Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Lyžuka, užuojauta 4u.gif
Aš akinius vasarą už 50 eurų atnaujinau. Rėmeliai tie patys, nes geros firmos buvo, o stiklus toks nelegalus veikėjas įdėjo. Kad ir brangūs stiklai man metus telaiko, nes nesigauna man pasaugot, tai radau, kur pigiai prasisukti galima.
Skaldau ir kraunu malkas, oi ilgam man tas darbelis. Tik nugarai nepatinka biggrin.gif
Palangės jau apkrautos, bet tai tik pradžia biggrin.gif
Atsakyti
liniuxxxxx, tikrai gerai prasisukai.
Ir aš nešiausi senus rėmelius, bet sako, kad pasilankstę, iš tikro jau daug jiems metų.
Tyngiu darban važiuoti, jau nebelekiu anksti, svarbu kasą ijungt ir langus atverti pagal darbi grafiką, spėju, geriau žinias paskaityti ir su katyte pažaisti, ko ten anksti važiuoti, vistiek rėkia, kad blogai dirbam biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka,užuojauta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 20 kovo 2019 - 07:26
Sveikos smile.gif

ačiū už užuojautas, pagal metus taidargyvent ir gyvent 81 metai tik buvo, bet turbut suprato kaip jos mirties vaikai lauke o tas ir pribaige... verysad.gif pas menesis vis į kitus namus tampe ją .. nu žodziu pabaige savo vargeli tik tiek ramina kad čia nesikankino ir mirtis buvo greita, susmuko ir viskas
Atsakyti
Labas

gal baisiausia, kai senatvej vaikai meto savo tevus kaip karsta bulve. Svarbu nesikankino.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2019 03 20, 09:32)
Labas

gal baisiausia, kai senatvej vaikai meto savo tevus kaip karsta bulve. Svarbu nesikankino.

tai va, man asmeniškai baisiausia kad senatvej žmogus neužgyveno net savo lovos ir kažkokio kampo iš kurio niekas netasytu
Atsakyti
kaip cia taip? blink.gif

net musu amziaus moterys turi uzgyventa stoga virs galvos ir lova ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2019 03 20, 11:08)
kaip cia taip? blink.gif

net musu amziaus moterys turi uzgyventa stoga virs galvos ir lova ax.gif

buvo ir stogas ir po stogu, o bet tačiau mirksiukas.gif , o visumoj kai kurie žmones įsivaizduoja esą nemirtingi ir darbštūs neribotą laiką, o kiti šalia jų esantys nepagalvoja apie gyvenima likus bet tų darbštuolių, nenoriu plestis bet esmė tokia mirksiukas.gif
Atsakyti
supratau.

nusivaliau langus, kad augaliukai dienos sviesa matytu.
Atsakyti
Aš tik savaitgali pomidorus sesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o ko taip velai? nors gal nevelai, tik as seja pasiankstinu truputi.

paziurejau zieminius cesnakus, dygsta. Ar galejo mano vasariniai cesnakai per ziema is dirvos islipt. NEISKASTI LIKO. snd. ziuriu, ant dirvos pavirsiaus voliojasi blink.gif Zieminiu ten nebuvo niekad.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 20 kovo 2019 - 13:48
na užpraeita anksti buvo dar, o ši liūdni reikalai, beto darbo dienomis aš 7 vakaro tik "atsilaisvinu" tongue.gif tai jau rankos nekyla dar ka set, ai jei ka nusipirksiu prie musu tokiam sodininkystes ukyje buna ju ir kainos geros tik greit išperka ten juos nes pasiteisinę visiems yra kas pirko
Atsakyti