Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

Saintlina nežiūrių tokių laidų , tai nežinau kaip vadinasi .
Nuotraukytę įdedu.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 01 20, 11:00)
Saintlina  nežiūrių tokių laidų , tai nežinau kaip vadinasi .
Nuotraukytę įdedu.
vartotojo įkelta nuotrauka


vakare pereisiu per lrt tinkelį.
Atsakyti
Ir tai nėra smurtas ?
Imkim vaikai pagaliuką ir užmuškim neskiepytą
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 01 20, 10:17)

Lesius....  ,nelaukia jis pavasario,galvoja,kaip ta ziema prailgint biggrin.gif  biggrin.gif

O kaimynu vienam name juodas grazus katinas lange.Is kitos puses kaimynas turi pukuota,melynake kate,gal persu kilmes,nezinau,nu jau grozis akiu,galiu pasigaut ja ir issinest,nesusilaikyt.Leidzia jai valkiotis,vis ziuriu ryte pareina ir vartosi kieme.


tai jau tikrai ))

gražu man katės irgi wub.gif
Atsakyti
Tai geriausios lietuviskos savybes gi.Mandagiai ,nebaubiant.
Bet tai rimtai norisi vemti matant tai.
Kazi kuo visa tai baigsis?
EU ateme pinigus is lenkijos.O lenkija juos gan gerai naudojo,atnaujino daug ka,puse ukrainos gasterbaiteriu priglaude.
Tycia daroma taip ,kad niekas nebesugebetu istaisyt padeties ,tik karas.O jus manot ,kad ruskiai to nesupranta.
O jus mokesit uz didzias vertybes ir abejotinai kilnius tikslus.As irgi turbut ,nes dar ne viska pardaviau lietuvoje.
Kokia baisi moraline krize.Net fiziskai skauda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 20 sausio 2022 - 11:20
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 01 20, 09:17)
Tai geriausios lietuviskos savybes gi.Mandagiai ,nebaubiant.
Bet tai rimtai norisi vemti matant tai.
Kazi kuo visa tai baigsis?
EU  ateme pinigus is lenkijos.O lenkija juos gan gerai naudojo,atnaujino daug ka,puse ukrainos gasterbaiteriu priglaude.
Tycia daroma taip ,kad niekas nebesugebetu istaisyt padeties ,tik karas.O jus manot ,kad ruskiai to nesupranta.
O jus mokesit uz didzias vertybes ir abejotinai kilnius tikslus.As irgi turbut ,nes dar ne viska pardaviau lietuvoje.
Kokia baisi moraline krize.Net fiziskai skauda.


Paklausytum dar cmil kalbos,kad girdi niekas neverte vkc,patys ejo,lauke kaito saulej,tai dabar patys ir atsakys uz pasekmes.Apsivozk negyvas.
Atsakyti

Lab. 

Nežinau ką rašyt. Per teliką žinių nebuvo kada žiūrėt. Ryte atitinkamą kilometražą jau apsukau. Židinį užsikūriau. Kavos priliurbiau. Spėjau ir čia užsukt. Ko daugiau reik. 

Atsakyti
Kaip tavo galvos skausmai?
As sugalvojau rupiu miltu virtinuku su varske issivirt.Varske jau kaista , o duonkepe maiso tesla.Mano senelis tokiais maitinosi. biggrin.gif
Atsakyti
Lueti vakcinacija s...as palyginus kas dedasi pasaulio padangėje verysad.gif


Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 01 20, 13:55)
Kaip tavo galvos skausmai?
As sugalvojau rupiu miltu virtinuku su varske issivirt.Varske jau kaista , o duonkepe maiso tesla.Mano senelis tokiais maitinosi. biggrin.gif

kaip kaista? pati darai varškę?
O miltai kokie kvietiniai ruginiai ar spelta?
Atsakyti
Miltai kvietiniai ,pilno grudo.
Nera cia tokios varskes ,kaip mes iprate.Ir grietines nera.Yra panasiu dalyku ,galima susimaisyt.
Saltas vejas siandien.Nenoriu eit i lauka. biggrin.gif
Atsakyti
Nusivyliau labai itališkais siūlais kojinėms.Mazgas ant mazgo ir pats suverpimas,tai stori,tai ploni siūlai.Nežinau ar mano mezgimo mašina pamegs? blink.gif Tingiu prasidėti,rašyti jiems.Nuleisiu į nuotaikos negadinimą. ax.gif
Vėjas,bet mes ūkiniame pjauname malkas,parėjome papietauti.Būtų nešalta,bet tas vėjas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 01 20, 13:19)
Nusivyliau labai itališkais siūlais kojinėms.Mazgas ant mazgo ir pats suverpimas,tai stori,tai ploni siūlai.Nežinau ar mano mezgimo mašina pamegs? blink.gif Tingiu prasidėti,rašyti jiems.Nuleisiu į nuotaikos negadinimą. ax.gif
Vėjas,bet mes ūkiniame pjauname malkas,parėjome papietauti.Būtų nešalta,bet tas vėjas. mirksiukas.gif


Vaje kaip gaila!
Aš užsakinėjau kojinius - jokių ten babininių ar vilnoniu .
REGIA, man gavosi pigiau . Kai kas pilnai matkelias net su etiketėm, kai kas pu puse ar mažiau.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 sausio 2022 - 13:39