. Ai, dar raštu susirašau, jei ne kirilica
----
looool nu tada jau gal geriau liksiu be hamako :
---
kaip nors prailgint jo neįmanoma? Kokias virves iš galų pririšt ir aukščiau pakelt
---
aha, toks vaizdas, kad apkritai nesuplyšusius sunku rast, o jei dar specialiai baltų ieškai, tai iš vis sudėtinga.
---
kur čia pamirši Va, sakei, Amiro plaukai normaliai atrodo, bet žiūriu, kad jau į Mikio plaukuoseną darosi panašūs
https://www.instagra.../p/ByvfIbBiQ4h/


Nuu.. nuskambėjo tai biggrin.gif
——-
: D aha, ir būtinai pasirinkčiau kokią jo dainą, iš tokių nepopuliarių, kur jau nepasigilinus į jo kūrybą, jos nežinosi.. nu pvz., Oriunde ai fi.. sudainuoji ir nueini galiausiai pas kokį Potapą lotuliukas.gif jau gal primiršęs tą jausmą biggrin.gif nors, aš kai prisimenu, kokiom baseto akim jis žiūredavo kartais.. biggrin.gif nežinau, kaip mergos nenueidavo pas jį.. beširdės laugh.gif
——-
lotuliukas.gif doh.gif PetrU, ne PetrAS biggrin.gif nu bet realiai tas pats turbūt biggrin.gif
——-
Maçiau vieną foto, neįdentifikavau kuris ten iš jų biggrin.gif dar kokybė tokia.. bet jis išvis kardinaliai skiriasi nuo to, kaip jaunystėj atrodė.. neatpažintum irgi..
——
O tai kaip čia taip - filmus supranti, o žmonės kai taip kalba ne? biggrin.gif supranti irgi reiškia
——-
Nu baik, baik.. iš hamako lengva išstūmt lotuliukas.gif
——-
Nu aha.. jau matau doh.gif dar betrūktų ten susilaužyt kažką nutrūkus hamakui su tom virvėm doh.gif o su mano sėkme..
——-
Aha, vat užsimaniau būtent baltų paprastų džinsiukų vasarai.. tai kur ten.. pasvajok ir praeis vadinas biggrin.gif
———-
laugh.gif panašėja, bet vis tiek dar gerai atrodo smile.gif nu vis tiek už pudelį geriau biggrin.gif

Atsakyti
O beje, Oksė mačiau fotkę įsidėjus iš įrašų studijos - kaži gal įrašinėja tą dainą abu bigsmile.gif neatseku, nes kūtveliukas tai vėl kažkur dingęs..
Atsakyti