Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

vartotojo įkelta nuotrauka
Va šituo karbamidas plius vario sulfatas.
AA nepamiršome bet nekepiau blynu o pelenais šiandiena galvą barstysiuos, be mėsos pagyvensiu ir šiaip šiandiena kažkaip dūšia užspausta....
Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2022 03 02, 10:27)
Labas rytas,
Muka, ačiū už rūpestį. Viskas bus ok.
Dėl orkaitės-tikrai esu labai patenkinta. Garinė orkaitė plius sous vide galimybė.
Kiaulės šmotą užvakumavus 65 temp. 17 val. Tikrai restoraninio lygio mėsytė. Paukštiena naminė, kumpelio-šlaunelės kepsniukai be odelės 62-2 val. Žuvis 45-45 min. Čia ką pastaruoju metu gaminau.
Labai džiaugiuosi. Negaila nei vieno cento.

o kokios firmos?reik paveizėti
Atsakyti
https://www.electrol...ens/evep618dsd/
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 03 02, 08:31)
Va šituo karbamidas plius vario sulfatas.
AA nepamiršome bet nekepiau blynu o pelenais šiandiena galvą barstysiuos, be mėsos pagyvensiu ir šiaip šiandiena kažkaip dūšia užspausta....
Papildyta:

o kokios firmos?reik paveizėti

Reikia pačiupinti.
Pirkau Gorenje. Kol buvau nelietus, nevarsčius, linkau į AEG, Elektroliux, Bosch. Jei jau sugalvosi pirkti-pačiupink. Dureles pavarstyk.
Ta Sous vide funkcija labai iškelia kainą. Galima atskirai pirkti cirkuliatorių. Tik dar namie vienas rakandas atsiranda.
Mano orkaitė ši: https://www.gorenje..../730147#product
Joje, kai pirkome, vienintelėje, vanduo esantis garinimo sistemoje, baigus kepti, sugrįžta į indą. Nereikia išleidinėti ant orkaitės dugno. taip konsultantas aiškino. Ar tikrai vienintelėje-nežinau. Bet funkcija pasiteisinus.
Turėk uomeny, kad pirkau prieš du metus. Progresas technikoj gal patobulino ką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 02 kovo 2022 - 08:55
hm ačiū pasižvalgysiu ax.gif nors remontus tik mintyse deliojame, nes neaišku ar liekame šiame bute ar mažinamės, ai dar labai nesvarsčiau bet manau gal jau laikas ax.gif
AA o gerai priminei champion bet va lyg ant lietuvos nebeveža ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 02 kovo 2022 - 08:56
Laba ryt,
esam dar visi kartu,tik psichologiskai labai sunku,tai paskaitau,bet rasyt nerasau,kazkaip neina.
Pomidorus antrus jau reikua pikuit,nezinau kada,paprikis sudygo visos tik is trecio sejimo ur tsi is isimtu is parduotuvines paprikis seklu,kas per vaisiai bus,no idea.
Daugiau nieko.Vakarais gryzus dar pamezgu,kad nervusapramint ir tiek ziniu.Abtra diena lyja,nors silta 7-10 silumos.
Atsakyti
Luety stipriai apkabinu
Atsakyti
Labos,
Pas mane orkaitė Gorenje , o pirkta senai jau ,kokie 8-7 metai . Mane pardavėja įkalbėjo ... Pažadėjo , kad nesigailėsiu . Nesigailiu . Tokios funkcijos kaip pas Ate42 neturi, ko gero net nebuvo dar tada.
Luety ir aš vakar nemačiau . Nenoriu MS rašyti ... Ateis pati manau kai galės.
Pas mane visais purškimai rūpinasi MB . Mano daržai, bitės, kvietkos , šiltnamis - jo žolė ir medžiai ... Visai nesikišu kuo kada ir kaip purškia . Dažniausiai pavėluoja ir nenupurškia biggrin.gif
Šiandien pelenų diena - sausas pasnikas . Gerai būtų visai ant vandens . Bet aš ko gero valgysiu , bo sporte kojų nepakilnosiu mirksiukas.gif Aš ir taip ant "pasniko " , daug ko atsisakiusi ...
Buvau vakar pas savo ale masažistą... Koja tikrai buvo patrupėjusi , kai atstatė labai jaučiasi . Žoliniai papildai geriami ir vienas pratimas kol kas. Nežadėjo 100 pr pasveikimo ... O aš labai tikiuosi ir viliuosi prasisukti be tolimesnių tyrimų .
Kad ir pyksit ir sakysit Gązdinu parašysiu : mergaitės - pasirūpinkit savo sveikata DABAR. Blogi laikai labai arti mūsų ... Didžiausias trūkumas būna vaistai tokiais laikais . Tik išmeskit iš galvos - man nepatinka, aš nenorių , nepadės. Padeda jei darai 4u.gif
Gražios dienos 4u.gif
Papildyta:
Labos,
Pas mane orkaitė Gorenje , o pirkta senai jau ,kokie 8-7 metai . Mane pardavėja įkalbėjo ... Pažadėjo , kad nesigailėsiu . Nesigailiu . Tokios funkcijos kaip pas Ate42 neturi, ko gero net nebuvo dar tada.
Luety ir aš vakar nemačiau . Nenoriu MS rašyti ... Ateis pati manau kai galės.
Pas mane visais purškimai rūpinasi MB . Mano daržai, bitės, kvietkos , šiltnamis - jo žolė ir medžiai ... Visai nesikišu kuo kada ir kaip purškia . Dažniausiai pavėluoja ir nenupurškia biggrin.gif
Šiandien pelenų diena - sausas pasnikas . Gerai būtų visai ant vandens . Bet aš ko gero valgysiu , bo sporte kojų nepakilnosiu mirksiukas.gif Aš ir taip ant "pasniko " , daug ko atsisakiusi ...
Buvau vakar pas savo ale masažistą... Koja tikrai buvo patrupėjusi , kai atstatė labai jaučiasi . Žoliniai papildai geriami ir vienas pratimas kol kas. Nežadėjo 100 pr pasveikimo ... O aš labai tikiuosi ir viliuosi prasisukti be tolimesnių tyrimų .
Kad ir pyksit ir sakysit Gązdinu parašysiu : mergaitės - pasirūpinkit savo sveikata DABAR. Blogi laikai labai arti mūsų ... Didžiausias trūkumas būna vaistai tokiais laikais . Tik išmeskit iš galvos - man nepatinka, aš nenoriu , nepadės. Padeda jei darai 4u.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Sudubliavo

Atsakyti

Ar leidžia rašyt temoje? Man tik tel. Kompo bėdos ar temos bėdos? Kitoje temoje leidžia rašyti.  Gal mane blokavo?

Atsakyti

Tik naujoje versijoje leido rašyti, sena neleidžia nei per telefoną. Tiesa o pas masažistą tą patį ?

Atsakyti

Laba. 

Rašiau rašiau, nu ir nusprogo rašliava. Tiek to, tingiu iš naujo rašyt, daug baksnojimo.. 

Atsakyti

Tik naujoje versijoje leido rašyti, sena neleidžia nei per telefoną. Tiesa o pas masažistą tą patį ?

Muka , pas mane telefone nauja versija... 

O kompe labai nepatinka nauja versija. Ką darom ? Kuriam naują temą , nes manau žinučių kiekis senoje versijoje per didelis  :hmm: ?

Muka , pas tą  iš Š raidės kur Tau nepatiko ... Jis man yra daug gyvenime padėjęs . 

Kadangi pusmetį lankiau TKM kursus, tai bent suvokiu ką jis daro .

Šį kartą nebuvo optimistas , sakė gali būti ir giliau ... 

Atsakyti