Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas . Dėkui Ingrida už kavą. Labai graži! Pasitaisė oras Lietuvoje. Rytas rudeninis su rūku. Bet diena turėtų būti graži. Luety gaila, kad viskas taip dėl vištų... O dėl parduotuvių ir kuro, Tau turėtų būti ne naujiena. Kai Lietuva pabėgo iš sąjungos, tas pats buvo. Dabar kita sąjunga UK kerstauja. Nieko naujo nesugalvojo... Gražaus sekmadienio :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2021 09 26, 06:54)
<p>Labas rytas . Dėkui Ingrida už kavą. Labai graži! Pasitaisė oras Lietuvoje. Rytas rudeninis su rūku. Bet diena turėtų būti graži. Luety gaila, kad viskas taip dėl vištų... O dėl parduotuvių ir kuro, Tau turėtų būti ne naujiena. Kai Lietuva pabėgo iš sąjungos, tas pats buvo. Dabar kita sąjunga UK kerstauja. Nieko naujo nesugalvojo... Gražaus sekmadienio 4u.gif​ </p>

Laba ryta,
Nemiga uzejo,keista ,kad pilnatis jau baigiasi,o man nemiga.Nuo 2:30 iki 6 ryto ir siandien nejauciu zvalumo,kaip visada po tokiu nemigu,esu ir irzli kazkokia,su sunkia galva,matyt reiks eit diena pamiegot
Va va,pas mus nuo rytojaus lietu rodo,LT grys bobu vasara.Visada taip ,oposit.
Dusia,del benzino cia giliau,pg plana reik sukelt dirbtine krize .Brolio menedzeris vaziavo 5:30 ieskot per koloneles,kur bus kuro,tai rado TESCO shoping centro degalinej stovinti dideli benzino cisternvezi, pakalbejo su vairuotoju,sake bazese nera benzino trukumo ir vairuotoju turi,bet specialiai varo atostogu ir paliko keleta,jiems nurodo,kur nuvezt pries pat reisa.Jis pasidalino fb apie tai.Kol kas dar zmones nesureagavo,visi galvoja laikinai,bet ryte MB praleke visas artimiausias degalines su dviraciu,tai sake visos su uzrasu sorry,no fuel.O is musu miesto daug kas vaziuoja dirbt i kitus miestus i Londona .Niekam neidomu.Visos tarnybos rekia,kad neturint kuro no emegency,no police,iskart chaosas.Nu matysim,koks tas raudonasis spalis bus.
Vistu issprendimo variantas mums pats priimtiniausias sitas.Bet jie visus savo paukscius seria tik kombikormom,o mano lepuneles tik dvi ji lesioja ir tai is bado,kol ruosi ryte joms maisto,o visos ypratintos bulviu,miltu,grudeliu,kosyciu,zolytes ,dilgeliu,lapeliu visokiu,sublogs kol ypras.Gaila,zinoma,ir laikai geriau,kad turet gyvo maisto,bet Dievulis suorganizavo,kaip jam atrodo geriau.Nu svarbu,kad nereikejo kapot.
Ingridel,aciu uz kavyte,reikia man jos si ryta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 26 rugsėjo 2021 - 10:23
QUOTE(Luety @ 2021 09 24, 13:27)
Labutes,mercios, 4u.gif

JustDi,kaip malonu,kad tu pargryzai ir dar su naudingais patarimais.Tikrai neimanoma isnaikint,MB visus plyselius ispurske vakar ir siandien anksti ryte,as veliau iejau isvalyt ir vel aplipus visa tais gyviais.Vistas purskiam kas diena.MB gaudo po viena,palaiko,as nupurskiu,tai nemaciau,kad jos turetu tu gyviu,bet jie esti tokie mazi,kad tarp plunksnu gali ir nepamatyt.
Degint butu labai gaila,daug medienos,o ji brangi,butu galima daug kur panaudot ja.Sako,kad atvesus orams tie gyviai isnyksta,ar tikrai?Ieskojau info,labai skurdi ji.Nieko nera geriau,kaip patarimas zmogaus susidyurusiu su ta problema.
Dilema,ka daryt su vistom?Niekas nenores su tom erkem,jei kam atiduot.Dvi nededa visai senikes,,viena deda 5 kiausus i savaite,o trys siu metu vistos,jaunos,grazios.Kapot galvas,reik samdyt budeli,mudu tai niekaip.Sode nera karsto vandens nei elektros,reiktu nukirstas vezt namo ir plikyt.OMG ,uz ka man tokia bausme? cry.gif  cry.gif Jos tokios mielos ir tiek daug teigiamu emociju mums dave ir duoda,net baisu pagalvot apie egzekucija. ax.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif
Kaip gyveni ,JustDi.Lyg tai statetes nama nauja,kai paskutini karta tave skaiciau?Ardar tebesat Airijoj?Ar sveiki?Kaip dukriukas?Daznai pagalvidavau apie tave,o ir Muka primindavo,kaip taves pasiilgusi. bigsmile.gif  bigsmile.gif
Agurku vedras,raugt nebesuvalgom,pasiuliau broliui-atvezk,neturiu laiko pasiimt,sunaus vaikai nevalgo,marti daug dirba,nera kada gamint,gal kelis atvezkit... doh.gif  doh.gif einu pati suvalgysiu biggrin.gif  biggrin.gif ,su bdar gyvom vistukem pasidalinsiu biggrin.gif  biggrin.gif
Ingrida,aciu uz kava,pavogsiu braskes nuo torto,man gana. 4u.gif
Kur Muka?Gal dar ne kelionej?Lyg spalio menesi isskrenda?Siandien jau vesiau ir debesu daugiau,bet dar 21 silumos,bet vistiek smagu,ne lietus.


Labai liudna, kai tos nelabosios apstoja vistas. As youtubej ziurejau, tai ten patare purksti vistas su skiediniu aliejaus fairy ir vandens, nebepamenu proporciju. Tos erkes yra ant vistos odos arba isisiurbia i oda. Tai sake butent aliejus nebeleidzia joms kvepuoti ir jos mirsta. Jei erkiu jau yra daug, taip, kad sokineja ant zmoniu, tai ir vistos turbut pilnos. Dariau, rodos, viska, bet vistukes ismire, o kelias paskutines MB nugalabijo ir ismetem i siukslyna. Tai ir buvo pats baisiausias dalykas, kad jos kiekviena varda turejo, pazino mane, taip pat lepinom, kaip ir jus. Mums irgi sake, kad laukiniai pauksciai uznesa jas. Jos neisnyksta tos erkes, jos tik uzmiega, kai salta, bet vista gyvas daiktas, siltas, tai ir gyvena ten.

Mes vis dar Airijoj, namas senai pastatytas ir jau 3 metus gyvenam jame. Smagu cia, ramu, kaimas. Darzu neturim ir nenorim.

MB keis klubo sanari 11 spalio jau opercija, o as turiu akmenu tulzies puslej, tai irgi laukiu operacijos, o siaip sveiki, dirbam, gyvenam ir tiek. Dukra irgi gerai, anukei jau bus 4 kovo men. laikas bega, kaip vanduo, pasenom mes, vaikai uzaugo. beturim tik 1 sune ir 1 kate, kiti jau isejo amzinyben.
Papildyta:
Dabar tik paskaiciau, kad Luety radai sprendima. Vis geriau nei zudyti. As irgi ilgiuosi visteliu, mes ir gaidi turejom, ir anciu kiausinius bbuvom padeje, tai vistele isperejo 2 anciukus, kai prisimeni, tai labai gaila visko.

Bet ka darysi, gyveni, mokaisi ir durnas mirsti 4u.gif
Atsakyti
Per anksti apsidziaugem del vistukiu.Zadejo pasiimt siandien po pietu,bet ryte parase,kad tik kita savaitgali,nori atitvert joms atskira vieta,kad senes ju neuzkapotu.Tai uztruks.Dabar drebu,kad nepersigalvotu. unsure.gif unsure.gif
Mes pirkom specialu purskekli pet shope joms nuo tu gyviu ir purskem vos ne kasdien,tai jos nustojo eit maudytis i dulkes,tai galvojam ,kad gal jos isnyko.Trys jaunikles,kai tik nebevarem i vidu kasvakara,vel eme miegot lauke,tai,kai suzinojom,jog jos del gyviu nejo i vidu gult,akyse stovi tas ju zvilgsnis ir nuostaba varant i vidu.Pasirodo kartais ir vistos buna protingesnes uz zmogu. ax.gif ax.gif
Siandien tokios klusnios,liudnos,lyg nujaustu,kad greit atsisveikinsim. ax.gif
Noreciau kaime kur nors gyvent,darzu butu daug pas mane,naminiu darzoviu skonis neispasakytai skiriasi nuo pirktiniu.As ziema net neperku jokiu darzoviu,tik raugintu kopustu is lietuviu pardes.Nesivalgo paragavus savu.
Sanario keitimas nera sunkios operacijos,jei viskas gerai,o ir tulzies pusles akmenis dabar isrankioja per mazyte skylute ir ant rytojaus varo namo.Net Lietuvoj anyta pries gal 10 ar daugiau metu dare ir tuoj namo isvare.Namie pasisaugojo kiek ir viskas puiku.
Cia drauges vyras is LT buvo senas invalidas su kojelem isklisusiom i o raides forma del sanariu kelenu,ir dirbo dar,neziurint koju skausmo.Padare cia abieju koju sanariu keitimus,vyro neatpazint,koks dailus patapo.Viskas bus gerai su tom operacijom,svarbu sulaukt eiles.MB ir sulauke savo eiles ir sulaukus dar 2x atidejo,tai kerta per nervus,nes nusiteiki moraliskai ir neivyksta,truputi pataso uz nervuku.
Oho anuke kokia didele jau.Mano mazoji irgi jau 6 buvo,Fr i pirma klase siemet isejo,tik kazin kaip tie mokslai dabar bus,Prancuzija smaugia juodai valdzia.
Taip,kiekvienas potyris duoda ziniu,taip jau suredyta.
Kaip svorio reikalai.?
Pati dar nesi sena,juk 60 dar neturi.Man jau 70 kita met bus,va as tai jau senute. ax.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 26 rugsėjo 2021 - 14:43
Vyrui prieš du metus pekeitė klubo sąnarį.Puikiai jaučiasi.Reikėjo keisti ir antrą,bet karantinas prasidėjo.Bet padarė koją,kur keitė antrą sąnarį ilgesnę,tai kažkaip nesijaučia ir antras sąnarys labai blogai. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Dėkui už rudeninę kavą 4u.gif
Gražu ir saulėta. Gerai , kad visų pomidorų neišskyniau prieš savaitę... Skanesni bus šiltnamyje sunokę .
Vakar gerai pasidarbavau kaime. Šiandien Kaune ir dabai ir reikalai veja ax.gif
JustDi kokios rimtos operacijos laukia 4u.gif Pas mane iš mamos pusės tulžies pūslė silpna vieta... Daug kam pjovė . Man toks netradicinis daktaras liepė daug raugintų ar fermentuotų daržovių valgyti . Nes polinkis yra .
Švogeriui sanarį keitė . Ir tetulytei .
Sesė kol kas tempia gumą .O reikia ... Nes po operacijos jau tik pensija, tokio darbo nebepadirbs.
Mano pilvelis tris kartus pjautas smile.gif Kas yra atsigavimas gerai žinau ...
Labai prastai pernešu narkozę. Fu . O epidūrinė ituri savo minusų ... Kai daro be pjūvio viduje vis tiek turi viskas sugyti . Sėkmės 4u.gif
Luety , blogai , kad vištų nepaėmė iš karto - ilgas atsisveikinimas, daug ašarų ...
Muka kaip gyva po savaitgalio ?
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Luety dėl vištukių 4u.gif kažkaip suspaudė širdį, kad reiks atiduoti, bet vis ne kirsti unsure.gif
Jusdy eina sau jau 4 metai anukutei kaip greit svetimi auga ax.gif šunių tai gaila bet niekas su varnom neišskrenda unsure.gif Po sąnario keitimo būtina puiki reabilitacija taiinau iš sportininkų ax.gif Sveikatos sveikatos TB ir tau 4u.gif O kaip žentas dar vis su šunų dresūra dirba?
Kažkaip ne tiek padariua kiek planavau, bet paprikos sudorotos, pomidorai taip pat, paliksiu lauke burokus, morkas tas kelias, porus ir salierrus, ai dar gėlynai nenurauti pernai neroviau tai... kažkaip nelabai patiko šiemet jeigu spėsi būtinai nurausiu ax.gif Tiesa dariau paprikų, morkų, antaninių obuolių, svogūnų ir pomidorų makalošę visai nikeo tiesa vietoj cukraus medus proporcijos iš akies ax.gif pomidorus užraugiau žalius kaip uždariau kibiriuką prisiminiau , kad česnakų neįdėjau ai tuščia jo ax.gif
Ačiū už kavelą 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
kava labai romantiska 4u.gif
Pas mus gilus ruduo siandien,lietus,vejas brr,sakiau,kad uk orai atvirkstiniai LT
Musu kieme prie vieno buto vyksta kazkas neaiskaus.Vakar atsikele puse 7 matėmė policijos ekipaza stovint prie tu duru,ekipazai keitesi kas kelios val.Po pietų atvaziavo daug mašinų zymetu ir ne,sniegavykai 3 iejo i buta,isbuvo visa diena,iki velaus vakaro.Pilnas kiemas visokiu valdininku su popieriais,kalbasi laksto,sutemus nurimo,liko tik policijos ekipazas prie duru,ir si ryta tebestovi,keiciasi budejimai.Maciau jau ir korespondenta,paveikslavo policijos masina,suzinosim kas ten atsitiko.Londone parke nuzudyta jauna mokytoja 28mt,skaiciau zudikas is East Sussex sulaikytas,tai gal tai?Nerase is kokio miesto Nu matysim.
Zinoma,kad tempimas gumos del visteliu nervina,svarbu,kad nors po savaites nepersigalvotu wub.gif
Einu ieskot siltesniu rubu,kad slogos neisitaisyt.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2021 09 26, 13:40)

Sanario keitimas nera sunkios operacijos,jei viskas gerai,o ir tulzies pusles akmenis dabar isrankioja per mazyte skylute ir ant rytojaus varo namo.Net Lietuvoj anyta pries gal 10 ar daugiau metu dare ir tuoj namo isvare.Namie pasisaugojo kiek ir viskas puiku.

Oho anuke kokia didele jau.Mano mazoji irgi jau 6 buvo,Fr i pirma klase siemet isejo,tik kazin kaip tie mokslai dabar bus,Prancuzija smaugia juodai valdzia.
Taip,kiekvienas potyris duoda ziniu,taip jau suredyta.
Kaip svorio reikalai.?
Pati dar nesi sena,juk 60 dar neturi.Man jau 70 kita met bus,va as tai jau senute. ax.gif  tongue.gif  biggrin.gif


Sako kelio sanario yra sunki operacija ir pooperacinis, klubas lyg legviau. Bus matyti, svarbu, kad tik greiciau.

Luety, atvirai, tai net nezinau svorio, virsus rubu 16 dydis, apacia 14, bet pilvas dabar issiputes nuo tu bedu.

aha Luety, 58 man ka tik suejo, tik zingsnelis iki 60 beliko, bet tai nesvarbu, juk vistiek ne jaunyn einam.


QUOTE(Dusia37 @ 2021 09 27, 06:30)
Labas rytas,

JustDi kokios rimtos operacijos laukia  4u.gif  Pas mane iš mamos pusės tulžies pūslė  silpna vieta... Daug kam pjovė . Man toks netradicinis daktaras liepė daug raugintų ar fermentuotų daržovių valgyti .  Nes polinkis yra .
Švogeriui sanarį keitė . Ir tetulytei .
Sesė  kol kas tempia gumą .O reikia ... Nes po operacijos jau tik  pensija, tokio darbo nebepadirbs.
Mano pilvelis tris kartus pjautas smile.gif Kas yra atsigavimas gerai žinau ...
Labai prastai pernešu narkozę. Fu . O epidūrinė ituri savo minusų ...  Kai daro be pjūvio  viduje vis tiek turi viskas sugyti . Sėkmės  4u.gif



Issikapstysim kaip nors. As daugiau del MB pergyvenu, man tai sake ims visa tulzies pusle lauk. Bet viskas bus gerai. Kaip sakoma, pabaigoje viskas buna gerai, jei nera gerai, tai dar ne pabaiga. O va sekme, tai priimsiu su dekingumu 4u.gif


QUOTE(Muka @ 2021 09 27, 07:06)
Labos smile.gif


Jusdy eina sau jau 4 metai anukutei kaip greit svetimi auga  ax.gif šunių tai gaila bet niekas su varnom neišskrenda  unsure.gif Po sąnario keitimo būtina puiki reabilitacija taiinau iš sportininkų  ax.gif Sveikatos sveikatos TB ir tau  4u.gif O kaip žentas dar vis su šunų dresūra dirba?




Labas Meilybe wub.gif Aha Mukut, svetimi vaikai auga greit. Sune musu viena paseno, sunkiai artritu sirgo, o kita, dar jauna, bet susirgo diabetu, pankreatitu, dar bandem gelbeti, bet nesigavo unsure.gif Zentas vis su ciuciukais, dabar ir anuke, jau "dresuoja" suni mano smile.gif

Papildyta:
Ai, pamirsau pasigirti, kad darba pakeiciau, dabar esu Food Safety Officer maisto prekiu parduotuvej. Saunua darbiukas, moka gerai, o dirbti lengva, pagrinde su popieriukais. Nu va , pasigyriau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar pelkėje oras pasaka,jei ne briedmusės.Tokio grožio voratinkliai. wub.gif
Paaukojau kursus,na niekaip nespėčiau,gaila. blink.gif
Atsakyti