Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai=^..^=

Labukas,

 

pagaliau viską perskaičiau... prisijuokiau (gerai, kad viena kabinete sėdžiu)  :D

Ahabi, sveikinu  :4u:

 

Erode ir Azu, menka iš manęs patarėja, bet linkiu tinkamo sprendimo  :4u:  :4u:  :4u:

Norėčiau Vakarų regiono dėžių atstovę įkelti....  :hmm:

2irsyv7.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 12 gruodžio 2016 - 09:58
Erendira ,man sunku patikėt ,kad šitoj nuotraukoj -Špuliukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

jėtau kokia tragedija darbiniam kompe dabartinis SM fonas  :oh:  teko vėl naršyklės papildiniais pasinaudoti, kad jį užslėpti, kitaip iš tolo šviečia kolegoms :D ir išduoda, kad ne darbo reikalais kažką skaitau :D

MB buvo vet klinikoj, užrašė Zugi pakartotiniems tyrimams ir gavo vaistų nuo pykinimo

Atsakyti

Oi, Zundyt, koookia gražuolė  :wub: 

Visai pamiršau pasveikinti Ahabi - valio, valio, valio, daug laimės, ir žiūrėjimo viena kryptimi  :4u: 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ar visos atsikasėt iš po sniego? biggrin.gif

Įlendu į sm su mintim apžiūrėti vakarėlio nuotraukas ir ką aš matau? O gi nieko!!! Nu šakės, kap gi taip?? blink.gif

Na, bent Mumiukas, Kruopytė, Ozis su Oliu, Špulytė, Murzytė praskaidrino rytą wub.gif

Ahabi, mieloji, būkite laimingi, mylimi ir mylintys 4u.gif 4u.gif

Azu, stiprybės sprendimui 4u.gif
Erodei linkiu sulaukti savo namų 4u.gif
Atsakyti

Nu žinokit prastai su tom vakarėlių nuotraukom, vos tik susitinkam tuoj viskas pasimiršta, plepesių gausybė o visa kita lieka kažkur pasamonės kamputyje. Bandysim pasitaisyti kitą kartą :4u:

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Visų pirma sveikinu Ahabi 4u.gif
Visų katuliai gražuoliukai wub.gif wub.gif wub.gif
Na,o pas mane naujienos tokios,kad iš pilkės vaikų liko tik Piratukas... Ketvirtadienį Pifulką ir Pumą perėmė kita savanorė į globą... O penktadienį Bagyrą padovanojau... Bagyra gyvens visai netoli manęs mano rajone...
Na,o Piratulis likęs vienas labai pradėjo šokdinti mano katinus... Pasiutėlis auga unsure.gif ax.gif
Atsakyti
Labos,
sveikos,
nesirkit smile.gif

šeštadienį netyčia apžiūrėjau kačių parodą Panevėžy smile.gif kiek katukų...kokių grožių.... bet vistik man jų gaila ten narvuose sėdinčių ir baikščiai besidairančių ar gailiai kniaukiančių....

o čia pastatėm Snaigei lipynę.... ir kodėl per metus neužmiršo kad ten galima įlipt ir suptis unsure.gif biggrin.gif

žaisliukų nebereik.... aš papuošiu ...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Sveikutės.

Dar kartelį ačiū už sveikinimus ir linkėjimus:)

Apus, suknelė jau yra :) bet pasirodysiu po šventės:)

Mane guldo gripas. Tempa 38 buvau pas gydytoja. Vaistai, arbatos, kraiją dar paėmė gulėt iki penktadienio. O penktadienį įmonės kalėdinis. Važiuosim į koncertą Kaune. Taip nenorėčoau praleist :(

Atsakyti
QUOTE(ahabimeni @ 2016 12 12, 13:08)
<p>Sveikutės.</p>
<p>Dar kartelį ačiū už sveikinimus ir linkėjimus:)</p>
<p>Apus, suknelė jau yra smile.gif bet pasirodysiu po šventės:)</p>
<p>Mane guldo gripas. Tempa 38 buvau pas gydytoja. Vaistai, arbatos, kraiją dar paėmė gulėt iki penktadienio. O penktadienį įmonės kalėdinis. Važiuosim į koncertą Kaune. Taip nenorėčoau praleist verysad.gif</p>



Vaje, sveikatytės.

Snaigė puošėja... wub.gif

Gavau naują partiją mamuko vilnonių riešinių.
Gal kas dar neturit dovanos. Mielos, šiltos, gražios.
vartotojo įkelta nuotrauka

O čia Tašė šukuojasi.
Duok man skanuką, mam. Niam niam niam
vartotojo įkelta nuotrauka

Mus mamka sušukavo... Užtat nepiktos šalia gulim.
vartotojo įkelta nuotrauka

Ne, aš neatiduosiu Kingui lizdelio. Tai kas, kad jis jam priklauso...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Ahabi - daug sveikatos tau, linkiu kuo greičiau atsistoti ant kojų ir kad tavo planai nesugriūtų :4u:

Snaigės karstyklę giriu, matosi kad patogus daiktas :D

Atsakyti
Noriu tu juodu riesiniu ties 17 valanda

Laba diena, sirgaliukams sveikti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 12 gruodžio 2016 - 12:52