Priešpiet maniau tikrai audra bus, sutemo, vėjas pakilo, bet nedaug palijo ir viskas baigėsi.
Nesuprantu to naujo įstatymo, kas mokės sodrai tuos 71 Eur, jei darbdavys nemoka 380 Eur, nesvarbu, kad po 11-ka val. ari ir lieki kaltas, kad maža piniginė apyvarta.
Vistiek sugalvos kaip nemokėt, nu netikiu, kad darbdaviai iš savo pelno dengs. Jie turi pinigų, tarsis su advokatais kaip suktis iš padėties.
Aplamai, jaučiu, kad šis ruduo bus daugeliui su didelėm permainom, tik sunku pasakyti kam į gerą, o kam atvirkščiai. Džiaugsis tie, kurių vaikai dirba užsieniuose, nes nereik suaugusiems "vaikams" padėt.
O kas mūsų laukia?
Carienė mažins darbuotojų skaičių, pasiliks tik pelningiausius taškus, o kas jai belieka. Vienžo, didelė ekonominė krizė, grimsim žemyn, nes jokio produkto nesukuriam. Tokie mano apmąstymai ir tiek.
D., kada tai baigsis ir kaip nuo visko pavargau.
Kioske gal 40 laipsnių, baigiu nuprotėt. Neleidžia jokių prietaisų, liepia skersvėjus daryt, bet, kad jie nepadeda. Pareinu šlapiais rūbais, nu vienžo