Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Nu kokia aš naivi vis ax.gif Kažkaip galvoju, kad lapė neturi teisės ateiti į mano kiemą vidury dienos, kai būnam lauke ir pjauti mano vištas. Nu brudas grynas, net kieme vištų nebegaliu paleisti. Šuo kelis kartus buvo sugriebęs, gal kiek bus baimės, bet ir pačiam nosį apdraskė.
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2024 03 06, 11:16)
Laba diena. Svarstau, kaip čia patyliukais grįžti, kad neužmėtytumėt akmenimis? Galvojau, gal Velykų palaukti ir tyliai įslinkti. O gal sušukti "Pagalbos!!!", nėra vėlyvų kopūstų, kuriuos pirkau kelis metus, sėklų (Atria auginau). Kokiais pakeisti?


Tai kad yra. Žiūrėk, kur sėklos profesionalams ( kalbu apie Agrimatco, , jie prekiauja Atria ). Tik tiek, kad pakuotė 1000 sėklų, ir kaina 25 eur. Na, padalinus 4-5 metams, pusėtinai gaunasi.
Gali pasižiūrėti Sėkluvos fasavimo Ancoma. Kažkada , kai buvo naujiena, auginome hektarais. Skanūs, plonais lapais, gerai laikosi. Tik kelis metus buvo pasitaikiusi sėkla, užkrėsta bakteriniu puviniu, tai daug iškrisdavo.



Papildyta:
Liniukai, negu kaime nerasi, kas turi šautuvą. Nupiltų, ir ramu būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 07 kovo 2024 - 22:05
Nieks nerizikuos, o ir vienas medžiotojas tik tėra. Gi nelaukia atsisėdusi kulkos ji. Nežinau, kaip reiks paukščius auginti, kai taip yra. Juk nelaikysi visus uždaręs.
Atsakyti
Labas vakaras. Ačiū Liniuk ir IK, kad pakomentavote mano verkšlenimą dėl kopūstų. Ik ir į klausimą, kodėl būtent Atrios noriu, kad plonais lapais ir gerai laikosi. Pirkdavau iš Sodui.lt, ten beicuotos sėklos po 50 supakuotos, man pats tas, kainavo 1.50 eur. Reiks dar pasidairyti kitur, bet 1000.... jau tiek negyvensiu, tuo labiau kopūstų tiek nepasodinsiu...
Pilna ir pas mus ir lapių, ir vanagų, ir dar neaišku ko. Lapės viduryje dienos vaikšto po kaimą, jei kuri višta išlenda iš aptvaro, amen jai
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2024 03 07, 20:44)
Nu kokia aš naivi vis ax.gif Kažkaip galvoju, kad lapė neturi teisės ateiti į mano kiemą vidury dienos, kai būnam lauke ir pjauti mano vištas. Nu brudas grynas, net kieme vištų nebegaliu paleisti. Šuo kelis kartus buvo sugriebęs, gal kiek bus baimės, bet ir pačiam nosį apdraskė.

oi kaip suprantu tave verysad.gif, nors sakoma negalima du kart į ta pačia upę ibrist, o bet tačiau...kai pirma karta vidury baltos dienos išneše lape bile kiek vištį tai dabar vel pernai patvarke verysad.gif užtat dabar neleidžiu tol kol neesu namuose, aišku prie aptavro irgi nesedžiu bet vis kazkaip , gal bent išgirsčiau kaip jos kudakuoja jei kas mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Liniukai- 4u.gif 4u.gif Laksto ir pas mus rudoji,matome laukuose.
Atsakyti
Merginos, o nuo lapių gal nuodai pagelbėtų ? nehumaniška, bet... Ir kad šunys nesuėstų.
Atsakyti
Tai va, kad gali šuo suėsti, katinai atklysta, o lapė kaži ar užkabins. Maniškis žada labai aukštą medinę tvorą statyti. Nu kažkaip teks galvoti.
Lyžuka, kaip tavo Pitagoras?
Rytais prasieinu apie 5 km pakanaliais, pamiškėm, tikiuosi kokius ragus rasti, ale tik pėdos ir spiros biggrin.gif Jau kokias 3 savaites sveikatinuos biggrin.gif Grįžtu- troba šilta, kava paruošta biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikis ant ragų pamišęs. Būna, kad nueina po 20 km. Bet šiemet dar nė vieno. Parvaro piktas iki mėlynumo. O pernai vos ne kasdien po ragą.
Atsakyti
Pernai ir mūsų laukuose rasdavo, šiemet nelabai. Nors vienas žmogus tai matyt porą rado. Ryte paliko mašiną netoli miško ir pusdienį ten kažkur miške dingęs buvo. Man pro virtuvės langą matosi, kad grįžta. Su žiūronais matau, kad nieko neparsineša. Keliu pavažiavo truputį, sustojo, rapsienoj netoli kelio rado vieną, dar kiek toliau-kitą. O atvažiuojant nepastebėjo. Ir taip pasitaikė, kad niekas tą dieną nevažiavo, nors šiaip tai po kelias mašinas vis prašliaužia. Mano maršrutas irgi ne keliu, o laukais.
Aš tai netikiu, kad rasiu, ale tegul bus tokia priežastis, kad po laukus vaikštau biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti