Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

QUOTE(ate42 @ 2022 03 01, 17:16)

kaip vaikis? ar gavo batą? kaip mėlynavimas nuėjo?
Atsakyti
Kazi greiciau is naujo parasyt ar per savo zinutes eit?
Taigi ,tinka bet kokia mesa.
Atskirai issiverdame lesiu ,bet nebutina.
O dabar imame puoda ir ipilame aliejaus,uzkaitus beriame dideli grubiai pjaustyta svoguna,taip pat panasiai paprikos ,apkepus lengvai dedama pjaustyta mesa,galima vistu dalis,bet ka.Tuo metu kol kepa ,supjaustome biski imbiero ,astriosios paprikos,cesnaku.Visa tai sudedame i puoda su mesa.Imame skardine kokosu pieno ,supilame.Pamaisome ,iberiama turmeriko,pomidoru padazo ,bet nedaug.kai jau mesa netoli issitusinimo ,dedame virtus lesius.Siaip viskas per valanda pasigamina.Cia bazinis receptas greituoju budu ,mano zinutese kazkur du penktais yra ilgasis variantas.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 03 01, 17:21)
Kazi greiciau is naujo parasyt ar per savo zinutes eit?
Taigi ,tinka bet kokia mesa.
Atskirai issiverdame lesiu ,bet nebutina.
O dabar imame puoda ir ipilame aliejaus,uzkaitus beriame dideli grubiai pjaustyta svoguna,taip pat panasiai paprikos ,apkepus lengvai dedama pjaustyta mesa,galima vistu dalis,bet ka.Tuo metu kol kepa ,supjaustome biski imbiero ,astriosios paprikos,cesnaku.Visa tai sudedame i puoda su mesa.Imame skardine kokosu pieno ,supilame.Pamaisome ,iberiama turmeriko,pomidoru padazo ,bet nedaug.kai jau mesa netoli issitusinimo ,dedame virtus lesius.Siaip viskas per valanda pasigamina.Cia bazinis receptas greituoju budu ,mano zinutese kazkur du penktais yra ilgasis variantas.

Hm su lešiais niekad nesu girdėjus... o su avinžirniais irgi manau tiktų. reiks kada susimakaluoti savo stebuklingame puode ax.gif
Dusia greit mėsos recepto nuoroda. Uch įsiskamandavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 03 01, 15:21)
kaip vaikis? ar gavo batą? kaip mėlynavimas nuėjo?

Uhu, gavo.
vakar išvežėm savarankiškam gyvenimui.
Sakė skauda žiauriai. Sunkiausia, kai noriu kažką atsinešt. Rankos užimtos ramentais, tai deduosi į maišelį. biggrin.gif
Gavo naują čiužinį gišiui dovanų. Kietas, bet nepajėgiu pats apversti. jis dvipusis. Draugo neprašo-išdidus.
Oki, dar sveikiau gulėt kietesniam. Priprato tėvų lovoj... biggrin.gif biggrin.gif. buvom užleidę savo miegamąjį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 01 kovo 2022 - 15:33
QUOTE(Muka @ 2022 03 01, 15:24)
Hm su lešiais niekad nesu girdėjus... o su avinžirniais irgi manau tiktų. reiks kada susimakaluoti savo stebuklingame puode  ax.gif
Dusia greit mėsos recepto nuoroda. Uch įsiskamandavau  ax.gif


Imi nemenką kiaulės kūno šmotą , apie 3 kg, pabarstai druska , kiši į kepimo maišą ir okaitėm 8-9 val ant 90. Viskas .
Atsakyti
Ate ir aciu pats daugiau judės … o tau daugiau rupestelio kas kaip bet žinok jis susitvarkys 4u.gif 4u.gif
Dusia reiks būtinai išbandyti bet gal be to celofano gal su dvigubais dangčiais ar britvonu ax.gif
Atsakyti

Aš ant 160 tris valandas rankovėj kepu, taip pat gerai, reik pabandyt tokį ilgesnį. Jaučiu, skanu.

Atsakyti
Muka, aš kepiau be celofano , mano orkaitė ale kaip pečius ...
Šitoje orkaitėje nei folijos nei kepimo maišo nenaudoju.


Atsakyti
Labos smile.gif

Na mano orkaitė caro dudikovo laikų kas iš mondresnio su vėjeliu kepimas ... reikia jau keisti ax.gif
Ate tu mondra pirkai kaip ar patenkinta?
Kažkaip sunkiai dygsta paprikos .... kaip jūsų jau iškišo nosis mano dar pasislėpusios nors šeštadienį bus 2 savaitės. Ai nieko naujo rankos mano ne iš ten ax.gif Penkatdienį jeigu oras leis purkšiu medelius jau manau laikas tongue.gif
Kaži kaip Luety vakar lyg nebuvo pasilabinti..... unsure.gif
Geros dienos šiandiena irgi bus saulėta tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 02 kovo 2022 - 07:50
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Muka,kuo purkši?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Taigi su pelenu diena,vakar mardi gras visos pamirso.
Muka ,dabar kazkaip visi sodu kumyrai neberekomenduoja bordo skiediniu purkst.O siaip tai mano kaimynas vis purksdavo anksti obelis ir kitus medzius ,bet pernai jam visos numire kazkodel.
As naudoju fungicidus ,ivairius siaip ,champion ir velesniu kartu ,net labai pazangius,kaip amistar ,beigi kinu pramones leyli,softguarda.
Paprikos jau sudygo ,ant radijatoriaus.
O siaip pomidorus reik pikuot.O lauke salta,susalsiu ir as ir pomidorai.Sakiau nesesiu ir nepikuosiu ,bet kai suzinojau busimas daigu kainas ,pakeiciau nuomone biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 02 kovo 2022 - 08:05
QUOTE(Muka @ 2022 03 02, 07:49)
Labos smile.gif

Na mano orkaitė caro dudikovo laikų kas iš mondresnio su vėjeliu kepimas ... reikia jau keisti  ax.gif
Ate tu mondra pirkai kaip ar patenkinta?
Kažkaip sunkiai dygsta paprikos .... kaip jūsų jau iškišo nosis mano dar pasislėpusios nors šeštadienį bus 2 savaitės. Ai nieko naujo rankos mano ne iš ten  ax.gif Penkatdienį jeigu oras leis purkšiu medelius jau manau laikas  tongue.gif
Kaži kaip Luety vakar lyg nebuvo pasilabinti..... unsure.gif
Geros dienos šiandiena irgi bus saulėta tongue.gif

Labas rytas,
Muka, ačiū už rūpestį. Viskas bus ok.
Dėl orkaitės-tikrai esu labai patenkinta. Garinė orkaitė plius sous vide galimybė.
Kiaulės šmotą užvakumavus 65 temp. 17 val. Tikrai restoraninio lygio mėsytė. Paukštiena naminė, kumpelio-šlaunelės kepsniukai be odelės 62-2 val. Žuvis 45-45 min. Čia ką pastaruoju metu gaminau.
Labai džiaugiuosi. Negaila nei vieno cento.
Atsakyti