Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

Imu kavos . dėkui Muka.
Rožę turiu vieną, Kaip Mažasis Princas biggrin.gif ax.gif biggrin.gif Nedengiau šiemet visai smile.gif tik labai priliejau dabar, nes pas mus sausa. Muka bandyk palieti? Gal ir pas jus dirvoje drėgmės trūkumas? paskui kai išsprogs nors kiek - duok salietros , atsigaus...
Luety iškepei pomidorus ... Esu taip padarius. Atsigavo jie man , tik vėliau derėjo .

Dėl vaiko - neverksiu jei negrįš. Kiek kontroliuos, kiek skelbia kad kontoliuos dar klausimas ... Manai labai saugiai policija jaučiasi stabdydama keliuose mašinas ?

Muka dėl mamuko imk 4u.gif Prigązdink, kad jei susirgs ir numirs tai Tau labai daug klapato šiuo metu bus. Nei palaidoti normaliai , nei mišių. Taigi pas jus bobutė dar ? Laikykis brangioji 4u.gif PS mama dėl ligų gali imti biliotenį... Diabetas patenka į sąrašus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 balandžio 2020 - 08:11
QUOTE(Dusia37 @ 2020 04 07, 09:08)
Imu kavos . dėkui Muka.
Rožę turiu vieną, Kaip Mažasis Princas  biggrin.gif  ax.gif  biggrin.gif  Nedengiau šiemet visai smile.gif tik labai priliejau dabar, nes pas mus sausa. Muka bandyk palieti? Gal ir pas jus dirvoje drėgmės trūkumas?  paskui kai išsprogs nors kiek  - duok salietros , atsigaus...
Luety iškepei pomidorus ... Esu taip padarius. Atsigavo jie man , tik vėliau derėjo .

Dėl vaiko  - neverksiu jei negrįš. Kiek kontroliuos, kiek skelbia kad kontoliuos dar klausimas ... Manai labai saugiai policija jaučiasi stabdydama keliuose mašinas ?

Muka dėl mamuko imk  4u.gif  Prigązdink, kad jei susirgs ir numirs tai Tau labai daug klapato šiuo metu bus. Nei palaidoti  normaliai , nei mišių. Taigi pas jus bobutė dar ?  Laikykis brangioji  4u.gif  PS mama dėl ligų gali imti biliotenį... Diabetas patenka į sąrašus.

jau pasiėmė ačiū die smile.gif O tai jeigu būtų ėjusi į darbą... nu žodžiu ....
Apie laidojimą tai mama palaidojo jau puseserė aną penktadienį sako na va klapato mažiau ir pigios laidotuvės... Turime močiute va čia jau visai rizika 93 ...
Atsakyti
Labas rytas,

as irgi skaiciau,kad neleis palikt miesto.Nu bet viskas tik del to,kad stabdyt virusa.Lietuvoj dar nera piko,o jis yra baisu.Isivaizduokit,jei LT imtu mirt po 600 i diena?Butu siaubas,kai musu vos 3 mln.
UK vakar 200 maziau isejo i ten ir aciu Die,gal ims mazet.Ale PM intensyvaus sekimo palatoj i 11 sirgimo diena unsure.gif o jo gilfriend nescia.Irgi serga.
Vakar sode nebuvau,MB vienas vaziavo,jam,megstanciam pavaiksciot gamtoj,peilis niekur neiseit,tai labai pamilo soda. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Taip,Dusia,matyt nudege,nusuto pomikai.Buvo salta,bet sauleta tuo metu.Per langa atrode nieko neatsitiks,pridengta ,bet,kad arti sienos siltnamio daug karsciau,nedaejo.O daigu brangumas sodo centruose. ax.gif pasizvalgiau del visa ko.Jei geresnes veisles,ne cheriukai,tai 3 daigai £10,o ir cheriukai geresni tokia kaina,prastesni £8 uz 3 daigus.O tu centru ne kazkas dirba internetiniu rezimu.Prie musu arciau esantys tai internetu pardavineja tik komposta tais dideliais maisais,kur atveza ir iskelia su kranu ir kainuoja apie 150£ ir maista is kavinukiu prie tu centru.O daigai tik didziuosiuose,kur patys augina.Mazieji vezdavosi is Olandu ar dat kur is fermu,o dabar viskas apmire.Neturiu savo mylimuku kaliaropiu seklu ir nusipirkt neradau ir internetu nerandu UK,nepopuliari darzove.Dar i viena pasizvalgysiu.O ir zemiu norejau pora maisiuku nusipirkt,visur,kur ieskojau ,nebeturi ir netures doh.gif
Svoris gryzo 1kg,labai liudna(dar karta bandziau vyno,suveike atvirksciai bigsmile.gif )siandien jau minus 200g is prieauglio.Kyla kilu,o krinta gramais.Zadu per Velykas nutrukt,bet ar eis gryzt atgal? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 07 balandžio 2020 - 09:05
Dusia37 o kaip darbelis ar tvarkotės? Mūsų kol kas palieka ant nedarbingumo kas gali o dėl prastovų jklmn nėr kada man prastoviauti verysad.gif
Luety dėl nutraukimo aš tikrai nepatarėja verysad.gif O ką sako moderatorė, klausei?
Atsakyti
Muka pas mane prastovos ... Ir vienoj įmonėj ir kitoj . Bus tuoj trečioj . Nesikeiksiu.
Man ne prastovos ax.gif ax.gif ax.gif , bet bliauti noriu kas vakara ... Pinigai neverti to, jau geriau minimumas ir sodinu gėlytes kaime.
Luety ar verta nutraukti dar ir maistu ? Jau ir dabar su vynu nutraukei ... Jei jau nori kažko skaniau visokių patiekalų yra ir keto . Dviese būsit išsikepkit keto tortą... Receptų FB 101.

Po alkoholio vartojimo organizmas savaitę gydo alko pasekmes, tik po to degina riebalus. PS alkoholio vartojimas apsaugai nuo viruso - bobučių prietarai ... Imunitetą labiau silpnina. Ir aplamai , nereiktų jo stiprinti šiuo metu , geriausiai nerušinti . Kaip daktarai sako - norėdamas pastiprinti gali pasilpninti.

Ps Luety , man pas Jus dabar situacija ne kokia - kritinių ligonių 1559, tai daug... Pas mus kažkaip stabiliai 11.
Atsakyti
Graziai padirbejom sode.MB nuplove siltnami is vidaus ir isores,isdezinfekavo.Isnesem braskiu kibirus i lauka prie pietines siltnamio sienos ir padarem pusiau tuneliuka is polikarbinatu lakstu,nebenoriu ju laikyt siltnamyje,reikia zirgliot per kibirus.zydi jos jau,o kitos ir zaliu uogu turi,vistiek bus greiciau nei dirvoj esanciu derlius.Be to jas pradeda pult kazkokie amarai,paskui persimeta nuo ju i paprikas ir pomidorus,dabar ore gal ne taip puls.Suliejau siltnamio zeme gausiai,ispurenau,dar suliejau,paruosiau pomidoram kad ir labai menkiem,patala ,vazoneliuose dedasi pelesis ant tos zemes ir grudeliu nuo sraigiu,zodziu,siemet pomidoru derliaus gali nebut.
Didelej sodininkystes internetunej pardej radau kaliaropiu seklu,tai nupirkau,dar geliu seklu tuom paciu,bet pristatymas tik po 2 sav.Nu bet nieko,jie greit auga,bus pats tas.
Del keto,as neiskritau is keto su vynu,bet nebenaudoju daugiau,apetitas gal kiek padidejo,bet suvaldomai.Bet siandien abu mano inkstai blogai dirba ir salinimas sutriko ryskiai,skysciu geriau daug,o isleidau tik anksti ryte ir gryzus is sodo vos O jau pavakare.Ir skauda.
Nezinau del jeto per velykas.Mudu gi dviese,keletas kiausiniu,kepsiu vista gal tik puse,matysim ir noriu baltos misraines.Kepsim pyrafa obuolini(MB keps sau),galiu paragaut.Migdolu miltu liko mazai,kokoso irgi,purkt nera,silkes ,zuvies nebus.Kukliai su padidintu karbu kiekiu.Mano keto maisto atsargos senka,o i parde dabar eit labai rizikinga,kai tokia ziauri statistika.Pamatysiu,kaip cia bus.
Atsakyti
Labos smile.gif
Nesimiega man, nors ir sode smile.gif Vakar ilgai dirbau darbe, tai nutarėm su MB lekiam sodan, paskui pranešiau darbe kad iki antradienio nesirodysiu dirbsiu iš namų, nes kažkaip noriu šiek tiek ramumos, nors kaži ar gausiu, bet kaip nuotoliniu būdų, gal ... Pasijungiua kompiuterį [er telefono Wifi ( teko atisminti kur kokią opciją spausti, bet vualia ir veikia:))Rašau jums o per langą drama varnėnai pešasi smile.gif wub.gif
Mamuką jau beveik įtikino žiniasklaida, kad visgi Šv,Velykos bus nuotoliniu, prižadėjau, kad atlėksiu pasiimti bulką( ji nuostabiai dabar per karantiną ištobulino ją) ir šaltienos smile.gif Žodžiu bandysiu su broliu, kažkaip pamokinti nuotoliniu būdu pasidaryti video Velykas, dar reikia pagalvoti, kaip čia padaryti, kaži per viber galima turbūt, tada mažiau reiktų vargti smile.gif
Sode jau planuose patręšti, nupurkšti rožes, dar vario sulfatu nupurkšiu medžius, mažu prie šilauogių prieisiu, nes žiemė apėjusi, tai nurausiu, užpilsiu durpių( mačiau pusmaišis mėtosi), paruošiu dirvą naujai šilauogei. Tiesa gal žinote kuri veislė pati pati,skaičiau, kad Bluekrop, o gal jūs žinote kitą, o aš savų pavadinimus pamečiau, turėjau kantičkoje ir nerandu verysad.gif
O Velykoms kepsiu antukę, darysiu baltos mišrainės, bus kiaušinių, mamos šaltienos, krienų nulėksiu nusipirkti.... Luety kažkuri man rašėte, kad svarbu ne kas nat stalo o dūšioje, taip kad šiuo metu laikas ir vieta pasirūpinti sileos kertelėmis wub.gif
Atsiprašau be kavos smile.gif
Mažu Dusia37 pavaišins 4u.gif
Atsakyti
Labos .
Kavos ?
vartotojo įkelta nuotrauka
Muka , atsigausi gal sode truputuka 4u.gif Bus dar tų velykų ir užstalių ...
Baltos mišrainės nedarysiu , savo šeimynos neišmokiau jos valgyti ... O aš tai irgi nesu fane. Ką gaminsiu nežinau smile.gif galvoju - kepti Bobą ar ne ? Jei MB vienas tai neverta. Apie maistą ką gaminsiu dar negavojau ax.gif Ką nors paprasto , orkaitėj šilto ... Pusryčiams kiaušinai , o daugiau ... Sugalvosim:)
Ps per2 savaites priaugau 3 kg ... Vakar jau parėjo protas . Pasisvėriau . Na žinoma ne viskas iš tų 3 kg lašinys , dar ir vandens pasikaupia kai iš ketozes iššoki . Juodai emocinė valgytoja ax.gif . Ne valgytoja o rijikė biggrin.gif bigsmile.gif
Muka, pas mane 4 krūmai šilauogių , pavadinimai kaime užrašyti ... nepasakysiu kokie . Vienas krūmas biški gauna pavėsio ryte, tas mažiau saldus .Kiti 3 labai saldūs . Labai giria 'PATRIOT' ? Aš priliejau savo šiauoges ir pušų spygliais užmulčiavau . Tręšti dar ankstoka manau . Labai labai sausa pas mus ... Mirtinai reikia lietus . Žadėjo ?
Atsakyti
Labas rytas,

As niekada perdaug nesiparinau kas bus ant stalo viena ar kita svente,man tik liudna siemet,kad viskas vyks virtualiai,o tai budavo pilna troba zmoniu,sunaus seima net 6 asmenys. biggrin.gif
Pritariu,Muka,tikrai nera svarbu,kas ant stalo,o siela visada raminu malda.Dabar,kad ir keista,bet galima melstis su Ramintoja virtualiai,transliuoja misias kasdien.Labai keista,bet gali dalyvaut,kai baznycios uzdarytos.
O siaip ka daryt visada pasiplanuoju,tik siemet plana tenka derint su saldytuvo esamu turiniu ir resursais saldiklyje. biggrin.gif Bus gerai,atlaikysim,dar nera blogai,bet kas laukia ateity musu vaiku,anuku su 5G, ir ekonomika,va cia tai baisu ir liudna.
Siandien vel silta,vaziuojam sodan,reikia serbentus bei agrastus apkalt remais ir uzdengt tinkleliu,nenoriu dalintis su pauksciais antrameciu krumu uogom.Figuski,pasislepsiu jas sau.
Vakar MB kepe obuoliu pyraga sau,po vakarienes paragavau gabaliuka,svoris minus 600g wub.gif
Keto kursai buvo 2 men.baigesi 20 kovo,dabar medziaga gali rast tik forumuose,bet ji buvo sakius,kad jei kartais ir pasmaliziauji,tai jau tik po pagrindinio maitinimosi,kaip deserta.Pabandziau taip.Zinoma ne kasdien,o labai retai kada.
Dar sake,jei senai esi ketozej ir nevirsysi tais vienkartiniais retais kartais dienos angliu 100g norma,is ketozes neiskrisi.,bet jei iskrisi,siulo laikyt 80-100g dienai kol grysi atgal.Jos manymu prie tokio dienos angliu kiekio, svoris neturetu ryskiai kilt.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2020 04 08, 11:25)
kas laukia ateity musu vaiku,anuku su 5G, ir ekonomika,va cia tai baisu ir liudna.

bet ji buvo sakius,kad jei kartais ir pasmaliziauji,tai jau tik po pagrindinio maitinimosi,kaip deserta.Pabandziau taip.Zinoma ne kasdien,o labai retai kada.
Dar sake,jei senai esi ketozej ir nevirsysi tais vienkartiniais retais kartais dienos angliu 100g norma,is ketozes neiskrisi.,bet jei iskrisi,siulo laikyt 80-100g dienai kol grysi atgal.Jos manymu prie tokio dienos angliu kiekio, svoris neturetu ryskiai kilt.


Luety viskas bus gerai 4u.gif Mažiau sąmokslo teorijų klausyti . Virusas yra, seneims žmonės jis kenkia nesiginčysiu . Bet jei 8 pasaulio ekonomika nesugeba palaidoti per dieną 600 žmonių ? Išpūstas reikalas Italija ... Visas mirtis nurašo ant koronos. Nors pakliuvusi į ligoninę ir aš nusibaigčiau nuo koronos, nei maisto , nei šiltų arbatų ir dar aplink daktarai laksto pilni mutavusių virusų ... gali dar 3 štamus kitokių pamutavusių man atnešti . PS viruso visada pakliūva labai nedaug į organizmą pas žmogų . Tai tas mitas , kad koks kiekis paklius nuo to priklauso kaip sunkaisi sirgsi , man atpuola. Žinoma geriau pasigauti nuo 1 žmoguas, ne nuo 15 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tai aktualu yra daktarms, ne paprastiem mirtingiesiems ... Virusų kiekis .
Dalinuosi mokslo pastebėjimais kam labai kenksmingas :

Grėsmė tiems,kurie naudoja pailginto širdies ir kraujagyslių raumenų atpalaidavimo tabletes (kyla streso hormonų, gliukozės lygis )+kepenų veiklos slopintojai (prieš cholesterolį)+nervų sistemos klaidintojai(migdomieji antidepresantai nuskausminamieji raminamieji uždegimus slopinamieji-simptominis gydymas)
Kai susirgus reikia greitai įjungti riebalaų-baltymų naudojimą (sveikimui) susidaro mirtina problema...

3-5 kg viršsvorio pasigavus coroną didelis pliusas .
Visas tas reikalas EKONOMIKA . Nusirašys minusinius biudžetus , prispauzdins bele kiek pinigų , neliks tos viduriniosios klasės ... Virusas atėjo , tai ir juo pasinaudojo . Gal žmonės pradės gerbi gamtą ? Nėra jie valdovai .
Nors žadėjau apie coroną neklbėti ... Man nepatinka tas žmonių mulkinimas, negaliu tikėti nei pranašais, nei žurnalistais . Tiesa slypi kažkur anapus ???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Dėkui už patarimus 4u.gif Dėkui , kad daliniesi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 balandžio 2020 - 11:01
QUOTE(Dusia37 @ 2020 04 08, 09:46)
Luety viskas bus gerai  4u.gif Mažiau sąmokslo teorijų klausyti .  Virusas yra, seneims žmonės jis kenkia  nesiginčysiu . Bet jei 8 pasaulio ekonomika nesugeba palaidoti per dieną 600 žmonių ? Išpūstas reikalas Italija ... Visas mirtis nurašo ant koronos. Nors pakliuvusi į ligoninę ir aš nusibaigčiau nuo koronos, nei maisto , nei šiltų arbatų ir dar aplink daktarai laksto  pilni mutavusių virusų ... gali dar 3 štamus kitokių pamutavusių man atnešti . PS viruso visada pakliūva labai nedaug į organizmą pas žmogų . Tai tas mitas , kad koks kiekis paklius nuo to priklauso  kaip sunkaisi sirgsi , man atpuola. Žinoma geriau pasigauti nuo 1 žmoguas, ne nuo 15  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Tai aktualu yra daktarms, ne paprastiem mirtingiesiems  ... Virusų kiekis .
Dalinuosi mokslo pastebėjimais kam labai kenksmingas :

Grėsmė tiems,kurie naudoja pailginto širdies ir kraujagyslių raumenų atpalaidavimo tabletes (kyla streso hormonų, gliukozės lygis )+kepenų veiklos slopintojai (prieš cholesterolį)+nervų sistemos klaidintojai(migdomieji antidepresantai nuskausminamieji raminamieji uždegimus slopinamieji-simptominis gydymas)
Kai susirgus reikia greitai įjungti riebalaų-baltymų naudojimą (sveikimui) susidaro mirtina problema...

3-5 kg viršsvorio pasigavus coroną  didelis pliusas .
Visas tas reikalas EKONOMIKA .  Nusirašys minusinius biudžetus , prispauzdins bele kiek pinigų , neliks tos viduriniosios klasės  ...  Virusas atėjo , tai ir juo pasinaudojo . Gal žmonės pradės gerbi gamtą  ?  Nėra jie valdovai .
Nors žadėjau apie coroną neklbėti  ...  Man nepatinka tas  žmonių mulkinimas, negaliu tikėti nei pranašais, nei žurnalistais . Tiesa slypi kažkur anapus ???? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Dėkui už patarimus   4u.gif   Dėkui , kad daliniesi  4u.gif

Aciu,Dusia.
As vakar sedejau KJ video ir negalejau suvirskint normaliai nieko.Visur jei...
Sode 20 silumos,esu laiminga jog turiu ta soda.
Sodininkes,jei sukisciau i zeme savo varganus pomidorus,ar padeciau jiem,ar pakenkciau?Zeme paruosta,silta.Bijau numarint paskutinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 08 balandžio 2020 - 14:16
QUOTE(Luety @ 2020 04 08, 15:08)
Aciu,Dusia.
As vakar sedejau KJ video ir negalejau suvirskint normaliai nieko.Visur jei...
Sode 20 silumos,esu laiminga jog turiu ta soda.
Sodininkes,jei sukisciau i zeme savo varganus pomidorus,ar padeciau jiem,ar pakenkciau?Zeme paruosta,silta.Bijau numarint paskutinius.


Kišk smile.gif tik paskui dvi savaites netręšk nelaistyk smile.gif tik vėdink karštom dienom smile.gif Jei pasilpę greičiau ligas pasigauna - todėl siūlau mažiau laistyti , tik labai gerai prilieti pasoditus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 balandžio 2020 - 15:32