pas mane žydi du krokai ir margutė aktyviai auga, rudenį nesimatė, tai buvau tulpių bliūdu prispaudus, ale tai galinga augalo jėga, atkėlė iš žemės kraštą, tuomet ir prisiminiau apie ją.
Nudažiau vieną kartą tvorą, ryt, jei bus išdžiuvę, antrą kartą varysiu. Lb gėrė dažus. Padariau valgyt ir pavargau. Gal grožio miegelio?

Ne, einu vyrąkontroliuoti. Per visą pusdienį tik dvi paletes išardė, vis rūko ir rūko, paskui kosija.
Dukra davė augalų, susodinau i akvariumą, vėl vanduo nuo soilo pasidarė mutnas.
Dėl paprastų žmogelių seniai nusispjaut ir aplamai kaip mes dar gyvuojame su tokia neteisybe. Jiems svarbu pinigus į slojikus kraut. Kai ateina pirkt, už vieną centą gatavi cirkintis, užuot palikę. Užsieniečiai taip nedaro, jie neima ryžikų. Na nebent iš mūsų buvusios plačios tėvynės.