Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

QUOTE(Dusia37 @ 2022 01 20, 14:30)
Vaje kaip gaila!
Aš užsakinėjau kojinius - jokių ten babininių ar vilnoniu .
REGIA, man gavosi pigiau . Kai kas pilnai matkelias net su etiketėm,  kai kas pu puse  ar mažiau.

Aš užsakinėjau kur tu buvai įmetųsi nuorodą.Man babinomis geriau.Bet toks ššš,gal geriau virbalais sumegzti?Nes mašina,tikrai nepamegsiu mazgų. ax.gif O norėjau išbandyti mašina megzti kojines. ax.gif Yra kaip yra.
Svogūnų kasoje pradėjo dygti svogūnai,jaučia pavasarį. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 01 20, 13:45)
Aš užsakinėjau kur tu buvai įmetųsi nuorodą.Man babinomis geriau.Bet toks ššš,gal geriau virbalais sumegzti?Nes mašina,tikrai nepamegsiu mazgų. ax.gif O norėjau išbandyti mašina megzti kojines. ax.gif Yra kaip yra.
Svogūnų kasoje pradėjo dygti svogūnai,jaučia pavasarį. biggrin.gif



Parodyk ką gavai ?
Kad babinomis aš kojinių nemačiau ?
Atsakyti

Sveikos,

Žalioj stotelėj daržovių sėkloms 30 proc. nuolaida, šiandien pasirodo, paskutinė diena. Bet galima internetu užsisakyti šiandien su nuolaida ir nemokamai atsiimti parduotuvės pic-up taškuose per 5 dienas nuo paruošimo (paskambina, kai paruošia).

Aš pernai auginau Atomic agurkus, labai patiko, šiemet ir anyta užsiprašė. Labai skanūs tiek švieži, tiek marinuoti, tiek tobuli rauginat. Labai kompaktiškai galima sukišti į stiklainius, nes jie tokie pailgesni, ne bambioškės. Ir sėklos neperauga, net ir pražiūrėjus lysvėj. 

Atsakyti
Kaip sveikata pou ir siaip kaip laikaisi?
Atsakyti

Kaip sveikata pou ir siaip kaip laikaisi?

Ačiū, AA, visai neblogai. Maistą dar reik paderint, bet racioną jau praplėčiau. Ištraukė siūlus, dingo skausmas vienoj vietoj, kur neramino ir jau galiu ant šono miegot.

Tik va su žandikauliu nesibaigia dainos. Reik eit privačiai pasidaryt tomogramą, nieko nebus. Kažkas po operacijos su pralaidumu atsitiko. Užtinus visai atsikėliau, net smilkinys pulsavo, skausmas. Jau nebuvo kada žaisti su žolėmis, teko griebtis antibiotikų. Na o dabar šalia su eteriniais sau padedu.

Pipirnėtė atidaro sinusus, o žarnynui padedu su lemon eucalyptus.

O šiaip, yra reikalų pas mane, todėl visos kitos problemos yra sutvarkomos. Gaila, kad turiu nesutvarkomų. Reikia stebuklo.

Atsakyti
siūlai
Dusia,kažkas panašaus,tokios spalvos nebėra kokią užsisakiau.Gal likučiai buvo?Dar tokių tragiškų nesu gavųsi. blink.gif Dieną pafotografuosiu,jau suvyniojau mezgimui šiandien su vyniotuvu.Bandysiu,net nežinau. ax.gif
Atsakyti
Ingrida labai atsiprašau , kad užrekomendavau tokius netikusius siūlus.
Aš gavau labai normalius ...
4u.gif wub.gif ax.gif

Kaune slidu tiek vaikįčioti ,tiek mašina važiuoti . Ir žiauriai šaltas vėjas. Brr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 sausio 2022 - 18:46
Matėt Vilniaus pandeminį planą? )) trečioj plano stadijoj covidu sergant be simptomų į darbą eiti reiks ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 01 20, 17:00)
Matėt Vilniaus pandeminį planą? )) trečioj plano stadijoj covidu sergant be simptomų į darbą eiti reiks ))

Nu jus paaiskinkit man durnai,kokios ligos buna be simptomu?Nu nera simptomu,nera ir ligos.Sloga turi simptomus,turi,pharingitai,otitai,anginos,gripas,viskas turi simptomus,visos virusines.Kad yra besimptomiai susirgimai,tai cia tik valdzios ismislas pagal mane,nustatyta liga fake testais,kurie rado kovida ir papajoj ir kokakoloj.Melas trumpeja,tai ir varys i darba visus sveikus ir nera cia ko bijot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 20 sausio 2022 - 19:17
QUOTE(saintlina @ 2022 01 20, 19:00)
Matėt Vilniaus pandeminį planą? )) trečioj plano stadijoj covidu sergant be simptomų į darbą eiti reiks ))


Ar fantazijos trūkumas ? Nenori į darbą - turi simptomus ... Niekas tavęs nečiupins , telefonu atraportuosi smile.gif
Va ir sakau - dievas nemyli liberalų , keiskit merą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kam su raidelėmis nėra bėdos galima paskaityti , visai įdomiai rašo:
Straipsnis
Vis apie tą patį...
Atsakyti
Dusiuk,ne tu kalta,tie kas siunčia tokius prastus siūlus.Sumegsiu virbalais.Pabandžiau mezgimo mašina,per stori.Mano mezgimo mašina 7 klasės,tik ploniems siūlams. ax.gif

Kiek tie mažai sergantys pasės dar ligos? blink.gif Gal nori greičiau kad visi persirgtų įgautų imunitetą?Kur mūms kaimelyje pasigauti? biggrin.gif
Vėjas baisuligas laukuose. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 01 20, 19:51)
Ar fantazijos trūkumas ? Nenori į darbą - turi simptomus ... Niekas tavęs nečiupins , telefonu atraportuosi  smile.gif
Va ir sakau - dievas nemyli liberalų , keiskit merą  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Ne fantazijoj esmė. Tiesiog iki šiol visus sveikus, turėjusius kažkokį kontaktą su užsikrėtusiu, laikė uždarytus su tikrinimais ir baudom. O dabar jau net pačius teigiamus į darbą leis )) tai kokia prasmė tuos GP laikyt?

Aš nebalsavau už šitą merą ir seniai mielai būčiau pakeitus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 20 sausio 2022 - 21:08