Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai=^..^=

Lapyna, teks konsultuotis su Ahabi, kuri irgi buvo beprarandanti viltį  :)​ 

Atsakyti

O aš jau buvau užsisvaigus, kaip katės uodegas supynę išdidžiai ir draugiškai vaikščios po visus namus... Jei reikalai ir toliau judės šita linkme, pasekmes bijau prognozuoti. Kad netektų atsiprašinėti Colombos ir prašyti priimti vargšiukę atgal... :(

oj dar anksti daryti išvadas, mažai dar laiko, o ir išsiaiškinti jos turi. Hipė su Bugi irgi kariavo, kol Bugi nusileido ir nebekovoja. Na nebent ją užspaudžia kur į kampą (o taip kartais būna). Bet dabar ant akvariumo telpa abi, būna ir užpakaliais suglaustais miega. 

Atsakyti

Mano atveju Tytė ir didesnė, ir senbuvė. Mika yra pozicijoje "lose/lose". 

O aš įsivaizdavau, kad Tytė taiki ir nuolaidi katė... Pasirodo, ji taiki tik svetimoj žemėj.

Atsakyti

Lapyna, brūkštelk man kada, kur ir kiek man pervesti  :D  :4u:

Atsakyti

Mano atveju Tytė ir didesnė, ir senbuvė. Mika yra pozicijoje "lose/lose". 

O aš įsivaizdavau, kad Tytė taiki ir nuolaidi katė... Pasirodo, ji taiki tik svetimoj žemėj.

o tu jos piktą snukutį matei prieš pagalvojant?  :lol:  :P 

Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2016 12 12, 16:03)
<p>Mano atveju Tytė ir didesnė, ir senbuvė. Mika yra pozicijoje "lose/lose". </p><p>O aš įsivaizdavau, kad Tytė taiki ir nuolaidi katė... Pasirodo, ji taiki tik svetimoj žemėj.</p>


Oi, man Tašė atrodė irgi didelė ir drąsi - galvoju, kaip duos Direktoriaus Nikutei, o iš pradžių kaip movė nuo Nikos - ta pirdė ir pikta, pasirodo, besanti.
Kantrybės. Katės turi išsiaiškinti hierarchinę viršenybę. Matau, Mika nelabai nori nusileist, o Tytė baisiai nori parodyt, kas čia vadas. Tvarka turi būti.
Pas mus tai periodiškai vyksta priminimas - kas vadas ir nea... smile.gif Kingo galvytę glosčiau šiandie - vaje vaje, vieni šašiukai po kailiu. Reiškia, kad išaiškinimas, "kas čia vadas", vyko visiškai priimtina kalba abiems pusėms.
Nika irgi tokia apdraskyta.
Ale Fogi su Tašiuku ne. Gražios galvos, čiupinėjau.
Atsakyti

Ahabi pamirsau pasveikint tai sveikinu ilgu metu kartu  :4u: 

Lapyna palauk dar paziurek kiek pas Ahabi su Raste buvo problemu ir tikrai ilgas laiko tarpas kol apsiprato. viskas bus gerai pamatysi...

Gal kas moliūginio kugelio?

62e2649b38a4.jpg

Atsakyti
Laba diena, labai seniai berašiau, ligos buvo užspaudę ir nuotaikos nebuvo unsure.gif Pusė šeimos net ligoninėj pagulėjo, paskui visi dar savaitę namie draugiškai gripavom. Bet katinų tema neliko neskaityta biggrin.gif Jūs čia ir UABą įsteigti spėjusios, ir katinus į fūras ištempusios biggrin.gif Džiugu už namus radusią Miką, tikiuosi su Tyte susigyvens. O Snaigė kad eglutę išpuošusi biggrin.gif Ir Mumis Meilutytis labai prajuokino biggrin.gif Dar labai patiko katinų skirstymas į grindinius ir antresolinius biggrin.gif Kažin kaip vadinti tokius, kur ties viduriu kambario bazuojasi? Mūsiškis toks - vis ieško vietelės ties viduriu sienos (akvariumas, draskyklės sostas, skalbyklė). Labai gražiai Ahabi gyvūnija atrodo, o buvo tokie sudėtingi santykiai... Labai giriu visų katinus ir šunis smile.gif
O pas mus tik Imperatorius Maksimas liko nesirgęs bigsmile.gif
[url=http://radikal.ru]vartotojo įkelta nuotrauka[/urlj
Atsakyti

Kažin kaip vadinti tokius, kur ties viduriu kambario bazuojasi?

Stalo katė :)

Nors dažniausiai jie telpa į vieną iš pirmųjų dviejų kategorijų. Užlipti aukščiau mėgsta bet kuri katė. Bet jei grindys jai diskomforto nesukelia, ji - grindinė. O jei nelipa aukščiau tik todėl, kad antresolės užimtos arba nepasiekiamos - tai nuskriausta antresolinė :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 12 gruodžio 2016 - 19:01

Na- tylu ramu šiuose namuose..

Lapę palikom klinikoj. 20 val turiu paskambinti. Sužinosim, kas jai yra ir..kiek tai kaštuos.. Vyrui pasakiau, kad dovanų daugiau man nebepirktų. Tikiuosi, jai viskas bus gerai. Nes imsiu nebelaukti Kalėdų.

Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2016 12 12, 18:56)

<p>Stalo katė smile.gif</p>
<p

Aha, mano Pilkūzas tikriausiai ir bus stalo katė biggrin.gif jis nuolat ant stalo.... jau nebeauklėju, tiesiog stalą prieš kiekvieną valgį nuplaunu biggrin.gif
Atsakyti

Maksimas kokią dailią striukytę turi  :D ir dar kapišonas kailiu apsiūtas  :D 

Mauras pas mus irgi persiorientavo į stalo katinus. Jaunesnis ant spintų šokinėdavo, dabar jau nebe lygis senjorui palubėm skraidyti, tai oficialiai pareiškė teisę gulėti ant valgomo stalo. Mano mama jam net specialiai dekutį patiesiai, kad šonelių nespaustų kietas stalo paviršius  :)  dieną neipa ant stalo, bet pavakariais būna kad ant kraštelio atsisėdęs žiūri į mamą kad susiprastų jo dekutį patiesti  :)​ 

Atsakyti