Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

QUOTE(tuktuk @ 2021 04 05, 18:28)
Man tai patiko Voiciukas vakarykštis Dančikas pateisino mano lūkesčius - davė garo
———
Tai žodžiu, tokia nostalgija užėjo.. Eilinį kartą užsimaniau pažiūrėt 9 sezoną
——-
Nu Tina tai momentais jo, atrodė susikausčius, bet vistiek galiausiai nelabai atsilaikydavo Dancės lipšnumui
———
Bet tai vėl eilinį kartą kiek momentų iškirpta. Buvo internete pridėta visokių mielų ir juokingų epizodų, kurių taip ir neparodė 
——-
Man laabai patiko ta dalyvė kuri dainavo paskutinė Adelės dainą Labai charizmatiška man ji pasirodė. Švytinti tokia iš savęs ir su labai geru balsu
——-
Dar ta, kur su rožiniais plaukais įsiminė.
——-
Ir džiaugiausi, kad tą Habibi išmetė. Nu kaaaip man nepatinka tie rytietiški momentai dainose, aš negaliu Tik išgirstu ir norisi jungt lauk
---
ai, tai jis dar ir x faktoriuj sėdėjo komisijoj? Nu tokiu atveju, tai ne naujokas tokio pobūdžio šou
Tai jo, jei dalyviai su roku susiję, tai pasirinkimas turėtų būt aiškus.
—
Ai, beje, vis pažiūriu tą žaidimą "Kas ir kodėl" per lrt. Tai jau ne vieną kartą buvo klausimas su Dančiku arba jo grupe susijęs
---
looool geriau net nenorėk sužinot Nu ten visokios gamos, akordai, diktantai, kuriuos reikdavo iš klausos rašyt mokytojai grojant pianinu. Šitas pats bjauriausias dalykas būdavo
---
aha, turbūt Kuchnioj
Bet kaip keista turėtų būt jį matyt rimtame amplua Jaučiu vistiek man juokinga būtų

Man tai norėjosi ten daugiau Dano... kažkaip iš anonso tikėjaus, kad daugiau juokelių bus.. bet kažkaip jis visai rimtai įsijautė į rolę biggrin.gif net pamiršo, kad tik patarėjas, o ne treneris, nes kad komentavo, kad komentavo visų pasirodymus lotuliukas.gif šiaip pagalvojau.. noriu, kad grįžtų! biggrin.gif

Bet šiaip man laida kažkokia vakar keista buvo.. kas per pageidavimų koncas “noriu, kad tas liktų”, “davai tą palik” .. nu pyp.. : D ir taip sunku treneriam, dar tie kiauksi.. arba, kai Oležka pradėjo aiškint , Nadios dalyviui, tipo “aš manau, tu nepasiruošęs keliaut į tiesioginius filmavimus...nu pleeeem biggrin.gif nu kas klausia..?! : D pats visus stipriausius išmetęs : D ir dar Monatikas iš paskos, tipo “ taip, taip aš pritariu”.. nu laaabai man nepatiko šitie momentai..
———-
Looool biggrin.gif sakiau, negalima tau žiūrėt : D
———-
Lipšnumui biggrin.gif Drakulos kerai lotuliukas.gif
———
Eei, tai pasidalink bigsmile.gif nors.. gal ir nereikia geriau..
———
Aha, šita gera.. šiaip, jos žiauriai stipri komanda, pasirodo.. bet vėl gi, nu tieeek gerų išmetė, kas jiem daros, nesuprantu... ankstesniuose sezonuose taip nebuvo..
———
Ta rožinė labai užkniso, kai ant kėdės sėdėjo (ji nuvogta iš.. kažko : D) ir tipo vis “oi, Tina, tik nespausk, tik nespausk, tau jo nereik”, ir va taaaaaip pastooooviai doh.gif bet dainuoja superiškai, pritariu smile.gif
———
Oi ir nesakyk..! : D ir kiekvienam sezone kažkokie princai, šeichai kas tik nori iš ten lotuliukas.gif ir maža to, dar davė mano pačia mylimiausia dainą OE, kurià tas visiškai sudirbo doh.gif
———
Nu aš nežiūrėjau, bet jo - mačiau bent trijuose sezonuose tikrai buvo... kaži kodėl čia perėjo? Iš šokių projekto tai išmetė biggrin.gif x faktoriaus gal atsibodo..
———
Geras biggrin.gif atsakei teisingai? : D
———
O..m...g, kaip žiauriai tas viskas skamba biggrin.gif man išvis kai prasideda muzikos teorija, nu prilygsta kažkokiai aukštajai matematikai biggrin.gif man kai gitaros aiškindavo teorijas, nu iškart kažkoks atsumimo instinkstas įsijungdavo biggrin.gif užsiblokuoda o protas ir nieko nepriimdavo lotuliukas.gif
———
Nu dabar jau įžeidei žmogų, kaip aktorių biggrin.gif žinai gi, kai geras aktorius, turi bet koks amplua tikt, ir neturi ankstesnių herojų jame matyt smile.gif ne, iš tikrųjų, jis puikiai susitvarko su rimtais vaidmenim.. ir net nepagalvoji, kad va čia tas Dimka iš Kuchnios ar Goloso : D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 05 balandžio 2021 - 20:30
Nu va, tik tau parašiau, noriu, kad grįžtu, ir kątik iššoko doh.gif jau net baisu darosi biggrin.gif

https://m.youtube.co...eature=youtu.be
Bet kaip gaila, aš tai nemanau, kad 2 jam užteko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 05, 22:25)
Man tai norėjosi ten daugiau Dano... kažkaip iš anonso tikėjaus, kad daugiau juokelių bus..
----
bet kažkaip jis visai rimtai įsijautė į rolę : D net pamiršo, kad tik patarėjas, o ne treneris, nes kad komentavo, kad komentavo visų pasirodymus :lol : šiaip pagalvojau..
noriu, kad grįžtų! : D
----
Bet šiaip man laida kažkokia vakar keista buvo.. kas per pageidavimų koncas “noriu, kad tas liktų”, “davai tą palik” .. nu pyp.. : D ir taip sunku treneriam, dar tie kiauksi.. arba, kai Oležka pradėjo aiškint , Nadios dalyviui, tipo “aš manau, tu nepasiruošęs keliaut į tiesioginius filmavimus...nu pleeeem : D nu kas klausia..?! : D pats visus stipriausius išmetęs : D ir dar Monatikas iš paskos, tipo “ taip, taip aš pritariu”.. nu laaabai man nepatiko šitie momentai..
———-
Looool  sakiau, negalima tau žiūrėt : D
———-
Eei, tai pasidalink :bigsmile : nors.. gal ir nereikia geriau..
———
Ta rožinė labai užkniso, kai ant kėdės sėdėjo (ji nuvogta iš.. kažko : D) ir tipo vis “oi, Tina, tik nespausk, tik nespausk, tau jo nereik”, ir va taaaaaip pastooooviai :oh : bet dainuoja superiškai, pritariu : )
———
Oi ir nesakyk..! : D  ir kiekvienam sezone kažkokie princai, šeichai kas tik nori iš ten :lol : ir maža to, dar davė mano pačia mylimiausia dainą OE, kurià tas visiškai sudirbo :oh :
———
Nu aš nežiūrėjau, bet jo - mačiau bent trijuose sezonuose tikrai buvo... kaži kodėl čia perėjo? Iš šokių projekto tai išmetė x faktoriaus gal atsibodo..
———
Geras : D atsakei teisingai? : D
———
O..m...g, kaip žiauriai tas viskas skamba : D man išvis kai prasideda muzikos teorija, nu prilygsta kažkokiai aukštajai matematikai : D man kai gitaros aiškindavo teorijas, nu iškart kažkoks atsumimo instinkstas įsijungdavo : D užsiblokuoda o protas ir nieko nepriimdavo :lol
———
Nu dabar jau įžeidei žmogų, kaip aktorių biggrin.gif žinai gi, kai geras aktorius, turi bet koks amplua tikt, ir neturi ankstesnių herojų jame matyt : ) ne, iš tikrųjų, jis puikiai susitvarko su rimtais vaidmenim..  ir net nepagalvoji, kad va čia tas Dimka iš Kuchnios ar Goloso : D

aha, man irgi norėjosi daugiau jo plepalų, bet kaip sakoma - gero dalyko tik po mažai lotuliukas.gif Per daug čia mes įsisvajojom, tarsi jis tos laidos pagrindinis veikėjas būtų :lol Pamiršom, kad dar ir kiti treneriai ir patarėja bus :oh :lol
---
jo jo grynai lotuliukas.gif Užsimiršo biškį pats, kad ne pagrindis krėslas jam priklauso šiame sezone, o tik taburetka lotuliukas.gif
Aha, būtų fainai, jei vėl grįžtų.. : D
---
(Plem, parašei Oležka, perskaičiau Ožkela doh.gif loool )
Šitą momentą pražioplinau, nes Nadios berods tik porą mačiau (arba nesupratau ką pasakė : D )

Ai, beje, pagaliau Nadia jį privertė uždainuot : D Priprašė : D
---
aha unsure.gif
---
Jei vėl užmatysiu, įmesiu : D Man youtube vis išmesdavo kokį prie rekomenduojamų.
---
fe tada biggrin.gif Nu kažkaip negražu taip komentuot :oh aišku, mintyse jie visi taip galvoja, bet gi nebūtina įgarsint :oh
Man atrodo minėjo, kad Monatiko ten dalyvė buvusi.
---
eik tu, rimtai? :lol :oh nu žinok tikrai galvojau, kad kažkokią rytietišką dainą ištraukė doh.gif
Tai jau įsivaizduoju kaip tau smagu jos buvo klausyt, jei dar pati mėgstamiausia jų daina :oh
Man tai ir šiaip nepatinka, kai perdarinėjant dainą labai pakeičia melodiją, o čia tai jau kai su tais alala haha baba pavarė, tai iš vis užerzino :oh Bet žinau žmonių kuriuos tiesiog veža toks stilius : D Mane rytietiškos muzikos viražai panašiai veikia kaip jodeliavimas, kurio irgi nemėgstu : D Nu bet jei reiktų rinktis, tai vistiek turbūt pastarąjį rinkčiaus.
---
: D O tai ne koroną pasigavę turėjo išeit? Ar kažką jau pripainiojau :hm
---
taaaip nail.gif
---
joo žinok grynai, taip ir sakoma, kad ten daug matematikos biggrin.gif Šiaip sakyčiau, kad tokiems mokyklinio amžiaus vaikams gana sunkus dalykas.
O kai neįdomu, tai ir užsisvajoji, nebeklausai net ne iš blogos valios : D Atsimenu sėdėdavau, atseit klausydavau ką mokytoja aiškina, ir tik po kokių 15 min jau pati save pagaudavau, kad pro langą spoksau užsižiūrėjus į kokį žvirblį ir nieko nebegirdžiu ką mokytoja pasakoja :oh Nu ir kaip ten paskui sugaudysi kas prie ko :oh
---
biggrin.gif Tai jo, šiaip sakoma juk, kad tuos komedinius vaidmenis suvaidint netgi sunkiau ne rimtesnius, jei nori, kad ne durnai ar primityviai gautųsi tą komišką personažą sukurt.
Prisiminiau, kad dar 'Fizruke' jį mačiau.
Labai įdomu būtų jį pamatyt kokiam rimtame vaidmenyje. Kaip ten tas filmas vadinasi, kur sakei planuoji žiūrėt? Įsitraukčiau į savo sąrašiuką : )
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 06, 01:33)
Nu va, tik tau parašiau, noriu, kad grįžtu, ir kątik iššoko doh.gif jau net baisu darosi biggrin.gif
https://m.youtube.co...eature=youtu.be
Bet kaip gaila, aš tai nemanau, kad 2 jam užteko biggrin.gif

loool doh.gif nu va, prasideda magijos elementai :lol
O tu pažiūrėk į jo kelnes bigsmile.gif Taigi dar prieš kelias dienas juokiaus iš to Ross'o video. Ir kažkaip per nokautus net neatkreipiau dėmesio, kad Dancė būtent su odinėm : D Tik va dabar pastebėjau per šitą intervą lotuliukas.gif Nu geras čia :lol

Bet tai koks jis pats užsinostalginęs atrodo.. : D Taip pašnekėjo, tai atrodo, kad gal kada ir sugalvotų dar grįžt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 06, 00:03)
aha, man irgi norėjosi daugiau jo plepalų, bet kaip sakoma - gero dalyko tik po mažai Per daug čia mes įsisvajojom, tarsi jis tos laidos pagrindinis veikėjas būtų Pamiršom, kad dar ir kiti treneriai ir patarėja bus
---
žsimiršo biškį pats, kad ne pagrindis krėslas jam priklauso šiame sezone, o tik taburetka
——
Ai, beje, pagaliau Nadia jį privertė uždainuot Priprašė
---
Jei vėl užmatysiu, įmesiu Man youtube vis išmesdavo kokį prie rekomenduojamų.
---
Man atrodo minėjo, kad Monatiko ten dalyvė buvusi.
---
eik tu, rimtai? nu žinok tikrai galvojau, kad kažkokią rytietišką dainą ištraukė
——-
Man tai ir šiaip nepatinka, kai perdarinėjant dainą labai pakeičia melodiją, o čia tai jau kai su tais alala haha baba pavarė, tai iš vis užerzino Bet žinau žmonių kuriuos tiesiog veža toks stilius
---
O tai ne koroną pasigavę turėjo išeit?
---
O kai neįdomu, tai ir užsisvajoji, nebeklausai net ne iš blogos valios
---
Kaip ten tas filmas vadinasi, kur sakei planuoji žiūrėt? Įsitraukčiau į savo sąrašiuką
——-
loool nu va, prasideda magijos elementai
O tu pažiūrėk į jo kelnes Taigi dar prieš kelias dienas juokiaus iš to Ross'o video. Ir kažkaip per nokautus net neatkreipiau dėmesio, kad Dancė būtent su odinėm : D Tik va dabar pastebėjau per šitą intervą  Nu geras čia

Tai kad iš anonso taip atrodė biggrin.gif nors kaip ?
vis nepasimokau, kad anonsuose visad pas juos viskas iškreipta..
———
Taburetka lotuliukas.gif tai kad krėsle gi iškart išdribo biggrin.gif taburetka jau Tinai.. ot kur džentelmenas lotuliukas.gif
———
Ta prasme?? Jis dainavo kažką..? unsure.gif
——-
Ai nu jo, jo - gi netyčia : D
———
Jo, lyg Monatiko smile.gif
——-
Nu tai nes skirtumas mažas buvo, iš tikrųjų... pas Daną gi irgi panašus fruktas buvo..
——-
Haba baba lotuliukas.gif balsu.. nu bet jo, mane irgi net krato..
——-
Tai čia šokių projekte, taip, o x faktoriuj nežinau.. dar kažkokiam Maska mačiau šou dalyvauja.. turbūt irgi muzikinis.. nesigilinau kažkaip jau biggrin.gif
———
Jo, man irgi per gitarą būdavo.. ir po to dar “atsimeni, pasakojau aną pamoką..” aha... atsimeni..sure..
——-
Įmesiu vakare smile.gif
——-
Joo, čiornaja magija lotuliukas.gif
Atsakyti
va, Tuktuk, kur žadėjau įmest su Nagijevu - abiejų dar nemačius, tad rekomenduot negaliu.. bet planuoju pažiūrėt artimu metu, tik tas mano skoro jau artėja prie Dano skoro biggrin.gif tą pirmą jau antrus metus planuoju pažiūrėt doh.gif


Pagal tikrus faktus pastatytas, bet kaip supratau ŽIAURIAI sunkus filmas:
https://www.kino-tea...s/123987/annot/

šitas irgi apie tikrą maniaką, iš sovietų laikų,bet kiek atitinka pati istorija, tai nežinau. atsiliepimai tokie kontroversiški.. taip sakant, nepažiūrėjus, nesužinosi, vertas ar ne žiūrėjimo biggrin.gif
https://www.kino-tea...7592472/980865/



o čia atkasiau, mini serialiukas Doctor Thorne (kur kažkada sakiau to paties kur ir Belgravia):
https://www.youtube....h?v=RyZQuxUe6ls
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 06, 17:40)
Tai kad iš anonso taip atrodė biggrin.gif nors kaip ?
vis nepasimokau, kad anonsuose visad pas juos viskas iškreipta..
———
Taburetka lotuliukas.gif tai kad krėsle gi iškart išdribo : D taburetka jau Tinai.. ot kur džentelmenas : lol:
———
Ta prasme?? Jis dainavo kažką..?  :unsure :
——-
Ai nu jo, jo - gi netyčia : D
———
Nu tai nes skirtumas mažas buvo, iš tikrųjų... pas Daną gi irgi panašus fruktas buvo..
——-
Jo, man irgi per gitarą būdavo.. ir po to dar “atsimeni, pasakojau aną pamoką..” aha... atsimeni..sure..

Tai va, anonse sugaudė geriausius momentus ir išdūrė doh.gif biggrin.gif
---
loool grynai : D bet rimtai, kaip karalius - iš karto šlept į krėslą ir ką tu jam doh.gif :lol Maždaug čia viskas taip ir turi būt lotuliukas.gif Atsiėmė savo krėslą laugh.gif
---
nu taip lotuliukas.gif Kur tu žiūrėjai?? lotuliukas.gif
Va po šito pasirodymo:
https://www.youtube....h?v=h74Rd_Ql5aY

Ten pačioj pradžioj Nadia kaip prajuokino, negaliu :lol Sako -"ar tavęs visi taip drovisi, ar tik aš? Bet man patinka" :oh :lol Žiūrėk, jei taip ilgiau pabūtų ir Nadią į savo kerus paimtų lotuliukas.gif
---
nu tikraaaai lotuliukas.gif
---
aha, prisimenu tą habibi unsure.gif : D Dar jis ilgai ir išsilaikė : D
---
joo, grynai : D Tada tokia kvaila jautiesi, kai galiausiai nieko nei atsimeni, nei supranti :oh Ir taip gėda :oh



QUOTE(blackkiss @ 2021 04 06, 21:08)
va, Tuktuk, kur žadėjau įmest su Nagijevu - abiejų dar nemačius, tad rekomenduot negaliu.. bet planuoju pažiūrėt artimu metu, tik tas mano skoro jau artėja prie Dano skoro  biggrin.gif tą pirmą jau antrus metus planuoju pažiūrėt
Pagal tikrus faktus pastatytas, bet kaip supratau ŽIAURIAI sunkus filmas:
https://www.kino-tea...s/123987/annot/

šitas irgi apie tikrą maniaką, iš sovietų laikų,bet kiek atitinka pati istorija, tai nežinau. atsiliepimai tokie kontroversiški.. taip sakant, nepažiūrėjus, nesužinosi, vertas ar ne žiūrėjimo biggrin.gif
https://www.kino-tea...7592472/980865/
o čia atkasiau, mini serialiukas Doctor Thorne (kur kažkada sakiau to paties kur ir Belgravia):
https://www.youtube....h?v=RyZQuxUe6ls

: D Pas mane irgi kai kurie filmai ir serialai laukia jau laaabai ilgai. Nu bet ką daryt, kai daug ką norisi pažiūrėt, ir tiesiog laiko neužtenka :oh

Dėkui įsirašysiu į sąrašiuką 4u.gif
To pirmojo posteris labai matytas. Jaučiu gal kokią nors recenziją esu skaičius g.gif

Papildyta:
Pažiūrėjau dar kartą tą video, tai vistik ne Nadia priprašė, o pati dalyvė prisiprašė padainuot kartu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 06, 19:55)
bet rimtai, kaip karalius - iš karto šlept į krėslą ir ką tu jam Maždaug čia viskas taip ir turi būt :Atsiėmė savo krėslą
---
nu taip lotuliukas.gif Kur tu žiūrėjai??
Va po šito pasirodymo:
https://www.youtube....h?v=h74Rd_Ql5aY
———
Ten pačioj pradžioj Nadia kaip prajuokino, negaliu Sako -"ar tavęs visi taip drovisi, ar tik aš? Bet man patinka" Žiūrėk, jei taip ilgiau pabūtų ir Nadią į savo kerus paimtų
---
nu tikraaaai
——-
aha, prisimenu tą habibi Dar jis ilgai ir išsilaikė
---
Tada tokia kvaila jautiesi, kai galiausiai nieko nei atsimeni, nei suprantiIr taip gėda l
——-
Pas mane irgi kai kurie filmai ir serialai laukia jau laaabai ilgai. Nu bet ką daryt, kai daug ką norisi pažiūrėt, ir tiesiog laiko neužtenka
——-
Pažiūrėjau dar kartą tą video, tai vistik ne Nadia priprašė, o pati dalyvė prisiprašė padainuot kartu

Nu biggrin.gif čia man priminė, kai vaikam parodo, kaip žaist, ir berodydami patys užsižaidžia biggrin.gif
———
Nu looooool, tai tu čia apie Olegą, aš galvojau apie Dancę.. : D ir galvoju, nu plem, buvau trumpam nulūžus, galvoju, nu negi kaip tik tuo momentu lotuliukas.gif
Ai, tai šitai dainai galėjo ir nekviest, fantomui reikėjo kviest.. : D aš išvis ne mėgėja šitos dainos.. kaip Tina besistengtų ją perdaryt : D
——-
Jooo, tas paskutinis sakinys “bet man patinka!” dar po pauzės, tai pribaigė lotuliukas.gif svarbiausia, net Danas nerado ką atšaut lotuliukas.gif
——-
Teeeeep, tep.. aš gi ir sakau - tikrai lotuliukas.gif
—
Tiksliai Habibis! biggrin.gif nu jo, šitą išvis iki finalo tempė.. doh.gif
———
Tai va ir tada dar būna “nu gerai, aš tau ant pianino parodysiu, bus aiškiau” blink.gif aišku bus - nėkart negrojus! lotuliukas.gif jau iškart ant trombono kokio rodytų, koks jau skirtumas biggrin.gif
———
Pas mane irgi.. nu aš buvau bepradedanti žiūrėt, tai pradėjo rodyt 2 serialus su mano 2 mėgstamais aktoriais, vienas išvis lb retai vaidina...nu ir nusislinko eilė biggrin.gif
——-
lotuliukas.gif ot Nadia reputaciją užsidirbo biggrin.gif jei kas, iškart -Nadia prašė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 06, 23:21)
Nu biggrin.gif čia man priminė, kai vaikam parodo, kaip žaist, ir berodydami patys užsižaidžia : D
———
Nu looooool, tai tu čia apie Olegą, aš galvojau apie Dancę.. : D ir galvoju, nu plem, buvau trumpam nulūžus, galvoju, nu negi kaip tik tuo momentu
----
Ai, tai šitai dainai galėjo ir nekviest, fantomui reikėjo kviest.. : D aš išvis ne mėgėja šitos dainos.. kaip Tina besistengtų ją perdaryt : D
——-
Jooo, tas paskutinis sakinys “bet man patinka!” dar po pauzės, tai pribaigė lotuliukas.gif svarbiausia, net Danas nerado ką atšaut lotuliukas.gif
——-
Teeeeep, tep.. aš gi ir sakau - tikrai :
———
Tai va ir tada dar būna “nu gerai, aš tau ant pianino parodysiu, bus aiškiau” :blink : aišku bus - nėkart negrojus! :lol : jau iškart ant trombono kokio rodytų, koks jau skirtumas : D
———
lotuliukas.gif ot Nadia reputaciją užsidirbo : D jei kas, iškart -Nadia prašė : D

aha doh.gif lotuliukas.gif Ypač su kokiu Lego tai galioja : D
---
oi negaliu lotuliukas.gif aha, apie Oležką biggrin.gif Jaučiu pagalvojai, kad taip žiūrėjai, kad net išskridus kažkur buvai ir nematei pusės :lol doh.gif
---
Bet tinka jo balsui ta daina (nu, aišku, gal ir turėtų tikt, kai jo daina : D ) Kažkaip labai gražiai skambėjo.
---
aha laugh.gif Visi taip smagiai pakvatojo : D Kažkaip faina tokia nuotaika pasijautė. Vėl mane nostalgiškai nukėlė į 9 sezoną, kai daug juokingų epizodų būdavo : D
---
nu žvengia jinai :oh :lol
---
joo, šitas tai iš vis topinis lotuliukas.gif Ypač, jei tik gitara mokaisi, tai tas pianinas oi kaip padeda :lol
---
:lol Bet rimtai, kažkaip net nepagalvojau, kad gali ir pati dalyvė paprašyt : D Gal jau Nadią Zavadiukas apramino biškį. Nu kiek gi galima prašyt :lol Nors aš ją suprantu, reikia naudotis proga ir originalą išgirst, jei tik įmanoma : D
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 06, 22:53)
aha Ypač su kokiu Lego tai galioja
---
Jaučiu pagalvojai, kad taip žiūrėjai, kad net išskridus kažkur buvai ir nematei pusės
---
Bet tinka jo balsui ta daina (nu, aišku, gal ir turėtų tikt, kai jo daina : D ) Kažkaip labai gražiai skambėjo.
---
aha :Visi taip smagiai pakvatojo Kažkaip faina tokia nuotaika pasijautė. Vėl mane nostalgiškai nukėlė į 9 sezoną, kai daug juokingų epizodų būdavo
——-
joo, šitas tai iš vis topinis Ypač, jei tik gitara mokaisi, tai tas pianinas oi kaip padeda
---
Bet rimtai, kažkaip net nepagalvojau, kad gali ir pati dalyvė paprašyt Gal jau Nadią Zavadiukas apramino biškį. Nu kiek gi galima prašyt Nors aš ją suprantu, reikia naudotis proga ir originalą išgirst, jei tik įmanoma

Aha, konstruktoriai, ir video žaidimai biggrin.gif
——-
Nu aš galvojau, negi Dančikas taip suįžulėjo, kad ne tik krėslą okupavo, bet dar ir dainuot nusigrūdo vidur pasirodymų lotuliukas.gif
——-
Nežinau, manęs neužkabino biggrin.gif
Oi tiesa užvakar Oležka iki ašarų davedė biggrin.gif nu man aišku daug ir nereikia biggrin.gif atkasiau jo dainą, kur kariam skirta.. wub.gif lb graži, bet lb liūdni žodžiai..
——-
Nu gal grįš kitam sezonui.. smile.gif o dabar tai laukiu jo finale su “dyšat o liubvi” bigsmile.gif
———
Nu biggrin.gif ne, nu ok, oktavos tikrai aiškiau matosi ant pianino, sutinku.. ir tie visi diezai.. ant gitaros tik formulės kažokios gaunasi lotuliukas.gif
——
biggrin.gif Bet kad Zavadiukui atvirkščiai, nelabai ir naudinga prašyt tokių dalykų, pagalvojus biggrin.gif kuo daugiau užsipildo eteris, tuo geriau biggrin.gif bet Oležkos šiaip jau toks likimas - jo ir x faktoriuj prašė vedėjas (ne, x faktoriaus nežiūriu, atsitiktinai pažiūrėjau ištrauką, kai dainavo biggrin.gif ), sako “bet aš jau susitariau, kad tu padainuosi?” biggrin.gif tas sako “normaliai, TU su kažkuo susitarei, o dainuot MAN?” lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 07 balandžio 2021 - 14:25
Labukas 4u.gif
Pasiskiepijau nuo erkių prieš kelias dienas, tai vis dar savijauta nelabai kokia doh.gif Kažin nuo skiepo gali būt rūgštingumas baisiai didelis jau kelinta diena g.gif

QUOTE(blackkiss @ 2021 04 07, 16:24)
Nu aš galvojau, negi Dančikas taip suįžulėjo, kad ne tik krėslą okupavo, bet dar ir dainuot nusigrūdo vidur pasirodymų :lol
——-
Oi tiesa užvakar Oležka iki ašarų davedė biggrin.gif nu man aišku daug ir nereikia biggrin.gif atkasiau jo dainą, kur kariam skirta..  wub.gif lb graži, bet lb liūdni žodžiai..
——-
Nu gal grįš kitam sezonui
----
o dabar tai laukiu jo finale su “dyšat o liubvi”  :bigsmile
———
ne, nu ok, oktavos tikrai aiškiau matosi ant pianino, sutinku.. ir tie visi diezai.. ant gitaros tik formulės kažokios gaunasi :lol
——
bet Oležkos šiaip jau toks likimas - jo ir x faktoriuj prašė vedėjas (ne, x faktoriaus nežiūriu, atsitiktinai pažiūrėjau ištrauką, kai dainavo biggrin.gif ), sako “bet aš jau susitariau, kad tu padainuosi?” : D tas sako “normaliai, TU su kažkuo susitarei, o dainuot MAN?” :lol

oi negaliu doh.gif lotuliukas.gif Balsu lotuliukas.gif
---
oi aš irgi negaliu tokių dainų ramiai klausyt... :oh : Rodė čia kažkada per lrt paramos koncertą Ukrainos kariams (rinko lėšas ir pan.), tai ten dar visokius vaizdus įterpdavo, interviu. Nu tai negalėjau net žiūrėt, labai liūdnai ten viskas atrodė. Labai gaila tų žmonių... verysad.gif
---
nu gal kitame negrįš, bet po kokių kelių metų gal vėl susigundys biggrin.gif Kaip supratau, tai neatmeta to visu 100 proc.
---
sakai bus vėl? biggrin.gif Bet tada dar Indirą atsigabent tektų. Kažin ar įmanoma per visus tuos karantinus? g.gif
----
looool lotuliukas.gif formulės lotuliukas.gif :lol
---
oi negaliu lotuliukas.gif vargšas lotuliukas.gif Bet ot užnervintų, kai kažkas susitartų už mane : D
Prisiminiau, kaip vienas grupiokas panašiai sumąstė man padaryt (tik ne apie dainavimą aišku : D ) Susitarė jis su dėstytoju, kad aš eičiau atsiskaitinėt būtent tam tikru laiku blink.gif :oh Pamenu įsiutus buvau kaip nežinau kas :oh
Atsakyti
labukas smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2021 04 10, 21:11)

Pasiskiepijau nuo erkių prieš kelias dienas, tai vis dar savijauta nelabai kokia  Kažin nuo skiepo gali būt rūgštingumas baisiai didelis jau kelinta diena
---
oi aš irgi negaliu tokių dainų ramiai klausyt... : 
---
nu gal kitame negrįš, bet po kokių kelių metų gal vėl susigundys Kaip supratau, tai neatmeta to visu 100 proc.
---
sakai bus vėl?  Bet tada dar Indirą atsigabent tektų. Kažin ar įmanoma per visus tuos karantinus?
----
oi negaliu  vargšas  Bet ot užnervintų, kai kažkas susitartų už mane
-----
Prisiminiau, kaip vienas grupiokas panašiai sumąstė man padaryt (tik ne apie dainavimą aišku )
-----
Susitarė jis su dėstytoju, kad aš eičiau atsiskaitinėt būtent tam tikru laiku  Pamenu įsiutus buvau kaip nežinau kas

oj.. :/ nežinau, bet man atrodo, kad ko tik negali nuo skiepo būt, visiems skirtingai..man tai būtent nuo erkinių skiepų nesijautė visiškai nieko.. net rankos nelabai skaudėjo biggrin.gif su tico vacu skiepijais?
o mano tėvus paskiepijo pagaliau, tai kažkaip ramiau dabar smile.gif o aš 5dnį pildžiau formą, kad įtrauktų į prioritetinę grupę smile.gif
kažkaip vis su siaubu žiūriu į tuos didėjančius skaičius, ir bijau, kad vėl kokio judėjimo apribojimo neįvestų doh.gif
------
aš privengiu tokių dainų, bet klastinga tokia, gi net neįtariau biggrin.gif
------
man nuskambėjo, kaip namiokas, tipo, o gal pakvieeeeskit mane, vis tik lotuliukas.gif bent jau Zavadiukas, manau, tikai suprato, kaip jam reik biggrin.gif
-----
o tai kad net neabejoju biggrin.gif jei nepraradau gabumų siųsti mintis lotuliukas.gif ne, nebūtina gabent biggrin.gif galima gi fonogramiškai jos dalį paleist.. šiaip labai įdomu, kaip tie tiesioginiai eteriai vyks, nes pagaliau strict karantinas tenai...
-----
biškį susinervino, bet vis tiek nuėjo biggrin.gif mane irgi sunervintų, nu jei tu morališkai nenusiteiki, tai taip.. nu išvis pastatai žmogų į nepatogią padėtį.. nekenčiu tokių dalykų, todėl pati kitiem taip niekad nedaryčiau..
-----
oi negaliu biggrin.gif taip ir matau vaizdą - maždaug turi atsiskaityt kokį kursinį, ar egzą, ir sako" gal ji jum geriau padainuos.." lotuliukas.gif
-------
koks paslaugumas! biggrin.gif pripločiau, tikrai.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2021 04 10, 23:45)
oj.. :/ nežinau, bet man atrodo, kad ko tik negali nuo skiepo būt, visiems skirtingai..man tai būtent nuo erkinių skiepų nesijautė visiškai nieko.. net rankos nelabai skaudėjo biggrin.gif su tico vacu skiepijais?
-----
o mano tėvus paskiepijo pagaliau, tai kažkaip ramiau dabar smile.gif
o aš 5dnį pildžiau formą, kad įtrauktų į prioritetinę grupę
----
kažkaip vis su siaubu žiūriu į tuos didėjančius skaičius, ir bijau, kad vėl kokio judėjimo apribojimo neįvestų
------
man nuskambėjo, kaip namiokas, tipo, o gal pakvieeeeskit mane, vis tik :lol bent jau Zavadiukas, manau, tikai suprato, kaip jam reik : D
-----
šiaip labai įdomu, kaip tie tiesioginiai eteriai vyks, nes pagaliau strict karantinas tenai...
-----
biškį susinervino, bet vis tiek nuėjo  mane irgi sunervintų, nu jei tu morališkai nenusiteiki, tai taip.. nu išvis pastatai žmogų į nepatogią padėtį.. nekenčiu tokių dalykų, todėl pati kitiem taip niekad nedaryčiau..
-----
taip ir matau vaizdą - maždaug turi atsiskaityt kokį kursinį, ar egzą, ir sako" gal ji jum geriau padainuos.." :
-------
koks paslaugumas!  pripločiau, tikrai..

nea, su kažkokia kita ence... kažkaip ten vadinasi. Po pirmų dviejų tai man irgi kažkaip nelabai kas buvo, o va trečias, tai truputį jau sureagavo. Ir temperatūra užkilus naktį buvo(nors nesimatavau, bet jautėsi drebulys), ir rankos skausmas. Bet va bjauriausia, kad su skrandžiu kažkas pasidarė, tai ir mąstau ar negali būt nuo skiepo, ar jau čia pas gydytojus reik eit. Nebūdavo tokio didelio rūgštingumo nei iš šio, nei iš to :hm Netgi skausmingai.
---
maniškius irgi jau paskiepijo, tai tikrai, net ramiau kažkiek pasidarė. O tavo tėvus su kokia vakcina skiepijo?
Man tai sakė, kad po mėnesio po erkių skiepo tik galėsiu skiepytis doh.gif
Tai žiūrėk, tu jau gal greitai būsi paskiepyta bigsmile.gif
----
Kol vieni stengiasi iš paskutiniųjų laikytis tų apribojimų, tai kiti va ką daro:
https://www.lrytas.l...-pati-18971968/

Jau ne pirmą kartą tie erasmus studentai taip elgiasi... O šita vanda, tai net nesuvokia ką padarė :oh siaubas. Tai kaip nekils tie skaičiai per tokius durnius...
---
nu galėtų.. biggrin.gif
---
ai tai jau ir jie pagaliau susiprotėjo įvest normalų karantiną?
Tai gal vėl tie tiesioginiai per zoom'ą vyks? g.gif Galėtų tiesiog be žiūrovų daryt ir tiek.
Tai pala, jau rytoj turėtų prasidėt, ane? g.gif
---
nu grynai.. doh.gif
---
oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
----
tai panašiai ir buvo :lol Paskui, po mano moralo, tai nebedarė taip niekad :lol Bet svarbiausia, net nebūdavom su juo ten labai gerai bendraujantys ir pan. Sumąstė žmogus pavadovaut taip visai ne į temą :lol
Atsakyti